Signe Sillasoo • 16. juuli 2010
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

KONTSERT 

Altja kõrts

18.07 kl 21 Meie Mees ja Bläck Rokit

Altja küla, Vihula vald, Lääne- Virumaa

Arensburgi hotelli terass

17.07 kl 20 Jassi Zahharov & Margus Kappel - Laul teeb rinna rõõmsaks

Lossi 15, Kuressaare

Captain Morgan Sadamakõrts

16.07 kl 17 Aegna I Merelaulude

Festival 2010

Aegna saar

Endla Jazzklubi

16.07 kl 21 Jazzliit: Kelli Uustani &

Aivar Vassiljev Acoustic Band

Keskväljak 1, Pärnu

Estonia kontserdisaal

20.07 kl 19 Belgia rahvuspäeva kontsert

Estonia puiestee 4, Tallinn

Haapsalu Piiskopilinnus

16.07 kl 16 Megadeth

Posti 34, Haapsalu

Jõhvi kontserdimaja

16.07 kl 20 “Seitsme linna muusika”

21.07 kl 19 Tallinna Kitarrikvartett

Pargi 40, Jõhvi

Kadrioru Loss

17.07 kl 18 Viiuliõhtu - Heeyun RYU

Weizenbergi 37, Tallinn

Kalvi mõis

16.07 kl 20 Seitsme linna muusikafestivali lõppkontsert:

Tõnis Mägi ja Birgit Varjun

Kalvi, Aseri vald

Kuressaare Linnateater

19.07 kl 18 Eino Tamberg 80

Tallinna tn. 20, Kuressaare

Kuressaarelossi Kapiitlisaal

19.07 kl 20 Annely Peebo

(metsosopran)

Lossihoov 1, Kuressaare

Kuressaarelossi ooperimaja

20.07 kl 20 Giuseppe Verdi. La Traviata

21.07 kl 20 Ooperigala

22.07 kl 20 G. Puccini

„Madam Butterfly”

Lossihoov 1, Kuressaare

Kõrts Krog No. 14

17.07 kl 22 Metsatöll

Vormsi saar

Niguliste

16.07 kl 19 Vokaalansambel Anima (Peterburi)  

20.07 kl 19 Orelifestival esitleb:

Per Fridtjov Bonsaksen (orel, Norra)

Niguliste 3, Tallinn

Noblessneri Valukoda

16.07 kl 19.30 Nargen Festivali suvesümfoonia / Nargen Festival 2010

Tööstuse 48, Tallinn

Palamuse kirik

17.07 kl 19 Vokaalansambel Anima

(Peterburi) 

Palamuse, Jõgevamaa

Palmse Mõis

16.07 kl 20 Ansambel FIX Kontsertõhtu “Iial ei saa vanaks keegi”

17.07 kl 19 Karl Madis, Marvi Vallaste 

Palmse küla, Lääne-Virumaa

Puhas Kuld

22.07 kl 24 Jazzliit: Ethno Groove & 1001 ööd - Araabia armastuslaulud

Lossi 15, viljandi

Pärimusmuusika Ait

22.07 kl 17 Viljandi pärimusmuusika festival 2010: Svjata Vatra

22.07 kl 21 Viljandi pärimusmuusika festival 2010: Oort

22.07 kl 24 Viljandi pärimusmuusika festival 2010: Ro:Toro

Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu Kontserdimaja

17.07 kl 20 David Oistrahhi Festival - Rõõm muusikast

20.07 kl 20 David Oistrahhi Festival - Ooperigala

21.07 kl 20 David Oistrahhi Festival - Avanti Antti! Antti Siirala, klaver (Soome)

22.07 kl 20 Tallinna Kitarrikvartett

Aida 4, Pärnu

Pärnu Raekoda

21.07 kl 20 Mati Turi (tenor),

Martti Raide (klaver)

Uus 4/Nikolai3, Pärnu

Reiu puhkekeskus

16.07 kl 20 Noorkuu

Jõekalda tee 13, Silla küla, Paikuse vald, Pärnumaa

Suure Tõllu Puhkeküla

17.07 kl 21 Meie Mees ja Bläck Rokit

Lilbi küla, Kaarma vald, Saaremaa

Viljandi Pauluse kirik

20.07 kl 20 Jassi Zahharov & Margus Kappel - Laul teeb rinna rõõmsaks

Kiriku 3, Viljandi

TEATER

Emajõe Suveteater

16.07 kl 19 “Põrgupõhja uus vanapagan” Tartu Toomkiriku varemetes

17.07 kl 15 “Raha” Tartus Toomemäel, Ohvrikivi juures

18.07 kl 15 “Raha” Tartus Toomemäel, Ohvrikivi juures

21.07 kl 19 “Põrgupõhja uus vanapagan” Tartu Toomkiriku varemetes 

22.07 kl 19 “Põrgupõhja uus vanapagan” Tartu Toomkiriku varemetes 

Jaama 14, Tartu

Endla Teater

16.07 kl 19 “Madame Bovary”

17.07 kl 19 “Tiramisu”

18.07 kl 19 “Testosteroon”

21.07 kl 19 “Mässajad”

22.07 kl 19 “Janu”

Keskväljak 1, Pärnu

Hansahoovi teatri suvelavastus

21.07 kl 19 “Puut/Laat”

22.07 kl 19 “Puut/Laat”

Aleksandri 46, Tartu

Komöödiateater

18.07 kl 19 “Avameelselt abielust”

Tartu Hansahoovis

18.07 kl 19 “Armastab, ei armasta?”

Kilingi-Nõmme laululaval

19.07 kl 19 “Avameelselt abielust”

Aruküla Laululaval

20.07 kl 19 “Avameelselt abielust”

Keila Laululaval

Vanemuise 6, Tartu

MTÜ Kell Kümme

16.07 kl 19 “Iha jalakate all” Kurgjal

17.07 kl 19 “Iha jalakate all” Kurgjal

20.07 kl 19 “Aiapidu”

Ohtu mõisas

20.07 kl 19 “Iha jalakate all” Kurgjal

21.07 kl 19 “Aiapidu”

Ohtu mõisas

21.07 kl 19 “Iha jalakate all” Kurgjal

22.07 kl 19 “Iha jalakate all” Kurgjal

www.kell10.ee

Rahvusooper Estonia

16.07 kl 19.30 “Maskiball”

17.07 kl 19.30 “Coppelia”

20.07 kl 19.30 “Nahkhiir”

21.07 kl 19.30 “Maskiball”

22.07 kl 19.30 “Lumivalgeke ja 7

Pöialpoissi”

Estonia pst 4, Tallinn

Vana Baskini Teater

21.07 kl 20 “Üllatuskülaline”

Lohusalu sadamas

22.07 kl 20 “Üllatuskülaline”

Lohusalu sadamas

Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine

16.07 kl 20 “Vihurimäe”

Alatskivi lossi pargis

17.07 kl 20 “Vihurimäe”

Alatskivi lossi pargis

18.07 kl 15 “Vihurimäe”

Alatskivi lossi pargis

Vanemuise 6, Tartu

ViinistuKunstimuuseumi Katlamajas

16.07 kl 19 “Kivist külalised”

17.07 kl 19 “Kivist külalised”

18.07 kl 19 “Kivist külalised”

21.07 kl 19 “Kivist külalised”

22.07 kl 19 “Kivist külalised”

Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Tartu Vilde Teater

17.07 kl 18 “Pokud jõuavad koju”     Pokumaal Padasoomäe talus

18.07 kl 14 “Pokud jõuavad koju”     Pokumaal Padasoomäe talus

18.07 kl 18 “Pokud jõuavad koju”     Pokumaal Padasoomäe talus

21.07 kl 14 “Pokud jõuavad koju”     Pokumaal Padasoomäe talus

21.07 kl 18 “Pokud jõuavad koju”     Pokumaal Padasoomäe talus

22.07 kl 14 “Pokud jõuavad koju”     Pokumaal Padasoomäe talus

22.07 kl 18 “Pokud jõuavad koju”     Pokumaal Padasoomäe talus

KINO

Cinamon Tartu 

“Lelulugu 3” eesti keeles:

kl 11.45, 14.05, 16.15, 18.30, 20.45

“Kiskjad”

kl 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15

“Paksud”

kl 18.45

“Tõsine mees”

kl 19.00

“Videviku saaga: Päikesevarjutus”

kl 12.00, 14.45, 17.10, 19.35, 22.00

“Nagu öö ja päev”

kl 16.35, 21.30 (v.a. N)

“Karvapallide kättemaks”

kl 11.30, 13.30

“Killerid”

kl 14.30

“Seks ja linn 2”

kl 15.45, 21.00

“Shrek nüüd ja igavesti”

kl 12.30

“Algus”

N kl 21.30

Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 

“Robin Hood”

kl 14.50, 20.35   

“Pärsia prints: Ajaliiv”

kl 21.45 (v.a. N)

“Mullivanniga minevikku”

kl 14.55

“Shrek: Nüüd ja igavesti” 3D

eesti keeles: kl 14.35

“Seks ja linn 2”

kl 11.45, 14.45, 17.50, 20.50

“A-rühm”

kl 13.45 (v.a. N), 18.45, 21.25

“Killerid”

kl 12.30, 17.20, 22.25

“Nagu öö ja päev”

kl 11.55 (v.a. N), 14.30 (v.a. N), 17.05,

19.15 (v.a. N), 19.35, 22.10

“Karvapallide kättemaks”

kl 11.35 (v.a. N), 16.35 (v.a. N)

“Kick-Ass: Uus superkangelane”

kl 12.05, 17.55

“Videvik: Päikesevarjutus”

kl 11.30, 14.20, 17.00, 19.40 (v.a. N), 19.45, 22.30

“Lelulugu 3” (3D)

eesti keeles: kl 11.25, 12.15, 14.10, 17.15, 19.40 (v.a. N) ;

vene keeles: kl 11.50, 15.00, 16.55,

20.00 (v.a. E–T)

inglise keeles, ilma subtiitriteta:

kl 17.45, 20.30

“Kiskjad”

kl 11.40, 14.15, 16.40, 19.10, 22.05

Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan

“Nagu öö ja päev”

kl 21.45

“Lelulugu 3” 3D

eesti keeles:

kl 11.30 (v.a. K), 14.15 (v.a. K), 17.00, 19.30

“Kiskjad”

kl 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00

Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri

“Shrek: Nüüd ja igavesti”

vene keeles eestik. subtiitritega: kl 14.45

“Videviku saaga: Päikesevarjutus”

kl 16.45, 19.15, 21.45; L, P kl 12.00

“Lelulugu 3”

vene keeles eestik. subtiitritega:

kl 14.00, 16.15, 18.30, 20.45; L–P kl 11.45

“Kiskjad”

kl 13.45, 16.30, 18.45, 21.15; L–P kl 11.30

Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kannel 

“A-rühm”

R, E, T, K kl 19.00, 21.00

Liiva 13, Võru

Kino Kosmos

“Kõik algas Roomas”

kl 18.30

“Lihtsalt liiga kuum”

kl 14.00, 20.45

“Hübriid”

kl 16.15

“Lelulugu 3” 2D

eesti keeles: kl 13.00, 15.30, 18.00, 20.30

Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino

NB! Kino on esmaspäeviti suletud

“Lelulugu 3”

eesti keeles: kl 18.45, 21.00;

L–P kl 16.30

ÖÖÖkinos:

“Orb” (Orphan) T kl 24.00

Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 

“Pärsia prints: Ajaliiv”

kl 18.15

“Shrek nüüd ja igavesti” 3D

eesti keeles: kl 11.15;

vene keeles: kl 16.55

“Seks ja linn 2”

kl 15.30, 20.45 (v.a. N)

“A-rühm”

kl 21.30

“Killerid”

kl 14.00, 21.15

“Nagu öö ja päev”

kl 16.20, 18.50, 21.20

“Kick-Ass: Uus superkangelane”

kl 13.00, 21.40

“Videviku saaga: Päikesevarjutus”

kl 11.00, 13.35, 16.00, 18.35, 21.10

“Lelulugu 3” 3D

eesti keeles:

kl 12.00, 13.30, 14.30, 16.15, 18.45;

vene keeles: kl 11.45, 14.15, 16.45, 19.10;

inglise keeles: kl 19.30

“Kiskjad”

kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.50

“Algus”

eellinastus N kl 21.00

“Kirjad Juliale”

eellinastus N 20.45

Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

ArtDepoo

Sven Saag  ja Andres Koort, kuni 31.07

Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii

“Hirm” Laura Põld & Veiko Klemmer, kuni 24.07               

Pikk 18, Tallinn

Haus Galerii

Tauno Kangro, kuni 06.08

Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii

“Järjehoidjad” Taavi Talve, kuni 26.07               

Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10

“Balti biidermeier”, kuni 29.08

“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 2011

Püsiväljapanek:

16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid

18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur

Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus

“Päkapikud ja varspiste” Seinavaibad - Viljandimaa kooliõpilaste käsitöönäitus, kuni 25.07

Pihkva “Autorikeraamika töökoja”

looming, kuni 29.08

Svetlana Druzkova, kuni 22.09

“Trickster’s Office”

Peeter Lauritsa fotonäitus  

Pikk 8, Viljandi

Kumu

“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 05.12

“Neoimpressionismi jälgedes:

Mägi ja Finch”, kuni 12.09

“Maa ja vee kahekõne” Eero Hiironeni skulptuurid, kuni 05.09

“Muutuv maalikunst”, kuni 10.10

“CCiurlionis ja tema aeg leedu kunstis”, kuni 08.08

“Nõukogude naine”, kuni 26.09

Püsiväljapanek:

Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.

Eesti kunst Teise maailmasõja

lõpust taasiseseisvumiseni.

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

Nelya Koržova, maal (RUS), 20.07–21.08

„Mikromaania“ Pusa,

maal, kuni 17.07 

Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii

Roman Koržov, installatsioon (RUS), 20.07–21.08

Rima Maroun “Murmures”, fotod (Libanon), 20.07–21.08

HGDF esitleb: Hispaania plakat,

20.07–21.08

“Meie Leidikud”

kuraator Jasper Zoova, kuni 17.07

“Pärnu pärlid”, kuni 17.07 

Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii

Ott Kadarik, 22.07–08.08

Marko Nautras, kuni 18.07

Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimuuseum

“TÜ maalieriala bakalaureusetööde näitus”, kuni 22.08

Raekoja plats 18, Tartu

Tartumaa Muuseum

“Trollid, mäekollid ja vetehaldjad”

Theodor Kittelseni maalid ja joonistused, kuni 26.08

Pikk 2, Elva

Tartu Mänguasjamuuseum

“Sõrmuste Isanda nukud”

“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest

“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik

“Miriami maailm”

Lutsu 8, Tartu

TKK Galerii Noorus

“Lend 2010” Tartu Kõrgema Kunstikooli lõputööde näitus,

kuni 31.07

Riia tn. 11, Tartu

Uue Kunsti Muuseum

XVII Rahvusvaheline aktinäitus

“Mees ja naine”, alateemaga

“Tugevad tunded, haprad suhted”,

kuni 05.09

„Bart“ Jari Arffman, fotonäitus.

Kuraator Asko Mäkelä, kuni 01.08

Esplanaadi 10, Pärnu

Vabaduse Galerii

Eveli Varik 40. Tekstiilipõhine

etnovaimsuses teosed,

22.07–11.08

Mari Roosvalt 65. Maalid,

kuni 21.07

Vabaduse väljak 6, Tallinn

Viinistu Kunstimuuseum

Jaan Manitski erakogu Eesti kunstist läbi aegade

Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Võru Linnagalerii

Heikki Leis, Toomas Kuusing,

kuni 06.08

Narva Kunstnike Liit,

kuni 06.08

Jaga lugu:
SEKRETÄRI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Sekretäriuudised igal nädalal enda postkasti.

Sekretär.ee toetajad:

Enimloetud
Laura Tahk
Laura TahkSekretar.ee toimetajaTel: 53 444 071laura@sekretar.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee