Signe Sillasoo • 29. oktoober 2010
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome

29.10 kl 19 “Harri 2: ülestõus”

30.10 kl 19 “Harri 2: ülestõus”

Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater

29.10 kl 19 “Vombat”

29.10 kl 19 “Kõik on täis”

30.10 kl 19 “Hiilgav!”

30.10 kl 19 “Vihmatants”

31.10 kl 19 “Augustikuu”

31.10 kl 19 “Kas ma olen nüüd elus”

02.11 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”

02.11 kl 19 “Sügissonaat”

03.11 kl 19 “Hiilgav!”

03.11 kl 19 “Metspart”

04.11 kl 19 “Voldemar”

04.11 kl 19 “Müügimehe surm”

Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

30.10 kl 12 “Klaabu”

31.10 kl 12 “Klaabu”

02.11 kl 11 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”

03.11 kl 11 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”

03.11 kl 15 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”

04.11 kl 11 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”

Lai 1, Tallinn

Endla Teater

29.10 kl 19 “Külmale maale”

30.10 kl 19 “Põletus”

30.10 kl 19 “Külmale maale”

02.11 kl 11 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Paide Kultuurikeskuses

02.10 kl 19 “Ära muretse, kallis!”

Paide Kultuurikeskuses

03.11 kl 12 “Röövlitütar Ronja”

03.11 kl 19 “Esimesed suudlused”

04.11 kl 12 “Röövlitütar Ronja”

04.11 kl 19 “Esimesed suudlused”

Keskväljak 1, Pärnu

Estonia

29.10 kl 19 “Boheem” esietendus

30.10 kl 19 “Boheem”

31.10 kl 12 “Lumivalgeke ja 7 Pöialpoissi”

31.10 kl 19 “Silva”

02.11 kl 19 “Nahkhiir”

03.11 kl 12 “Ooperigala Lastele”

03.11 kl 19 “Luikede järv”

04.11 kl 19 “La Traviata”

Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal

29.10 kl 19.30 “Neon nails and plastic hair” Alissa Šnaider, esietendus

29.10 kl 19.30 “Kodu(tus)igatsus”

Nele Suisalu

30.10 kl 19.30 “järgmisel õhtul 1 ...”

Laur Kaunissaare

Pikk 20, Tallinn

Rakvere Teater

29.10 kl 19 “Meie, mehed”

Aruküla rahvamajas

29.10 kl 19 “39 astet”

30.10 kl 12 “Kaval-Ants ja Vanapagan”

30.10 kl 19 “Täismäng” 

30.10 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”

01.11 kl 12 “Kaval-Ants ja Vanapagan” Türi kultuurimajas

01.11 kl 19 “Oscar ja Roosamamma:

Kirjad Jumalale” Türi kultuurimajas

02.11 kl 12 “Pipi Pikksukk”

02.11 kl 19 “Tuulte pöörises”

03.11 kl 12 “Pipi Pikksukk” Ugalas

03.11 kl 19 “Täismäng”  Ugalas

04.11 kl 19 “Tuulte pöörises”

04.11 kl 19 “Papagoide päevad”

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater

29.10 kl 19 “Ma armastasin sakslast”

29.10 kl 19 “Üsna maailma lõpus”

30.10 kl 19 “Ma armastasin sakslast”

30.10 kl 19 “Üsna maailma lõpus”

01.11 kl 19 “Üsna maailma lõpus”

01.11 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

02.11 kl 19 “Suur mees juba”

03.11 kl 19 “Suur mees juba”

04.11 kl 19 “Ma armastasin sakslast”

Lai 23, Tallinn

Teater NO99

29.10 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

30.10 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

02.11 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”

03.11 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”

Sakala 3, Tallinn

Teoteater

31.10 kl 12 “Linalakk ja Rosalind”

03.11 kl 19 “Kõik (s)ängis”

Vana-Kalamaja 9a,Tallinn

Ugala Teater

30.10 kl 19 “Grace ja Glorie” esietendus

02.11 kl 13 “Karlsson katuselt”

02.11 kl 19 “Piloot”

03.11 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk”

Rakvere Teatrimaja suures saalis

04.11 kl 19 “Grace ja Glorie”

Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater

29.10 kl 19 “Minu sõbratar Maksuamet” Saue Huvikeskuses (Gümnaasiumi saalis)

31.10 kl 19 “Üllatuskülaline”

Pärnu teatris “Endla”

01.11 kl 19 “Üllatuskülaline”

Valga Kultuurikeskuses

Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine

29.10 kl 19 “Maetud laps” Sadamateatris

30.10 kl 19 “Mowgli” esietendus

30.10 kl 19 “Don Juan”

teatri väikeses majas

31.10 kl 16 “Mowgli”

31.10 kl 16 “Kaunimad hetked Su elus”

01.11 kl 19 “Puhastus”

Eesti Draamateatris

02.11 kl 12 “Detektiiv Lotte”

02.11 kl 19 “Evita”

02.11 kl 19 “Loss” teatri väikeses majas

03.11 kl 15 “Appi! Ooper!?” fuajees

03.11 kl 19 “Evita”

03.11 kl 19 “Rumm ja viin”

esietendus Sadamateatris

04.11 kl 19 “Madame Butterfly”

teatri väikeses majas

04.11 kl 19 “Maetud laps” Sadamateatris

Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater

29.10 kl 21 “Sinu elu käsiraamat”

30.10 kl 19 “Robinson & Crusoe”

01.11 kl 18 “Kas sulle meeldib porno?”

Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater

31.10 kl 16 “Karupoeg Puhh” 

02.11 kl 11 “Magus linn”

04.11 kl 11 “Segadus metsas”

Lossi 31, Viljandi

KONTSERT

Clazz

02.11 kl 22 Denise Fontoura Band

03.11 kl 22 NaTa Jazz Band

04.11 kl 22 Fried Funk Soundsystem w/ Marvi Vallaste & Mairo Marjamaa

Vana turg 2, Tallinn

Estonia kontserdisaal

29.10 kl 19 “Klaver 2010”

Bernd Glemser (Saksamaa)

30.10 kl 15 “Klaver 2010”

“Schumanni Gala” EMTA ning Tallinna Muusikakeskkooli tudengid ja õpilased

30.10 kl 19 “Klaver 2010”

Kevin Kenner Poola/USA

31.10 kl 19 “Klaver 2010”

Eliso Virsaladze

04.11 kl 19 Boriss Brovtsõn (viiul, Venemaa),

Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,

dirigent Arvo Volmer

Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed

03.11 kl 19 “Tahan olla öö”

Lauri Liiv (laul), Margus Vahemets (klarnet), Vanemuise teatri keelpillikvartett

Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi

04.11 kl 19 Ain Agan & Oleg Pissarenko esitlevad uut albumit “A2O”!

Magasini 5, Tartu

Jazz del Mar

03.11 kl 20 Jazzliit:

Ain Agan & Oleg Pissarenko

Tallinna mnt. 6, Kuressaare

Jõhvi kontserdimaja

04.11 kl 19 Arturo Tallini (kitarr, Itaalia)

Pargi 40, Jõhvi

Jõhvi Mihkli kirik

30.10 kl 17 Arsise kellade ans.,

Heldur Harry Põlda - Terra Mariana

31.10 kl 15 “Kirikupühad Maarjamaal” Buxtehude. Membra Jesu Nostri

Rakvere 6, Jõhvi 

Kloostri Ait

29.10 kl 20 Helin-Mari Arder (laul),

Teet Raik (trompet, kitarr)

Vene 14, Tallinn

Klubi Plink Plonk

30.10 kl 22  Taak, Hukkunud hinged

03.11 kl 22  Ross Reaver (USA)

“Waking in a dream world Estonia 528”

04.11 kl 22 Kathaarsys (ESP),

Routakehä (FIN)

Vallikraavi 4, Tartu

Mikkeli muuseum

30.10 kl 19 Eksklusiivne jazzkontsert näitusesaalis: Jaak Sooäär,

Tanel Ruben ja Raivo Tafenau

Weizenbergi 28, Tallinn

Mustpeade Maja

03.11 kl 19 “Koit”

Ott Lepland, Margus Vaher, Uku Suviste

Pikk 26, Tallinn

Nokia Kontserdimaja

29.10 kl 19 Kontsert-etendus “Frank Sinatra ja Nat King Cole aegumatud hitid”

02.11 kl 19 Youssou N’Dour kontsert

03.11 kl 19 Herbie Hancock

Estonia pst 9, Tallinn

NO99

29.10 kl 22 Jazzklubi: Lippajad

30.10 kl 16 Jazzklubi:

Moral Opera

Sakala 3, Tallinn

Puhas Kuld

29.10 kl 22 “Kullaklubi Halloween”

Kurjam, Astro Zombies

30.10 kl 22 “A-Rühm”

Cool D, G-Enka, Kozy ja Paul Oja

04.11 kl 22 Popidiot

Lossi 15, Viljandi

Pärnu kontserdimaja

03.11 kl 19 “Hingedepäeva kontsert:

Cherubini. Reekviem d-moll”

Liepaja Sümfooniaorkester (Läti),

Eesti Rahvusmeeskoor

Aida 4, Pärnu

Rakvere pangamaja

29.10 kl 19 “Väike öömuusika”

Harry Traksmann (viiul),

Olga Voronova (viiul), Laur Eensalu (vioola),

Leho Karin (tšello)

Turu plats 2, Rakvere

Rapla kirik

31.10 kl 18 Arsise kellade ans.,

Heldur Harry Põlda - Terra Mariana

Kalda 2, Rapla

Rock Cafe

30.10 kl 21 Vennaskond 26, Miip, Plixid

31.10 kl 18 “Alterfashion vol 6: Jubilee at Halloween event”

Beyond The Skyline, Unholy Fables, Off.Season, Zeta, Blackthorn (Rus), Cantilena

01.11 kl 19 Sabaton (SWE) &

Alestorm (SCT)

Tartu mnt. 80d, Tallinn

Tallinna Kaarli kirik

02.11 kl 19 “Hingedepäeva kontsert:

Cherubini. Reekviem d-moll”

Liepaja Sümfooniaorkester (Läti),

Eesti Rahvusmeeskoor

Toompea 10, Tallinn

Teatri Puhvet

01.11 kl 19 Ain Agan, Oleg Pissarenko uue CD esitlus

Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja

30.10 kl 19 “Koit”

Ott Lepland, Margus Vaher, Uku Suviste

Vanemuise 6, Tartu

Von Krahli Teater

04.11 kl 21 Trio Sooäär-Vaigla-Ruben / Sügisjazz 2010

Rataskaevu 10, Tallinn

Väravatorn

30.10 kl 16 “Tudengivembud ja kuldsed kingad” Hortus Musicus 

Lühike Jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu 

“Häbimärk”

kl 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; L kl 23.30

“RED-eriti ohtlikud agendid”

kl 12.45, 15.00, 17.30 (v.a. L), 19.45,

22.00 (v.a. N, L, P); L kl 22.30

“Üksik mees”

kl 19.00 (v.a. L); L kl 17.30

“Mina, supervaras”

eesti keeles: kl 12.00, 14.05, 16.15

“Sotsiaalvõrgustik”

kl 13.15, 18.00, 20.30 (v.a. N)

“Saatan”

kl 21.00 (v.a. N, L, P); L kl 18.15, 23.00;

N, P kl 22.00

“Stone”

kl 15.45

“Söö, palveta, armasta”

kl 12.30, 18.30 (v.a. L), 21.30 (v.a. L);

L kl 19.00, 21.45

“Keelatud tants 3”

kl 12.15, 14.30, 16.45

“Saag V+VI”

L kl 20.00

“Saag VII”

N, P kl 21.00; L kl 00.00

“Õigeks ajaks”

N kl 20.30

Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 

“Varuvõmmid”

kl 15.50

“Keelatud tants” 3D

kl 14.35, 20.30, 22.30

“Wall Street: Raha ei maga”

kl 18.15, 21.15

“Söö, palveta, armasta”

kl 12.30, 15.30, 18.30, 21.25

“Mina, supervaras” 3D

eesti keeles: kl 11.30, 12.00, 14.15,

16.55 (v.a. E), 17.15; R–P kl 19.50

vene keeles: kl 12.15, 14.55, 17.40;

inglise keeles: E–N kl 19.50

“Saatan”

kl 12.05, 22.20

“Sotsiaalvõrgustik”

kl 11.35, 14.10, 16.45, 19.20, 21.55

“Stone”

kl 19.30 (v.a. E, K, N); 21.45 (v.a. E, K);

E, K kl 22.00

“Agoraa”

kl 14.05, 16.50 (v.a. E), 19.40 (v.a. E)

“Pettson, Findus ja mälukaotus”

eesti keeles: kl 11.50, 13.25

“Muumitroll ja punane komeet” 3D

eesti keeles: kl 11.40, 13.55

“Külm linn”

kl 15.00, 17.50, 20.45

“RED-eriti ohtlikud agendid”

kl 11.45, 14.25, 17.00, 19.35, 22.10

“Häbimärk”

kl 11.55, 14.20, 16.30, 18.40, 20.55

Met Opera HD Live: “Boris Godunov”

E kl 19.00

Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan

“Keelatud tants” 3D

kl 22.15; R, E–N kl 17.00

“Mina, supervaras” 3D

eesti keeles: kl 12.00 (v.a. K),

14.30 (v.a. K), 19.45

“Sotsiaalvõrgustik”

kl 16.00, 18.30, 21.00

“Pettson, Findus ja mälukaotus”

eesti keeles: kl 12.30, 14.15

“Muumitroll ja punane komeet” 3D

eesti keeles:  L–P kl 17.00

Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri

“Mina, supervaras”

vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:

kl 14.00 (v.a. N), 16.00, 18.00; L–P kl 12.00

“Sotsiaalvõrgustik”

kl 20.00

“Söö, palveta, armasta”

kl 18.30; L–P kl 13.15

“Pettson, Findus ja mälukaotus”

eesti keeles: L–P kl 13.30

“Kuidas ma veetsin selle suve”

kl 15.15, 17.45, 20.30

“Tsentuurio”

kl 16.15, 21.30

Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva

“Pettson, Findus ja mälukaotus”

eesti keeles: P kl 16.00, 17.55;

E–T kl 17.00, 18.55; K–N kl 17.00;

R kl 18.00, 19.55

Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel

“Kaugsuhe”

R kl 19.00, 21.00

Liiva 13, Võru

Kino Kosmos

NB! Kino on esmaspäeviti suletud!

“Algus”

kl 19.45

“Karatekutt”

kl 14.30

“Mina, supervaras”

eesti keeles: kl 13.30, 15.45; R–P kl 18.00

“Titetegu”

kl 17.30

“Scott Pilgrim terve maailma vastu”

kl 20.30; T–N kl 18.00

Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino

NB! Kino on esmaspäeviti suletud!

“Kassid ja koerad: Kiisu kättemaks”

kl 18.00; L–P kl 16.15

“Söö, palveta, armasta”

kl 20.00

Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 

“Varuvõmmid”

kl 21.05 (v.a. N)

“Ookeanimaailm 3D: Tagasitulek”

eesti keeles: kl 13.55 (v.a. K); K kl 11.55

vene keeles: kl 11.55 (v.a. K); K kl 13.55

“Keelatud tants” 3D

kl 16.00; R–P kl 21.30; E–N kl 21.45 

“Wall Street: Raha ei maga”

kl 18.05, 20.50

“Söö, palveta, armasta”

kl 12.35, 15.25, 18.15;

R–P kl 21.10; E–N kl 21.00

“Saatan”

kl 22.00

“Stone”

kl 13.00

“Mina, supervaras” 3D

eesti keeles:

R–P kl 11.45, 14.10, 16.35, 19.00;

E–N kl 12.30, 14.50, 17.15, 19.30 (v.a. N); N kl 18.50

vene keeles: R–P kl 11.30, 13.40, 15.50; E–N kl 12.15, 14.25, 16.40, 18.50 (v.a. N)

“Sotsiaalvõrgustik”

kl 15.20, 18.30, 21.20

“Avatar”

R–P kl 18.00

“Häbimärk”

kl 13.20, 15.30, 17.40, 19.50

“RED – Eriti Ohtlikud Agendid”

kl 13.10, 15.55, 18.35, 21.15

“Õigeks ajaks”

eellinastus: N kl 19.30

“Saag” 3D

eellinastus: N kl 21.05

Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

“Adamson-Eric. Ühe looja mitmekülgsus”, kuni 14.11

Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo

Merike Estna, 02.11–27.11 

Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii

“Sundmõtted” Anna Hints, 01.11–13.11

Helen Melesk, kuni 30.10

Pikk 18, Tallinn

Hobusepea galerii

“Van Damme, juuksekarv ja palju muud” Marko Mäetamm, 03.11–15.11

“1/3 aka 33,3” Jim, kuni 01.11               

Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, 11.09 kuni 2011

“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10

“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 2011

Püsiväljapanek:

16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid

18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur

Weizenbergi 37, Tallinn

Kodulinna Maja

“13x Valter”

Mitu toredat pilti Edgar Valterilt,

kuni 30.10

Gümnaasiumi 3, Tallinn

Kondase Keskus

Peterburi kunstniku Jelena Tšebakova kollaažimaalid, kuni 06.01

Meelik Mälksoo graafika ja maalid, kuni 31.10 

Pikk 8, Viljandi

Kumu

“Kõik saab korda”, kuni 02.01

Sirje Runge “Suur Armastus”,

30.10–02.01

“Väliseesti foto”, kuni 19.12

“John Constable. Victoria & Alberti muuseumi kogudest”, kuni 02.01

“Eesti kunst paguluses”, kuni 02.01

“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 05.12

Püsiväljapanek:

Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.

Eesti kunst Teise maailmasõja

lõpust taasiseseisvumiseni.

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

Eda Lõhmus, maal, kuni 13.11 

Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii

“Pärnu kunsti aastanäitus”,

04.11–04.12

Teija Kotipalo, Hanna Schroderus, maal (FIN), 04.11–04.12

“Pärnumaa foto 2010”, kuni 30.10

“Pärnu Kunstikooli ülevaatenäitus”,

kuni 30.10

Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii

Karel Koplimets & Ivar Veermäe,

04.11–21.11

Eva Labotkin, kuni 31.10

Harju 13, Tallinn

Tampere Maja

NAK-i kunstnike ühisnäitus,

kuni 02.11

Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimuuseum

“Split Mind” Tanja Muravskaja,

kuni 28.11

Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Kunstimaja

“Tsioon/ioon” videoinstallatsioon,

kuni 14.11

“Loop kutsub: Duul”, kuni 01.11

Paul Saare mälestusnäitus, kuni 14.11

Vanemuise 26, Tartu

Tartumaa Muuseum

“Eilne” ajaleht”, kuni 30.10

Pikk 2, Elva

Tartu Mänguasjamuuseum

“Malenupunukud” Kertu Kokk,

Tartu Kunstikooli diplomitöö 2009,

kuni 09.01

“Sõrmuste Isanda nukud”

“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest

“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik

“Miriami maailm”

Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum

„Vesi, öö, olemine“ Liisi Örd, maalid,

kuni 16.11

“Kunstnik loeb” Enn Põldroos, Jüri Arrak, Leonhard Lapin, Raul Meel, Toomas Vint, Ervin Õunapuu, kuni 30.11

“Kadri Kaerma ja külalised. Vibalik 25”, keraamilised objektid, kuni 23.11

Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal Galerii

Elis Saareväli, kuni 09.11

Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii

“Sirje Eelma 60” graafika, kuni 09.11

Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii

“Tekstiilikunstnike Liit”, kuni 12.11

Liiva 13, Võru

Jaga lugu:
SEKRETÄRI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Sekretäriuudised igal nädalal enda postkasti.

Sekretär.ee toetajad:

Enimloetud
Laura Tahk
Laura TahkSekretar.ee toimetajaTel: 53 444 071laura@sekretar.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee