19. märts 2010
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater

19.03 kl 19 “Augustikuu”

19.03 kl 19 “John Gabriel Borkman”

esietendus

20.03 kl 19 “Sinul on meretäis hirmu”

21.03 kl 19 “Kirsiaed”

21.03 kl 19 “John Gabriel Borkman”

23.03 kl 19 “Kirsiaed”

23.03 kl 19 “Kõik on täis”

24.03 kl 19 “Eesti matus”

24.03 kl 19 “Sügissonaat”

24.03 kl 19 “Esimene lugemine:

Varjutants”

25.03 kl 19 “Sinul on meretäis hirmu”

Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

20.03 kl 12 “Metsakülad”

20.03 kl 12 “Vares Villem.

Reis Maailma otsa ja tagasi”

21.03 kl 12 “Vares Villem.

Reis Maailma otsa ja tagasi”

21.03 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh...”

23.03 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh...”

24.03 kl 11 “Šoti torupillimängija”

25.03 kl 11 “Lutsukomm ja 200 vanaisa”

Lai 1, Tallinn

Endla Teater

19.03 kl 19 “Esimesed suudlused”

Orissaare Kultuurimajas

19.03 kl 19 “Raimonds”

20.03 kl 19 “Ära muretse, kallis!”

20.03 kl 19 “Algus”

22.03 kl 19 “Tiramisu”

Paide Kultuurikeskuses

24.03 kl 19 “Tiramisu”

25.03 kl 19 “Testosteroon”

Keskväljak 1, Pärnu

Estonia

19.03 kl 19 “Tosca”

20.03 kl 19 “Kolm musketäri”

21.03 kl 17 “Georg Ots 90”

22.03 kl 19 “Georg Ots 90”

23.03 kl 19 “Coppelia”

24.03 kl 19 “Viini veri”

25.03 kl 12 “Lumivalgeke ja

7 Pöialpoissi”

Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal

20.03 kl 18 Made In Estonia

Maraton 2010

Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater

23.03 kl 19 “Kartulimoos ehk

Chelsea Win” Märjamaa rahvamajas 

24.03 kl 19 “Vares”

Kihelkonna rahvamajas

25.03 kl 19 “Vares”

Tallinna 20, Saaremaa

NO99

19.03 kl 19 “Onu Tomi onnike”

22.03 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”

23.03 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”

24.03 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”

25.03 kl 19 “Aktsioon:”

Sakala 3, Tallinn

Rakvere Teater

19.03 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla” Aruküla rahvamajas

20.03 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla”

22.03 kl 19 “Mina, naine” Vene Teatris

24.03 kl 11 “Kaelkirjak” esietendus

24.03 kl 15 “Kaelkirjak”

25.03 kl 19 “Meie, mehed”

Rakke kultuurikeskuses

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater

19.03 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

19.03 kl 19 “Ma armastasin sakslast”

20.03 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

20.03 kl 19 “Ma armastasin sakslast”

22.03 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

23.03 kl 19 “Ma armastasin sakslast”

Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater

22.03 kl 19 “Ird, K.” Genialistide Klubis

23.03 kl 19 “Ird, K.” Genialistide Klubis

Magasini 5, Tartu

Teater Varius

25.03 kl 18 “Tänu tulemast!”

Tõnismägi 2, Tallinn

u Teoteater

20.03 kl 19 “Kõik armastavad Roosit”

21.03 kl 12 “Nosipho”

Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum

19.03 kl 19 “Planeet”

20.03 kl 19 “Planeet”

22.03 kl 19 “Planeet”

24.03 kl 19 “Planeet”

Vene 14, Tallinn

Ugala Teater

20.03 kl 19 “Arkaadia” esietendus

22.03 kl 19 “Arkaadia”

23.03 kl 19 “Arkaadia”

24.03 kl 19 “Börs ja börsitar”

25.03 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk”    

Vaksali 7, Viljandi

Uus Vana Teater

21.03 kl 18 “Novecento”

Jõhvi Seltsimajas

25.03 kl 18.30 “Simo-Karli peaasi on pea asi” Tervishoiu muuseumis

Vene 6, Tallinn

Vana Baskini Teater

19.03 kl 19 “Prügikast 3 ehk Eesti masurka” Haljala Rahvamajas

23.03 kl 19 “Püha müristus”

Nokia Kontserdimajas

24.03 kl 19 “Püha müristus”

Võru Kultuurimajas “Kannel”

25.03 kl 19 “Hullem kui Hollywoodis”

Kuressaare Kultuurikeskuses

Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine

19.03 kl 19 “Loss”

Vanemuise väikeses majas

20.03 kl 19 “Petrushka pärastlõuna”

esietendus

20.03 kl 19 “Linn” Sadamateatris

21.03 kl 16 “Huntluts”

21.03 kl 16 “Ninasarvik Otto”

Vanemuise väikeses majas

23.03 kl 12 “Kuidas kuningas kuu

peale kippus”

23.03 kl 18 “Kuidas kuningas kuu

peale kippus”

23.03 kl 19 “Kaunimad hetked Su elus” Vanemuise väikeses majas

24.03 kl 19 “Petrushka pärastlõuna”

24.03 kl 19 “Sviit”

Vanemuise väikeses majas

24.03 kl 19 “Paanika” Sadamateatris

25.03 kl 19 “Evita”

25.03 kl 12 “Lotte ja Bruno muusikatund” Vanemuise väikeses majas

25.03 kl 19 “Sviit” Oisu Rahvamajas

Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater

19.03 kl 11 “Harri, klaver ja klounid”

19.03 kl 12 “Piip ja Tuut köögis”

19.03 kl 13 “Mängult ja päriselt”

20.03 kl 18 “Ingel, ingel, vii mind taeva”

22.03 kl 18 “Ingel, ingel, vii mind taeva”

23.03 kl 18 “Ingel, ingel, vii mind taeva”

24.03 kl 18 “Ingel, ingel, vii mind taeva”

Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater

21.03 kl 19 “The End”

22.03 kl 19 “The End”

23.03 kl 19 “The End”

Rataskaevu 10, Tallinn

Võru Linnateater

23.03 kl 18 “Bibigon, Punamütsike ja naljakas argpüks”

24.03 kl 11 “Bibigon, Punamütsike ja naljakas argpüks”

Liiva 13, Võru

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

“Muutliku vikerkaare all”

Eesti TA Underi ja Tuglase Kirjanduskeskuse kunstikogu, kuni 21.03

Püsiväljapanek:

Adamson-Ericu looming

Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo

August Künnapu, kuni 03.04

Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii

Raoul Kurvitz, 22.03–10.04

“Seestütlev väljatulev”

Carmen Lansberg, kuni 20.03  

Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu

Kaljo Põllu eksliibrised, kuni 31.03

Tõnismägi 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Balti biidermeier”, kuni 29.08

Püsiväljapanek:

16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid

18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur

Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus

Soome kunstniku Piia Lehti graafika, kuni 21.03

Soome kunstniku Reijo Kivijärvi

naivistlikud maalid, kuni 10.04

Pikk 8, Viljandi

Kumu

“Räägime rahvuslusest!

Ideoloogia ja identiteedi vahel”,

kuni 25.04

“Anton Starkopf. Eesti skulptuurilegend” Sarjast “Modernismiaja klassikud”, kuni 31.05

“POPkunst Forever!”,

kuni märts 2010

“Harro! Soome popkunsti klassik”,

kuni 28.03

Püsiväljapanek: Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.

Eesti kunst Teise maailmasõja

lõpust taasiseseisvumiseni.

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Palmse mõis

Valli Lember-Bogatkina näitus,

kuni 31.03

Lahemaa, Lääne-Viru maakond

Pärnu Kunstnike Maja

„3 on uus must” JIM,

foto, video, installatsioon, kuni 27.03

Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii

„See pole see“ Ines Erlemann,

graafika, kuni 03.04

„Aplaus“  Eveli Varik & Alide Zvorovski,  maal, foto, kuni 03.04

„Seks ja söök“ Eveli Varik, foto,

kuni 03.04 

Aida 4, Pärnu

Solaris

“Leonardo da Vinci:

Inimene, Leiutaja, Geenius”, kuni 12.06

Estonia pst 9, Tallinn

Tallinna Linnagalerii

Urmas Pedanik, kuni 28.03

Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja

IN Graafika Tartus

“Social Art Machine- täiesti

asotsiaalse kunsti näitus”, kuni 11.04

“Kevadega kõrvu – Kevään korvalla”

Anu Tuominen, kuni 11.04 

Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseum

“Olemise paine”

21. sajandi kunsti Tartu Kunstimuuseumi kogust, kuni 04.04

Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum

“Sõrmuste Isanda nukud”

“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest

“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik

Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum

23 erineva Eesti nukumeistri

nukunäitus, 22.03–30.04

Pärnu ja Pärnumaa Slaavi Kultuuriühingu ülevaatenäitus,

21.03–03.04

MARA & dagmarkase,

maalid ja video, kuni 22.03

“Klassikaline tants”

Vitali Brusinski (Valgevene), kuni 19.03

Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii

Maarit Murka, kuni 30.03

Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii

“Ene Pikk 85. Lindude teed”

akvarellid, 25.03–14.04

“Enno Ootsing 70. Miimilised maskid”, graafika, kuni 24.03

Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii

“21.sajandi armastuslugu”

Andrus Joonas,

kuni 26.03

“Pärnu - Riia” Aivar Kurvits ,

kuni 26.03

“Leonardo kood vol.2 ehk lihtsalt Leonardo” Alar Raudoja ,

kuni 26.03 

Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tallinn 

“Mäleta mind”

N kl kl 19.30

“Roheline tsoon”

N kl 20.45

“Kõik algas Roomas”

kl 12.00, 14.00, 16.30, 18.45, 21.00

“Variautor”

kl 14.45, 17.00, 19.15, 21.30

“Leegion” kl 15.00, 19.30, 21.45

“Alice Imedemaal” 3D

eesti keeles: kl 12.10, 14.55, 17.55;

vene keeles: kl 14.40, 17.30;

inglise keeles: kl 20.25

“Suletud saar”

kl 13.30, 18.15, 21.15

“Liigaasta”

kl 17.15, 20.45

“Lumekuninganna”

kl 16.15

“Percy Jackson ja Olümplased:

Välguvaras” kl 13.15

“Minu armsad luud” kl 15.45

“Õhus” kl 18.30

“Printsess ja konn”

eesti keeles: kl 12.30  

vene keeles: kl 12.45

“Ookeanimaailm” 3D

eesti keeles: kl 12.25

“Avatar” 3D kl 20.15

Estonia pst 9, Tallinn

Cinamon Tartu 

“Kõik algas Roomas”

kl 12.30, 14.30, 16.30, 18.30 (v.a. K), 20.30 (v.a. K); K kl 20.40

“Võimu piirid” kl 17.30 (v.a. K), 19.50 (v.a. K); K kl 18.15, 21.00

“Lohetätoveeringuga tüdruk”

kl 14.20 (v.a. R), 21.15

“Leegion”

kl 13.00, 15.15 (v.a. K), 22.00 (v.a. K);

K kl  21.30

“Armastusega pariisist” kl 17.15, 19.15

“Alice imedemaal”

eesti keeles: kl 11.45, 14.05, 16.25

“Ma armastan sind, Phillip Morris”

kl 12.10, 21.30 (v.a. P, K, N); R kl 14.45

“Suletud saar”

kl 18.45 (v.a. N), 21.45

“Liigaasta”

kl 13.30

“Printsess ja konn”

eesti keeles: kl 11.30

“Avatar” kl 15.45

“Pearahakütt” N kl 19.30

“Roheline tsoon” N kl 21.30

Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 

“Alice Imedemaal” 3D

eesti keeles: kl 11.40, 14.30, 17.45,

18.30 (v.a. N), 20.20;

vene keeles: kl 12.00, 15.00, 17.30;

inglise keeles: kl 12.15, 21.15

“Armastusega Pariisist” kl 21.50

“Avatar” 3D kl 14.50, 20.30 (v.a. N) 

“Printsess ja konn”

eesti keeles: kl 12.05  

“Suletud saar”

kl 19.00 (v.a. K), 21.55

“Liigaasta” kl 14.55, 19.45

“Piinakamber”

kl 19.05; L–P kl 16.15

“Ma armastan sind, Phillip Morris”

kl 13.35, 17.55, 22.15

“Fantastiline Hr. Reinuvader”

kl 11.35, 15.55, 20.15

“Aeg on siin” kl 17.15

“Armastus suures linnas 2”

kl 14.20, 16.30, 18.45, 21.10

“Leegion”

kl 12.30, 17.20, 22.20

“Väike nõid Lilly -

Draakon ja Võluraamat”

kl 11.30, 13.25, 15.20

“Variautor”

kl 11.50, 14.20, 16.40, 19.20, 21.40

“Solomon Kane”

kl 12.10, 14.45, 17.10, 19.35 (v.a. N), 22.10

“Kõik algas Roomas” kl 12.25, 14.40, 17.00, 19.15 (v.a. K, N), 21.30 (v.a. N)

Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan

“Õhus” kl 21.30

“Alice Imedemaal” eesti keeles:

kl 12.45, 17.00, 19.15

“Väike nõid Lilli:

Draakon ja Võluraamat”

eesti keeles: kl 15.00

“Kõik algas Roomas”

kl 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.45   

Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri

“Avatar” vene keeles, e.k. subtiitritega:

kl 17.30, 20.45

“Printsess ja konn”

vene keeles, e.k. subtiitritega:

kl 17.45; L–P kl 13.30

“Percy Jackson ja Olümplased:

Välguvaras” kl 15.00; L–P kl 12.30

“Alice Imedemaal”

vene keeles, e.k. subtiitritega:

kl 14.15, 16.30, 19.00; L–P kl 12.00

“Kõigil läheb hästi” kl 21.15

“Väike nõid Lilli:

Draakon ja Võluraamat”

eesti keeles: kl 15.45

“Kuhu kadusid Morganid?” kl 20.00

Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva 

“Väike nõid Lilli:

Draakon ja Võluraamat”

P–K kl 16.55, 19.00;

N kl 17.55, 20.00;

R kl 20.00

Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel 

“Alice Imedemaal”

L, E, N kl 17.00, 19.00;

R kl 19.00, 21.00;

P kl 19.00; T kl 21.00

Liiva 13, Võru

Kosmos

NB! Kino on koolivaheajal avatud ka esmaspäeviti!

“Alvin ja koopaoravad 2”

eesti keeles: kl 14.00

“Õhus” kl 18.30

“Huntmees” kl 16.15, 21.00

“VALENTINIPÄEV”

kl 13.00, 18.00, 20.45

“Percy Jackson ja Olümplased:

Välguvaras” kl 15.30

Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino

NB! Kino on esmaspäeviti suletud

“Ericut otsides” kl 18.00

“Huntmees” kl 20.00 (v.a. K)

MAM-Möödunud Aasta Menufilm

“Pohmakas” K kl 20.00

Papiniidu 50,  Pärnu

KONTSERT

Club Illusion

20.03 kl 23 Vennaskond

Raatuse 97, Tartu

Estonia

19.03 kl 19 ERSO: Aleksandr Knjazjev

22.03 kl 19 Nikolai Petrov

(klaver, Moskva)

Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed

24.03 kl 19 Eesti-Flaami Duo

Jaak Johanson,

Stefan Timmermans (Belgia)  

Estonia pst 4, Tallinn

Jazz del Mar

20.03 kl 22 Eesti Jazzliit: Lin’s System

Tallinna mnt. 6, Kuressaare

Jõhvi kontserdimaja

19.03 kl 19 Con Brio`08 võitja

Jaan Kapp (klaver)  

25.03 kl 19 “Kolme tenori kontsert”

Oliver Kuusik (Domingo),

Urmas Põldma (Pavarotti),

Mart Madiste (Carreras),

Tarmo Eespere (Lewine / klaver)

Pargi tn 40, Jõhvi

Genialistide klubi

19.03 kl 21 Voog, Sitimaan,

Liisi Koikson

25.03 kl 21 Jazzliit:

Maian Kärmas “Õnneleid”

Magasini 5, Tartu

Klubi Plink Plonk

19.03 kl 21 Sünnipäev 23!

Ultima Thule ja Tõnis Mägi

Vallikraavi 4, Tartu

Kumu Auditoorium

20.03 kl 19 “Kutse duellile” - India 

21.03 kl 17 Kelli Uustani &

Aivar Vassiljev Acoustic Band 

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mederi saal

20.03 kl 18 Teele Jõks (metsosopran),

Tõnu Jõesaar (viola da gamba),

Imbi Tarum (klavessiin/positiivorel) 

Suur-Kloostri 16, Tallinn

NO99

19.03 kl 21.30 Jazzliit: Flavor

Sakala 3, Tallinn

Pärimusmuusika Ait

19.03 kl 20 “Kutse duellile” - India

20.03 kl 18 Stefan Timmermansi ja Jaak Johansoni kontsert

25.03 kl 19 Eufooniumivirtuoos

Steven Meadi kontsert

Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu kontserdimaja

19.03 kl 17 “Muusikamoos”

Laste ja noorte festivali lõppkontsert   

20.03 kl 17 VII koolinoorte

segakooride festival

24.03 kl 19 “Kolme tenori kontsert”

Oliver Kuusik (Domingo),

Urmas Põldma (Pavarotti),

Mart Madiste (Carreras),

Tarmo Eespere (Lewine / klaver)

Aida 4, Pärnu

Rock Cafe

19.03 kl 21 Metsatöll & RAM:

Metsatöllu albumi “ÄIO” esitluskontset

20.03 kl 16 Metsatöll & RAM:

Metsatöllu albumi “ÄIO” esitluskontset

20.03 kl 22 Jääboiler, Bonzo, Kelder

25.03 kl 20 TMW: “Humppaa tai kuole”: Eläkeläiset (Fin), J.M.K.E

Tartu mnt. 80D, Tallinn

Rõuge rahvamaja

23.03 kl 19 Eesti-Flaami Duo

Jaak Johanson,

Stefan Timmermans (Belgia)

Metsa 2, Rõuge

Tallinna Jaani kirik

21.03 kl 15 “Bachi Gala”

325 aastat J. S. Bachi sünnist

25.03 kl 19 “Passione”

Eesti Rahvusmeeskoor,

dirigent Filippo Maria Bressan (Itaalia), kaastegev Luciano Cicetti (sõna / Itaalia)

Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tartu Ülikooli Aula

21.03 kl 17 Washingtoni Ülikooli

kontsertkoor ja HaleBopp Singers

Ülikooli 18, Tartu

Teatri Puhvet

22.03 kl 19 Vind Project 2

Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise Kontserdimaja

19.03 kl 19 “Õhus on armastust”

Tartu Naiskoor Emajõe Laulikud, Tartu Ülikooli Akadeemiline Naiskoor, Tartu Akadeemiline Meeskoor ja Inseneride Meeskoor

20.03 kl 19 “Rokkmakaam”

Hortus Cross Over Band  

Vanemuise 6, Tartu

 

Autor: Lemmi Kann, Mari Hiiemäe

Jaga lugu:
SEKRETÄRI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Sekretäriuudised igal nädalal enda postkasti.

Sekretär.ee toetajad:

Enimloetud
Laura Tahk
Laura TahkSekretar.ee toimetajaTel: 53 444 071laura@sekretar.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee