Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

A.H. Tammsaare nim. Teater

06.06 kl 12 “Roheline preili ja teisi liivi muinasjutte”

06.06 kl 19 “Kooselu väikesed kuriteod”

Vene 6, Tallinn

Cabaret Rhizome

05.06 kl 19 “Mahhinaarium”

06.06 kl 19 “Mahhinaarium”

07.06 kl 19 “Mahhinaarium”

08.06 kl 19 “Mahhinaarium”

09.06 kl 19 “Mahhinaarium”

Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater

10.06 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse” Keila-Joa mõisas

Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

5.–8.06 kl 11 Tallinn Treff Festival

Lai 1, Tallinn

Estonia

04.06 kl 19 “Minu veetlev leedi”

05.05 kl 19 “Viini veri”

06.06 kl 17 “Nahkhiir”

Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal

05.06 kl 14 Tallinna Vanalinna Päevad 2010: OMAtsirkus “numbrikontsert”

06.06 kl 16 „Laps ja nõidus”

Liis Kolle / M.Ravel, „Vanatüdruk ja varas”

Ingo Normet / G.C.Menotti (Tallinn Treff Festival: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia)

06.06 kl 21 „Silm ja laba” Siim Tõniste,

„21:11” Kristiina Kapper

(Tallinn Treff Festival)

07.06 kl 19.30 „Saime kokku Solenzaras” Grigori Švets, Ülle Toming,

Ansambel „Pihlamari” 

Pikk 20, Tallinn

Komöödiateater

05.06 kl 19 “Kuidas dresseerida meest” Pärnu Kuursaalis

Anne 32-39, Tartu

NO99

04.06 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

05.06 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

07.06 kl 19 “Pea vahetus”

07.06 kl 20 “Tallinn - meie linn”

Tallinna Tornide väljakul

08.06 kl 19 “Margarita ja Meister”

(Tallinn Treff)

08.06 kl 20 “Tallinn - meie linn”

Tallinna Tornide väljakul

09.06 kl 19 “Margarita ja Meister”

(Tallinn Treff)

10.06 kl 20 “Tallinn - meie linn”

Tallinna Tornide väljakul

Sakala 3, Tallinn

Oma Lava

05.06 kl 19 “Türgi oad ehk Armastuslugu eesti moodi” Prangli saare Rahvamajas

www.omalava.ee

Pärimusteater Loomine

04.06 kl 18 “Carmen Alexandrinum”

Tihemetsas Voltveti koolituskeskuses

09.06 kl 22 “Carmen Alexandrinum”

Tallinna Matkamaja hoovis

10.06 kl 22 “Carmen Alexandrinum”

Tallinna Matkamaja hoovis

Vene 6, Tallinn

Rakvere Teater

04.06 kl 19 “Toatüdrukud” Pangamajas

10.06 kl 19 “Toatüdrukud” Pangamajas

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater

04.06 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”

04.06 kl 19 “Kivid sinu taskutes”

05.06 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

07.06 kl 19 “Keskööpäike”

08.06 kl 13 “Minu tädi”

08.06 kl 13 “Hecuba pärast”

08.06 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

08.06 kl 19 “Keskööpäike”

09.06 kl 19 “Homme näeme”

09.06 kl 19 “Keskööpäike”

10.06 kl 19 “Homme näeme”

Lai 23, Tallinn

Tartu Üliõpilasteater

04.06 kl 19 “Üheksa jaapani kyogeni” Tampere Majas

Jaani 4, Tartu

Teoteater

06.06 kl 12 “Linalakk ja Rosalind”

Iisaku laadal

Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum

04.06 kl 19 “Lõõmav pimedus”  

07.06 kl 19 “Lõõmav pimedus”

Vene 14, Tallinn

Ugala Teater

04.06 kl 19 Kohvikuõhtu ”Parimad palad” Ugala teatri fuajees

05.06 kl 19 Kohvikuõhtu ”Parimad palad” Ugala teatri fuajees

09.06 kl 19 Kohvikuõhtu ”Parimad palad” Ugala teatri fuajees

10.06 kl 19 Kohvikuõhtu ”Parimad palad” Ugala teatri fuajees

Vaksali 7, Viljandi

VAT Teater

09.06 kl 19 “Ingel, ingel, vii mind taeva”

Vanemuise väikeses majas

10.06 kl 19 “Ingel, ingel, vii mind taeva”

Vanemuise väikeses majas

Tõnismägi 2, Tallinn

Vene Teater

10.06 kl 19 “Besame mucho” esietendus

Vabaduse väljak 5, Tallinn

Von Krahli Teater

04.06 kl 19 “Kuningas Lear”

05.06 kl 19 “Kuningas Lear”

Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Arensburg Boutique Hotel & Spa

04.06 kl 20 Maian Kärmas

plaadiesitluskontsert Õnneleid

Lossi 15, Kuressaare, Saaremaa

Clazz

08.06 kl 22 Brazilian Night -

Denise Fontoura Band

Vana turg 2, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

07.06 kl 17.30 NUKU koori kontsert

Lai 1, Tallinn

Estonia

08.06 kl 18 III Eesti Mudilaskooride Festivali „Mufe” kontsert

Laval Üle 400 Väikese Laulja Eesti Eri Paigust, Üle-Eestiline Noorte Sümfooniaorkester ja Ott Lepland  

Estonia pst 4, Tallinn

Jazz del Mar

04.06 kl 20 Jazzliit:

Maian Kärmas - Õnneleid

Tallinna mnt. 6, Kuressaare

Jõhvi kontserdimaja 

06.06 kl 18 “Eduard Toman 50”

„Pora-pora-poradujemsja!”

Kontserditel õnnitlevad juubilari tema sõbrad Anne Veski ja Henrik Normann.

Kaastegev lastekoor „Allegro”,

Jürmo Eespere ansambel „GEP” ja

keelpillikvartett „Ooper-Kvartett”

09.06 kl 19 Sergei Sahharov

Pargi tn 40, Jõhvi

Kanuti Gildi Saal

10.06 kl 19.30 “Levitatiivse aja valem” Monika Mattiesen

Pikk 20, Tallinn

Klubi Plink Plonk

04.06 kl 21 Malcolm Lincoln -

plaadiesitluskontsert 

05.06 kl 22 Mikk Saar -

plaadiesitluskontsert

10.06 kl 22 Groundhog Day,

One Time Too Many, Moy Rockets Up

Vallikraavi 4, Tartu

Kumu Kunstimuuseum

04.06 kl 21 Kumu Öö

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Käsmu merelava

08.06 kl 20 Marko Matvere ja “Mustlasvanker”, Kaunid kontserdid Käsmus

Käsmu, Vihula vald

Mustpeade maja

09.06 kl 19 Fado ansambel “Coimbra”

(Portugal)

Pikk 26, Tallinn

Narva-Jõesuu rand

05.06 kl 20 “Narva-Jõesuu Rannamuusika” Gerly Padar ja Aseri orkester

Narva-Jõesuu

Niguliste Antoniuse kabel

08.06 kl 19 “Muusikaline kiusatus”

Ene Nael (klavessiin),

Kristiina Are (klavessiin)

Niguliste 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja

04.06 kl 19 Dave Benton’i raamatu esitluskontsert

Estonia pst 9, Tallinn

Puhas Kuld

10.06 kl 21 Jazzliit: Express Quartet

Lossi 15, Viljandi

Pärnu Endla jazzikohvik

04.06 kl 20 Jazzliit: Express Quartet

Keskväljak 1, Pärnu

Pärnu Kontserdimaja

10.06 kl 19 Ensemble Livonia   

Aida 4, Pärnu

Pärnu Kuursaal

04.06 kl 20 Lenna plaadi “Lenna”

esitluskontsert + Marten Kuningas & Leegitsev Sidrun

Mere pst.22 , Pärnu

Rakvere Laululava

05.06 kl 19 Metsatöll ja Oort Rakveres

Vallimägi Rakvere linn

Rakvere Teatri Jazzukohvik

04.06 kl 21 Jazzliit:

Tanel Ruben & Victoria

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Rock Cafe

04.06 kl 21 Rock Cafe

05.06 kl 22 Lenna plaadi “Lenna”

esitluskontsert + Marten Kuningas & Leegitsev Sidrun

08.06 kl 19 Brian “Head” Welch (USA)

09.06 kl 19 Hail! (USA/BRA)

10.06 kl 21 Apples of Idun (Fin), Evestus, Epoche, Mimicry

Tartu mnt. 80D, Tallinn

Stenbocki õu

04.06 kl 18 Rebecca Kontus ja

Tom-Tomm Kvintet

Rahukohtu 3, Tallinn

Tartu Jaani kirik

09.06 kl 19 Ensemble Livonia

Jaani 5, Tartu

Vanemuise Kontserdimaja

08.06 kl 19 “Eduard Toman 50”

„Pora-pora-poradujemsja!”

Kontserditel õnnitlevad juubilari tema sõbrad Anne Veski ja Henrik Normann.

Kaastegev lastekoor „Allegro”,

Jürmo Eespere ansambel „GEP” ja

keelpillikvartett „Ooper-Kvartett”

Vanemuise 6, Tartu

Vene Kultuurikeskus

09.06 kl 19 “Eduard Toman 50”

„Pora-pora-poradujemsja!”

Kontserditel õnnitlevad juubilari tema sõbrad Anne Veski ja Henrik Normann.

Kaastegev lastekoor „Allegro”,

Jürmo Eespere ansambel „GEP” ja

keelpillikvartett „Ooper-Kvartett”

Mere pst 5, Tallinn

Väravatorn

05.06 kl 16 Hortus Musicus

Lühike Jalg 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

Ellinor Aiki (1893–1969).

Sarjast “Eesti esimesi naiskunstnikke”, kuni 13.06

Püsiväljapanek:

Adamson-Ericu looming

Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo

Jaanika Peerna, kuni 30.06

Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii

“Ideaalmaastik” Kaili-Angela Konno,

07.06–19.06  

Neeme Külm, kuni 05.06      

Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu

Margarita Kerimova-Sokolova,

Akvarellid, 10.06–19.06

Giuseppe Melani maalid,

kuni 26.06

“Kaunis maa Gruusia”

Fotonäitus, kuni 05.06

Tõnismägi 2, Tallinn

Haus Galerii

Maria - Kristiina Ulas, kuni 18.06

Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii

“Memo?o? I” Timo Toots, 10.06–28.06

“Tahtsime kõige paremat ... ”

Reimo Võsa-Tangsoo, kuni 07.06             

Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10

“Balti biidermeier”, kuni 29.08

Püsiväljapanek:

16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid

18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur

Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus

“Rahvatarkus kodutekstiilidel”,

kuni 13.06

Pikk 8, Viljandi

Kumu

“Maa ja vee kahekõne” Eero Hiironeni skulptuurid, kuni 05.09

“Muutuv maalikunst”, kuni 10.10

“CCiurlionis ja tema aeg leedu kunstis”, kuni 08.08

“Nõukogude naine”, kuni 26.09

Püsiväljapanek:

Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.

Eesti kunst Teise maailmasõja

lõpust taasiseseisvumiseni.

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

“Kõik me oleme Aadama pojad”

Kuzja Zverev, kuni 19.06

Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii

“Pika Puuga - Täie Rauaga!”

Tarrvi Laamannn, kuni 12.06 

Aida 4, Pärnu

Solaris

“Leonardo da Vinci:

Inimene, Leiutaja, Geenius”, kuni 12.06

Estonia pst 9, Tallinn

Tallinna Linnagalerii

“Odessa” veinitehas esitleb:

Odessa punk  (kuraator Anders Härm), kuni 27.06

Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja

“Maal pxt” Mari Roosvalt, kuni 06.06

“Jumala Anatoomia”

Toomas Altnurme, Jüri Arrak,

Albert Gulk, Toomas Kalve,

Kaido Kirikmäe (näituse heli),

Inge Kudisiim, Peeter Laurits,

Ari Liimatainen (Soome),

Rauno-Thomas Moss, Navitrolla,

Rasmus Nora (Soome), Priit Pajos,

Priit Pangsepp, Per William Petersen,

Anne Rudanovski, Margus Rump,

Enn Põldroos, Mart Sander, Ain Vares,

kuni 06.06

Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseum

“TÜ maalieriala bakalaureusetööde näitus”, 09.06–22.08

“Tasakaaluhetk”

Mare Saare, Tiina Sarapu, Eeva Käsper, kuni 06.06

Raekoja plats 18, Tartu

Tartumaa Muuseum

“Trollid, mäekollid ja vetehaldjad”

Theodor Kittelseni maalid ja joonistused, kuni 26.08

Pikk 2, Elva

Tartu Mänguasjamuuseum

“Sõrmuste Isanda nukud”

“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest

“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik

“Miriami maailm”

Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum

XVII Rahvusvaheline aktinäitus

“Mees ja naine”, alateemaga

“Tugevad tunded, haprad suhted”, 06.06–05.09

„Bart“ Jari Arffman, fotonäitus.

Kuraator Asko Mäkelä, kuni 01.08

Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii

„National Gallery. Suvila ehitamise talgud“ Eesti Maalikunstnike Liidu aastanäitus, 09.06–30.06

Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii

Mati Karmin, 10.06–30.06

Reti Saks,

Graafika ja skulptuur, kuni 09.06

Vabaduse väljak 6, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu 

“Shrek nüüd ja igavesti”

kl 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30

“Hübriid”

kl 15.45, 18.00, 20.15, 22.10

“Mullivanniga minevikku”

kl 12.00, 19.45, 21.45

“Pärsia prints: Ajaliiv”

kl 14.05, 16.30, 18.50, 21.30 (v.a. R–P);

R–P kl 21.15

“Chloe”

kl 17.15

“Lihtsalt liiga kuum”

kl 12.45, 15.00, 21.15 (v.a. R–P, N)

“Robin Hood”

kl 14.30, 20.45

“Varuplaan”

kl 13.15

“Viimane laul”

kl 12.15, 18.15

“Seks ja linn 2”

R–P kl 21.30

“A-rühm”

N kl 21.15

Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 

“Raudmees 2”

kl 11.40, 16.40, 21.40

“Varuplaan”

kl 17.25

“Robin Hood”

kl 13.30, 18.20, 21.20

“Kosmosekoerad Belka ja Strelka”

vene keeles, eestik. subtiitritega:

kl 11.30, 16.25

“Halb politseinik: Sündmuspaik New Orleans”

kl 22.25 

“Chloe”

kl 14.40, 22.05 

“Lihtsalt liiga kuum”

kl 12.15, 17.15, 19.35

“Luuserid”

kl 11.55, 22.10

“Pärsia prints: Ajaliiv”

kl 11.35, 14.10, 14.15, 16.50, 16.55, 19.25, 19.30, 22.00

“Mullivanniga minevikku”

kl 12.40, 15.00, 19.45, 22.15

“Runaways”

kl 14.20, 19.15

“Shrek: Nüüd ja igavesti” 3D

eesti keeles: kl 11.25, 12.00, 14.05, 15.25, 18.10, 19.20 (v.a. K, N), 21.55 (v.a. N);

vene keeles: kl 12.45, 14.45, 16.45, 20.15

inglise keeles, eesti ja vene k. subtiitriteta: kl 17.30, 20.50

“Hübriid”

kl 12.05, 14.50, 17.20, 20.00, 22.20

“Seks ja linn 2”

eellinastus kl 19.00 (v.a. E, N) 

Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan

“Shrek: Nüüd ja igavesti” 3D

eesti keeles:

kl 11.30, 14.00, 16.30, 19.00, 21.30

“Pärsia prints: Ajaliiv”

kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00

Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri

“Päikesest rammestunud 2”

L kl 20.00

“Kosmosekoerad Belka ja Strelka”

vene keeles, eestik. subtiitritega:

kl 14.00, 18.00; L–P kl 11.45

“Punane elavhõbe”

kl 16.00, 20.00 (v.a. L)

“Pärsia prints: Ajaliiv”

kl 13.45, 16.15, 19.00, 21.30

“Shrek: Nüüd ja igavesti” 3D

vene keeles eestik. subtiitritega:

kl 14.15, 16.30, 18.45, 21.00; L–P kl 12.00

Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kannel 

“Robin Hood”

K, N kl 19.00; R, E kl 20.00

Liiva 13, Võru

Kino Kosmos

“Shrek: Nüüd ja igavesti”

eesti keeles:

kl 12.00, 14.15, 16.30, 18.45, 21.00

“Elm Streeti luupainaja”

kl 13.30

“Viimane laul”

kl 15.45

“Pearahakütt”

kl 18.00, 20.30

Pärnu mnt. 45, Tallinn

Kino Diva 

“Robin Hood”

L–P kl 16.00, 18.50;

T–K kl 17.30, 20.20;

R, N kl 19.00

Raekoja 8, Kuressaare

Mai kino

NB! Kino on esmaspäeviti suletud

“Shrek nüüd ja igavesti”

eesti keeles: kl 17.00, 19.00;

L–P kl 15.00

“Pärsia prints: Ajaliiv“

kl 21.00    

Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 

“Punane elavhõbe”

kl 16.15, 20.45 (v.a. R, N)       

“Raudmees 2”

kl 15.15, 21.00 (v.a. R, N) 

“Varuplaan“

kl 14.35 (v.a. R), 19.15

“Robin Hood”

kl 12.15, 17.45 (v.a. R, N), 21.10 (v.a. N)

“Kosmosekoerad Belka ja Strelka” 3D

vene keeles, eestik. subtiitritega:

kl 11.00 (v.a. R)

“Lihtsalt liiga kuum”

kl 17.10, 21.30

“Luuserid”

kl 21.40 (v.a. R, N); R, N kl 21.00

“Pärsia prints: Ajaliiv”

kl 13.15, 15.50, 18.40, 21.20 (v.a. R, N);

R, N kl 21.40

“The Runaways”

kl 13.45 (v.a. R), 18.15, 20.30

“Shrek nüüd ja igavesti” 3D

eesti keeles: kl 11.45, 13.00 (v.a. R), 14.00, 15.45 (v.a. R), 16.30, 18.30, 19.00; 

vene keeles: kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.30

“Seks ja linn 2”

eellinastus N kl 19.00, 21.20

“A-rühm”

eellinastus N kl 20.45

Estonia pst 9, Tallinn

Jaga lugu:
SEKRETÄRI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Sekretäriuudised igal nädalal enda postkasti.

Sekretär.ee toetajad:

Enimloetud
Laura Tahk
Laura TahkSekretar.ee toimetajaTel: 53 444 071laura@sekretar.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee