Tööle Disneylandi!

Pariisi Disneyland korraldab Eestis, Rootsis, Soomes, Leedus, Hispaanias, Itaalias ja Ungaris mahuka värbamiskampaania, et leida töötajaid aprillis algavale ja terve suve kestvale Disney uue põlvkonna festivalile.

Kokku soovib Disneyland sõlmida üle 2000 hooajalise lepingu, vähemalt 200 töötajat loodetakse leida Balti riikidest. Pärast hooaja lõppu pakub Disneyland ka püsivat tööd, teatas Töötukassa.

Tallinnas tutvustab Disneyland pakutavaid töövõimalusi neljapäeval, 4. veebruaril kell 9.30 – 11.30 Rahvusraamatukogu suures saalis ning töökeeleks on inglise keel.  

Otsitakse nii teenindajaid (otsene klienditeenindus, müük, toitlustus) kui kontoritöötajaid (turundus, õigus, kommunikatsioon, personalitöö jms). Kontoritöötajate puhul on nõutav erialane haridus ning eelnev töökogemus. Kõik kandidaadid peavad olema vähemalt 18-aastased, rääkima vabalt prantsuse või inglise keelt, veel parem kui mõlemat, ning olema head meeskonnatöötajad.

Disneylandi esindaja sõnul otsivad nad andekaid inimesi, kes tahavad töötada multikultuurses, väljakutseid pakkuvas keskkonnas, kus on võimalusi nii õppimiseks kui karjääritegemiseks. Kandideerima oodatakse kõiki, kel on nõutud keeleoskus.

Pariisi Disneyland on Euroopa juhtiv turismiatraktsioon, mida külastab aastas üle 15 miljoni inimese ja kes annab otseselt või kaudselt tööd 56 000 inimesele.  Lähemalt SIIT.

 

Osale arutelus

 • Lemmi Kann

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara