Tallinna kesklinnas avatakse valvega jalgrattaparklad

Tallinna päeval, 15.mail avatakse Tallinnas kaks mehitatud valvega jalgrataste parklat, mis asuvad Harju tänava ja Niguliste tänava nurgal ning Vabaduse väljakul Jaani kiriku juures.

Parklasse jäetud jalgrattaid valvatakse kõikidel nädalapäevadel ajavahemikus 8-20. Mõlemas parklas on kümme kohta ja kohapeal olemas lukud jalgrataste lukustamiseks. Parklate kasutajatelt jalgrataste parkimise eest tasu ei võeta.

Tallinna Kommunaalameti poolt läbi viidud riigihankele valvega jalgrattaparkla teenuse osutamiseks esitas soodsaima pakkumise  OÜ Articard. Jalgrattaparklad  jäävad avatuks kuni 31.augustini.

 

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara