26. märts 2010
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel

Äripäev pakkub välja valiku sündmusi, mis toimuvad nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater

26.03 kl 19 “Kirsiaed”

26.03 kl 19 “Kõik on täis”

28.03 kl 12 “Piparkoogimehike”

28.03 kl 19 “Augustikuu”

28.03 kl 19 “Grönholmi meetod”

30.03 kl 19 “Hiilgav!”

30.03 kl 19 “Metspart”

31.03 kl 19 “Rahauputus”

31.03 kl 19 “Kõik on täis”

01.04 kl 19 “Augustikuu”

01.04 kl 19 “John Gabriel Borkman”

Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

26.03 kl 11 “Nukumängu ABC”

26.03 kl 19 “High School Musical”

esietendus

27.03 kl 12 “Lutsukomm ja 200 vanaisa”

28.03 kl 12 “Lutsukomm ja 200 vanaisa”

28.03 kl 15 “High School Musical”

30.03 kl 14 “High School Musical”

31.03 kl 14 “High School Musical”

31.03 kl 19 “High School Musical”

01.04 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”

esietendus

01.04 kl 14 “High School Musical”

Lai 1, Tallinn

Endla Teater

26.03 kl 19 “Ballettmeister”

26.03 kl 19 “Pimedusega löödud”

27.03 kl 12 “Kolm põrsakest ja hea hunt” esietendus

29.03 kl 10 “Muinasjutt Pöial-Liisist” Narva Kultuurimajas Rugodiv

29.03 kl 19 “Testosteroon”

Narva Kultuurimajas Rugodiv

30.03 kl 11 “Muinasjutt Pöial-Liisist” Jõhvi Kontserdimajas

30.03 kl 19 “Testosteroon”

Jõhvi Kontserdimajas

31.03 kl 19 “Mis valemiga?” noortekomöödia Endla Noortestuudio esituses

01.04 kl 19 “Esimesed suudlused”

01.04 kl 19 “Raimonds”

Keskväljak 1, Pärnu

Estonia

26.03 kl 19 “Wallenberg”

28.03 kl 17 “Metshaldjas” (La Sylphide)

30.03 kl 19 “Minu veetlev leedi”

31.03 kl 19 “Metshaldjas” (La Sylphide)

Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal

30.03 kl 19.30 “Levitatiivse aja valem”

Monika Mattieseni / Küberstuudio elektroakustiline performance-ooper

Pikk 20, Tallinn

u Kuressaare Linnateater

26.03 kl 19 “Tapatöö Jumal”

Otepää kultuurikeskuses

Tallinna 20, Saaremaa

u MTÜ Kell Kümme

30.03 kl 19 “Intiimsed tehingud”

Tallinna Botaanikaaias

01.04 kl 19 “Intiimsed tehingud”

Saku Valla Majas

www.kell10.ee

NO99

29.03 kl 19 “Praht, linn ja surm”

30.03 kl 19 “Praht, linn ja surm”

31.03 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

01.04 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

Sakala 3, Tallinn

Pärimusteater Loomine

31.03 kl 19 “Keisrinna hull ehk Mees, kes rääkis tõtt” Kiek in de Kökis

Vene 6, Tallinn

Rakvere Teater

26.03 kl 11 “Kaelkirjak”

26.03 kl 19 “Toatüdrukud”

Pangamajas

26.03 kl 19 “39 astet” esietendus

29.03 kl 11 “Kaelkirjak”

29.03 kl 19 “Lesk”

30.03 kl 13 “Onu Remuse lood”

Valga kultuurikeskuses

30.03 kl 19 “Meie, mehed”

Valga kultuurikeskuses

30.03 kl 19 “39 astet”

31.03 kl 19 “Toatüdrukud”

Pangamajas

01.04 kl 12 “Kaelkirjak”

Ugala väikeses majas

01.04 kl 19 “39 astet”

Ugala väikeses majas

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater

26.03 kl 19 “Homme näeme” esietendus

29.03 kl 19 “Homme näeme”

30.03 kl 19 “Homme näeme”

31.03 kl 19 “Homme näeme”

01.04 kl 19 “Iguaani öö”

01.04 kl 19 “Arbuusisuhkrus”

Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater

30.03 kl 19 “Ird, K.” Genialistide Klubis

31.03 kl 19 “Ird, K.” Genialistide Klubis

Magasini 5, Tartu

Teater Varius

26.03 kl 18 “Tänu tulemast!”

Tõnismägi 2, Tallinn

Teoteater

31.03 kl 19 “Kõik (s)ängis”

Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum

27.03 kl 17 “Linn” Viru-Nigula Rahvamajas

Vene 14, Tallinn

Ugala Teater

26.03 kl 19 “Teatrisõprade kohvik”

Ugala Teatri kohvikus

29.03 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk” Pärnu Endlas

30.03 kl 19 “Kolm õde”

31.03 kl 19 “Arkaadia”

Rakvere Teatrimajas    

Vaksali 7, Viljandi

Uus Vana Teater

30.03 kl 19 “Simo-Karli peaasi on pea asi” Tartus Teaduskeskuses AHHAA

Vene 6, Tallinn

Vana Baskini Teater

26.03 kl 19 “Hullem kui Hollywoodis”

Orissaare Kultuurimajas

29.03 kl 19 “Püha müristus”

Tartu “Vanemuise” suures majas

31.03 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”

Pärnu teatris “Endla”

Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine

29.03 kl 19 “Huntluts”

Eesti Draamateatris

30.03 kl 19 “Ämbliknaise suudlus”

30.03 kl 19 “Kuningas Richard Kolmas” Sadamateatris

31.03 kl 19 “Kevade”

31.03 kl 12 “Nukitsamees”

Vanemuise väikeses majas

31.03 kl 19 “Madame Butterfly”

Vanemuise väikeses majas

31.03 kl 22 “Kuningas Richard Kolmas” Sadamateatris

01.04 kl 19 “Onegin”

01.04 kl 19 “Loss”

Vanemuise väikeses majas

Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater

26.03 kl 18 “Ingel, ingel, vii mind taeva”

29.03 kl 19 “Vääärviid”

Võru Kultuurimajas Kannel

Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater

28.03 kl 12 “Nõianeitsi”

28.03 kl 16 “Nõianeitsi”

30.03 kl 11 “Papist kellaväljak”

Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater

29.03 kl 19 “The End”

30.03 kl 19 “The End”

31.03 kl 19 “The End”

Rataskaevu 10, Tallinn

Võru Linnateater

26.03 kl 15 “Misanstseenid Ihule ja

Hingele” Varstu Kultuurikeskuses

30.03 kl 11 “Bibigon, Punamütsike ja naljakas argpüks”

31.03 kl 11 “Bibigon, Punamütsike ja naljakas argpüks”

01.04 kl 18 “Bibigon, Punamütsike ja naljakas argpüks”

Liiva 13, Võru

KINO

 Cinamon Tallinn 

“Pearahakütt”

kl 11.45, 14.00, 16.30, 19.00, 21.30

“Phobos – Hirmuklubi”

kl 13.45, 17.45, 20.00, 22.00

“Mäleta mind”

kl 11.00, 13.30, 18.45, 21.15

“Roheline tsoon”

kl 14.15, 16.45, 19.15, 21.45

“Kõik algas Roomas”

kl 11.30, 14.00, 19.00

“Variautor”

kl 11.15, 16.15, 21.00

“Leegion” kl 15.45

“Alice Imedemaal” 3D

eesti keeles: kl 12.10, 14.55, 17.55;

vene keeles: kl 14.40, 17.30;

inglise keeles: kl 20.25

“Suletud saar”

kl 16.00

“Printsess ja konn”

eesti keeles: kl 12.00   

“Ookeanimaailm” 3D

eesti keeles: kl 12.25

“Avatar” 3D kl 20.15 (v.a. T)

Eesti Filmi Päevad 2010 erilinastus: “Hukkunud Alpinisti hotell” T kl 20.00 + “Ulmekino laineharjal”

Estonia pst 9, Tallinn

Cinamon Tartu 

“Pearahakütt”

kl 12.30 (v.a. K), 14.45 (v.a. K), 17.10, 19.30, 21.45; K kl 12.00, 14.15

“Roheline tsoon”

kl 13.00, 15.15, 17.30, 19.45

“Mäleta mind”

kl 12.00 (v.a. K), 14.15 (v.a. K), 16.30, 18.45, 21.00; K kl 12.30

“Kõik algas Roomas”

kl 11.45 (v.a. L, P), 14.05 (v.a. L, P), 18.15, 20.30 (v.a. N)

“Võimu piirid” kl 19.00

“Leegion” kl 22.00

“Armastusega Pariisist” kl 16.05

“Alice imedemaal”

eesti keeles: kl 11.30, 13.45

“Ma armastan sind, Phillip Morris”

kl 16.15

“Suletud saar” kl 21.30

“Pimeduse äärel” N kl 20.30 

Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 

“Alice Imedemaal” 3D

eesti keeles: kl 11.40, 14.30, 17.45 (v.a. E),

18.30 (v.a. N), 20.20 (v.a. L);

vene keeles: kl 12.00, 15.00, 17.30 (v.a. L); inglise keeles: kl 12.15, 21.15 (v.a. N)

“Avatar” 3D kl 14.50, 20.30 (v.a. E)    

“Suletud saar” kl 21.05

“Ma armastan sind, Phillip Morris”

kl 18.45, 21.10; L–P kl 16.20

“Fantastiline Hr. Reinuvader”

kl 14.00, 18.00

“Armastus suures linnas 2”

kl 15.15 (v.a. K), 17.25, 22.10

“Väike nõid Lilly -

Draakon ja Võluraamat”

eesti keeles: kl 11.30 (v.a. K), 13.25 (v.a. K)

“Variautor”

kl 14.25, 19.35

“Solomon Kane”

kl 12.05, 17.10, 22.20

“Kõik algas Roomas”

kl 12.25, 14.35, 16.45, 18.55

“Phobos”

kl 11.55, 15.55, 20.00, 22.05

“10 viimast vanapaganat”

kl 19.40

“Roheline tsoon”

kl 11.50, 14.20, 17.00, 19.30, 22.00

“Mäleta mind”

kl 11.35, 14.05, 16.35, 19.05, 21.35

“Pearahakütt”

kl 11.45, 14.15, 16.50, 19.15, 21.45

MET Opera HD Live otseülekanne “Hamlet” L kl 19.00;

kordusetendus E kl 19.00 

Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan

“Alice Imedemaal” eesti keeles:

kl 13.00, 17.30 (v.a. L)

“Kõik algas Roomas”

kl 15.15, 19.45 (v.a. L), 21.45 (v.a. L)

“Pearahakütt”

kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00  

MET Opera HD Live otseülekanne “Hamlet” L kl 19.00

Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri

“Avatar”

vene keeles, e.k. subtiitritega: kl 20.45

“Alice Imedemaal”

vene keeles, e.k. subtiitritega:

kl 14.00, 16.15, 18.30; L–P kl 11.45

“Leegion” kl 14.30, 16.45, 18.45 (v.a. L), 21.00 (v.a. L); L–P kl 12.15

“Pearahakütt”

kl 14.15, 16.30, 19.00, 21.30; L–P kl 12.00

MET Opera HD Live otseülekanne “Hamlet” L kl 19.00

Tallinna mnt 41, Narva

 Kino Diva 

“Printsess ja konn” eesti keeles:

P, T, K kl 16.40, 18.50;

E, N kl 17.40, 19.50;

R kl 19.50

Raekoja 8, Kuressaare

u Kino Kannel 

“Valentinipäev”

R, L, T, K kl 19.00

Liiva 13, Võru

Kosmos

NB! Kino on esmaspäeviti suletud

“Alvin ja koopaoravad 2”

eesti keeles: kl 14.15

“Valentinipäev” kl 18.00

“Percy Jackson ja Olümplased:

Välguvaras” kl 16.15

“Liigaasta” kl 18.45, 21.00

“Armastusega Pariisist” kl 16.00, 20.45

“Printsess ja konn”

eesti keeles: kl 14.00

Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino

NB! Kino on esmaspäeviti suletud

“Percy Jackson ja olümplased:

Välguvaras” kl 17.45; R–P kl 15.30

“Õhus” kl 20.00 (v.a. K)

MAM-Möödunud Aasta Menufilm programmis:

“Vääritud tõprad” K kl 20.00

Papiniidu 50,  Pärnu

 

 KONTSERT

Baar Juuksur

27.03 kl 19.30 Jazzoline Spacestation vs Tallinn Music Week

Vaimu 1, Tallinn

C.F.Hahn Pub

31.03 kl 19 Mart Soo, Taavo Remmel, Ahto Abner

Riia mnt. 129A, Pärnu

Clazz

26.03 kl 22 It’s About You - Ka Funky

27.03 kl 23 Virgo Veldi feat.

James “Plookie” Wertz

Vana turg 2, Tallinn

Club Illusion

27.03 kl 22 Brainstorm /

Album tour “Years & Seconds” 

Raatuse 97, Tartu

Estonia

26.03 kl 19 ERSO:

Eesti Muusika Päevad

Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed

30.03 kl 19 Kevadõhtu Voldemar Kuslapiga   

Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi

26.03 kl 21 “Kongress”

Maikameikers, Man In Maardu, Lu:k

01.04 kl 20 Jazzklubi / Rajamuusika esitlevad: Lembit Saarsalu

Magasini 5, Tartu

Kanuti Gildi Saal

30.03 kl 19.30 “Levitatiivse aja valem”

Monika Mattieseni / Küberstuudio elektroakustiline performance-ooper

Pikk 20, Tallinn

Klubi Plink Plonk

29.03 kl 22 MONO (jpn), Zahir

01.04 kl 22 Toe Tag

Vallikraavi 4, Tartu

Klubi Tapper

26.03 kl 18 “Tallinn Metal Week” Tharaphita, Smõuk, Recycle Bin, NMR, Crucial Attack, Cantilena

27.03 kl 19 “Tallinn Metal Week & Amorphis (fin)”

Pärnu mnt. 158g, Tallinn

Mustpeade Maja

26.03 kl 20 Tallinn Music Week:

Odessa Pop esitleb

27.03 kl 19 Tallinn Music Week:

Eesti Muusika Päevad presents

Pikk tn. 26, Tallinn

Nokia Kontserdimaja

27.03 kl 19 Kitarrimängu virtuoos Didula koos teiste pillimeeste ja graatsiliste tantsijatega

28.03 kl 19 Mahavok ja Kare Kauks - “Meridiaanid”

Estonia pst 9, Tallinn

'NO99

26.03 kl 20 Tallinn Music Week:

Jazzi showcase

27.03 kl 20 Tallinn Music Week:

Folgi eri

Sakala 3, Tallinn

Paide kirik

27.03 kl 17 “Passione”

Eesti Rahvusmeeskoor,

dirigent Filippo Maria Bressan (Itaalia), kaastegev Luciano Cicetti (sõna / Itaalia)

Keskväljak 1, Paide

Pärimusmuusika Ait

01.04 kl 19 Aida sünnipäev Zetodega

Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu kontserdimaja

01.04 kl 19 “Kannatusnädala kontsert” Edward Elgar “Gerontiuse Unenägu”

Eesti Riiklk Sümfooniaorkester,

RO Estonia Ooperikoor,

RO Estonia Poistekoor,

Kammerkoor Voces Musicales 

Aida 4, Pärnu

Riisipere Kultuurimaja

27.03 kl 19 “Peegeldus”

Katrin Mandel (klaver, laul),

Peeter Rebane (kitarrid)

Nissi tee 53C, Riisipere

Rock Cafe

26.03 kl 21 Brainstorm (Lat),

Instrumenti (Lat), Groundhog Day

27.03 kl 21 Tallinn Music Week:

Toe Tag, Malcolm Lincoln, Jurga (LT), Lowry

Tartu mnt. 80D, Tallinn

Tallinna Jaani kirik

28.03 kl 17 “Palmipuudepüha kontsert” Hortus Musicus

Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna Raekoda

27.03 kl 18 “Suur Muusikaakadeemia” Andres Mustonen (viiul),

Ivo Sillamaa (klaver)

Raekoja plats 1, Tallinn

Tartu Jaani kirik

26.03 kl 19 “Passione”

Eesti Rahvusmeeskoor,

dirigent Filippo Maria Bressan (Itaalia), kaastegev Luciano Cicetti (sõna / Itaalia)

Jaani 5, Tartu 

Teatri Puhvet

29.03 kl 19 Kelli Uustani,

Jorma Puusaag

Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise Kontserdimaja

31.03 kl 19 “Kannatusnädala kontsert” Edward Elgar “Gerontiuse Unenägu”

Eesti Riiklk Sümfooniaorkester,

RO Estonia Ooperikoor,

RO Estonia Poistekoor,

Kammerkoor Voces Musicales  

Vanemuise 6, Tartu

Von Krahli Teater

26.03 kl 19 Tallinn Music Week:

Raadio 2 presents 

27.03 kl 21 Tallinn Music Week:

Hea Uus Heli showcase

Rataskaevu 10, Tallinn

 

 NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

Ellinor Aiki (1893–1969).

Sarjast “Eesti esimesi naiskunstnikke”, 27.03–13.06

Püsiväljapanek:

Adamson-Ericu looming

Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo

“Maskid” August Künnapu, kuni 03.04

Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii

Raoul Kurvitz, kuni 10.04  

Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu

Kaljo Põllu eksliibrised, kuni 31.03

“Kiri” Eesti kunstnike ühisnäitus

lugemisaastaks, kuni 31.03

Tõnismägi 2, Tallinn

Haus Galerii

“Koosviibijad” Juss Piho, 30.03–07.05

“Maa ja taeva vahel” Stanislav Antipov, kuni 26.03

Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii

Raoul Kurvitz, kuni 12.04             

Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Balti biidermeier”, kuni 29.08

Püsiväljapanek:

16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid

18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur

Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus

Soome kunstniku Reijo Kivijärvi

naivistlikud maalid, kuni 10.04

Pikk 8, Viljandi

Kumu

“Räägime rahvuslusest!

Ideoloogia ja identiteedi vahel”,

kuni 25.04

“Anton Starkopf. Eesti skulptuurilegend” Sarjast “Modernismiaja klassikud”, kuni 31.05

“POPkunst Forever!”,

kuni märts 2010

“Harro! Soome popkunsti klassik”,

kuni 28.03

Püsiväljapanek:

Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.

Eesti kunst Teise maailmasõja

lõpust taasiseseisvumiseni.

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Palmse mõis

Valli Lember-Bogatkina näitus,

kuni 31.03

Lahemaa, Lääne-Viru maakond

Pärnu Kunstnike Maja

„New Age“ Kuraator Sandra Jõgeva, 30.03–23.04

„3 on uus must” JIM,

foto, video, installatsioon, kuni 27.03

Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii

„See pole see“ Ines Erlemann,

graafika, kuni 03.04

„Aplaus“  Eveli Varik & Alide Zvorovski,  maal, foto, kuni 03.04

„Seks ja söök“ Eveli Varik, foto,

kuni 03.04 

Aida 4, Pärnu

Solaris

“Leonardo da Vinci:

Inimene, Leiutaja, Geenius”, kuni 12.06

Estonia pst 9, Tallinn

SooSoo Galerii

“Mood raamis” Eesti Moekunstnike Ühenduse näitus, 31.03–20.04

Soo 4, Tallinn

Tallinna Linnagalerii

“Cities Revealed” Erki Kasemets, 01.04–18.04

Urmas Pedanik, kuni 28.03

Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja

“Made in Takahuhti” Maret Kuura,

kuni 11.04

IN Graafika Tartus

“Social Art Machine- täiesti

asotsiaalse kunsti näitus”, kuni 11.04

“Kevadega kõrvu – Kevään korvalla”

Anu Tuominen, kuni 11.04 

Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseum

“Olemise paine”

21. sajandi kunsti Tartu Kunstimuuseumi kogust, kuni 04.04

Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum

“Sõrmuste Isanda nukud”

“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest

“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik

Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum

23 erineva Eesti nukumeistri

nukunäitus, kuni 30.04

Pärnu ja Pärnumaa Slaavi Kultuuriühingu ülevaatenäitus, kuni 03.04

Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii

Maarit Murka, kuni 30.03

Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii

“Ene Pikk 85. Lindude teed”

akvarellid, kuni 14.04

Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii

Tiit Varblane, 29.03.–16.04

Tartu Kõrgem Kunstikool skluptuuriosakonna, Saimaa Rakenduskõrgkooli ühisnäitus, 29.03.–16.04

“21.sajandi armastuslugu”

Andrus Joonas, kuni 26.03

“Pärnu - Riia” Aivar Kurvits, kuni 26.03

“Leonardo kood vol.2 ehk lihtsalt Leonardo” Alar Raudoja, kuni 26.03 

Liiva 13, Võru

Autor: Lemmi Kann, Mari Hiiemäe

Jaga lugu:
SEKRETÄRI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Sekretäriuudised igal nädalal enda postkasti.

Sekretär.ee toetajad:

Enimloetud
Birgit Aljaste
Birgit AljasteSekretar.ee ärijuhtTel: 5373 8733birgit.aljaste@aripaev.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee