5. märts 2010
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater

05.03 kl 19 “Päikesepoisid”

06.03 kl 19 “Sinul on meretäis hirmu”

07.03 kl 19 “Augustikuu” esietendus

07.03 kl 19 “Grönholmi meetod”

09.03 kl 19 “Augustikuu”

09.03 kl 19 “Boulgakoff”

10.03 kl 19 “Rahauputus”

10.03 kl 19 “Kõik on täis”

11.03 kl 19 “Hiilgav!”

11.03 kl 19 “Kõik on täis”

Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

05.03 kl 11 “Isekas Hiiglane”

05.03 kl 19 “Mängurid”

06.03 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh...”

06.03 kl 12 “Jussikese seitse sõpra”

07.03 kl 12 “Isekas Hiiglane”

07.03 kl 12 “Šoti torupillimängija”

Lai 1, Tallinn

Endla Teater

05.03 kl 19 “Algus” esietendus

06.03 kl 19 “Esimesed suudlused”

08.03 kl 19 “Tiramisu”

Eesti Draamateatris

09.03 kl 19 “Esimesed suudlused”

10.03 kl 11 “Väikesed ajarändurid”

Ugala teatris

10.03 kl 19 “Tiramisu” Ugala teatris

11.03 kl 19 “Ballettmeister”

Keskväljak 1, Pärnu

Estonia

05.03 kl 19 “Maskiball”

06.03 kl 12 “Coppelia”

06.03 kl 19 “Armastus kolme apelsini vastu”

07.03 kl 17 “Viini veri”

10.03 kl 19 “Minu veetlev leedi”

11.03 kl 19 “La Traviata”

Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal

05.03 kl 19.30 “Waiting for...”

Jüri Nael

06.03 kl 19.30 “Waiting for...”

Jüri Nael

Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater

09.03 kl 19 “Kartulimoos ehk

Chelsea Win” esietendus

10.03 kl 19 “Kartulimoos ehk

Chelsea Win”

Tallinna 20, Saaremaa

NO99

05.03 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

06.03 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

08.03 kl 19 “Praht, linn ja surm”

09.03 kl 19 “Praht, linn ja surm”

11.03 kl 19 “Pea vahetus”

Sakala 3, Tallinn

Pärimusteater Loomine

10.03 kl 19 “Carmen Alexandrinum”

Tallinna Matkamaja dieles

11.03 kl 19 “Carmen Alexandrinum”

Tallinna Matkamaja dieles

Vene 6, Tallinn

Rakvere Teater

05.03 kl 12 “Onu Remuse lood”   Kolgaküla Rahvamajas

05.03 kl 19 “Oscar ja Roosamamma:

Kirjad Jumalale” Kolgaküla Rahvamajas

05.03 kl 19 “Mina, naine”

06.03 kl 19 “Oscar ja Roosamamma:

Kirjad Jumalale”

06.03 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”

08.03 kl 12 “Onu Remuse lood”     Vanemuise väikeses majas

08.03 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”

Vanemuise väikeses majas

09.03 kl 12 “Kaval-Ants ja Vanapagan”

09.03 kl 19 “Meie, mehed”

10.03 kl 12 “Onu Remuse lood”     Rapla Kultuurikeskuses

10.03 kl 19 “Täismäng”

Rapla Kultuurikeskuses

11.03 kl 19 “Toatüdrukud”

Pangamajas

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater

05.03 kl 18 “Hecuba pärast”

Kärdla Kultuurikeskuses 

05.03 kl 19 “Meie, kangelased”

06.03 kl 19 “Päike soojem, taevas sinisem”

06.03 kl 19 “Nõks”

08.03 kl 18 “Tõde ja õigus. Teine osa”

09.03 kl 18 “Tõde ja õigus. Teine osa”

10.03 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”

10.03 kl 19 “Kivid sinu taskutes”

11.03 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”

11.03 kl 19 “Kivid sinu taskutes”

Lai 23, Tallinn

Teater Varius

08.03 kl 18 “Helisev viis”

Eesti Rahvusraamatukogu teatrisaalis

09.03 kl 18 “Helisev viis”

Eesti Rahvusraamatukogu teatrisaalis

Tõnismägi 2, Tallinn

Teoteater

07.03 kl 12 “Tädi Fantaasia”

Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Ugala Teater

05.03 kl 12 “Väike merineitsi”

Püssi kultuurimajas

05.03 kl 13 “Poks”

05.03 kl 19 “Helesinine vagun”

06.03 kl 13 “Limpa ja mereröövlid”

09.03 kl 10 “Lastehommik”

09.03 kl 12 “Lastehommik”

09.03 kl 19 “Arturi laulud ja aastad”

10.03 kl 19 “Vanamehed seitsmendalt”   Rannu rahvamajas

11.03 kl 13 “Limpa ja mereröövlid”

11.03 kl 19 “Küünlad põlevad lõpuni”   

Vaksali 7, Viljandi

Uus Vana Teater

11.03 kl 18.30 “Simo-Karli peaasi on pea asi” Tervishoiu muuseumis

Vene 6, Tallinn

Vana Baskini Teater

05.03 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”  

Tõrva Gümnaasiumis

06.03 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”  

Otepää Kultuurikeskuses

07.03 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”  

Salme Kultuurikeskuses

08.03 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”  

Paide Kultuurikeskuses

10.03 kl 19 “Minu sõbratar Maksuamet”   Avinurme Kultuurikeskuses

11.03 kl 19 “Minu sõbratar Maksuamet”   Mõniste Rahvamajas

Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine

05.03 kl 19 “Evita”

05.03 kl 19 “Sviit”

Vanemuise väikeses majas

06.03 kl 19 “Ämbliknaise suudlus”

06.03 kl 12 “Nukitsamees” esietendus Vanemuise väikeses majas

06.03 kl 19 “Paanika” esietendus

Sadamateatris

07.03 kl 12 “Nukitsamees” 

Vanemuise väikeses majas

07.03 kl 16 “Linn” Sadamateatris

10.03 kl 19 “Koidula veri”

10.03 kl 19 “Võta mind!” Sadamateatris

11.03 kl 19 “Paanika” Sadamateatris

Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater

05.03 kl 16 “Pal-tänava poisid”     

Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater

09.03 kl 11 “Jänes ja Punamütsike”

11.03 kl 11 “Karupoeg Puhh”

Lossi 31, Viljandi

Võru Linnateater

07.03 kl 19 “Misanstseenid Ihule ja

Hingele”

08.03 kl 19 “Anonüümne mees/

anonüümne naine” Genialistide klubis

09.03 kl 19 “Misanstseenid Ihule ja

Hingele”

10.03 kl 19 “Misanstseenid Ihule ja

Hingele”

10.03 kl 19 “Anonüümne mees/

anonüümne naine” TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia black-boxis

Liiva 13, Võru

KONTSERT

Clazz

05.03 kl 23 Ewert Sundja + 4

Vana turg 2, Tallinn

Estonia

05.03 kl 15 “Ülikud laulavad” 

Hortus Musicus   

05.03 kl 19 Erso: Soleerib Mihkel Poll

06.03 kl 19 “Mehised laulud”

Kaunimate Aastate Vennaskond

07.03 kl 17 Vokaalansambel Cosmos (Läti) 

08.03 kl 19 “Meestelt naistele”

Noorkuu ja Uku Suviste

11.03 kl 19 Emakeelepäeva kontsert – ”Hääled minevikust” Chalice Ja

Revalia Kammermeeskoor

Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed

10.03 kl 19 Margus Kappel (klaver) 

11.03 kl 19 Trio Unique

Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide Klubi

11.03 kl 20 JazzKlubi esitleb:

Siim Aimla ja Big Band Tartu

Lai 37 taga, Tartu

Jõgeva Gümnaasium

06.03 kl 16 “Muusikalised kingitused naistele” Eesti Rahvusmeeskoor,

dirigent Ants Soots

Rohu tn. 10, Jõgeva

Jõhvi kontserdimaja

05.03 kl 19 Vokaalansambel Cosmos (Läti)  

09.03 kl 19 Emakeelepäeva kontsert – ”Hääled minevikust” Chalice Ja

Revalia Kammermeeskoor

Pargi tn 40, Jõhvi

Kanuti Gildi Saal

10.03 kl 19.30 Improtest:

Trio FataMorgana

Pikk 20, Tallinn

Klubi Plink Plonk

06.03 kl 19 “MAAjaILM 2010”

Bombillaz ja Aasta etnomuusikaauhindade Etnokulpide üleandmine,

Momo Cat (Soome/Maroko)

Vallikraavi 4, Tartu

Loo Keskkool

08.03 kl 19 “Muusikalised kingitused naistele” Eesti Rahvusmeeskoor,

dirigent Ants Soots

Saha tee 7, Loo alevik

Mederi saal

06.03 kl 18 Tobiase

Keelpillikvartett 10

Suur-Kloostri 16, Tallinn

Mustpeade Maja

06.03 kl 19 Salong. Manhattan 1955.   Raivo Tafenau (saksofon),

Mihkel Mälgand (kontrabass),

Tõnu Naissoo (klaver),

Brian Melvin (löökpillid)

07.03 kl 16 Naistepäeva kontsert

/ T. Anni, B. Lehtlaan, E. Krieger

Pikk 26, Tallinn

NO99

05.03 kl 22 Jazzklubi: Eclectic Stories

11.03 kl 22 Jazzklubi:

Göteborgi Muusikakõrgkooli

ansamblid (Rootsi)

Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja

08.03 kl 19 Alexander Rybak

Estonia pst 9, Tallinn

Pubi Liverpool

09.03 kl 21 Elleri kool esitleb:

II kursuse Jazzband

Tartu 1c, Viljandi

Põlva Kultuurikeskus

10.03 kl 19 “Merelaulud”

Marko Matvere ja Kihnu Virve 

Kesk 15, Põlva

Pärnu kontserdimaja

08.03 kl 19 “Mehised laulud”

Kaunimate Aastate Vennaskond

10.03 kl 19 Emakeelepäeva kontsert – ”Hääled minevikust” Chalice Ja

Revalia Kammermeeskoor

11.03 kl 19 “Meestelt naistele”

Noorkuu ja Uku Suviste

Aida 4, Pärnu

Rakvere

Teatri Jazzukohvik

05.03 kl 21 Jazzliit:

Maian Kärmas “Õnneleid”

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Rock Cafe

05.03 kl 20 “Radio Mania sünnipäev” / Rock’n’Roll Wall of Fame. Turist, Kosmikud, HND, Pedigree, Smõuk, Kelder ja Allan Vainola, Crucial Attack, Ott Lepland

06.03 kl 22 Vennaskond,

Mai Skizo, Raisk

07.03 kl 18 “AlterFashion 4”:

Animal Jazz (Rus), Cosmo, *** (3 pips), Eiforia, Den Pistoletoff

Tartu mnt. 80D, Tallinn

Tartu Ülikooli Aula

10.03 kl 20 Tõnis Mägi valgel klaveril

Ülikooli 18, Tartu

Teatri Puhvet

08.03 kl 19 Liisi Koikson - Paul Daniel - Kristjan Mazurtchak

Teatri väljak 3, Tallinn

Ugala Teater

08.03 kl 19 “Eluaeg olen tahtnud õue”Juhan Viidingu laulude õhtu    

Vaksali 7, Viljandi

Vanemuise Kontserdimaja

06.03 kl 19 Vokaalansambel Cosmos (Läti)   

11.03 kl 19 “Merelaulud”

Marko Matvere ja Kihnu Virve  

Vanemuise 6, Tartu

Võru kultuurimaja Kannel

08.03 kl 19 Jakko, Mikko ja Mait Maltis - Sõbrad koos 

Liiva 13, Võru

Väravatorn

06.03 kl 16 Versailles’ viisid ja “punane preester” Hortus Musicus

Lühike Jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon Tallinn 

“Leegion” N kl 20.45

“Alice Imedemaal” 3D

eesti keeles: kl 12.10, 15.00, 16.00, 17.45 vene keeles: kl 13.40, 18.25

inglise keeles: kl 11.10, 20.50

“Suletud saar” kl 15.45, 18.15, 21.15

“Liigaasta” kl 16.25, 18.30, 21.00

“Lumekuninganna” kl 14.45, 19.30

“Armastusega Pariisist”

kl 16.45, 21.30

“Percy Jackson ja Olümplased:

Välguvaras” kl 13.30, 16.10

“Minu armsad luud”

kl 13.45, 20.45 (v.a. N)

“Valentinipäev” kl 12.15, 19.10

“Võimu piirid” kl 17.00

“Huntmees” kl 21.45

“Kuhu kadusid Morganid?” kl 11.30

“Õhus” kl 14.15, 18.45

“Printsess ja konn”

eesti keeles: kl 13.15 

vene keeles: kl 12.00

“Ookeanimaailm” 3D

eesti keeles: kl 10.15

“Avatar” 3D kl 20.25

Estonia pst 9, Tallinn

Cinamon Tartu 

“Alice Imedemaal”

eesti keeles:

kl 11.45, 14.05, 16.15, 18.30, 20.45

“Ma armastan sind, Phillip Morris”

kl 13.00 (v.a. K), 15.30, 17.50,

20.00 (v.a. N), 22.05

“Coco enne Chaneli”

kl 17.30 (v.a. K), 19.45 (v.a. K); K kl 20.30

“Suletud saar” kl 16.05, 18.45, 21.30

“Liigaasta”

kl 12.00 (v.a. K), 19.35, 21.45 (v.a. K);

K kl 17.30

“Percy Jackson ja olümplased: Välguvaras” kl 12.15

“Minu armsad luud” kl 14.45

“Vennad” kl 17.20 (v.a. K); K kl 13.00

“Valentinipäev” kl 13.35

“Huntmees” kl 22.00

“Printsess ja konn”

eesti keeles: kl 11.30

“Avatar” kl 14.15 (v.a. K); K kl 12.00

“Leegion” N kl 20.00

Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 

“Alice Imedemaal” 3D

eesti keeles:

kl 11.40, 14.30, 17.30, 18.30, 20.20

vene keeles: kl 12.00, 15.00, 17.45

inglise keeles: kl 12.15, 21.15

“Minu armsad luud”

kl 21.20 (v.a. N)

“Armastusega Pariisist”

kl 12.45, 17.30 (v.a. R), 19.50

“Percy Jackson ja Olümplased:

Välguvaras”

kl 11.45 (v.a. R), 16.40, 19.10 (v.a. R);

R kl 11.40

“Avatar” 3D

kl 14.50, 20.30 

“Printsess ja konn”

eesti keeles: kl 11.35, 16.20

“Valentinipäev”

kl 12.30, 15.20 (v.a. R), 18.15

“Huntmees” kl 15.15, 22.15 (v.a. R)  

“Suletud saar”

kl 12.20 (v.a. R), 15.30 (v.a. R), 18.45 (v.a. N, R), 21.45 (v.a. R);

N kl 11.50, 14.50;

R kl 12.05, 15.05, 18.00

“Lumekuninganna”

kl 14.20 (v.a. R), 21.40

“Kõigil läheb hästi”

kl 13.50, 18.40, 20.55 (v.a. R)

“Liigaasta”

kl 11.55, 14.15, 16.35, 19.00 (v.a. N)

“Piinakamber”

kl 21.00 (v.a. R); R kl 15.20, 21.10

“Ma armastan sind, Phillip Morris”

kl 12.10, 14.45, 17.15, 19.40, 22.05

“Fantastiline Hr. Reinuvader”

kl 17.00 (v.a. N, R), 19.15 (v.a. N, R),

21.30 (v.a. R); R kl 14.10, 19.10

“Braveheart” R kl 21.00

“Telgitagused” R kl 17.30, 22.00

“Vääritud tõprad” R kl 20.55

Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan

“Percy Jackson ja Olümplased:

Välguvaras” kl 12.15, 17.00 (v.a. R)

“Lumekuninganna”

kl 14.45, 22.00 (v.a. R)

“Õhus” kl 19.45

“Alice Imedemaal” eesti keeles:

kl 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 (v.a. R)

“Vääritud tõprad” R kl 21.45

“9. rajoon” R kl 22.00

“Doktor Parnassuse Imaginaarium”

R kl 17.00 

Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri

“Avatar”

vene keeles, e.k. subtiitritega: kl 18.15

“Printsess ja konn”

vene keeles, e.k. subtiitritega:

kl 15.15; L–P kl 13.00

“Valentinipäev” kl 17.30

“Percy Jackson ja Olümplased:

Välguvaras”

kl 15.45, 21.30 (v.a. R);

L–P kl 13.15

“Alice Imedemaal”

vene keeles, e.k. subtiitritega:

kl 14.15, 16.30, 18.45, 21.00 (v.a. R);

L–P kl 12.00

“Võib valjuks minna” kl 20.15 (v.a. R)

“Ei ole maad vanadele meestele”

R kl 21.00

“Vääritud tõprad” R kl 20.15

“Star Trek” R kl 21.30

Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva 

“Valentinipäev”

P, E kl 16.55, 19.30;

T, K kl 17.55, 20.30;

R, N kl 19.30

Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel

“Kuhu kadusid Morganid?”

T, K, N kl 19.00;

K kl 11.00 (seanss - väikelapsega kinno)

Liiva 13, Võru

Kosmos

NB! Kino on esmaspäeviti suletud

“Alvin ja koopaoravad 2”

eesti keeles: kl 14.00 (v.a. R)

“Sherlock Holmes” kl 16.15

“Meie Russia” kl 21.00

“The Cove - mere verine saladus”

kl 19.00

“Kuhu kadusid Morganid?”

kl 14.15, 21.15

“Õhus” kl 16.30, 18.45

“Üles” eesti keeles: r kl 14.00

Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino

NB! Kino on esmaspäeviti suletud

“Alice Imedemaal”

kl 18.00, 20.00 (v.a. K); L–P kl 16.00

“Terminaator: Lunastus” K kl 20.00

Papiniidu 50,  Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

“Muutliku vikerkaare all” Eesti TA Underi ja Tuglase Kirjanduskeskuse kunstikogu, kuni 21.03

Püsiväljapanek:

Adamson-Ericu looming

Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo

August Künnapu, 10.03–03.04

“Läti ja Eesti kunstnike ühisnäitus”

(Eesti pool: Marko Mäetamm, Sirli Hein, Maarit Murka, August Künnapu ja Peeter Laurits, läti pool: Andris Vitolinš, Vineta Kaulaca, Inga Meldere, Daiga Kruze, Andris Eglitis), kuni 06.03

Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii

“Seestütlev väljatulev”

Carmen Lansberg, 08.03–20.03

Bie Erenurm & Helga Randmaa,

kuni 06.03  

Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu

Kaljo Põllu eksliibrised, kuni 31.03

Tõnismägi 2, Tallinn

Haus Galerii

“Matemaatilised suhted” Urmas Mikk. Mälestusnäitus, kuni 09.03

“Maa ja taeva vahel” Stanislav Antipov, kuni 26.03

Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii

Paul Kuimet, 10.03–22.03

“This Dress Distress” 2/5 Interfenster

(Madis Luik & Jarmo Nagel), kuni 08.03          

Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Balti biidermeier”, kuni 29.08

Püsiväljapanek:

16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid

18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur

Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus

Soome kunstniku Piia Lehti graafika, kuni 21.03

Soome kunstniku Reijo Kivijärvi

naivistlikud maalid, kuni 10.04

Pikk 8, Viljandi

Kumu

“Räägime rahvuslusest! Ideoloogia ja identiteedi vahel”, kuni 25.04

“Anton Starkopf. Eesti skulptuurilegend” Sarjast “Modernismiaja klassikud”, kuni 31.05

“POPkunst Forever!”,

kuni märts 2010

“Harro! Soome popkunsti klassik”,

kuni 28.03

Püsiväljapanek:

Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.

Eesti kunst Teise maailmasõja

lõpust taasiseseisvumiseni.

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Palmse mõis

Valli Lember-Bogatkina näitus,

kuni 31.03

Lahemaa, Lääne-Viru maakond

Pärnu Kunstnike Maja

„3 on uus must” JIM,

foto, video, installatsioon, kuni 27.03

Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii

„See pole see“ Ines Erlemann,

graafika, kuni 03.04

„Aplaus“  Eveli Varik & Alide Zvorovski,  maal, foto, kuni 03.04

„Seks ja söök“ Eveli Varik, foto,

kuni 03.04 

Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii

Urmas Pedanik, 11.03–28.03

Ignar Fjuk & Silver Vahtre, kuni 07.03

Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja

“Endel Kotsar 80”,

kuni 14.03

“Eesti mustrid”

Tekstiilikunstnikud Mare Kelpman, Ehalill Halliste ja Ene Pars, kuni 14.03 

Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseum

“Olemise paine”

21. sajandi kunsti Tartu Kunstimuuseumi kogust, kuni 04.04

Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum

“Sõrmuste Isanda nukud”

“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest

“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik

Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum

“Klassikaline tants”

Vitali Brusinski (Valgevene), kuni 07.03

Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii

Uno Roosvalt,

kuni 09.03

Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii

“Enno Ootsing 70. Miimilised maskid”, graafika, kuni 24.03

Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii

“21.sajandi armastuslugu”

Andrus Joonas,

08.03–26.03

“Pärnu - Riia” Aivar Kurvits ,

08.03–26.03

“Leonardo kood vol.2 ehk lihtsalt Leonardo” Alar Raudoja ,

08.03–26.03

Liive Koppel, kuni 05.03

Moekunstnike Ühendus,

kuni 05.03 

Liiva 13, Võru

 

Autor: Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Jaga lugu:
SEKRETÄRI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Sekretäriuudised igal nädalal enda postkasti.

Sekretär.ee toetajad:

Enimloetud
Laura Tahk
Laura TahkSekretar.ee toimetajaTel: 53 444 071laura@sekretar.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee