Lihavaidluse Rimi sotsiaalmeedias kaotas

Segadus eestimaise ja välismaise lihaga tõi poeketile Facebookis möödunud nädalal päevaga rohkem fänne kui poeketi enda fänniküljele.

Täna kella 12 seisuga oli Rimi fännilehel Facebookis 2386 liiget, Rimi vastastel lehtedel aga ületab kasutajate arv 3800. Suurimal neist, Boikott Rimile, läheneb fännide arv 3800le.

Kuidas Rimi tekkinud kriisile sotsiaalmeedias reageeris, jäi silma ka kommunikatsioonibüroo Vare&Jaakkola partnerile Jaan Varele, kes kirjutas firma kommunikatsiooniblogis, et kriisile Facebookis reageerimise ainsa positiivse elamuse sai ta Rimi fännilehe administraatori aktiivsest käitumisest Rimi enda lehel.

Vestlused toimusid samas kõikidel fännikülgedel ja soovida jättiski Rimi vaikimine nn anti-Rimi lehekülgedel. Enamus negatiivsest infost loodi ja arenes just "Boikott Rimile" lehel. Poekett seal aga sõna ei võtnud.

Loe ka kommunikatsioonibüroo Vare & Jaakkola partneri Jaan Vare analüüsi Rimi käitumise kohta kriisisitutasioonis.

Osale arutelus

 • Rivo Sarapik, Lemmi Kann

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara