Tallinnas on nüüd avatud Eesti suurim Uuskasutuskeskus

Uuskasutuskeskuse uues Tatari tänaval asuvas poes müüakse nii kasutatud riideid, mööblit, nõusid kui jalgrattaid. Alates sügisest hakatakse korraldatama poodi ka klassiekskursioone, et harida lapsi ja noori keskkonnateadliku tarbimise küsimustes.

"Et rõhutada meie sõnumit puhtast ja keskkonnasõbralikust Eestist, oleme kauplust sisustades kasutanud võimalikult palju taaskasutatud asju, kogu kaupluse mööbel on teisel ringil", märkis Uuskasutuskeskuse tegevjuht Katriin Jüriska.

Jüriska sõnul on vajadus uue kauplemispinna järele olnud juba aastaid – Uuskasutuskeskuse Paide tänava kauplus asub majas, mis juba ammu lammutatud peaks olema.

"Aeg on näidanud, et selline teenus on inimestele väga vajalik – suurenenud on nii ostajate arv kui ka nende inimeste arv, kes oma kasutult seisvaid asju Uuskasutuskeskusesse toovad," lausus Jüriska.

Tema sõnul võib nende inimeste arvu suurenemisest, kes oma korralikele, kuid ebavajalikele asjadele Uuskasutuskeskuse kaudu teise elu annavad, järeldada, et rasketel aegadel on inimesed solidaarsemad ja soovivad rohkem kaaskodanikke aidata.

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara