PP: näitlejad laulavad taas Maarja küla heaks

Üheksandat aastat järjest koondavad Eesti näitlejad jõud, et laulda heategevuskontserdil “Kuula palun!” intellektipuudega noorte kodu Maarja küla toetuseks. 

Selleaastasel Tartus ja Tallinnas toimuval heategevuskontserdil astub üles rohkem kui 50 Eesti näitlejat, et esitada särtsakaid ja kuumi 1970. ja 1980. aastate pop- ja rokkhitte. Kontserdi korraldajate ja eestvedajate sõnul on need saanud täiesti uudse näo, helipildi ja tunde tänu näitlejate oskusele teha ühest laulust terve etendus.
Maarja küla toetuseks esinevad kahel kontserdil näiteks Peeter Volkonski, Katrin Pärn, Malle Pärn, Tanel Jonas, Sandra Uusberg, Maria Soomets, Hannes Kaljujärv, Alo Kurvits, Aleksander Ivaškevitš, Veiko Tubin, Margus Prangel, Katja Nikolajeva, Anti Reinthal, Marta Laan, Diana Klas, Jüri Aarma, Laura Peterson, Riho Kütsar, Maarius Pärn, Britta Vahur, Märt Avandi, Liis Laigna, Andres Raag, Merle Jääger, Inga Allik, Karin Tammaru, Tambet Seling, Bonzo ja veel väga paljud teised.
Näitlejaid saadab bänd, kuhu kuuluvad Toomas Lunge, Indrek Kalda, Alari Piispea, Margus Tammemägi, Tanel Aavakivi, Meelis Unt, Jorma Puusaag ja Tiit Kevad. Kontsertidel on erinev esinejate koosseis!

Maarja küla on intellektipuudega noortele mõeldud küla Kiidjärve ja Taevaskoja vahel Põlvamaal. See on praegu koduks 32 noorele vanuses 18–30 eluaastat. Erinevalt passiivsetest hooldekodudest püüavad Maarja küla elanikud aktiivselt iseseisva eluga toime tulla.
Kogu piletitulu ja esinejate honorarid loovutatakse selgi korral Maarja küla toetuseks.

Heategevuskontsert “Kuula palun!”
14.11 kl 16 Tartus Vanemuise suures majas
21.11 kl 16 Tallinnas Vene teatris 
Piletid: 200–500 krooni
Lisainfo: www.maarjakyla.ee

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara