Signe Sillasoo • 11. juuni 2010
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

 Eesti Draamateater

11.06 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse” Keila-Joa mõisas

12.06 kl 19 “Kaevuritest kunstnikud” esietendus Viinistu Kunstimuuseumis

16.06 kl 19 “Kaevuritest kunstnikud” Viinistu Kunstimuuseumis

16.06 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse” Keila-Joa mõisas

17.06 kl 19 “Kaevuritest kunstnikud” Viinistu Kunstimuuseumis

17.06 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse” Keila-Joa mõisas

Pärnu mnt 5, Tallinn

Emajõe Suveteater

11.06 kl 19 “Mask” esietendus

12.06 kl 19 “Mask”

13.06 kl 19 “Mask”

15.06 kl 19 “Mask”

16.06 kl 19 “Mask”

17.06 kl 19 “Mask”

Jaama 14, Tartu

Estonia

11.06 kl 18 “Balletikooli Gala”

12.06 kl 18 “Balletikooli Gala”

Estonia pst 4, Tallinn

MTÜ Kell Kümme

15.06 kl 19 “Augustikuu teemaja” Varbuse hobupostijaama õuel

16.06 kl 19 “Augustikuu teemaja” Varbuse hobupostijaama õuel

17.06 kl 19 “Augustikuu teemaja” Varbuse hobupostijaama õuel

info@kell10.ee

NO99

11.06 kl 20 “Tallinn - meie linn”

Tallinna Tornide väljakul

14.06 kl 18 “Tallinn - meie linn”

Tallinna Tornide väljakul

15.06 kl 18 “Tallinn - meie linn”

Tallinna Tornide väljakul

16.06 kl 18 “Tallinn - meie linn”

Tallinna Tornide väljakul

Sakala 3, Tallinn

Pärimusteater Loomine

11.06 kl 22 “Carmen Alexandrinum”

Tallinna Matkamaja hoovis 

Vene 6, Tallinn

Rakvere Teater

11.06 kl 19 “Toatüdrukud” Pangamajas

12.06 kl 19 “Toatüdrukud” Pangamajas

17.06 kl 19 “Kadunud tsirkus” esietendus Rakvere spordikirikus (Võimla 1, Rakvere)

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater

11.06 kl 19 “Arbuusisuhkrus”

11.06 kl 19 “Ma armastasin sakslast”

12.06 kl 19 “Arbuusisuhkrus”

15.06 kl 19 “Meie, kangelased”

15.06 kl 13 “Hecuba pärast”

16.06 kl 19 “Meie, kangelased”

16.06 kl 13 “Hecuba pärast”

17.06 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

17.06 kl 13 “Minu tädi”

Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater

11.06 kl 19.30 “Kolm värvi. Eesti 2010. Must” Andres Keil, Kanuti Gildi SAALis

Magasini 5, Tartu

Theatrum

14.06 kl 20.30 “Valged ööd”  

15.06 kl 20.30 “Valged ööd”

17.06 kl 20.30 “Valged ööd”

Vene 14, Tallinn

Ugala Teater

11.06 kl 19 Kohvikuõhtu ”Parimad palad” Ugala teatri fuajees

13.06 kl 18 “Eurütmia”

15.06 kl 19 Kohvikuõhtu ”Parimad palad” Ugala teatri fuajees

16.06 kl 19 Kohvikuõhtu ”Parimad palad” Ugala teatri fuajees

17.06 kl 19 Kohvikuõhtu ”Parimad palad” Ugala teatri fuajees

Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine

11.06 kl 19 “Evita”

Tallinnas Nokia Kontserdimajas

12.06 kl 19 “Evita”

Tallinnas Nokia Kontserdimajas

13.06 kl 13 “Nukitsamees”

Tallinnas Nokia Kontserdimajas

13.06 kl 18 “Nukitsamees”

Tallinnas Nokia Kontserdimajas

Vanemuise 6, Tartu

Vene Teater

11.06 kl 19 “Besame mucho”

Vabaduse väljak 5, Tallinn

Viljandi Nukuteater

12.06 kl 12 “Nif Nuf Naf-i lugu”   Viljandi hansapäevadel

12.06 kl 15 “Nif Nuf Naf-i lugu”   Viljandi hansapäevadel

Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater

12.06 kl 18 “Eesti Meeste Laulud” Noblessneri valukojas (Tööstuse 48, Tallinn)

12.06 kl 22 “Eesti Meeste Laulud” Noblessneri valukojas

13.06 kl 18 “Eesti Meeste Laulud” Noblessneri valukojas

13.06 kl 22 “Eesti Meeste Laulud” Noblessneri valukojas

14.06 kl 19 “Eesti Meeste Laulud” Noblessneri valukojas

17.06 kl 18 “Eesti Meeste Laulud” Noblessneri valukojas

17.06 kl 22 “Eesti Meeste Laulud” Noblessneri valukojas

Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Clazz

11.06 kl 22 ÖÖÖ - NaTa Jazz Band

13.06 kl 15 Jarek Kasar aka Chalice

14.06 kl 21 Sergei Pedersen Trio

17.06 kl 22 Hedvig Hanson

Vana turg 2, Tallinn

Estonia

12.06 kl 19 Venemaa päevale pühendatud pidulik kontsert  

13.06 kl 15 G.Otsa nim Tallinna Muusikakooli LXIV lennu

kontsert-aktus

Estonia pst 4, Tallinn

Ingmani Merelava

13.06 kl 20 Kaunid Kontserdid Käsmus - L.Saatpalu, P.Rebane & R.Tafenau

Käsmu, Ingmani Merelava

Jõhvi kontserdimaja 

11.06 kl 19 Ensemble Livonia

16.06 kl 19 “Kolm vene basso profundo’t” Vladimir Miller,

Mihhail Kruglov, Sergei Kotšetov

Pargi tn 40, Jõhvi

Klubi Plink Plonk

11.06 kl 22 Lenna Kuurma - plaadiesitluskontsert

Lenna Kuurma, Marten Kuningas, Leegitsev Sidrun

16.06 kl 20 Zetod - plaadiesitluskontsert

Lõkõriq, Kristjan Priks, Andreas Kalkun

Vallikraavi 4, Tartu

Puhas Kuld

17.06 kl 21 Jazzliit: Lin’s System

Lossi 15, Viljandi

Pärnu Kontserdimaja

17.06 kl 19 “Kolm vene basso profundo’t” Vladimir Miller,

Mihhail Kruglov, Sergei Kotšetov   

Aida 4, Pärnu

Rock Cafe

11.06 kl 22 Vennaskond + support

15.06 kl 20 Soulfly (USA)

Tartu mnt. 80D, Tallinn

Suure-Jaani Gümnaasium

14.06 kl 19 Suure-Jaani muusikafestival esitleb: Bolero

Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,

Mari-liis Uibo (viiul), dirigent Paul Mägi

17.06 kl 19 “Chopin, Georges Sand ja koreograafia” Vanemuise näitlejad ning tantsijad, Francesco Attesti (Itaalia, klaver)

Tallinna 24, Suure-Jaani

Suure- Jaani kirik

16.06 kl 13 “Suure-Jaani Muusikafestival”

Organistide konkurss, I voor

16.06 kl 18 “Suure-Jaani Muusikafestival”

Organistide konkurss, II voor

Köleri 1, Suure-Jaani

Suure-Jaani Kappide muuseum

17.06 kl 14 Festivali avakontsert “Kappide dünastia ja üksik Saar”

Toomas Vavilov (klarnet), Leonora Palu (flööt),René Soom (bariton), Signe Hiis (klaver), Aare Tammesalu (tšello)

Tallinna 30, Suure-Jaani, Viljandimaa

Tallinna Jaani kirik

15.06 kl 19 “Tobiase motetid”

Eesti Filharmoonia Kammerkoor,

dirigent Daniel Reuss

Vabaduse väljak 1, Tallinn 

Tallinna Lauluväljak

12.06 kl 18 Rod Stewart

Narva mnt. 95, Tallinn

Tallinna Raekoda

12.06 kl 18 Ensemble Livonia

15.06 kl 19 “Plaadiesitluskontsert” Sigrid Kuulmann, Marko Martin

Raekoja plats 1, Tallinn

Tallinna Raekoja plats

11.06 kl 15 Vanalinnapäevad: Sooäär,Vaigla ,Ruben trio

11.06 kl 16 Vanalinnapäevad:

Tom-Tomm Quintet

11.06 kl 17 Vanalinnapäevad:

Kadri Voorand kvintett

11.06 kl 18 Vanalinnapäevad:

Hedvig Hanson kvartett

Raekoja plats 1, Tallinn

Tartu Jaani kirik

11.06 kl 22 ‘’Exsultate, Jubilate’’-

Pirjo Püvi, Collegium Consonante orkester

16.06 kl 19 “Tobiase motetid”

Eesti Filharmoonia Kammerkoor,

dirigent Daniel Reuss 

Jaani 5, Tartu

Tartu Laululava

17.06 kl 21 “ Disko pole oluline, punk on põhiline”

Mihkel Raud ja Hendrik Sal-Saller

Laulupeo pst 25, Tartu

Vabaduse väljaku maaalune parkla

13.06 kl 18 Suure-Jaani muusikafestival esitleb: Bolero

Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,

Mari-liis Uibo (viiul), dirigent Paul Mägi

Vabaduse väljak, Tallinn

Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus

12.06 kl 18 “Opereti kuumuses”

Margit Saulep (metsosopran),

Alar Haak (bariton), Siim Selis (klaver)

Kesk 1, Valga 

KINO

Cinamon Tartu 

“Seks ja linn 2”

R kl 11.40, 14.30, 17.40, 20.35, 23.30;

L–N kl 12.45, 15.45, 18.45, 21.45

“A-rühm”

R kl 12.00, 14.35, 17.15, 19.45, 22.30;

L–N kl 12.00, 14.30, 17.15, 19.45, 22.05

“Shrek nüüd ja igavesti”

kl 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30

“Hübriid”

R kl 16.15, 18.30, 21.30, 23.45;

L–N kl 19.50, 22.00

“Mullivanniga minevikku”

R kl 20.00,  22.00, 00.00;

L–N kl 16.30, 18.30, 20.45 (v.a. E)

“Pärsia prints: Ajaliiv”

R kl 13.45, 20.45, 23.15

L–N kl 11.45, 14.05, 21.30 (v.a. N)

“Lihtsalt liiga kuum”

kl 15.00

“Robin Hood”

kl 17.05

“Viimane laul”

kl 12.30

“Star 80”

E kl 21.00

“Killerid”

N kl 21.30

Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 

“Varuplaan”

kl 14.30 (v.a. N)

“Robin Hood”

kl 12.45, 18.15, 21.15

“Halb politseinik: Sündmuspaik New Orleans”

kl 22.25 

“Chloe”

kl 15.45 

“Lihtsalt liiga kuum”

kl 11.55, 22.30

“Pärsia prints: Ajaliiv”

kl 11.50 (v.a. N), 16.55 (v.a. N),

19.30 (v.a. N), 22.05

“Mullivanniga minevikku”

kl 11.35, 16.00, 20.25

“Shrek: Nüüd ja igavesti” 3D

eesti keeles:

kl 12.00, 12.30, 14.15, 17.30, 19.25;

vene keeles: kl 11.40, 14.45, 16.50, 20.15

inglise keeles: kl 22.00

“Hübriid”

kl 13.45, 18.10, 22.35

“Seks ja linn 2”

kl 11.25, 11.30, 14.35, 14.40, 15.20, 17.45, 17.50, 18.25, 20.55, 21.00, 21.30;

L–P kl 15.20 

“A-rühm”

kl 11.45, 14.20, 14.25, 17.00, 17.05, 19.40, 19.45, 22.20

Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan

“Shrek: Nüüd ja igavesti” 3D

eesti keeles:

kl 11.30 (v.a. E, K), 14.00 (v.a. K), 16.30 (v.a. K), 19.00, 21.30

“A-rühm”

kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00

Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri

“Kosmosekoerad Belka ja Strelka”

vene keeles, eestik. subtiitritega:

kl 14.15

“Pärsia prints: Ajaliiv”

kl 16.15, 18.45, 21.15; L–P kl 11.45

“Shrek: Nüüd ja igavesti” 3D

vene keeles eestik. subtiitritega:

kl 14.00, 16.00, 18.15, 20.30; L–P kl 12.00

“A-rühm”

kl 13.45, 16.30, 19.00, 21.30; L–P kl 11.15

Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kannel 

“Viimane laul”

R, E, N kl 19.00; T kl 21.00

Liiva 13, Võru

Kino Kosmos

“Shrek: Nüüd ja igavesti”

eesti keeles:

kl 12.00, 14.15, 16.30, 18.45, 21.00

“Viimane laul”

kl 17.30

“Raudmees 2”

kl 15.00, 20.00

“Kosmosekoerad Belka ja Strelka”

vene keeles, eestik. subtiitritega:

kl 13.00

Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino

NB! Kino on esmaspäeviti suletud

“Shrek nüüd ja igavesti”

eesti keeles: kl 17.00, 19.00;

L–P kl 15.00

“Punane elavhõbe“

kl 21.00    

Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 

“Punane elavhõbe”

kl 20.50 (v.a. K, N)        

“Robin Hood”

kl 15.45, 21.00

“Kosmosekoerad Belka ja Strelka” 3D

vene keeles, eestik. subtiitritega:

kl 11.45

“Lihtsalt liiga kuum”

kl 13.30, 18.45

“Luuserid”

kl 21.40

“Pärsia prints: Ajaliiv”

kl 13.15, 16.00, 20.30 (v.a. K);

K kl 20.50

“The Runaways”

kl 18.30

“Shrek nüüd ja igavesti” 3D

eesti keeles: kl 11.55, 14.30, 16.45, 18.25; vene keeles: kl 12.15, 13.55, 16.15, 18.55

“Seks ja linn 2”

kl 12.00, 14.15, 15.00, 17.30, 18.15, 20.45, 21.30

“A-rühm”

kl 11.30, 14.00, 16.30, 19.00, 21.20

“Killerid”

eellinastus N kl 20.50

Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

Ellinor Aiki (1893–1969).

Sarjast “Eesti esimesi naiskunstnikke”, kuni 13.06

Püsiväljapanek:

Adamson-Ericu looming

Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo

Jaanika Peerna, kuni 30.06

Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii

“Ideaalmaastik” Kaili-Angela Konno,

kuni 19.06         

Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu

Margarita Kerimova-Sokolova,

Akvarellid, kuni 19.06

Giuseppe Melani maalid,

kuni 26.06 

“Vene küla briti silmade läbi”

Elisabeth Warneri fotod, kuni 01.07

Tõnismägi 2, Tallinn

Haus Galerii

Maria - Kristiina Ulas, kuni 18.06

Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii

“Memo?o? I” Timo Toots, kuni 28.06             

Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10

“Balti biidermeier”, kuni 29.08

“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 2011

Püsiväljapanek:

16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid

18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur

Weizenbergi 37, Tallinn

Kodulinna Maja

“Klaasikunsti näitus-

räägi mulle üks lugu.....”, kuni 12.06

Gümnaasiumi 3, Tallinn

Kondase Keskus

“Päkapikud ja varspiste” Seinavaibad - Viljandimaa kooliõpilaste käsitöönäitus, kuni 25.07

“Rahvatarkus kodutekstiilidel”,

kuni 13.06

Pikk 8, Viljandi

Kumu

“Neoimpressionismi jälgedes: Mägi ja Finch, kuni 12.09

“Maa ja vee kahekõne” Eero Hiironeni skulptuurid, kuni 05.09

“Muutuv maalikunst”, kuni 10.10

“CCiurlionis ja tema aeg leedu kunstis”, kuni 08.08

“Nõukogude naine”, kuni 26.09

Püsiväljapanek:

Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.

Eesti kunst Teise maailmasõja

lõpust taasiseseisvumiseni.

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

“Kõik me oleme Aadama pojad”

Kuzja Zverev, kuni 19.06

Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii

“Meie Leidikud”

kuraator Jasper Zoova, 17.06–17.07

“Pika Puuga - Täie Rauaga!”

Tarrvi Laamannn, kuni 12.06 

Aida 4, Pärnu

Tallinna Keskraamatukogu

Väikegraafika näitus Maret Olvetilt, kuni 29.06

Estonia pst 8, Tallinn

Tallinna Linnagalerii

“Odessa” veinitehas esitleb:

Odessa punk  (kuraator Anders Härm), kuni 27.06

Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimuuseum

“TÜ maalieriala bakalaureusetööde näitus”, kuni 22.08

Raekoja plats 18, Tartu

Tartumaa Muuseum

“Trollid, mäekollid ja vetehaldjad”

Theodor Kittelseni maalid ja joonistused, kuni 26.08

Pikk 2, Elva

Tartu Mänguasjamuuseum

“Sõrmuste Isanda nukud”

“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest

“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik

“Miriami maailm”

Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum

XVII Rahvusvaheline aktinäitus

“Mees ja naine”, alateemaga

“Tugevad tunded, haprad suhted”,

kuni 05.09

„Bart“ Jari Arffman, fotonäitus.

Kuraator Asko Mäkelä, kuni 01.08

Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii

„National Gallery. Suvila ehitamise talgud“ Eesti Maalikunstnike Liidu aastanäitus, kuni 30.06

Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii

Mati Karmin, kuni 30.06

Vabaduse väljak 6, Tallinn

Viinistu Kunstimuuseum

Jaan Manitski erakogu Eesti kunstist läbi aegade

Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Y galerii

TÜ Maalikunsti eriala lõputööd ning TKK fotograafia osakonna lõpetaja Liina Soosaare diplomitöö, kuni 26.06

Küütri 2, Tartu

Jaga lugu:
SEKRETÄRI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Sekretäriuudised igal nädalal enda postkasti.

Sekretär.ee toetajad:

Enimloetud
Laura Tahk
Laura TahkSekretar.ee toimetajaTel: 53 444 071laura@sekretar.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee