23. aprill 2010
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, millest osa võtta nädalavahetusel ja järgneval nädalal 23-29. aprillil.

 NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

Ellinor Aiki (1893–1969).

Sarjast “Eesti esimesi naiskunstnikke”, kuni 13.06

Püsiväljapanek:

Adamson-Ericu looming

Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo

Peeter Laurits, kuni 28.04

Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii

Johnson ja Johnson, 26.04–15.05

“Ära” Keraamikute Liit, kuni 24.04     

Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu

Kaljo Põllu eksliibrised, kuni 30.04

“Vaateid ja vaatlusi” Marje Üksine,

kuni 19.05

Tõnismägi 2, Tallinn

u Haus Galerii

“Koosviibijad” Juss Piho, kuni 07.05

Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii

Kaido Ole, kuni 26.04             

Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10

“Balti biidermeier”, kuni 29.08

Püsiväljapanek:

16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid

18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur

Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus

“Rahvatarkus kodutekstiilidel”,

28.04–13.06

Pikk 8, Viljandi

Kumu

“Nõukogude naine”, kuni 26.09

“Räägime rahvuslusest!

Ideoloogia ja identiteedi vahel”,

kuni 25.04

“Anton Starkopf. Eesti skulptuurilegend” Sarjast “Modernismiaja klassikud”, kuni 31.05

“POPkunst Forever!”,

kuni märts 2010

Püsiväljapanek:

Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.

Eesti kunst Teise maailmasõja

lõpust taasiseseisvumiseni.

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

„Superhero“ Johnny Amore,

foto, video (GER), 27.04–22.05

“Diverse Universe V, performance”

Kuraator Nongrata, 24.04–26.04

„New Age“ Kuraator Sandra Jõgeva,

kuni 23.04

Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii

Brittlouise Landfors, skulptuur (SWE), kuni 08.05

Pärnu Kunstiklubi kevadnäitus,

kuni 08.05 

Aida 4, Pärnu

Solaris

“Leonardo da Vinci:

Inimene, Leiutaja, Geenius”, kuni 12.06

Estonia pst 9, Tallinn

SooSoo Galerii

“Sina oled minu kiisu”

Kristi Kongi maalinäitus, kuni 29.04

Telliskivi 60A, Tallinn

Tallinna Linnagalerii

Liina Siib, kuni 09.05

Harju 13, Tallin

Tartu Kunstimaja

“Tuul” Anne Parmasto,

kuni 09.05

“Kokkupõrge eluga” Anu Uustalu,

kuni 09.05

“Värvimängud” Piibe Arrak,

kuni 09.05

Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseum

“Tasakaaluhetk” Mare Saare,

Tiina Sarapu, Eeva Käsper, kuni 06.06

Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum

“Sõrmuste Isanda nukud”

“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest

“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik

Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum

“Kirgastumine” Kaljo Põllu,

kuni 30.04

“Duo” Liisa Kallam ja Liisa Tomasberg, kuni 30.04

“23 erineva Eesti nukumeistri

nukunäitus”,

kuni 25.04

“Koosmäng” nukunäitus,

kuni 25.04

Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii

Oksjoninäitus, kuni 29.04

Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii

“Jüri Kaarma 60”

Kuraator T. Kaalep, kuni 05.05

Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii

Markus Kasemaa,

kuni 07.05

Maret Sarapu,

kuni 07.05

“Ilusasti üksi” Maris Ojasuu

fotonäitus, kuni 07.05  

Liiva 13, Võru

TEATER

Cabaret Rhizome

23.04 kl 19 “Muki munad”

24.04 kl 19 “Muki munad”

28.04 kl 19 “Harri 2: ülestõus”

29.04 kl 19 “Harri 2: ülestõus”

Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater

23.04 kl 19 “Hiilgav!”

23.04 kl 19 “Kõik on täis”

24.04 kl 19 “Kirsiaed”

24.04 kl 19 “John Gabriel Borkman”

25.04 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...” esietendus

25.04 kl 19 “Kõik on täis”

27.04 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”

27.04 kl 19 “Kõik on täis”

28.04 kl 19 “Augustikuu”

28.04 kl 19 “Grönholmi meetod”

29.04 kl 19 “Hiilgav!”

29.04 kl 19 “Vihmatants”

Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

23.04 kl 11 “Klaabu”

23.04 kl 19 “Mängurid”

24.04 kl 11 “Klaabu”

24.04 kl 12 “Isekas hiiglane”

25.04 kl 12 “Hanel oli auto”

25.04 kl 12 “Võlurätik”

25.04 kl 18 “High School Musical”

27.04 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”

27.04 kl 11 “Võlurätik”

28.04 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”

28.04 kl 11 “Võlurätik”

28.04 kl 19 “High School Musical”

29.04 kl 11 “Jussikese seitse sõpra”

29.04 kl 14 “High School Musical”

29.04 kl 19 “High School Musical”

Lai 1, Tallinn

Endla Teater

23.04 kl 19 “Röövlitütar Ronja”

esietendus

24.04 kl 19 “Mis valemiga?” noortekomöödia Endla Noortestuudio esituses

24.04 kl 19 “Testosteroon”

26.04 kl 11 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Vanemuise suures majas

26.04 kl 19 “Ära muretse, kallis!”

Vanemuise suures majas

28.04 kl 12 “Röövlitütar Ronja”

28.04 kl 19 “Ballettmeister”

29.04 kl 19 “Mis valemiga?” noortekomöödia Endla Noortestuudio esituses

29.04 kl 19 “Testosteroon”

Keskväljak 1, Pärnu

Estonia

23.04 kl 19 “Tosca”

24.04 kl 19 “Armastus kolme apelsini vastu”

25.04 kl 12 “Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi”

27.04 kl 19 “Minu veetlev leedi”

28.04 kl 19 “Armastus kolme apelsini vastu”

29.04 kl 19 “Rahvusvaheline balletigala”

Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal

27.04 kl 18 „Laps ja nõidus”

Liis Kolle / M.Ravel,

„Vanatüdruk ja varas”

Ingo Normet / G.C.Menotti

28.04 kl 18 „Laps ja nõidus”

Liis Kolle / M.Ravel,

„Vanatüdruk ja varas”

Ingo Normet / G.C.Menotti

Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater

26.04 kl 19 “Vares” Eesti Draamateatris

Tallinna 20, Saaremaa

NO99

23.04 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

24.04 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

26.04 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

29.04 kl 19 “Kuidas seletada pilte

surnud jänesele”

Sakala 3, Tallinn

Pärimusteater Loomine

24.04 kl 19 “Keisrinna hull ehk Mees, kes rääkis tõtt” Kiek in de Kök`is

26.04 kl 19 “Keisrinna hull ehk Mees, kes rääkis tõtt” Kiek in de Kök`is

Vene 6, Tallinn

Rakvere Teater

23.04 kl 11 “Kaelkirjak”

23.04 kl 19 “Täismäng”

26.04 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”   Kuressaare Linnateatris

27.04 kl 11 “Kaval-Ants ja Vanapagan” Kuressaare kultuurikeskuses

27.04 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”   Kuressaare Linnateatris

28.04 kl 13 “Kaval-Ants ja Vanapagan” Lihula kultuurikeskuses

28.04 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla”

28.04 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”   Lihula kultuurikeskuses

29.04 kl 19 “Toatüdrukud”

Pangamajas

29.04 kl 19 “Eikellegimaa” 

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater

23.04 kl 19 “Päike soojem, taevas

sinisem”

23.04 kl 19 “Nõks”

24.04 kl 19 “Päike soojem, taevas

sinisem”

24.04 kl 19 “Nõks”

26.04 kl 19 “Keskööpäike”

26.04 kl 19 “Pikk pink”

27.04 kl 19 “Hecuba pärast”

27.04 kl 19 “Minu tädi”

28.04 kl 19 “Keskööpäike”

29.04 kl 19 “Hecuba pärast”

29.04 kl 19 “Minu tädi”

Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater

27.04 kl 19 “Theised” Genialistide Klubis

28.04 kl 19 “Ird, K.” Genialistide Klubis

Magasini 5, Tartu

Teoteater

25.04 kl 12 “Siilipoeg avastab maailma”

29.04 kl 19 “Naine ja klarnet”

Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum

23.04 kl 19 “Planeet”

Vene 14, Tallinn

Ugala Teater

23.04 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk”

23.04 kl 21 “Kogujad”

Lennukitehases, Hariduse 12A 

24.04 kl 13 “Limpa ja mereröövlid”

24.04 kl 19 “Teatrisõprade kohvik”

Ugala Teatri kohvikus

24.04 kl 21 “Kogujad”

Lennukitehases, Hariduse 12A

27.04 kl 10 “Lastehommik”

Ugala teatri fuajees

27.04 kl 19 “Vanamehed seitsmendalt”

27.04 kl 21 “Kogujad”

Lennukitehases, Hariduse 12A 

28.04 kl 19 “Küünlad põlevad lõpuni”

28.04 kl 21 “Kogujad”

Lennukitehases, Hariduse 12A

29.04 kl 13 “Väike Tjorven Soolavareselt”

29.04 kl 19 “Piloot”    

Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater

23.04 kl 19 “Prügikast 3 ehk Eesti

masurka” Kolgaküla Rahvamajas

24.04 kl 19 “Püha müristus”

Rakvere Teatris

25.04 kl 19 “Püha müristus”

Oisu Rahvamajas

26.04 kl 19 “Prügikast 3 ehk Eesti

masurka” Vene Teatris

27.04 kl 19 “Prügikast 3 ehk Eesti

masurka” Vastemõisa Rahvamajas

29.04 kl 19 “Viimane sigar”

Iisaku Rahvamajas

Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine

23.04 kl 19 “Lood Viini metsadest”

24.04 kl 19 “Huntluts”

24.04 kl 19 “Figaro pulm”

esietendus Vanemuise väikeses majas

24.04 kl 19 “Paanika” Sadamateatris

25.04 kl 16 “Kevade”

27.04 kl 19 “Ämbliknaise suudlus”

27.04 kl 19 “Kaunimad hetked Su elus” Vanemuise väikeses majas

28.04 kl 19 “Figaro pulm”

Vanemuise väikeses majas

29.04 kl 19 “Balletigala”

29.04 kl 19 “Sviit”

Vanemuise väikeses majas

29.04 kl 13 “Nukitsamees”

Tallinnas Nokia Kontserdimajas

29.04 kl 18 “Nukitsamees”

Tallinnas Nokia Kontserdimajas

Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater

23.04 kl 18 “Tarbetud inimesed”

24.04 kl 18 “Tarbetud inimesed”

26.04 kl 18 “Vääärviid”

27.04 kl 18 “Pal-tänava poisid”

28.04 kl 18 “Pal-tänava poisid”

29.04 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”

Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater

25.04 kl 12 “Kas naeris?”

25.04 kl 16 “Kas naeris?”

27.04 kl 11 “Nõianeitsi”

29.04 kl 11 “Nõianeitsi”

Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater

25.04 kl 21 “Mehed lumes”

26.04 kl 21 “Mehed lumes”

27.04 kl 19 “The End”

27.04 kl 21 “Mehed lumes”

28.04 kl 19 “The End”

28.04 kl 21 “Mehed lumes”

29.04 kl 19 “The End”

Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Clazz

25.04 kl 14 Jazzikuu: Jazzkaar Brunch

Vana turg 2, Tallinn

Disaini- ja Arhitektuurigalerii

25.04 kl 12 Jazzkaar 2010:

Karsten Mathiesen (Taani)

25.04 kl 15 Jazzkaar 2010:

Sergei Pedersen (Eesti)

25.04 kl 18 Jazzkaar 2010:

Jaak Johanson (Eesti)

Pärnu mnt. 6, Tallinn

Endla Teater

23.04 kl 19 Jazzkaar: Kirtana Rasa 

Keskväljak 1, Pärnu

Estonia

23.04 kl 19 Soome Raadio Sümfooniaorkester,

Nikolai Luganski (klaver, Venemaa),

dirigent Sakari Oramo (Soome)

Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed

25.04 kl 19 “Leedi Madonna naeratus” Kontsert-arutelu biitlitest

27.04 kl 19 “Üks magus suudlus...“

Margit Saulep (sopran),

Urmas Põldma (tenor), Alar Haak (tenor), Ülla Millistfer (klaver)

28.04 kl 19 “Mustlasvanker”

Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi

23.04 kl 21 “Kongress” Lenna Kuurmaa & Incomparable 3, Kosmosepealinn, Kalvik

Magasini 5, Tartu

Klubi Plink Plonk

23.04 kl 17 “Noortebänd 2010 Tartu Eelvoor” Groundhog Day

24.04 kl 21 “Klubi Plink Plonk 1.0”

Jääboiler & Bonzo

29.04 kl 20 Katrin “Kate” Mandel & Bänd

Vallikraavi 4, Tartu

Kumu Auditoorium

24.04 kl 15 Jazzkaar 2010:

Kristjan Randalu & Vaiko Eplik

24.04 kl 19.30 Leszek Mozdzer (Poola)

25.04 kl 11 Tiit Lauk Trio feat.

Hellevi Nõmmik

25.04 kl 14 JazziMaal & Siim Aimla Oceans 4

25.04 kl 17 Eva Mitreikina

25.04 kl 20 Kirtana Rasa

26.04 kl 19 Tuuli Taul & Eyolf Dale

(Eesti-Norra)

27.04 kl 19 Gadi Lehavi Trio

(Iisrael)

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mustpeade maja

27.04 kl 19 Martin Kuuskmann (fagott), Kristjan Randalu (klaver)

Pikk tn. 26, Tallinn

NO99

23.04 kl 21.30 Jazzkaar 2010:

Kristjan Mazurchak Trio

Sakala 3, Tallinn

Pärimusmuusika Ait

24.04 kl 11 Pärimushommik kitarrist Andre Maakeriga

25.04 kl 17 Jazzkaar: Eyolf Dale (Norra)

28.04 kl 19 Paabli

plaadiesitluskontsert

29.04 kl 19 Jazzkaar: Peedu Kass 005

Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu kontserdimaja

28.04 kl 19 “Väike Öömuusikal”

29.04 kl 19 Jazzkaar 2010:

Kristjan Randalu & Vaiko Eplik  

Aida 4, Pärnu

Pärnu Kunstide Maja

24.04 kl 18 Ansambli Paabel

plaadiesitluskontsert

Pühavaimu 8, Pärnu

Rock Cafe

23.04 kl 21 Winny Puhh ja Oneword

24.04 kl 21 Naik Borzov (Rus)

25.04 kl 18 Mosh & Death Fest:

My Autumn (Rus), Reciepent 13 (Rus),

Burn Still, Into Salvation,

Still Haunts Me, Submentic,

Chuck Norris Survived an Autopsy

29.04 kl 21 Jazzkaar 2010:

George Duke (USA) /

Hedvig Hanson Soul Group

Tartu mnt. 80D, Tallinn

Tallinna Jaani Kirik

23.04 kl 20 Jazzkaar 2010:

The Best of NordicSounds

Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna Raekoda

24.04 kl 18 Mari Tampere (viiul),

Aleksandra Jouzapenaite (klaver) 

Raekoja plats 1, Tallinn

Tartu Ülikooli aula

28.04 kl 19 Martin Kuuskmann (fagott), Kristjan Randalu (klaver)

Ülikooli 18, Tartu

Teatri Puhvet

26.04 kl 19 Els Himma,

Tõnu Naissoo, Avo Joala

Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise Kontserdimaja

24.04 kl 16 Urmas Taniloo (orel),

Jassi Zahharov (bariton)  

Vanemuise 6, Tartu

Vene Kultuurikeskus

28.04 kl 18 Jazzkaar 2010:

The Ploctones (Holland)

28.04 kl 19.30 Voorand, Sillamaa, Remmel

28.04 kl 21 Dianne Reeves (USA)

29.04 kl 18 Nils Wogram Nostalgia Trio (Saksamaa)

29.04 kl 19.30 Uma & Andi Pupato

(Eesti-Šveits)

29.04 kl 21 Youn Sun Nah - Ulf Wakenius Duo (Korea-Rootsi)

Mere pst 5, Tallinn

Von Krahli Teater

23.04 kl 22 “Jazzkaare avapidu”

Jean Louis Trio (Prantsusmaa),

Lin`s System (Eesti),

Dj Alexander Barck (Saksamaa)

29.04 kl 21 Ansambli Paabel

plaadiesitluskontsert

Rataskaevu 10, Tallinn

KINO

Cinamon Tallinn 

“Põrgulik kohting”

kl 13.00, 15.00, 17.00 (v.a. P), 19.15, 21.30

“Kuidas taltsutada lohet” 3D

eesti keeles: kl 13.10, 16.55 

vene keeles: kl 14.40, 19.10 

“Pearahakütt”

kl 14.30, 16.45, 19.00 (v.a. L), 21.15 (v.a. N) 

“Mäleta mind”

kl 15.55, 21.00

“Roheline tsoon”

kl 21.20

“Suletud saar”

kl 13.15, 18.15

“Printsess ja konn”

eesti keeles: kl 12.15

“Punane elavhõbe”

kl 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.45

“Titaanide kokkupõrge” 3D

kl 15.45, 18.10, 20.45 (v.a. N); N kl 21.20

“Ookeanimaailm” 3D

eesti keeles: kl 12.30  

“Hullud”

kl ????14.45, 17.15, 19.45, 22.00   

“Viimane laul”

L kl 19.00; P kl 17.00

“Raudmees 2”

N kl 20.45

Estonia pst 9, Tallinn

Cinamon Tartu 

“Variauto”

kl 16.15, 18.45, 21.15

“Chéri”

kl 18.00, 20.00

“Titaanide kokkupõrge”

kl 18.15, 20.45

“Phobos - Hirmuklubi”

kl 21.50

“Põrgulik kohting”

kl 12.00, 14.15, 17.05 (v.a. R,L),

19.00 (v.a. R, L)

“Punane elavhõbe”

kl 14.05, 16.00, 17.50, 19.45, 21.45

“Kuidas taltsutada lohet”

eesti keeles: kl 11.45, 13.45, 15.45

“Pearahakütt”

kl 13.15, 15.30

“Mäleta mind”

kl 12.30, 14.45, 21.00 (v.a. N, R, L);

R, L kl 17.05

“Alice imedemaal”

eesti keeles: kl 11.30

“Raudmees 2”

kl 21.30

Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 

“Alice Imedemaal” 3D

eesti keeles: kl 16.45;

vene keeles: kl 11.40, 16.50    

“Suletud saar”

kl 14.55

“Fantastiline Hr. Reinuvader”

kl 12.45, 17.55

“Väike nõid Lilly -

Draakon ja Võluraamat”

eesti keeles: kl 11.55, 13.55

“Variautor”

kl 18.30

“Kõik algas Roomas”

kl 11.35, 15.45

“Roheline tsoon”

kl 14.30, 19.30

“Mäleta mind”

kl 12.00, 17.05, 22.00

“Pearahakütt”

kl 14.15, 19.05, 21.30

“Kuidas taltsutada lohet”

eesti keeles: kl 12.15, 14.10

vene keeles: kl 15.00

“Pimeduse äärel”

kl 15.55, 21.15

“Põrgulik kohting”

kl 13.40, 17.50, 20.00, 22.05  

“Punane elavhõbe”

kl 11.45, 13.50, 16.00, 18.15, 20.20, 22.25

“Titaanide kokkupõrge” 3D

kl 11.25, 19.25 (v.a. K), 22.10 (v.a. N)

“Päikesest rammestunud 2”

kl 12.30, 16.10, 18.05, 19.50, 19.55 (v.a. N), 21.40; E–N kl 14.30

“Hullud”

kl 11.50, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20

Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan

 “Pearahakütt”

kl 13.00; R–P kl 21.45

“Kuidas taltsutada lohet”

eesti keeles: kl 11.30, 16.30

“Põrgulik kohting”

kl 15.30; R–E, N kl 17.30, R–P kl 19.45

“Titaanide kokkupõrge” 3D

kl 14.00, 19.00

“Avatar” 3D

kl 21.35

Tartu Tudengipäevade filmiprogramm 26.04.–02.05.  

Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri

“Kuidas taltsutada lohet”

vene keeles, eestik. subtiitritega:

kl 14.15, 16.30, 18.45;

L–P kl 12.00; E–N kl 21.00

“Armastus suures linnas 2”

kl 21.15

“Titaanide kokkupõrge”

kl 14.30, 16.45, 19.00; L–P kl 12.15

“Päikesest rammestunud 2”

kl 14.00, 17.30, 21.00

Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva 

“Kuidas taltsutada lohet”

eesti keeles:

P, T K kl 16.55, 19.00;

N kl 17.55, 20.00;

R, L kl 20.00

Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel 

“Lohetätoveeringuga tüdruk”

R kl 21.00

“Õhus”

R, L, E, K kl 19.00

Liiva 13, Võru

Kosmos

NB! Kino on esmaspäeviti suletud

“Liigaasta”

kl 18.45

“Printsess ja konn”

eesti keeles: kl 14.15

“Ma armastan Sind, Phillip Morris”

kl 16.30, 21.00

“Avatar” 2D

kl 14.45, 20.00

“Phobos”

kl 18.00

Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino

NB! Kino on esmaspäeviti suletud

“Titaanide kokkupõrge”

kl 19.00

“Kõik algas Roomas”

kl 21.00 (v.a. K); L–P kl 17.00 21.00

MAM-(Möödunud Aasta Menufilm):

“Rentslimiljonär” K kl 21.00

Papiniidu 50,  Pärnu

 

 

 

 

Autor: Lemmi Kann, Mari Hiiemäe

Jaga lugu
Sekretar.ee toetajad:
Elis VaiksaarSekretar.ee ärijuhtTel: 5613 9851
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700