Microsoft Office 2010 nüüd  ka Eestis müügil

Maailma populaarseima kontoritarkvara uusim versioon on nüüd müügil ka Eesti poodides ning seda saab tellida internetist.

Office 2010 saab osta ka koos laua- või sülearvutiga, uut tarkvara pakuvad kõik suuremad arvutitootjad nagu Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo, Samsung, Sony and Toshiba. Microsofti hinnangul müüakse järgmisel aastal üle 100 miljoni arvuti, millel on eelpaigaldatud Office 2010. Selle saab aktiveerida, ostes ühe kolmest järgmisest versioonist: Office Home and Student 2010, Office Home and Business 2010 või Office Professional 2010.

Microsoft Eesti juht Rain Laane nimetas Office 2010 suurimaks uuenduseks tarkvarale lisatud veebirakendusi. „Sisuliselt tähendab see seda, et Office'i programmidele pääseb ligi igast internetiühendusega arvutist, sõltumata sellest, kas programmid ise on arvutisse installeeritud. See suurendab märgatavalt kasutamisvõimalusi ja mobiilsust,“ selgitas ta.

Samuti on Office 2010 juures pööratud rõhku eelmise versiooniga võrreldes suuremale ühilduvusele erinevate failitüüpidega ja kasutajaliidese mugavamaks muutmisele.

 Ka stiilsete dokumentide ja ettekannete loomine on uue Office’iga palju lihtsam, näiteks on Powerpoint’ile lisatud foto- ja videotöötluse võimalusi. 

Office 2010 testversiooni laeti alla enam kui üheksa miljonit korda, mis on kuus korda rohkem kui Office 2007 puhul. Samuti näitas testkasutajate seas tehtud küsitlus, et 75 protsenti neist plaanib osta Office 2010 kuue kuu jooksul.

Office 2010 on hetkel saadaval ingliskeelsena, eestikeelne versioon tuleb müügile sügisel.

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara