Münte annetatakse lahkelt heategevuseks

Selverites septembri lõpus alanud heategevusliku kroonimüntide kokkukogumise tulemusena on novembri alguseks metallraha annetatud 111 000 krooni.

„Meie kliendid on alati olnud laste abistamisel helde käega, kuid ilmselt soosib ka krooni käibelt kadumine müntide heategevuseks jätmist,“ sõnas Selveri keti juht Andres Heinver. „Laste jälgimismonitoride ostmiseks vajalik raha kogunes kiirelt ning see annab lootust, et viitteist haiglat toetav kampaania kujuneb samuti edukaks.“

Tartu Ülikooli Lastekliinik saab kogutud müntide abil osta kaks väikelaste jälgimismonitori. Tänasest käivitub ka iga-aastane heategevuskampaania „Koos on kergem“, mille eesmärgiks on aidata haigeid lapsi ning toetada Selveritega samades maakondades tegutsevate haiglate lasteosakondi. 

  

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara