Elektriraudteega Harjumaad avastama

Elektriraudtee avab pühapäeval üritustesarja „Pühapäevaks maale!“, mille raames tutvustatakse igal nädalal erinevaid sihtkohti Harjumaal. Sarja esimene üritus toimub Niitvälja Golfikeskuses.

Kõigile elektrirongiga sõitjatele algab pühapäeval kell 15:30 Niitvälja Golfikeskuses Golfipäev, mida viivad läbi professionaalsed golfitreenerid. Golfikeskuse esindaja Aivar Riimetsa sõnul on Golfipäeva eesmärk anda osalejatele ülevaade golfimängu ideest, reeglitest ja etiketist. „Ettevõtmise juurde kuulub esimeste harjutuslöökide tegemine ja selle haarava spordialaga sinasõpruse loomine,” sõnas Riimets.

Kõigile elektrirongiga kohale tulnud inimestele on üritusest osavõtt tasuta. Ette tuleb vaid näidata samal päeval soetatud rongipilet.

Edaspidi avaldab Elektriraudtee iga nädala tagant uue sihtkoha, kuhu elektrirongiga reisijatel on võimalik sõita. Kohapeal saab rongipileti esitaja nautida soodustusi, mis on loodud just elektrirongiga reisijale.

Värskeimat informatsiooni eesolevatest üritustest leiab aadressil matkad.elektriraudtee.ee.

 

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara