Signe Sillasoo • 18. juuni 2010
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater

18.06 kl 19 “Kaevuritest kunstnikud” Viinistu Kunstimuuseumis

Pärnu mnt 5, Tallinn

Emajõe Suveteater

18.06 kl 19 “Mask”

19.06 kl 19 “Mask”

Jaama 14, Tartu

Komöödiateater

18.06 kl 19 “Avameelselt abielust”

Tartu Püssirohukeldris

19.06 kl 19 “Avameelselt abielust”

Pärnu Kuursaalis

20.06 kl 19 “Avameelselt abielust”

Haapsalu Piiskopilinnuses

21.06 kl 19 “Avameelselt abielust”

Klubis Chicago 1933

Vanemuise 6, Tartu

Mossoveti nimeline teater

19.06 kl 19 “Isa ja poja tsaaririik”

Nokia Kontserdimajas

http://www.artmusic.ee/est/

MTÜ Kell Kümme

18.06 kl 19 “Augustikuu teemaja” Varbuse hobupostijaama õuel

19.06 kl 19 “Augustikuu teemaja” Varbuse hobupostijaama õuel

20.06 kl 19 “Augustikuu teemaja” Varbuse hobupostijaama õuel

info@kell10.ee

Rakvere Teater

18.06 kl 19 “Kadunud tsirkus”

Rakvere spordikirikus (Võimla 1, Rakvere)

18.06 kl 19 “Toatüdrukud” Pangamajas

19.06 kl 19 “Kadunud tsirkus”

Rakvere spordikirikus (Võimla 1, Rakvere)

19.06 kl 19 “Toatüdrukud” Pangamajas

20.06 kl 19 “Kadunud tsirkus”

Rakvere spordikirikus (Võimla 1, Rakvere)

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater

18.06 kl 13 “Hecuba pärast”

18.06 kl 13 “Minu tädi”

19.06 kl 19 “Ma armastasin sakslast”

19.06 kl 13 “Hecuba pärast”

21.06 kl 19 “Homme näeme”

22.06 kl 13 “Homme näeme”

Lai 23, Tallinn

Tantsuteater Zick

19.06 kl 11 “Sina ja mina ja kõik keda teame“ esietendus Muuseumis

Miia–Milla–Manda (L. Koidula 21c, Tallinn)

20.06 kl 11 “Sina ja mina ja kõik keda teame“ Muuseumis Miia–Milla–Manda

(L. Koidula 21c, Tallinn)

www.zick.ee

Theatrum

18.06 kl 20.30 “Aucassin & Nicolette”  

19.06 kl 20.30 “Aucassin & Nicolette”

21.06 kl 20.30 “Aucassin & Nicolette”

22.06 kl 20.30 “Aucassin & Nicolette”

Vene 14, Tallinn

Ugala Teater

18.06 kl 19 Kohvikuõhtu

”Parimad palad” Ugala teatri fuajees

19.06 kl 19 Kohvikuõhtu

”Parimad palad” Ugala teatri fuajees

Vaksali 7, Viljandi

KONTSERT

Antsla Lauluväljak

19.06 kl 20 “Summerland 2010”

Koit Toome, Paffendorf, Ti-Mo

Antsla vald, Võrumaa

Clazz

24.06 kl 22 Sofia Rubina, Tõnu Naissoo

Vana turg 2, Tallinn

Estonia

18.06 kl 16 Eesti Muusika- ja

Teatriakadeemia 2010.aasta

lõpetajate kontsert-aktus

19.06 kl 16 “TMKK XLVI lennu

kontsert” esinevad parimad lõpetajad ja

TMKK sümfooniaorkester Risto Joosti

dirigeerimisel

20.06 kl 17 “Kolm vene basso profundo’t” Vladimir Miller,

Mihhail Kruglov, Sergei Kotšetov

Estonia pst 4, Tallinn

Jõhvi kontserdimaja 

18.06 kl 19 Jandra Puusepp (sopransaksofon), Talvi Nurgamaa (vioola)

Pargi tn 40, Jõhvi

Lõhavere Linnamägi

20.06 kl 20 “Mägede hääl”

Crossover Ain Varts, Andres Uibo,

Kare Kauks ja ansambel Mahavok

Lõhavere, Suure-Jaani vald

Mart Saare majamuuseum

20.06 kl 16 Suure-Jaani

muusikafestival esitleb: Una Corda

Kristi Mühling (kannel),

Ene Nael (klavessiin), Liis Jürgens (harf)

Hüpassaare talu, Karjasoo küla, Vihi, Suure-Jaani vald

Olustvere mõis

20.06 kl 13 EMTA ooperistuudio

kontsert-etendus

Olustvere, Suure-Jaani vald

Pärnu Jahtklubi

22.06 kl 20 “Ümber maailma” -

Väikeste Lõõtspillide Ühing

Lootsi 6, Pärnu

Rannarahva muuseum

19.06 kl 19 Suvealguse Simman,

Untsakad

Nurme tee 3, Pringi küla, Viimsi vald

Rock Cafe

18.06 kl 20 Zetode albumi

“Lätsi sanna” esitluskontsert

Erikülaline: Diskreetse Mango Trio /

etnodisko: Aimar Ventsel alias

Pickney Tiger

Tartu mnt. 80D, Tallinn

Saku mõisa vabaõhulava

18.06 kl 20 Birgit Õigemeel ja Uku

Suviste, Luisa Värk ja Margus Vaher

19.06 kl 20 Kaire Vilgats ja

Raivo Tafenau Band

20.06 kl 19 Vennaskond.

Taavi Peterson ja Üdi

Juubelitammede tee 4, Saku

Suure-Jaani Gümnaasium

18.06 kl 19 “Kolm vene basso profundo’t” Vladimir Miller,

Mihhail Kruglov, Sergei Kotšetov

Tallinna 24, Suure-Jaani

Suure- Jaani kirik

20.06 kl 11 “Suure-Jaani Muusikafestival” Kontsert-jumalateenistus

22.06 kl 21 “Meditatsioonikontsert löökpillidel”

Hele-Riin Uib ja Aleksandra Anstal

23.06 kl 13 “JJ - jaani jazz”

“Bassivõti” Taavo Remmel (kontrabass),

Kristjan Mazurtchak (saksofonid ),

Joel-Rasmus Remmel (klahvpillid),

Ahto Abner (trummid)

Köleri 1, Suure-Jaani

Suure-Jaani laululava

23.06 kl 17 Väikeste Lõõtspillide Ühing

Ilmatari 9, Suure-Jaani

Sõru sadam

19.06 kl 16 Sõru Jazz

20.06 kl 15 Sõru Jazz

Pärna küla, Emmaste vald, Hiiu maakond

Tartu Ülikooli aula

19.06 kl 19 “Kolm vene basso profundo’t” Vladimir Miller,

Mihhail Kruglov, Sergei Kotšetov

Ülikooli 18, Tartu 

Vene Kultuurikeskus

19.06 kl 17 “Vene Filharmooniaühingu viiuliõhtu” Esineb Valentina Gontcarova (viiul), Kirill Lisienko (klaver)

Mere pst 5, Tallinn

Vergi sadam

19.06 kl 19 “Meistrite Akadeemia”

Tšellokvartett C-JAM

Vergi küla, Vihula vald, Lääne-Virumaa

Vändra kirik

21.06 kl 19 Suure-Jaani

muusikafestival:

Toomas Vavilov (klarnet),

Arvo Leibur (viiul), Toomas Nestor (vioola),

Aare Tammesalu (tšello)

Vändra, Pärnumaa

KINO

Cinamon Tartu 

NB! Kinokeskus 23. juunil suletud!

“Killerid”

kl 11.45 (v.a. N), 14.05, 16.30, 19.00, 21.15

“Runaways”

kl 19.40, 21.45

“Seks ja linn 2”

kl 12.30, 15.30, 18.30, 21.30

“A-rühm”

kl 14.30 (v.a. N), 17.05, 19.30, 22.00

“Shrek nüüd ja igavesti”

kl 11.30 (v.a, N), 13.30, 15.45, 17.45

“Hübriid”

kl 18.00

“Mullivanniga minevikku”

kl 13.00

“Pärsia prints: Ajaliiv”

kl 20.30

“Robin Hood”

kl 15.15

“Viimane laul”

kl 12.15 (v.a. N); N kl 14.30

Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 

NB! 23. juunil Coca-Cola Plaza suletud! Kino avatakse 24. juunil kl 13.00

“Varuplaan”

kl 14.30

“Robin Hood”

kl 13.55, 19.05   

“Lihtsalt liiga kuum”

kl 22.15

“Pärsia prints: Ajaliiv”

kl 11.55, 16.50, 19.25, 22.00

“Mullivanniga minevikku”

kl 12.05

“Shrek: Nüüd ja igavesti” 3D

eesti keeles:

kl 12.00, 12.30, 14.10, 17.20, 19.20;

vene keeles: kl 11.35, 14.45, 16.45, 19.55

inglise keeles: kl 21.55

“Hübriid”

kl 11.40, 16.55, 22.10

“Seks ja linn 2”

kl 11.25, 11.30, 14.35, 14.40, 15.20, 17.45, 17.50, 18.25, 20.55, 21.00, 21.30

“A-rühm”

kl 11.45, 14.20, 14.25, 17.00, 17.05, 19.40, 19.45, 22.20

“Killerid”

kl 11.50, 14.15, 16.40, 19.15, 21.40

London National Theatre otseülekanne - “London Assurance” T kl 21.00

Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan

NB! 23. juunil Ekraan suletud!

Kino avatakse 24. juunil kl 13.00

“Shrek: Nüüd ja igavesti” 3D

eesti keeles:

kl 11.30, 14.00, 16.30, 19.00 (v.a. T);

inglise keeles: kl 21.30 (v.a. T)

“A-rühm”

kl 14.30, 17.00, 19.30, 22.00

“Viimane Laul”

kl 12.00

Suur kontsertülekanne - Suur Nelik: Metallica, Slayer, Megadeth, Anthrax

T kl 20.00

Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri

NB! 23. juunil on kino suletud!

“Kosmosekoerad Belka ja Strelka”

vene keeles, eestik. subtiitritega:

kl 14.15

“Pärsia prints: Ajaliiv”

kl 16.15, 18.45 (v.a. T), 21.15 (v.a. T);

L–P kl 11.45

“Shrek: Nüüd ja igavesti” 3D

vene keeles eestik. subtiitritega:

kl 14.00, 16.00, 18.15, 20.30; L–P kl 12.00

“A-rühm”

kl 14.30, 19.00, 21.30; L–P kl 11.30

“Kuidas taltsutada lohet”

eesti keeles: kl 17.00

Suur kontsertülekanne - Suur Nelik: Metallica, Slayer, Megadeth, Anthrax

T kl 20.00

Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kannel 

“Pärsia prints: Ajaliiv”

R, E kl 19.00, 21.00

Liiva 13, Võru

Kino Kosmos

NB! Kino on esmaspäeviti suletud!

NBB! 23. juunil on kino suletud!

“Shrek: Nüüd ja igavesti”

eesti keeles:

kl 14.15, 16.30, 18.45, 21.00;

L–P kl 12.00

“Raudmees 2”

kl 15.30; L–P kl 13.00

“Chloe”

kl 18.00

“Halb politseinik:

Sündmuspaik New Orleans”

kl 20.30

Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino

NB! Kino on esmaspäeviti suletud

“Varuplaan”

kl 21.00; L–P kl 17.00 

“Punane elavhõbe“

kl 19.00    

Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 

NB! 23. juunil viimane film algab

kl 16.45!

Kino avatakse 24. juunil kl 12.30!       

“Robin Hood”

kl 15.30, 21.00

“Kosmosekoerad Belka ja Strelka” 3D

vene keeles, eestik. subtiitritega:

kl 12.15 (v.a N); N 12.30

“Lihtsalt liiga kuum”

kl 21.15

“Pärsia prints: Ajaliiv”

kl 13.00, 18.30, 21.20

“Shrek nüüd ja igavesti” 3D

eesti keeles: kl 12.30, 14.10, 14.55 (v.a. K), 16.25, 18.45 (v.a. K); K kl 14.40;

vene keeles:

kl 11.55 (v.a N), 14.30, 16.40, 18.55 (v.a. K)

“Seks ja linn 2”

kl 12.00 (v.a. N), 15.00, 17.30 (v.a. K), 18.15 (v.a. K), 20.45 (v.a. K), 21.30 (v.a. K); K kl 16.45

“A-rühm”

kl 14.15, 16.45, 19.10 (v.a. K),

21.35 (v.a. K)

“Killerid”

kl 14.00, 16.30, 19.00 (v.a. K),

21.10 (v.a. K)

Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

ArtDepoo

Jaanika Peerna, kuni 30.06

Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii

“Lilled kaunishingele” Külli Laikre, 21.06–10.07  

“Ideaalmaastik” Kaili-Angela Konno,

kuni 19.06         

Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu

Margarita Kerimova-Sokolova,

Akvarellid, kuni 19.06

Giuseppe Melani maalid,

kuni 26.06 

“Vene küla briti silmade läbi”

Elisabeth Warneri fotod, kuni 01.07

Tõnismägi 2, Tallinn

Haus Galerii

Tauno Kangro, 22.06–06.08

Maria - Kristiina Ulas, kuni 18.06

Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii

“Memo?o? I” Timo Toots, kuni 28.06             

Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10

“Balti biidermeier”, kuni 29.08

“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 2011

Püsiväljapanek:

16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid

18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur

Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus

“Päkapikud ja varspiste” Seinavaibad - Viljandimaa kooliõpilaste käsitöönäitus, kuni 25.07

Pikk 8, Viljandi

Kumu

“Neoimpressionismi jälgedes: Mägi ja Finch”, kuni 12.09

“Maa ja vee kahekõne” Eero Hiironeni skulptuurid, kuni 05.09

“Muutuv maalikunst”, kuni 10.10

“CCiurlionis ja tema aeg leedu kunstis”, kuni 08.08

“Nõukogude naine”, kuni 26.09

Püsiväljapanek:

Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.

Eesti kunst Teise maailmasõja

lõpust taasiseseisvumiseni.

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

„Mikromaania“ Pusa,

maal, 22.06–17.07

“Kõik me oleme Aadama pojad”

Kuzja Zverev, kuni 19.06

Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii

“Meie Leidikud”

kuraator Jasper Zoova, kuni 17.07

“Pärnu pärlid”, kuni 17.07 

Aida 4, Pärnu

Tallinna Botaanikaaed

“Mürki ja ravimit taimedest”, kuni 20.06

Kloostrimetsa tee 52, Tallinn

Tallinna Keskraamatukogu

Väikegraafika näitus Maret Olvetilt, kuni 29.06

Estonia pst 8, Tallinn

Tallinna Linnagalerii

“Odessa” veinitehas esitleb:

Odessa punk  (kuraator Anders Härm), kuni 27.06

Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimuuseum

“TÜ maalieriala bakalaureusetööde näitus”, kuni 22.08

Raekoja plats 18, Tartu

Tartumaa Muuseum

“Trollid, mäekollid ja vetehaldjad”

Theodor Kittelseni maalid ja joonistused, kuni 26.08

Pikk 2, Elva

Tartu Mänguasjamuuseum

“Sõrmuste Isanda nukud”

“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest

“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik

“Miriami maailm”

Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum

XVII Rahvusvaheline aktinäitus

“Mees ja naine”, alateemaga

“Tugevad tunded, haprad suhted”,

kuni 05.09

„Bart“ Jari Arffman, fotonäitus.

Kuraator Asko Mäkelä, kuni 01.08

Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii

„National Gallery. Suvila ehitamise talgud“ Eesti Maalikunstnike Liidu aastanäitus, kuni 30.06

Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii

Mati Karmin, kuni 30.06

Vabaduse väljak 6, Tallinn

Viinistu Kunstimuuseum

Jaan Manitski erakogu Eesti kunstist läbi aegade

Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Võru Linnagalerii

“Avatud Ateljee aastanäitus”,

21.06–09.07

Leno Morfin (Mehhiko), 21.06–09.07

Liiva 13, Võru

Y galerii

TÜ Maalikunsti eriala lõputööd ning TKK fotograafia osakonna lõpetaja Liina Soosaare diplomitöö, kuni 26.06

Küütri 2, Tartu

Jaga lugu:
SEKRETÄRI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Sekretäriuudised igal nädalal enda postkasti.

Sekretär.ee toetajad:

Enimloetud
Laura Tahk
Laura TahkSekretar.ee toimetajaTel: 53 444 071laura@sekretar.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee