Eesti on EL-is vaesuselt kuues riik 

Eesti sisemajanduse kogutoodang (SKP) inimese kohta on Euroopa Liidus kuue väikseima seas, vahendab ERR.

Eurostati andmetel oli 2009. aastal Eestis SKP inimese kohta 62 protsenti EL-i keskmisest. Eestist kehvemal järjel on vaid poolakad, leedukad, lätlased, rumeenlsed ja bulgaarlased.

Suurim oli SKP tase Luksemburgis - 268% EL-i keskmisest, Iirimaal (131%), Hollandis (130%), Austrias (124%) ja Rootsis (120%). EL-i keskmise lähedane oli see näitaja Prantsusmaal, Hispaanias, Itaalias, Küprosel ja Kreekas.

Luksemburgi nii kõrge tase on Eurostati andmetel tingitud suurest hulgast piiriülestest töötajatest, kes Luksemburgi elanikud ei ole, kuid keda võetakse arvesse SKP arvutamisel.

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara