21. mai 2010
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

A.H. Tammsaare nim. Teater

24.05 kl 19 “Kooselu väikesed kuriteod”

Vene 6, Tallinn

Eesti Draamateater

21.05 kl 19 “Kõik on täis”

22.05 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”

25.05 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because”

25.05 kl 19 “Aabitsa kukk”

26.05 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because”

Pärnu mnt 5, Tallinn

Endla Teater

21.05 kl 19 “Ballettmeister”

22.05 kl 12 “Kolm põrsakest ja hea hunt”

22.05 kl 19 “Ära muretse, kallis!”

24.05 kl 19 “Mässajad” teatris NO99  

26.05 kl 11 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Eidapere rahvamajas

26.05 kl 16 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Aruküla Kultuurimajas    

Keskväljak 1, Pärnu

Estonia

21.05 kl 19 “Kolm musketäri”

22.05 kl 19 “Cosi fan tutte”

25.05 kl 19 “Kahe linna duett”

26.05 kl 19 “Lumivalgeke ja 7 Pöialpoissi”

27.05 kl 19 “Cyrano de Bergerac”

Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal

25.05 kl 19.30 KorFest:

Cid Pearlman (USA) Performance Projects

26.05 kl 19.30 KorFest:

Cid Pearlman (USA) Performance Projects

Pikk 20, Tallinn

Komöödiateater

27.05 kl 19 “Kuidas dresseerida meest” Rakvere Teatris

Anne 32-39, Tartu

Kuressaare Linnateater

18.05 kl 12.20 “Unenägu”

Aruküla Kultuuriseltsis   

Tallinna 20, Saaremaa

NO99

21.05 kl 19 “Pea vahetus”

24.05 kl 18 “Tallinn – meie linn”

Tallinna Tornide väljakul

24.05 kl 19 “Mässajad”

25.05 kl 18 “Tallinn – meie linn”

Tallinna Tornide väljakul

25.05 kl 19 “Praht, linn ja surm”

26.05 kl 19 “Praht, linn ja surm”

27.05 kl 18 “Tallinn – meie linn”

Tallinna Tornide väljakul

27.05 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

Sakala 3, Tallinn

Oma Lava

23.05 kl 19 “Türgi oad ehk Armastuslugu eesti moodi” Telliskivi

Loomelinnakus Tallinnas

www.omalava.ee

PolygonTeater

23.05 kl 19 “Võõras” Hobuveskis

Tüve 14-17, Tallinn

Tallinna Linnateater

21.05 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”

21.05 kl 19 “Kivid sinu taskutes”

22.05 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”

22.05 kl 19 “Kivid sinu taskutes”

24.05 kl 19 “Keskööpäike”

24.05 kl 19 “Homme näeme”

25.05 kl 19 “Keskööpäike”

25.05 kl 19 “Homme näeme”

26.05 kl 19 “Iguaani öö”

26.05 kl 19 “Arbuusisuhkrus”

27.05 kl 19 “Iguaani öö”

27.05 kl 19 “Arbuusisuhkrus”

Lai 23, Tallinn

Teoteater

23.05 kl 12 “Siilipoeg avastab

maailma”

25.05 kl 19 “Kõik (s)ängis”

27.05 kl 19 “Naine ja klarnet”

Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum

21.05 kl 19 “Lõõmav pimedus”

25.05 kl 19 “Lõõmav pimedus”

26.05 kl 19 “Lõõmav pimedus” 

Vene 14, Tallinn

Ugala Teater

21.05 kl 19 “Arkaadia”

Vanemuise väikeses majas

22.05 kl 19 “Teatrisõprade kohvikuõhtu” Ugala Teatri kohvikus    

Vaksali 7, Viljandi

KONTSERTI

Cafe Amigo

21.05 kl 22 Thea Austin

Viru väljak 4, Tallinn

Clazz

22.05 kl 22 Lin’s System

Vana turg 2, Tallinn

Club Illusion

22.05 kl 23 Hu?

Raatuse 97, Tartu

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

22.05 kl 19 “Juhan Viidingu laulude õhtu” Jaagup Kreem - laul ja sõna,

Taavi Langi - kitarr, Tiit Kikas - viiul, flööt, löökriistad, live-elektroonika 

Lai 1, Tallinn

Estonia

26.05 kl 19 Tallinna Kammerorkester,

solist Aljona Bajeva (viiul),

dirigent Vladimir Ziva 

Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed

25.05 kl 19 “Vanad armastuskirjad” R.Valgre laulud 

Estonia pst 4, Tallinn

Haapsalu toomkirik

21.05 kl 20 Hortus Musicus

Posti 34, Haapsalu

Hobuveski

21.05 kl 20 “Päike läbi tuhapilve -

Põhjamaade heliloojate muusika”

Lai tn. 47, Tallinn

Mederi saal

21.05 kl 19 “Muinasjutulised pildid”

Vilniuse Keelpillikvartett ja solistid

Suur-Kloostri 16, Tallinn

Mustpeade maja

22.05 kl 20 “Bazaar -

Tantsivad trummid” Peaesineja

Eestimaine etnotrummitrupp Romb  

23.05 kl 18 “Ajaviide heas seltskonnas“ Saltatores Revalienses, Rondellus

27.05 kl 19 Valerian Shiukashvili

(Gruusia)

Pikk tn. 26, Tallinn

NO99

21.05 kl 22 Jazzklubi: Brian Melvin 4tet-Melvin, Sööt,Soo, Malgand

25.05 kl 21.30 Jazzklubi: Otsakool

esitleb – Lauljate kontsert-eksam

Sakala 3, Tallinn

Puhas Kuld

25.05 kl 21 Jazzliit: Gruuv Group

Lossi 15, Viljandi

Pärimusmuusika Ait

22.05 kl 18 Margus Aru plaadiesitluskontsert

Tasuja pst 6, Viljandi

Rock Cafe

21.05 kl 22 Popidiot, Toe Tag, Mimicry

22.05 kl 20 “Kunst Katuse Alla” Mahavok, Antonina, QueenNaive jpt.

Tartu mnt. 80d, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu 

“Chloe”

kl 12.45, 17.30, 19.30, 21.30

“Lihtsalt liiga kuum”

kl 12.30, 14.45, 17.05, 19.15, 21.25

“Robin Hood”

kl 11.30, 16.15, 19.00 (v.a N), 21.50

“Hullud”

kl 15.20, 22.10

“Varuplaan”

kl 17.45, 20.00 (v.a K)

“Viimane laul”

kl 11.45, 14.05, 18.30

“Elm Streeti luupainaja”

kl 16.25, 20.35

“Raudmees  2”

kl 15.15

“Punane elavhõbe”

kl 14.15

“Kuidas taltsutada lohet”

eesti keeles: kl 13.15

“Mullivanniga minevikku”

K kl 20.00

Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 

“Kuidas taltsutada lohet” 3D

eesti keeles: kl 12.00, 15.00;

vene keeles: kl 12.20   

“Titaanide kokkupõrge” 3D

kl 18.15, 21.00

“Päikesest rammestunud 2”

kl 18.40

“Avatar” 3D

kl 14.35

“Raudmees 2”

kl 14.10, 19.15, 21.55

“Viimane laul”

kl 11.50, 16.50

“Varuplaan”

kl 11.40, 14.00, 16.20, 22.10

“Elm Streeti luupainaja”

kl 13.35, 20.00, 22.15

“Robin Hood”

kl 12.30, 15.30, 17.30, 18.30 (v.a N), 20.30 (v.a E), 21.30

“Kosmosekoerad Belka ja Strelka”

vene keeles, eestik. subtiitritega:

kl 11.35, 15.50, 18.00

“Halb politseinik: Sündmuspaik New Orleans”

kl 14.45 (v.a P), 19.10 (v.a R, L), 21.45 

“Chloe”

kl 12.45, 14.55, 17.15, 19.40, 22.00

“Nukitsamees”

kl 11.25, 13.05, 17.20

“Lihtsalt liiga kuum”

kl 12.15, 14.40, 17.10, 19.30, 22.00

“Luuserid”

kl 11.55, 14.20, 16.40, 19.00 (v.a N), 21.20

Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan

“Kuidas taltsutada lohet”

eesti keeles: kl 13.45

“Titaanide kokkupõrge” 3D

kl 22.10

“Avatar” 3D

kl 18.40

“Ookeanimaailm” 3D

eesti keeles: kl 11.30, 16.15

“Robin Hood”

kl 12.15, 15.15, 18.15, 21.15

Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri

“Kuidas taltsutada lohet”

vene keeles, eestik. subtiitritega:

L–P kl 11.45

“Päikesest rammestunud 2”

kl 20.00

“Raudmees 2”

vene keeles, eesti- ja venek. subtiitritega: kl 13.45

“Elm Streeti luupainaja”

kl 20.45; L–P kl 12.30

“Robin Hood”

vene keeles, eesti- ja venek. subtiitritega:

kl 16.15, 19.00 (v.a P, E), 21.45;

inglise keeles, eesti- ja venek. subtiitritega: P, E kl 19.00

“Kosmosekoerad Belka ja Strelka”

vene keeles, eestik. subtiitritega:

kl 14.00, 16.00, 18.00; L–P kl 12.00

“Punane elavhõbe”

kl 14.45, 16.45, 18.45

Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva 

“Punane elavhõbe”

P, E, N kl 17.55, 20.00;

T, K kl 18.55, 21.00;

R kl 20.00

Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel 

“Põrgulik kohting”

R, E kl 19.00, 21.00

Liiva 13, Võru

Mai kino

NB! Kino on esmaspäeviti suletud

“Põrgulik kohting”

kl 19.00

“Leegion”

kl 21.00  

Papiniidu 50,  Pärnu

Solarise kino 

“Kuidas taltsutada lohet” 3D

eesti keeles: kl 16.10;

vene keeles: kl 13.55       

“Printsess ja konn”

eesti keeles: L–P kl 12.15

“Punane elavhõbe”

kl 15.30, 19.45

“Titaanide kokkupõrge” 3D

kl 20.50

“Ookeanimaailm” 3D

eesti keeles: kl 12.00      

“Raudmees 2”

kl 18.00, 20.40 (v.a N)

“Varuplaan“

kl 14.30, 16.45, 19.00 (v.a R, N), 21.10

“Elm Streeti luupainaja”

kl 21.45

“Viimane laul”

kl 13.15, 17.30

“Robin Hood”

kl 11.50, 14.50, 17.45, 21.00

“Kosmosekoerad Belka ja Strelka” 3D

vene keeles, eestik. subtiitritega:

kl 13.00, 15.25, 18.30

NÄITUS

ArtDepoo

Venemaa kunstikriitiku ja kunstikoguja Artemyi Troitsky kunstikogu näitus, kuni 29.05

Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii

Neeme Külm, kuni 05.06      

Pikk 18, Tallinn

Haus Galerii

Eesti Maalikunstnike Liidu kevadnäitus

“House-Party vol 2”, kuni 22.05

Maria-Kristiina Ulas, kuni 18.06

Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii

“Rahva tahe” Reimo Võsa-Tangsoo, 26.05–07.06

“Naeruvõlu” Aili Vahtrapuu, kuni 24.05             

Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10

“Balti biidermeier”, kuni 29.08

Püsiväljapanek:

16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid

18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur

Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus

“Rahvatarkus kodutekstiilidel”,

kuni 13.06

Pikk 8, Viljandi

Pärnu Kunstnike Maja

“Kõik me oleme Aadama pojad”

Kuzja Zverev, 25.05–19.06

“Superhero“ Johnny Amore,

foto, video (GER), kuni 22.05

Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii

“Pika Puuga – Täie Rauaga!”

Tarrvi Laamannn, kuni 12.06 

Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii

Alessandro Damiano

(Itaalia, kuraator Elnara Taidre), kuni 30.05

Harju 13, Tallinn

Tampere Maja

Viljandi Kultuuriakadeemia

tekstiilikunstnikud, kuni 31.05

Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimaja

“Maal pxt” Mari Roosvalt, kuni 06.06

“Jumala Anatoomia”

Toomas Altnurme, Jüri Arrak,

Albert Gulk, Toomas Kalve,

Kaido Kirikmäe (näituse heli),

Inge Kudisiim, Peeter Laurits,

Ari Liimatainen (Soome),

Rauno-Thomas Moss, Navitrolla,

Rasmus Nora (Soome), Priit Pajos,

Priit Pangsepp, Per William Petersen,

Anne Rudanovski, Margus Rump,

Enn Põldroos, Mart Sander, Ain Vares,

kuni 06.06

Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseum

“Tasakaaluhetk”

Mare Saare, Tiina Sarapu, Eeva Käsper, kuni 06.06

Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum

“Sõrmuste Isanda nukud”

“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest

“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik

“Miriami maailm”

Lutsu 8, Tartu

 

Autor: Signe Sillasoo, Urve Vilk

Jaga lugu:
SEKRETÄRI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Sekretäriuudised igal nädalal enda postkasti.

Sekretär.ee toetajad:

Enimloetud
Laura Tahk
Laura TahkSekretar.ee toimetajaTel: 53 444 071laura@sekretar.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee