Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome

02.06 kl 19 “Mahhinaarium” esietendus

03.06 kl 19 “Mahhinaarium”

Kaarli pst 9, Tallinn

A.H. Tammsaare nim. Teater

03.06 kl 19 “Kooselu väikesed kuriteod”

Vene 6, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

29.05 kl 12 “Metsakülad”

Lai 1, Tallinn

Emajõe Suveteater

28.05 kl 11 “Lolla”

29.05 kl 11 “Lolla”

01.06 kl 11 “Lolla”

01.06 kl 19 “Lolla” 

02.06 kl 11 “Lolla” 

03.06 kl 11 “Lolla”

Jaama 14, Tartu

Estonia

28.05 kl 19 “Kolm musketäri”

29.05 kl 12 “Ooperigala lastele”

29.05 kl 12 “Meeletu rüütel”

29.05 kl 19 “Cyrano de Bergerac”

30.05 kl 17 “Nahkhiir”

01.06 kl 19 “Nahkhiir”

02.06 kl 19 “Minu veetlev leedi”

03.06 kl 19 “Nahkhiir”

Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal

28.05 kl 18 Maikellukese Päevad 2010

Pikk 20, Tallinn

Komöödiateater

29.05 kl 19 “Kuidas dresseerida meest” Tartu Püssirohukeldris

Anne 32-39, Tartu

NO99

28.05 kl 18 “Tallinn - meie linn”

Tallinna Tornide väljakul

28.05 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

01.06 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”

02.06 kl 18 “Tallinn - meie linn”

Tallinna Tornide väljakul

02.06 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”

02.06 kl 20 “Tallinn - meie linn”

Tallinna Tornide väljakul

03.06 kl 18 “Tallinn - meie linn”

Tallinna Tornide väljakul

03.06 kl 19 “Pea vahetus”

03.06 kl 20 “Tallinn - meie linn”

Tallinna Tornide väljakul

Sakala 3, Tallinn

Oma Lava

30.05 kl 19 “Türgi oad ehk Armastuslugu eesti moodi”

Telliskivi Loomelinnakus Tallinnas

www.omalava.ee

Rakvere Teater

03.06 kl 19 “Toatüdrukud” Pangamajas

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater

28.05 kl 18 “Tõde ja õigus. Teine osa”

28.05 kl 19 “Pikk pink”

29.05 kl 18 “Tõde ja õigus. Teine osa”

29.05 kl 19 “Pikk pink”

01.06 kl 19 “Ma armastasin sakslast”

01.06 kl 19 “Hecuba pärast”

02.06 kl 19 “Ma armastasin sakslast”

03.06 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”

03.06 kl 19 “Kivid sinu taskutes”

Lai 23, Tallinn

Tartu Üliõpilasteater

28.05 kl 19 “Püüdetult ulbib laia jõe laisal voolul roheline konn”

Üheksa jaapani kyogen`i Tampere Majas

29.05 kl 16 “Püüdetult ulbib laia jõe laisal voolul roheline konn” Tampere Majas

02.06 kl 19 “Püüdetult ulbib laia jõe laisal voolul roheline konn” Tampere Majas

03.06 kl 19 “Püüdetult ulbib laia jõe laisal voolul roheline konn” Tampere Majas

Jaani 4, Tartu

Teoteater

28.05 kl 19 “Kõik armastavad Roosit”

Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum

29.05 kl 19 “Lõõmav pimedus”  

Vene 14, Tallinn

Vana Baskini Teater

28.05 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”

Keila Kultuurikeskuses

29.05 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”

Viljandi teatris “Ugala”   

Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vene Teater

28.05 kl 14 “Kuningas Rästahabe”

28.05 kl 19 “Ohtlikud suhted”

Vabaduse väljak 5, Tallinn

Viljandi Nukuteater

30.05 kl 16 “Kas naeris?”

01.06 kl 16.30 “Nif Nuf Naf-i lugu”

Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater

31.05 kl 19 “Kuningas Lear”

01.06 kl 19 “Kuningas Lear”

03.06 kl 19 “Kuningas Lear”

Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Cabaret Rhizome

29.05 kl 20 Ain Agan ja Oleg Pissarenko

Kaarli pst 9, Tallinn

Clazz

29.05 kl 22 Around The World: Senegal - Ndioba & Topoto band

Vana turg 2, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

01.06 kl 19 Suur lastekaitsepäeva

kontsert  

Lai 1, Tallinn

Estonia

28.05 kl 19 “Eino Tamberg 80”

Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,

Rauno Elp (bariton), Indrek Vau (trompet), Toomas Vavilov (klarnet),

dirigent Paul Mägi 

Estonia pst 4, Tallinn

Haapsalu piiskopilinnus

28.05 kl 20 Ansambel Paabel /

Nargen Festival 2010

Posti 3, Haapsalu

Haapsalu toomkirik

30.05 kl 19 “Hümnid Läänerannikult”  Nargen Festival 2010

Posti 34, Haapsalu

Intsikurmu lauluväljak

29.05 kl 19 “Uma Pido pääkontsõrt”

Võrokeeline laulu- ja rahvapido

Põlva

Kanuti Gildi Saal

28.05 kl 22 Maikellukese Päevad 2010: Estonian Bad Dream Big Band

Pikk 20, Tallinn

Klubi Plink Plonk

28.05 kl 20 Paha Polly -plaadiesitluskontsert. Animal Drama

29.05 kl 22 Unplugged Pedigree,

Toe Tag

03.06 kl 22 Aides

plaadiesitluskontsert

Vallikraavi 4, Tartu

Nokia Kontserdimaja

28.05 kl 19 “Meile meeldib!”

Kogupere kontsert Meero Muusiku lastelt ja noortelt. Külalisesinejad Carolina ja Jete tantsustuudiotest, tantsuteatrist

Tee Kuubis, Dave Benton, Mirjam Dede jt.

29.05 kl 19 Ljube, juubeli-kontserttuur

31.05 kl 19 Buena Vista Social Club kontsert

02.06 kl 19 Jazzkaar - Concha Buika

Estonia pst 9, Tallinn

Novell restoran-lounge

28.05 kl 21 Hedvig Hanson ja

Andre Maaker

Narva mnt 7c, Tallinn

NO99

28.05 kl 22 Jazzklubi:

Lõpueksam 2010 / EMTA üliõpilased

02.06 kl 21.45 Jazzklubi:

Festival Visioon Avajämm

Sakala 3, Tallinn

Pärimusmuusika Ait

28.05 kl 20 Vägilased koos Lauri Õunapuu, Tarmo Noormaa ja Tiit Kikase viiulitüdrukutega

01.06 kl 16 “Diplomon”

Lauri Lüdimoisi kontsert

02.06 kl 19 Jaapani trummide meister Ichitaro Tuule ja kõue tuur

Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu Kontserdimaja

30.05 kl 17 “Rändavad laulud”

Pärnu Filharmoonia hooaja lõppkontsert  

Aida 4, Pärnu

Riisipere Kultuurimaja

29.05 kl 19 „Tea For Two” /

“Tee kahele“ Hanna-Liina Võsa (laul),

Tarmo Eespere (klaver)

Nissi tee 53C, Riisipere

Rock Cafe

28.05 kl 19 The Watch

“The Watch plays Genesis - Blue Show”

29.05 kl 21 “Jägermeister Rock Liiga 2010 finaal”: Tanel Padar & The Sun, Kongomania, Still Haunts Me, Epordwerk, Aides, Taavi Peterson & Üdi, Oneword*

03.06 kl 20 Malcolm Lincoln albumi “Loaded With Zoul” esitluskontsert.

Orelipoiss, Dr Love, Vaiko Eplik

Tartu mnt. 80D, Tallinn

Rockclub Tapper

29.05 kl 20 Sõpruse Puiestee uue CD-singli esitlus. Mai Skizo ja Forthee 

Pärnu mnt 158g, Tallinn

Tallinna Raekoda

28.05 kl 19 “Fryderyk Chopin 200”

Vardo Rumessen (klaver) 

Raekoja plats 1, Tallinn

Tartu Athena Keskus

03.06 kl 19 Jaapani trummide meister Ichitaro Tuule ja kõue tuur

Küütri 1, Tartu

Von Krahli Teater

02.06 kl 19 “La Testa”

Triin Ella (laulja), Sirje Mõttus (akordionist), Raivo E. Tamm (näitleja)

Rataskaevu 10, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu 

“Mullivanniga minevikku”

kl 12.30, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45

“Pärsia prints: Ajaliiv”

kl 11.30, 13.50, 16.10, 18.45, 21.30

“Nukitsamees”

kl 12.00

“Purustatud õhuloss”

kl 17.30, 20.45

“Chloe”

kl 14.15, 19.15 (v.a. T–N); T–N kl 16.45

“Lihtsalt liiga kuum”

kl 15.45, 18.00, 20.15

“Robin Hood”

kl 16.30 (v.a. T, K, N), 21.15

“Varuplaan”

kl 15.15

“Viimane laul”

kl 12.45

“Elm Streeti luupainaja”

kl 22.10

“Raudmees  2”

kl 13.15

“Shrek nüüd ja igavesti”

T–N kl 18.30

Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 

“Kuidas taltsutada lohet” 3D

eesti keeles: kl 15.00, 17.50;

vene keeles: kl 12.10   

“Titaanide kokkupõrge” 3D

kl 14.45

“Avatar” 3D

kl 20.30 (v.a. N)

“Raudmees 2”

kl 14.10 (v.a. T), 16.55 (v.a. K, N),

19.35 (v.a. K, N)

“Viimane laul”

kl 12.20, 17.15 (v.a. K)

“Varuplaan”

kl 11.35, 16.35, 18.55

“Elm Streeti luupainaja”

kl 11.55, 22.15

“Robin Hood”

kl 12.00, 18.00 (v.a. N), 21.00

“Kosmosekoerad Belka ja Strelka”

vene keeles, eestik. subtiitritega:

kl 11.30, 15.45

“Halb politseinik: Sündmuspaik New Orleans”

kl 14.00, 21.30 

“Chloe”

kl 14.55 (v.a. K), 19.40, 21.50 

“Nukitsamees”

kl 11.45, 15.50 (v.a. K)

“Lihtsalt liiga kuum”

kl 13.25, 17.40, 20.00, 22.20

“Luuserid”

kl 13.30, 17.30 (v.a. K), 19.50, 22.10

“Pärsia prints: Ajaliiv”

kl 11.40, 14.15, 16.50, 19.20, 21.55

“Mullivanniga minevikku”

kl 12.30, 14.50, 17.25, 19.45, 22.00

“Runaways”

kl 12.15, 14.40, 17.05, 19.25, 21.45

Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan

“Kuidas taltsutada lohet”

eesti keeles: kl 11.30, 17.30 (v.a. T–N)

“Avatar” 3D

kl 14.00

“Robin Hood”

kl 19.15, 22.00

“Pärsia prints: Ajaliiv”

kl 11.45, 14.15, 16.45, 19.45, 22.15

Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri

“Päikesest rammestunud 2”

L kl 20.15

“Raudmees 2”

vene keeles, eesti- ja venek. subtiitritega: kl 16.00

“Robin Hood”

vene keeles, eesti- ja venek. subtiitritega:

kl 18.30 (v.a. P), 21.15; L–P kl 13.15

inglise keeles, eesti- ja venek. subtiitritega: P kl 18.30

“Kosmosekoerad Belka ja Strelka”

vene keeles, eestik. subtiitritega:

kl 14.15, 18.15; L–P kl 12.15

“Punane elavhõbe”

kl 16.15, 20.15 (v.a. L)

“Pärsia prints: Ajaliiv”

kl 14.00, 16.30, 19.00, 21.30; L–P kl 11.30

Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva 

“Hargneva armastuse maja”

P, K kl 17.45, 20.00;

T kl 18.45;

R, L, N kl 19.45

Raekoja 8, Kuressaare

Mai kino

NB! Kino on esmaspäeviti suletud

“Pärsia prints: Ajaliiv”

kl 18.30, 21.00; L–P kl 16.00   

Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 

“Kuidas taltsutada lohet” 3D

eesti keeles:

kl 11.35 (v.a. T), 16.10  (v.a. T); T kl 12.00       

“Punane elavhõbe”

kl 13.00, 19.45       

“Raudmees 2”

kl 15.00, 21.00 (v.a. N); N kl 21.20

“Varuplaan“

kl 14.30, 19.15

“Elm Streeti luupainaja”

kl 21.50

“Viimane laul”

kl 17.30

“Robin Hood”

kl 11.45, 14.45, 18.00 (v.a. N),

21.10 (v.a. N); N kl 21.00

“Kosmosekoerad Belka ja Strelka” 3D

vene keeles, eestik. subtiitritega:

kl 14.00 (v.a. T), 18.40 (v.a. T); T kl 16.55

“Lihtsalt liiga kuum”

kl 14.15, 16.30, 19.00, 21.20 (v.a. N)

“Luuserid”

kl 16.45, 21.40

“Pärsia prints: Ajaliiv”

kl 11.00, 13.30, 16.00, 18.45, 21.30

“The Runaways”

kl 13.15, 15.45, 18.15, 20.45

“Shrek nüüd ja igavesti” 3D

eesti keeles: T kl 14.30, 19.00

Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

Ellinor Aiki (1893–1969).

Sarjast “Eesti esimesi naiskunstnikke”, kuni 13.06

Püsiväljapanek:

Adamson-Ericu looming

Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo

Jaanika Peerna, 02.06–30.06

Venemaa kunstikriitiku ja kunstikoguja Artemyi Troitsky kunstikogu näitus, kuni 29.05

Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii

Neeme Külm, kuni 05.06      

Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu

Giuseppe Melani maalid,

kuni 26.06

“Kaunis maa Gruusia”

Fotonäitus, kuni 05.06

Tõnismägi 2, Tallinn

Haus Galerii

Maria - Kristiina Ulas, kuni 18.06

Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii

“Tahtsime kõige paremat ... ”

Reimo Võsa-Tangsoo, kuni 07.06             

Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10

“Balti biidermeier”, kuni 29.08

Püsiväljapanek:

16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid

18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur

Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus

“Rahvatarkus kodutekstiilidel”,

kuni 13.06

Pikk 8, Viljandi

Kumu

“Maa ja vee kahekõne” Eero Hiironeni skulptuurid, kuni 05.09

“Muutuv maalikunst”, kuni 10.10

“CCiurlionis ja tema aeg leedu kunstis”, kuni 08.08

“Nõukogude naine”, kuni 26.09

“Anton Starkopf. Eesti skulptuurilegend” Sarjast “Modernismiaja klassikud”, kuni 31.05

“POPkunst Forever!”,

kuni märts 2010

Püsiväljapanek:

Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.

Eesti kunst Teise maailmasõja

lõpust taasiseseisvumiseni.

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

“Kõik me oleme Aadama pojad”

Kuzja Zverev, kuni 19.06

Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii

“Pika Puuga - Täie Rauaga!”

Tarrvi Laamannn, kuni 12.06 

Aida 4, Pärnu

Solaris

“Leonardo da Vinci:

Inimene, Leiutaja, Geenius”, kuni 12.06

Estonia pst 9, Tallinn

Tallinna Linnagalerii

“Odessa” veinitehas esitleb:

Odessa punk  (kuraator Anders Härm), 03.06–27.06

Alessandro Damiano

(Itaalia, kuraator Elnara Taidre), kuni 30.05

Harju 13, Tallinn

Tampere Maja

Viljandi Kultuuriakadeemia

tekstiilikunstnikud, kuni 31.05

Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimaja

“Maal pxt” Mari Roosvalt, kuni 06.06

“Jumala Anatoomia”

Toomas Altnurme, Jüri Arrak,

Albert Gulk, Toomas Kalve,

Kaido Kirikmäe (näituse heli),

Inge Kudisiim, Peeter Laurits,

Ari Liimatainen (Soome),

Rauno-Thomas Moss, Navitrolla,

Rasmus Nora (Soome), Priit Pajos,

Priit Pangsepp, Per William Petersen,

Anne Rudanovski, Margus Rump,

Enn Põldroos, Mart Sander, Ain Vares,

kuni 06.06

Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseum

“Tasakaaluhetk”

Mare Saare, Tiina Sarapu, Eeva Käsper, kuni 06.06

Raekoja plats 18, Tartu

Tartumaa Muuseum

“Trollid, mäekollid ja vetehaldjad”

Theodor Kittelseni maalid ja joonistused, kuni 26.08

Pikk 2, Elva

Tartu Mänguasjamuuseum

“Sõrmuste Isanda nukud”

“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest

“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik

“Miriami maailm”

Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum

“Sinine”

Eesti Maalikunstnike Liit, kuni 03.06

“Kirgastumine” Kaljo Põllu,

kuni 03.06

„Bart“ Jari Arffman, fotonäitus.

Kuraator Asko Mäkelä, kuni 01.08

Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii

“Viimased kehad”,

noortenäitus, kuraator Kiwa, kuni 29.05

Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii

Reti Saks

Graafika ja skulptuur, kuni 09.06

Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii

Nahakunstnike Liit, kuni 28.05

Anna Hints, Marja- Liisa Plats,

kuni 28.05

Krista Simson, kuni 28.05    

Liiva 13, Võru

Jaga lugu:
SEKRETÄRI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Sekretäriuudised igal nädalal enda postkasti.

Sekretär.ee toetajad:

Enimloetud
Laura Tahk
Laura TahkSekretar.ee toimetajaTel: 53 444 071laura@sekretar.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee