Signe Sillasoo • 23. juuli 2010
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Emajõe Suveteater

23.07 kl 19 “Põrgupõhja uus vanapagan” Tartu Toomkiriku varemetes  

Jaama 14, Tartu

Endla Teater

23.07 kl 19 “Ära muretse, kallis!”

24.07 kl 19 “Madame Bovary”

25.07 kl 19 “Pimedusega löödud”

28.07 kl 19 “Esimesed suudlused”

29.07 kl 19 “Algus”

Keskväljak 1, Pärnu

Hansahoovi teatri suvelavastus

28.07 kl 20 “Puut/Laat”

29.07 kl 20 “Puut/Laat”

Aleksandri 46, Tartu

Komöödiateater

25.07 kl 19 “Avameelselt abielust”

Kuressaare Lossihoovis

26.07 kl 19 “Avameelselt abielust”

Kärdla Laululaval

27.07 kl 19 “Avameelselt abielust”

Kalevi Keskstaadionil Tallinnas

Vanemuise 6, Tartu

Kuressaare Linnateater

23.07 kl 15 “Käsikivi kosmosest”

Saaremaa Ooperipäevad 2010

24.07 kl 12 “Käsikivi kosmosest”

Saaremaa Ooperipäevad 2010

Tallinna 20, Saaremaa

MTÜ Kell Kümme

23.07 kl 19 “Iha jalakate all”

Kurgjal

24.07 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas

24.07 kl 19 “Iha jalakate all”

Kurgjal

25.07 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas

25.07 kl 19 “Iha jalakate all”

Kurgjal

27.07 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas

28.07 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas

29.07 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas

www.kell10.ee

Rahvusooper Estonia

24.07 kl 20 “Maskiball”

Kuressaare lossi ooperimajas

“Saaremaa ooperipäevadel”

Estonia pst 4, Tallinn

Ugala Teater

23.07 kl 11 “Nähtamatu varandus”

24.07 kl 11 “Nähtamatu varandus”

Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater

23.07 kl 20 “Üllatuskülaline”

Lohusalu sadamas

24.07 kl 20 “Üllatuskülaline”

Pärnu Reiu Puhkekeskuses

25.07 kl 20 “Üllatuskülaline”

Haapsalu Piiskopilinnuse väikeses õues

Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine

23.07 kl 20 “Vihurimäe”

Alatskivi lossi pargis

24.07 kl 20 “Vihurimäe”

Alatskivi lossi pargis

25.07 kl 15 “Vihurimäe”

Alatskivi lossi pargis

Vanemuise 6, Tartu

ViinistuKunstimuuseumi Katlamajas

23.07 kl 19 “Kivist külalised”

24.07 kl 19 “Kivist külalised”

25.07 kl 15 “Kivist külalised”

28.07 kl 19 “Kivist külalised”

29.07 kl 19 “Kivist külalised”

Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Tartu Vilde Teater

23.07 kl 14 “Pokud jõuavad koju”     Pokumaal Padasoomäe talus

23.07 kl 18 “Pokud jõuavad koju”     Pokumaal Padasoomäe talus

24.07 kl 14 “Pokud jõuavad koju”     Pokumaal Padasoomäe talus

24.07 kl 18 “Pokud jõuavad koju”     Pokumaal Padasoomäe talus

http://vildeteater.blogspot.com/

Vanemuine

23.07 kl 20 “Figaro pulm”

Kuressaare lossi ooperimajas

“Saaremaa ooperipäevadel”

Vanemuise 6, Tartu

KONTSERT

Haapsalu Piiskopilinnus

24.07 kl 19 XVII rahvusvaheline

Haapsalu Keelpillifestival

29.07 kl 20 Mozart. “Missa brevis”

ETV Noortekoor

Posti 34, Haapsalu

Kadrioru Loss

25.07 kl 18 Hortus Musicus

Weizenbergi 37, Tallinn

Kalvi mõis

23.07 kl 19 Hedvig Hanson ja

Andre Maaker - Armastuslaulud

Kalvi, Aseri vald

Karja Katariina kirik

23.07 kl 19 “Vooruslike naiste litaania” Vanamuusikaansambel Hortus Musicus

Linnaka küla, Leisi vald, Saaremaa

Keila Mihkli kirik

23.07 kl 20 Klaver tuleb külla: 2ÜHEL - Rein Rannap, Mihkel Mattisen

kahekesi ühel klaveril

Paldiski mnt 2, Keila

Kose kirik

24.07 kl 20 “Lahked laulud”

Riho Sibul, Bonzo, Alari Piispea

Jõe 2, Kose, Harjumaa

Korter

23.07 kl 23 Mimicry

Roseni 9, Tallinn

Kuressaarelossi Kapiitlisaal

23.07 kl 18 Juhan Tralla (tenor),

Ralf Taal (klaver) 

Lossihoov 1, Kuressaare

Lohusalu Sadam

24.07 kl 21 Meie Mees ja Bläck Rokit

Lohusalu, Harju maakond

Padise klooster

29.07 kl 21 Mahavok ja HU? 

Padise vald, Harju maakond

Pärimusmuusika Ait

23.07 kl 17 ETV Live kontsert-

salvestus Viljandi pärimusmuusika festivalil: Paabel

23.07 kl 21 ETV Live kontsert-

salvestus Viljandi pärimusmuusika festivalil: Vägilased

Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu Kontserdimaja

23.07 kl 20 David Oistrahhi Festival - Krzysztof Penderecki – Jäljed Läänemere kaldal

Aida 4, Pärnu

Pärnu Raekoda

28.07 kl 20 Mendelssohni Oktett

Tobiase Keelpillikvartett,

Tartu Keelpillikvartett 

Uus 4/Nikolai3, Pärnu

Püha Jakobi kirik

24.07 kl 12 “Vooruslike naiste litaania” Vanamuusikaansambel Hortus Musicus

Püha küla, Pihtla vald, Saaremaa  

Reiu puhkekeskus

23.07 kl 20 O’Kõrre’s Celtic

Jõekalda tee 13, Silla küla, Paikuse vald, Pärnumaa

Rock Café

29.07 kl 19 “Ska ja reggae fest”

Spitfire (Rus), Soterios, Ska Faktor, Mostband, HRR!

Tartu maantee 80D, Tallinn

Saueaugu teatritalu

29.07 kl 19 Paabeli ja Saueaugu

teatritalu sõprade kontsert

Ohtla küla, Läänemaa

Tallinna Jaani kirik

27.07 kl 19 Mendelssohni Oktett

Tobiase Keelpillikvartett,

Tartu Keelpillikvartett

Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna Raekoda

23.07 kl 20 “Ooper Raekojas”

Kai Rüütel (metsosopran), Oliver Kuusik (tenor), Tarmo Eespere (klaver)

24.07 kl 18 Tallinna Kitarrikvartett 

Heiki Mätlik, Julia Kahro-Reinman,

Kristo Käo, Jorma Puusaag

27.07 kl 20 “Ooper Raekojas”

Liene Kinca (sopran, Läti Rahvusooper), Priit Volmer (bass), Tarmo Eespere (klaver)

Raekoja plats 1, Tallinn

Tartu Antoniuse Õu

28.07 kl 19 Jäääär -

Kaunite kohtade kontsertdid

Lutsu 5, Tartu

Tartu Hansahoov

23.07 kl 21 Meie Mees ja Bläck Rokit

Aleksandri 46, Tartu

Tartu Jaani kirik

24.07 kl 20 Mozart. “Missa brevis”

ETV Noortekoor

29.07 kl 20 Mendelssohni Oktett

Tobiase Keelpillikvartett,

Tartu Keelpillikvartett

Jaani 5, Tartu

Tuhalaane

29.07 kl 19 Jäääär -

Kaunite kohtade kontsertdid

Tuhalaane, Viljandimaa

Türi Laululava

29.07 kl 21 Jaan Tätte

“Tuulevaiksel ööl”

Türi, Järva maakond

Viimsi Püha Jaakobi kirik

25.07 kl 20 “Lahked laulud”

Riho Sibul, Bonzo, Alari Piispea

Püünsi, Viimsi, Harjumaa

NÄITUS

ArtDepoo

Sven Saag  ja Andres Koort, kuni 31.07

Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii

“Pedandi triumf?” Jaanika Okk,

26.07–07.08  

“Hirm” Laura Põld & Veiko Klemmer, kuni 24.07               

Pikk 18, Tallinn

Haus Galerii

Tauno Kangro, kuni 06.08

Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii

“Dialoog” Mare Vint & Vilen Künnapu, 28.07–09.08 

“Järjehoidjad” Taavi Talve,

kuni 26.07               

Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10

“Balti biidermeier”, kuni 29.08

“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 2011

Püsiväljapanek:

16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid

18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur

Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus

“Päkapikud ja varspiste” Seinavaibad - Viljandimaa kooliõpilaste käsitöönäitus, kuni 25.07

Pihkva “Autorikeraamika töökoja”

looming, kuni 29.08

Svetlana Druzkova, kuni 22.09

“Trickster’s Office”

Peeter Lauritsa fotonäitus  

Pikk 8, Viljandi

Kumu

“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”,

kuni 05.12

“Neoimpressionismi jälgedes:

Mägi ja Finch”, kuni 12.09

“Maa ja vee kahekõne” Eero Hiironeni skulptuurid, kuni 05.09

“Muutuv maalikunst”, kuni 10.10

“CCiurlionis ja tema aeg leedu kunstis”, kuni 08.08

“Nõukogude naine”, kuni 26.09

Püsiväljapanek:

Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.

Eesti kunst Teise maailmasõja

lõpust taasiseseisvumiseni.

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

Nelya Koržova, maal (RUS),

kuni 21.08 

Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii

Roman Koržov, installatsioon (RUS),

kuni 21.08

Rima Maroun “Murmures”, fotod (Libanon), kuni 21.08

HGDF esitleb: Hispaania plakat,

kuni 21.08 

Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii

Ott Kadarik, kuni 08.08

Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja

Anonymous Boh, kuni 01.08

Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseum

“TÜ maalieriala bakalaureusetööde näitus”, kuni 22.08

Raekoja plats 18, Tartu

Tartumaa Muuseum

“Trollid, mäekollid ja vetehaldjad”

Theodor Kittelseni maalid ja joonistused, kuni 26.08

Pikk 2, Elva

Tartu Mänguasjamuuseum

“Sõrmuste Isanda nukud”

“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest

“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik

“Miriami maailm”

Lutsu 8, Tartu

TKK Galerii Noorus

“Lend 2010” Tartu Kõrgema Kunstikooli lõputööde näitus,

kuni 31.07

Riia tn. 11, Tartu

Uue Kunsti Muuseum

XVII Rahvusvaheline aktinäitus

“Mees ja naine”, alateemaga

“Tugevad tunded, haprad suhted”,

kuni 05.09

„Bart“ Jari Arffman, fotonäitus.

Kuraator Asko Mäkelä, kuni 01.08

Esplanaadi 10, Pärnu

Vabaduse Galerii

Eveli Varik 40. Tekstiilipõhine graafika ja kollazh, rahvuslikus etnovaimsuses teosed, kuni 11.08

Vabaduse väljak 6, Tallinn

Viinistu Kunstimuuseum

Jaan Manitski erakogu Eesti kunstist läbi aegade

Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Võru Linnagalerii

Heikki Leis, Toomas Kuusing,

kuni 06.08

Narva Kunstnike Liit,

kuni 06.08

Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tartu 

“Algus”

kl 12.30, 15.30, 18.30, 21.30

“Kick-Ass: Uus superkangelane”

kl 17.15, 19.35, 22.00

“Lelulugu 3”

eesti keeles: kl 11.30, 13.35, 15.45

“Kiskjad”

kl 18.00, 20.15, 22.20

“Videviku saaga: Päikesevarjutus”

kl 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45

“Nagu öö ja päev”

kl 16.30, 18.45, 21.00 (v.a. E, K, N)

“Seks ja linn 2”

kl 13.15

“Shrek nüüd ja igavesti”

kl 12.45, 14.45 (v.a. N)

“Lohista ta lavale”

K kl 21.00

“Võluri õpipoiss”

N kl 21.00

Ainult friikidele: “Vale liigutus”

E kl 21.00

Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 

“Robin Hood”

kl 16.35   

“Pärsia prints: Ajaliiv”

kl 12.45

“Shrek: Nüüd ja igavesti” 3D

eesti keeles: kl 14.35, 17.20;

vene keeles: kl 12.25

“Seks ja linn 2”

kl 13.00, 18.45 (v.a. K), 21.45

“A-rühm”

kl 16.05

“Killerid”

kl 15.25

“Nagu öö ja päev”

kl 11.35, 14.05, 19.35, 22.10

“Videvik: Päikesevarjutus”

kl 11.40, 14.20, 17.00, 19.45 (v.a. N), 22.30

“Lelulugu 3” (3D)

eesti keeles:

kl 11.25, 14.10, 16.50, 20.00 (v.a. N);

vene keeles: kl 11.50, 15.00, 17.40;

inglise keeles, ilma subtiitriteta: kl 20.30

“Kiskjad”

kl 12.00, 14.30, 16.55, 19.30, 22.00

“Kirjad Juliale”

kl 12.10, 14.45, 17.10, 19.40, 22.15

“Algus”

kl 11.30, 14.40, 17.45, 17.50, 19.10, 19.15, 20.55, 21.00, 22.20, 22.25; L–P kl 16.00

Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan

“Nagu öö ja päev”

kl 15.00

“Lelulugu 3” 3D

eesti keeles:

kl 11.30, 14.15, 17.00, 19.30

“Kiskjad”

kl 12.45, 17.30, 19.45, 22.00

“Lihtsalt liiga kuum”

kl 21.45

Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri

“Videviku saaga: Päikesevarjutus”

kl 14.45, 17.30, 19.15; L, P kl 12.00

“Lelulugu 3”

vene keeles eestik. subtiitritega:

kl 14.00, 18.45; L–P kl 11.45

“Kiskjad”

kl 16.15, 21.00

“Algus”

inglise keeles, eesti- ja venekeelsete

subtiitritega: P, E kl 18.30;

vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 15.30, 18.30 (v.a. P, E), 21.30; L–P kl 12.30 

Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva

“Tüdruk, kes mängis tulega”

R, P, T kl 16.50, 19.15

“Purustatud õhuloss”

L, E, K kl 16.00, 19.00

Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kosmos

“Hübriid”

kl 16.00, 21.00

“Lelulugu 3” 2D

eesti keeles: kl 13.00, 15.30, 18.00

“Kick-Ass: Uus superkangelane”

kl 20.30

“Karvapallide kättemaks”

kl 13.15

“Roheline tsoon”

kl 18.30

Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino

NB! Kino on esmaspäeviti suletud

“Lelulugu 3“

eesti keeles: kl 16.00

“Seks ja linn 2”

kl 18.00

“Luuserid”

kl 21.00

ÖÖÖkinos:

“Phobos” T kl 24.00

Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 

“Pärsia prints: Ajaliiv”

kl 14.30

“Shrek nüüd ja igavesti” 3D

eesti keeles: kl 11.20;

vene keeles: kl 16.15

“Seks ja linn 2”

kl 15.45

“A-rühm”

kl 20.55 (v.a. N)

“Killerid”

kl 13.30, 21.10 (v.a. N)

“Nagu öö ja päev”

kl 18.45, 21.30 

“Videviku saaga: Päikesevarjutus”

kl 13.00, 15.30, 18.15, 20.45

“Lelulugu 3” 3D

eesti keeles:

kl 11.40 (v.a. N), 14.15 (v.a. N),

16.45 (v.a. N); N kl 12.30, 15.00, 

vene keeles: kl 13.40, 18.30;

inglise keeles: kl 19.10 (v.a. N); N kl 17.45

“Kiskjad”

kl 12.15, 17.00, 19.15, 21.40

“Algus”

kl 11.45, 14.45, 18.00, 21.25

“Kirjad Juliale”

kl 11.30, 13.45, 16.00, 18.35, 21.00

“Võluri õpipoiss”

eellinastus: N kl 20.30

“Lohista ta lavale”

eellinastus: N kl 20.55

Estonia pst 9, Tallinn

Jaga lugu:
SEKRETÄRI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Sekretäriuudised igal nädalal enda postkasti.

Sekretär.ee toetajad:

Enimloetud
Laura Tahk
Laura TahkSekretar.ee toimetajaTel: 53 444 071laura@sekretar.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee