Siim Raie: "Talendid koju" lubab tuua tagasi 25 eestlast  

Täna algava kampaania "Talendid koju" eestvedajate arvates on hea, kui Eestisse õnnestub tagasi tuua 25 eestlast.

Eesti Kaubandus-Tööstuskoja peadirektor Siim Raie rääkis ETV hommikuprogrammis "Terevisioon", et kampaania korraldajad on lubanud projekti rahastavale Riigikantseleile saavutada tuhandeid kontakte välismaal töötavate eestlastega, vahendab ERR. Samas reaalselt tagasi on oodata palju vähem rahvuskaaslasi: "Me oleme ka tõesti lubanud 25 inimest tagasi tuua," märkis saatekülaline.

Raie sõnul on "Talendid koju" suunatud eeskätt pikka aega välismaal õppivatele noortele, kes omandavad teadmisi Põhja-Ameerika, Euroopa ja Aasia ülikoolides või on seda juba varem teinud.

Hetkel on tagasipöördujatele reaalselt kümme tööpakkumist, mis peaksid olema väga atraktiivsed.

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara