Finnair lennutab peagi Singapuri

Finnair avab järgmisel kevadel uue lennuliini Singapuri, kuhu reisijaid igapäevaselt lennutama hakatakse.

„Aasia ja Euroopa vahelise lennuliikluse jätkuvast tugevast nõudlusest tulenevalt oleme otsustanud avada uue lennuliini Singapuri, mis on populaarseks sihtkohaks Euroopa ärireisijate seas,” ütles Finnairi Eesti müügidirektor Jan-Michael Nigmann. „Avatav lennuliin saab olema kõige kiiremaks ühenduseks Euroopa ja Singapuri vahel,“ lisas Nigmann.

 

Alates 30. maist 2011 alustab Finnair oma igapäevaseid otselende Helsingist Singapuri. Finnair hakkab lendama Singapuri uue Airbus 340-tüüpi pikamaalennukiga. Finnairi lennud Singapurist hakkavad väljuma maailma üheks parimaks lennujaamaks tunnistatud Singapur Changi nimelisest lennujaamast.

 

Singapur pakub lähtuvalt oma soodsast asukohast mugavat edasireismise võimalust teistesse Kagu-Aasia riikidesse ja Austraaliasse. Singapuri naaberriikideks on ka tuntud turismi sihtkohad nagu Malaisia ja Indoneesia.

  

Hetkel opereerib Finnair nädalas 60 lendu, üheksasse Aasia sihtkohta: Tokyosse, Pekingisse, Bangkokki, Sõuli, Nagoyasse, Šanghaisse, Delhisse, Osakasse ja Hongkongi. 

Jaga lugu:
SEKRETÄRI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Sekretäriuudised igal nädalal enda postkasti.

Sekretär.ee toetajad:

Birgit Aljaste
Birgit AljasteSekretar.ee ärijuhtTel: 5373 8733
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700