9. aprill 2010
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal 9-15 aprillil.

KONTSERT

Art Cafe

15.04 kl 20.30 Aleksandra Anstal & Jaan Jaanson

Pärnu mnt. 18, Tallinn

C.F.Hahn Pub

14.04 kl 19 Sooäär,

Mälgand, Ruben, Kruglov

Riia mnt. 129A, Pärnu

Estonia

09.04 kl 19 ERSO: Dirigeerib Olari Elts

10.04 kl 19 “Barbara Sings The Blues” Barbara Hendricks,

Magnus Lindgren (saksofon, Rootsi), Mathias Algottson (klaver, Rootsi)

12.04 kl 18 “Hiigelsoojad pilvelambad” Mirjam Mesak ja Lasteekraani Muusikastuudio. Priit Pajusaare laulude Lastekontsert 

14.04 kl 15 “Wagneri ooperikoorid” “Mehised lood” Eesti Rahvusmeeskoor, Eesti Kaitseväe Orkester, dirigendid Peeter Saan ja Ants Soots, solist Juha Kotilainen (bariton, Soome)

Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi

15.04 kl 20 Jazzliit: Aleksei Kruglov & Jaak Sooäär Trio (Moskva/Tallinn)

Magasini 5, Tartu

Jõhvi kontserdimaja

09.04 kl 19 Ansambel FrankFrank

Kristjan Mazurtchak (saksofon),

Erki Pärnoja (kitarr),

Kaspar Kalluste (löökpillid) 

15.04 kl 15 “Wagneri ooperikoorid” “Mehised lood” Eesti Rahvusmeeskoor, Eesti Kaitseväe Orkester, dirigendid Peeter Saan ja Ants Soots, solist Juha Kotilainen (bariton, Soome)

Pargi tn 40, Jõhvi

Klubi Plink Plonk

09.04 kl 22  Blacky 10!

Eesti laulude kontserttuur

10.04 kl 22 Kosmikud ja Singer-Vinger

Vallikraavi 4, Tartu

Mederi saal

11.04 kl 17 Francesco Corti

(klavessiin, Itaalia)

14.04 kl 19 Tartu Keelpillikvartett, Kadri-Ann Sumera

Suur-Kloostri 16, Tallinn

Nokia Kontserdimaja

13.04 kl 19 Gotan Project

Estonia pst 9, Tallinn

NO99

09.04 kl 21.30 Jazzliit:

Gruuv Grupp ja külaline

Sakala 3, Tallinn

Puhas Kuld

13.04 kl 21 Jazzliit: Aleksei Kruglov & Jaak Sooäär Trio (RUS-EST)

Lossi 15, Viljandi

Pärimusmuusika Ait

10.04 kl 16 Vanalinna Segakoori

ja Helin-Mari Arderi plaadiesitluskontsert

15.04 kl 13 Päevane kontsertkohtumine Indrek Kaldaga

Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu kontserdimaja

13.04 kl 11 “Hiigelsoojad pilvelambad” Mirjam Mesak ja Lasteekraani Muusikastuudio. Priit Pajusaare laulude Lastekontsert  

13.04 kl 19 “Wagneri ooperikoorid” “Mehised lood” Eesti Rahvusmeeskoor, Eesti Kaitseväe Orkester, dirigendid Peeter Saan ja Ants Soots, solist Juha Kotilainen (bariton, Soome)

Aida 4, Pärnu

Rakvere Teatri Jazzukohvik

09.04 kl 21 Jazzliit: Peedu Kass 005

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Matkamaja

09.04 kl 18 “Ülestõusmispüha kontsert” Orthodox Singers 

Raekoja plats 18, Tallinn

Tallinna Okupatsioonide Muuseum

15.04 kl 20 Indigolapsed

Toompea 8, Tallinn

Teatri Puhvet

12.04 kl 19 Sooäär, Mälgand,

Ruben-Kruglov

Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise Kontserdimaja

11.04 kl 16 “Barbara Sings The Blues” Barbara Hendricks,

Magnus Lindgren (saksofon, Rootsi), Mathias Algottson (klaver, Rootsi)     

14.04 kl 12 “Hiigelsoojad pilvelambad” Mirjam Mesak ja Lasteekraani Muusikastuudio. Priit Pajusaare laulude Lastekontsert  

Vanemuise 6, Tartu

Väravatorn

10.04 kl 16 “Habsburgide muusikalembus” Hortus Musicus

Lühike Jalg 9, Tallinn

Ööklubi City

10.04 kl 22 Koit Toome uue plaadi “Kaugele Siit” esitluskontsert

Tartu 9, Viljandi

KINO

Cinamon Tallinn 

“Põrgulik kohting”

kl 12.45, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30;

R kl 23.30

“Kuidas taltsutada lohet” 3D

eesti keeles: kl 12.15, 15.00, 17.45 

vene keeles: kl 11.45, 14.25, 20.00 

“Pearahakütt”

kl 12.30, 14.30, 19.00, 21.10

“Phobos – Hirmuklubi”

kl 12.00, 16.40

“Mäleta mind”

kl 13.45, 18.30

“Roheline tsoon”

kl 16.15, 21.00

“Kõik algas Roomas”

kl 16.50

“Variautor”

kl 18.45

“Alice Imedemaal” 3D

eesti keeles: kl 17.30

vene keeles: kl 20.15 (v.a. N)

“Suletud saar”

kl 14.00, 21.20

“Printsess ja konn”

eesti keeles: kl 11.30

“Punane elavhõbe”

kl 15.15, 17.15, 19.30, 21.45

“Titaanide kokkupõrge” (3D)

eellinastus N kl 20.15

4. Jaapani animatsiooni filmifestival (JAFF) toimub 2. – 11. aprillil. Lisainfo: www.animefest.eu ja www.cinamon.ee     

Estonia pst 9, Tallinn

Cinamon Tartu 

“Põrgulik kohting”

kl 12.00 (v.a. R–P), 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00

“Punane elavhõbe”

kl 13.00, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15

“Erkki-Sven Tüür: 7 etüüdi piltides” kl 17.30

“Pimeduse äärel”

kl 15.00 (v.a. T), 19.30, 21.50

“Kuidas taltsutada lohet”

eesti keeles: kl 11.30, 13.35, 15.45

“Pearahakütt”

kl 18.15, 20.45 (v.a. N)

“Roheline tsoon”

kl 16.35, 19.00 (v.a. R–P); R–P kl 14.15

“Mäleta mind”

kl 14.15 (v.a. R–P), 21.30; R–P kl 12.30

“Kõik algas Roomas”

kl 12.15

“Alice imedemaal”

eesti keeles: kl 12.45 (v.a. R–P);

R–P kl 11.45

“Titaanide kokkupõrge”

N kl 20.45

Jaapani animatsiooni filmifestival

2. aprill – 11. aprill. Seansid: kl 19.00

Kirjandus kinos: “Vanamees ja Meri”

T kl 15.00

Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 

“Alice Imedemaal” 3D

eesti keeles: kl 14.50, 16.55

vene keeles: kl 11.40

inglise keeles: kl 22.10

“Avatar” 3D

kl 20.15, 21.40   

“Suletud saar”

kl 17.50

“Fantastiline Hr. Reinuvader”

kl 12.20

“Väike nõid Lilly -

Draakon ja Võluraamat”

eesti keeles: kl 13.55

“Variautor”

kl 11.50, 21.15

“Solomon Kane”

kl 18.45, 21.10

“Kõik algas Roomas”

kl 14.35, 16.45, 18.55

“Phobos”

kl 12.00, 22.00

“Roheline tsoon”

kl 14.10, 17.00, 19.30

“Mäleta mind”

kl 11.30, 19.45, 22.15

“Pearahakütt”

kl 14.25, 16.50, 19.15, 21.45

“Kuidas taltsutada lohet”

eesti keeles:

kl 11.25, 14.00, 14.20, 17.40, 19.10,

vene keeles: kl 12.15, 16.35, 19.35

“Pimeduse äärel”

kl 12.40, 15.15, 20.55

“Erkki-Sven Tüür: 7 etüüdi piltides”

kl 15.50, 17.45

“Põrgulik kohting”

kl 11.35, 13.45, 15.55, 18.00, 20.10, 22.20  

“Punane elavhõbe”

kl 11.45, 14.05, 16.10, 18.15, 20.20, 22.30

Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan

NB! kino on remondi tõttu suletud

14. ja 15. aprillil.

“Pearahakütt”

kl 16.45, 21.30

“Kuidas taltsutada lohet”

eesti keeles: kl 12.15, 14.30, 19.15

“Põrgulik kohting”

kl 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 

Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri

“Alice Imedemaal”

vene keeles, e.k. subtiitritega:

kl 17.00; L–P kl 12.45

“Pearahakütt”

kl 21.00

“Kuidas taltsutada lohet”

vene keeles, eestik. subtiitritega:

kl 14.15, 16.30, 18.45; L–P kl 12.00

“Põrgulik kohting”

kl 15.15, 17.15, 19.15, 21.15

“Armastus suures linnas 2”

kl 15.00, 19.30, 21.30

Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva 

“Alice Imedemaal”

P, T, K kl 16.25, 18.45;

E, N kl 17.25, 19.45;

R kl 19.45 

Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel 

“Liigaasta”

R, L, T kl 19.00; K kl 10.30 – beebikino:

väikelapsega kinno

Liiva 13, Võru

Kosmos

NB! Kino on esmaspäeviti suletud

“Alvin ja koopaoravad 2”

eesti keeles: kl 14.00

“Valentinipäev”

kl 18.15

“Liigaasta”

kl 16.00, 20.45

“Printsess ja konn”

eesti keeles: kl 14.15

“Leegion”

kl 18.45

“Ma armastan Sind, Phillip Morris”

kl 16.30, 21.00

Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino

NB! Kino on esmaspäeviti suletud

“Kuidas taltsutada lohet”

eesti keeles: kl 17.00

“Liigaasta”

kl 19.00

“Lohetätoveeringuga tüdruk”

kl 21.00 (v.a. K)

MAM-programmis: “Ettepanek”

K kl 21.00

Papiniidu 50,  Pärnu

 TEATER

Cabaret Rhizome

09.04 kl 19 “Dr. Cubo ja professor Charleka räpane sessioon”

10.04 kl 19 “Dr. Cubo ja professor Charleka räpane sessioon”

11.04 kl 19 “Dr. Cubo ja professor Charleka räpane sessioon”

Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater

09.04 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”

09.04 kl 19 “Grönholmi meetod”

10.04 kl 12 “Augustikuu”

10.04 kl 19 “Voldemar”

11.04 kl 18 “Kas ma olen nüüd elus”

esietendus

11.04 kl 19 “Leekrüübe”

13.04 kl 19 “Augustikuu”

14.04 kl 19 “Rahauputus”

14.04 kl 19 “Kõik on täis”

15.04 kl 19 “Hiilgav!”

15.04 kl 19 “Metspart”

Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

09.04 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”

09.04 kl 14 “High School Musical”

09.04 kl 19 “High School Musical”

10.04 kl 12 “High School Musical”

10.04 kl 16 “High School Musical”

11.04 kl 12 “High School Musical”

11.04 kl 12 “šoti torupillimängija”

11.04 kl 16 “High School Musical”

13.04 kl 11 “Jussikese seitse sõpra”

14.04 kl 11 “Lutsukomm ja 200 vanaisa”

15.04 kl 11 “Nukumängu ABC”

Lai 1, Tallinn

Endla Teater

09.04 kl 19 “Tiramisu”

09.04 kl 19 “Mässajad”

10.04 kl 19 “Pimedusega löödud”

10.04 kl 19 “Ballettmeister”

12.04 kl 11 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Võru Kultuurimajas “Kannel”

12.04 kl 19 “Esimesed suudlused”

Võru Kultuurimajas “Kannel”

13.04 kl 10.30 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Valga Kultuurikeskuses

13.04 kl 13 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Valga Kultuurikeskuses

13.04 kl 19 “Esimesed suudlused”

Valga Kultuurikeskuses

14.04 kl 19 “Mis valemiga?” noortekomöödia Endla Noortestuudio esituses

15.04 kl 11 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Rakvere teatris

15.04 kl 19 “Tiramisu”

Keskväljak 1, Pärnu

Estonia

09.04 kl 19 “Rigoletto”

09.04 kl 19 “Phaidra”

Kumu kunstimuuseumis

10.04 kl 19 “Coppelia”

11.04 kl 17 “Armastus kolme apelsini vastu”

14.04 kl 19 “Minu veetlev leedi”

15.04 kl 19 “Pärlipüüdjad”

Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal

09.04 kl 19.30 “Busu” Anna  /JPN/ ,

“Circle Through” Külli Roosna

Pikk 20, Tallinn

u Kuressaare Linnateater

09.04 kl 12 “Unenägu”

Keila kultuurikeskuses

13.04 kl 19 “Vares” Elva kultuurikeskuses

Tallinna 20, Saaremaa

MTÜ Kell Kümme

13.04 kl 19 “Täiskuu 2”

Rapla Kultuurikeskuses 

www.kell10.ee

u NO99

09.04 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”

10.04 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”

12.04 kl 19 “Pea vahetus”

14.04 kl 19 “Pea vahetus”

Sakala 3, Tallinn

Rakvere Teater

09.04 kl 19 “Eikellegimaa” esietendus

09.04 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”

12.04 kl 11 “Kaelkirjak”

12.04 kl 12 “Kaval-Ants ja Vanapagan” Eesti Draamateatris

12.04 kl 15 “Kaelkirjak”

12.04 kl 19 “39 astet”

Eesti Draamateatris

13.04 kl 19 “Eikellegimaa”

13.04 kl 19 “Toatüdrukud”

14.04 kl 12 “Kaval-Ants ja Vanapagan” Paide kultuurikeskuses

14.04 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla”

14.04 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt” Paide kultuurikeskuses

15.04 kl 11 “Kaelkirjak”

15.04 kl 19 “Teisel pool”

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater

09.04 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

10.04 kl 19 “Keskööpäike” esietendus

12.04 kl 19 “Homme näeme”

12.04 kl 19 “Keskööpäike”

Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater

13.04 kl 19.30 “Vene rännumehe ülestähendused” Kanuti Gildi SAALis

14.04 kl 19.30 “Viimased korraldused neile, keda ma kunagi olen armastanud” Kanuti Gildi SAALis

15.04 kl 19 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Genialistide Klubis

Magasini 5, Tartu

Teoteater

10.04 kl 19 “Kõik armastavad Roosit”

11.04 kl 12 “Tädi Fantaasia”

Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum

10.04 kl 19 “Planeet”

14.04 kl 19 “Fööniks”

Vene 14, Tallinn

Ugala Teater

09.04 kl 17.15 “Silmaring”

Ugala Teatri kohvikus

09.04 kl 19 “Arkaadia”

10.04 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk”

12.04 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk”

12.04 kl 19 “Arkaadia” Vene Teatris

13.04 kl 10 “Lastehommik”

Ugala teatri fuajees

13.04 kl 19 “Arturi laulud ja aastad”

14.04 kl 13 “Väike merineitsi”

Põlva Kultuurikeskuses

14.04 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk” Põlva Kultuurikeskuses    

Vaksali 7, Viljandi 

Vanemuine

09.04 kl 19 “Koidula veri”

09.04 kl 19 “Evita”

Tallinnas Nokia Kontserdimajas

10.04 kl 12 “Ninasarvik Otto”

Vanemuise väikeses majas

10.04 kl 18 “Ninasarvik Otto”

Vanemuise väikeses majas

10.04 kl 19 “Linn” Sadamateatris

10.04 kl 19 “Evita”

Tallinnas Nokia Kontserdimajas

11.04 kl 16 “Lood Viini metsadest”

13.04 kl 19 “Vanamees ja meri”

Sadamateatris

14.04 kl 12 “Lotte ja Bruno muusikatund” Vanemuise väikeses majas

14.04 kl 19 “Evita”

14.04 kl 19 “Kaunimad hetked Su elus” Vanemuise väikeses majas

15.04 kl 12 “Nukitsamees”

Vanemuise väikeses majas

15.04 kl 18 “Nukitsamees”

Vanemuise väikeses majas

Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater

09.04 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”

12.04 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”

13.04 kl 16 “Kirjaklambritest vöö”

14.04 kl 16 “Robinson & Crusoe”

Häädemeeste Kultuurimajas

14.04 kl 18 “Fanny ja Faggot”

15.04 kl 14 “Robinson & Crusoe”

Ala Rahvamajas

15.04 kl 18 “Ingel, ingel, vii mind taeva”

Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater

11.04 kl 16 “Kas naeris?”

13.04 kl 11 “Nukitsamees”

15.04 kl 11 “Nukitsamees”

Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater

15.04 kl 19 “The End”

Rataskaevu 10, Tallinn

 NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

Ellinor Aiki (1893–1969).

Sarjast “Eesti esimesi naiskunstnikke”, kuni 13.06

Püsiväljapanek:

Adamson-Ericu looming

Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo

Peeter Laurits, kuni 01.05

Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii

“Ära” Keraamikute Liit, 12.04–24.04  

Raoul Kurvitz, kuni 10.04  

Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu

“Linnukuu” Kalli Kalde maalid,

kuni 17.04

Kaljo Põllu eksliibrised, kuni 30.04

Tõnismägi 2, Tallinn

Haus Galerii

“Koosviibijad” Juss Piho, kuni 07.05

Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii

Kaido Ole, 14.04–26.04

Raoul Kurvitz, kuni 12.04             

Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10

“Balti biidermeier”, kuni 29.08

Püsiväljapanek:

16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid

18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur

Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus

Soome kunstniku Reijo Kivijärvi

naivistlikud maalid, kuni 10.04

Pikk 8, Viljandi

Kumu

“Nõukogude naine”, kuni 26.09

“Räägime rahvuslusest!

Ideoloogia ja identiteedi vahel”,

kuni 25.04

“Anton Starkopf. Eesti skulptuurilegend” Sarjast “Modernismiaja klassikud”, kuni 31.05

“POPkunst Forever!”,

kuni märts 2010

Püsiväljapanek:

Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.

Eesti kunst Teise maailmasõja

lõpust taasiseseisvumiseni.

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

u Pärnu Kunstnike Maja

„New Age“ Kuraator Sandra Jõgeva,

kuni 23.04

Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii

Brittlouise Landfors, skulptuur (SWE), kuni 08.05

Pärnu Kunstiklubi kevadnäitus,

kuni 08.05 

Aida 4, Pärnu

Solaris

“Leonardo da Vinci:

Inimene, Leiutaja, Geenius”, kuni 12.06

Estonia pst 9, Tallinn

SooSoo Galerii

“Mood raamis” Eesti Moekunstnike Ühenduse näitus, kuni 20.04

Soo 4, Tallinn

Tallinna Linnagalerii

“Cities Revealed” Erki Kasemets,

kuni 18.04

Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja

“Made in Takahuhti” Maret Kuura,

kuni 11.04

IN Graafika Tartus

“Social Art Machine- täiesti

asotsiaalse kunsti näitus”, kuni 11.04

“Kevadega kõrvu – Kevään korvalla”

Anu Tuominen, kuni 11.04 

Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseum

“Tasakaaluhetk” Mare Saare,

Tiina Sarapu, Eeva Käsper, kuni 06.06

Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum

“Sõrmuste Isanda nukud”

“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest

“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik

Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum

“Duo” Liisa Kallam ja Liisa Tomasberg, kuni 30.04

“23 erineva Eesti nukumeistri

nukunäitus”, kuni 25.04

“Koosmäng” nukunäitus, kuni 25.04

Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii

P J Crook, kuni 20.04

Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii

“Jüri Kaarma 60”

Kuraator T. Kaalep, 15.04–05.05

“Ene Pikk 85. Lindude teed”

akvarellid, kuni 14.04

Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii

Tiit Varblane, kuni 16.04

Tartu Kõrgem Kunstikool skluptuuriosakonna, Saimaa Rakenduskõrgkooli ühisnäitus, kuni 16.04 

Liiva 13, Võru

 

Autor: Lemmi Kann, Signe Sillasoo, Mari Hiiemäe

Jaga lugu:
SEKRETÄRI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Sekretäriuudised igal nädalal enda postkasti.

Sekretär.ee toetajad:

Enimloetud
Laura Tahk
Laura TahkSekretar.ee toimetajaTel: 53 444 071laura@sekretar.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee