Autor: Signe Sillasoo • 19. november 2010
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater

19.11 kl 19 “Kirsiaed”

19.11 kl 19 “John Gabriel Borkman”

19.11 kl 19 “Krappi viimane lint.

Sammumisi”

20.11 kl 19 “Hiilgav!”

20.11 kl 19 “Müügimehe surm”

21.11 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because”

21.11 kl 19 “Kas ma olen nüüd elus”

23.11 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”

23.11 kl 19 “Sügissonaat”

24.11 kl 19 “Hiilgav!”

24.11 kl 19 “Neegri vabastamine kõrgel kunstilisel tasemel”

24.11 kl 19 “Krappi viimane lint.

Sammumisi”

25.11 kl 19 “Augustikuu”

25.11 kl 19 “Boulgakoff”

Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

19.11 kl 11 “Hanel oli auto”

19.11 kl 19 “Mängurid”

20.11 kl 12 “Jussikese seitse sõpra”

20.11 kl 12 “Vurr-vurr vurrkann”

21.11 kl 12 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

21.11 kl 12 “Klaabu”

23.11 kl 12 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

23.11 kl 11 “Klaabu”

24.11 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

24.11 kl 11 “Klaabu”

25.11 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

Lai 1, Tallinn

Endla Teater

19.11 kl 12 “Röövlitütar Ronja”

19.11 kl 19 “Tiramisu”

20.11 kl 19 “Külmale maale”

20.11 kl 19 “Põletus”

23.11 kl 15 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Kuressaare Kultuurimajas

23.11 kl 19 “Ballettmeister”

Kuressaare Linnateatris

24.11 kl 10 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Kuressaare Kultuurimajas

24.11 kl 15 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Valjala Kultuurimajas

24.11 kl 18 “Ballettmeister”

Kuressaare Linnateatris

25.11 kl 19 “Põletus”

Keskväljak 1, Pärnu

Estonia

19.11 kl 19 “Kolm musketäri”

20.11 kl 19 “Cosi fan tutte”

21.11 kl 17 “Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi”

24.11 kl 19 “La Traviata”

25.11 kl 19 “Nahkhiir”

Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal

20.11 kl 11 “Zuga zuug zuh-zuh-zuh” ZUGA ühendatud tantsijad

20.11 kl 13 “Zuga zuug zuh-zuh-zuh” ZUGA ühendatud tantsijad

Pikk 20, Tallinn

Oma Lava

21.11 kl 19 “Türgi oad ehk Armastuslugu eesti moodi”

Telliskivi Loomelinnakuses (Telliskivi 60A)

www.omalava.ee

R.A.A.A.M

19.11 kl 19 “Kuues maitse” Pärnu Endlas

Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater

19.11 kl 11 “Kaelkirjak”

Rae kultuurikeskuses

19.11 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”

Rae kultuurikeskuses 

19.11 kl 19 “Elu ja kuidas sellega

Toime tulla”

19.11 kl 19 “Oscar ja roosamamma:

Kirjad jumalale”

22.11 kl 12 “Pipi Pikksukk”

Vanemuise väikeses majas

22.11 kl 19 “Täismäng”

Vanemuise väikeses majas

24.11 kl 12 “Pipi Pikksukk” Endla Teatris

24.11 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”

Endla Teatris

25.11 kl 13 “Kaelkirjak”

25.11 kl 19 “Torm”

25.11 kl 19 “Toatüdrukud” Pangamajas 

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater

19.11 kl 19 “Päike soojem, taevas sinisem”

19.11 kl 19 “Nõks”

20.11 kl 19 “Päike soojem, taevas sinisem”

20.11 kl 19 “Nõks”

22.11 kl 19 “Minu tädi”

23.11 kl 19 “Minu tädi”

24.11 kl 19 “Tallinna Linnateater laulab”  Jõhvi Kontserdimajas     

25.11 kl 19 “Tallinna Linnateater laulab”  Vanemuise Kontserdimajas

Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater

21.11 kl 19 “Sisaliku tee”

Genialistide Klubis

22.11 kl 19 “Sisaliku tee”

Genialistide Klubis

Magasini 5, Tartu

Teoteater

21.11 kl 12 “Siilipoeg avastab maailma”

25.12 kl 19 “Naine ja klarnet”

Vana-Kalamaja 9a,Tallinn

Theatrum

19.11 kl 18 “Planeet”

20.11 kl 18 “Planeet”

23.11 kl 18 “Planeet”

24.11 kl 18 “Planeet”

Vene 14, Tallinn

Ugala Teater

20.11 kl 19 “Jürka” esietendus

23.11 kl 19 “Jürka”

24.11 kl 13 “Karlsson katuselt”

24.11 kl 19 “Grace ja Glorie”

24.11 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk” Paide Kultuurikeskuses

25.11 kl 13 “Limpa ja mereröövlid”

25.11 kl 19 “Küünlad põlevad lõpuni”

Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater

19.11 kl 19 “Äärmiselt piinlik”

Jõhvi Kontserdimajas

20.11 kl 19 “Üllatuskülaline”

Tapa Kultuurikojas

21.11 kl 19 “Üllatuskülaline”

Kuusalu Rahvamajas

22.11 kl 19 “Äärmiselt piinlik”

Tartu Vanemuises

23.11 kl 19 “Üllatuskülaline”

Otepää Kultuurikeskuses

24.11 kl 19 “Üllatuskülaline”

Avinurme Kultuurikeskuses

25.11 kl 19 “Äärmiselt piinlik”

Pärnu teater Endlas

Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine

19.11 kl 19 “Ämbliknaise suudlus”

20.11 kl 19 “Uinuv kaunitar”

20.11 kl 19 “Vihmamees”

esietendus teatri väikeses majas

21.11 kl 16 “Gorgo kingitus”

21.11 kl 16 “Figaro pulm”

teatri väikeses majas

22.11 kl 11 “Lotte ja Bruno muusikatund” Viljandi Ugalas

22.11 kl 13 “Lotte ja Bruno muusikatund” Viljandi Ugalas

22.11 kl 19 “Puhastus” Viljandi Ugalas

23.11 kl 12 “Ninasarvik Otto”

teatri väikeses majas

23.11 kl 19 “Quevedo” Sadamateatris

24.11 kl 19 “Puhastus”

teatri väikeses majas

24.11 kl 19 “Quevedo” Sadamateatris

25.11 kl 19 “Vihmamees”

teatri väikeses majas

25.11 kl 19 “Rumm ja viin”

Sadamateatris

Vanemuise 6, Tartu

Varius

24.11 kl 18 “Ananassid šampanjas”

esietendus Rahvusraamatukogu teatrisaalis

Tõnismägi 2, Tallinn

VAT Teater

19.11 kl 19 “Tarbetud inimesed”

Iisaku Kultuurimajas

20.11 kl 19 “Tarbetud inimesed”

Rakvere Teatris

22.11 kl 19 “Misantroop”

Tartu Sadamateatris 

23.11 kl 19 “Misantroop”

Jõgeva Kultuurikeskuses

25.11 kl 18 “Robinson & Crusoe”

Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater

21.11 kl 12 “Kureke ja hernetont”

21.11 kl 16 “Kureke ja hernetont”

23.11 kl 11 “Kureke ja hernetont”

25.11 kl 11 “Kureke ja hernetont”

Lossi 31, Viljandi

KONTSERT

Cafe Amigo

19.11 kl 22 Dr. Alban

Viru väljak 4, Tallinn

Clazz

20.11 kl 22 Ewert +4

23.11 kl 22 Denise Fontoura Band

24.11 kl 22 NaTa Jazz Band

25.11 kl 22 James Werts, Ivo Lille

Vana turg 2, Tallinn

Estonia kontserdisaal

20.11 kl 18 Soome Barokkorkester 

24.11 kl 19 “Eliitkontserdid

Estonia Kontserdisaalis”

Mikk Murdvee (viiul),

Mari-katrina Suss (viiul), Anne Ilves

(vioola), Henry-David Varema (tšello),

Peep Lassmann (klaver) 

25.11 kl 15 Põhjamaade Sümfooniaorkester: “Kohtumispaik Eesti”

25.11 kl 19 Põhjamaade Sümfooniaorkester: “Kohtumispaik Eesti”

Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed 

23.11 kl 19 “Ooperjazz”

Janne Ševtšenko (sopran),

René Soom (bariton), Priit Volmer (bass), Toivo Unt, Tõnu Naissoo, Aivar Vassiljev ja

Siim Aimla

24.11 kl 19 KontsertJazz: “Pictures”

Teemu Viinikainen (kitarr, Soome),

Ain Agan (kitarr),

Mihkel Mälgand (kontrabass),

Mika Kallio (trummid, Soome) 

25.11 kl 19 “Mustlasvanker”

Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi

25.11 kl 19 Jazzliit: Xpress Quartet

Magasini 5, Tartu

Kloostri Ait

19.11 kl 20 Siim Aimla (saksofon),

Ara Yaralyan (kontrabass)

Vene 14, Tallinn

Klubi Plink Plonk

19.11 kl 22 Groundhog Day,

Kassidele iirised 

20.11 kl 22 “Praise the Lowered”

Khuda (UK), Lemon Trees

Vallikraavi 4, Tartu

Kumu

19.11 kl 19 Mikk Saar ja Marvi Vallaste

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

u Nokia Kontserdimaja

19.11 kl 19 Ansambli Bi-2 kontsert

21.11 kl 19 Aleksandr Malinini kontsert

Estonia pst 9, Tallinn

NO99

19.11 kl 22 Jazzklubi: Rebecca Kontus ja Tomtomm Trio

20.11 kl 19 Jazzklubi: “Otsa kooli eri”

Sakala 3, Tallinn

Puhas Kuld

19.11 kl 22 Zorg, Sinine ,

One Dollar Project

20.11 kl 20 “Heavy Metal Grand Slam vol.2”

25.11 kl 20 NAK ja Viljandi Guitar Trio

Lossi 15, Viljandi

Põlva Kultuurikeskus

25.11 kl 19 Koit Toome - 15 aastat

laval kontserttuur “Mälestused”

Kesk 15, Põlva

Pärimusmuusika Ait

19.11 kl 19 Suur Seto Pidu

20.11 kl 18 Viljandimaa Kammerkoori 10. aastapäeva kontsert

Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu kontserdimaja

20.11 kl 19 Vokaalansambel Greip plaadi “Üks viis” esitlus

25.11 kl 19 KontsertJazz: “Pictures”

Teemu Viinikainen (kitarr, Soome),

Ain Agan (kitarr),

Mihkel Mälgand (kontrabass),

Mika Kallio (trummid, Soome)

Aida 4, Pärnu

Rock Cafe

19.11 kl 21 LiveBändCämp vol 2:

Terminaator, Kognito, Neljapäev, Kruuv, Dominanta

20.11 kl 22 Smilers / Koit Toome

Tartu mnt. 80d, Tallinn

Tartu Jaani kirik

24.11 kl 19 “Öölaulud. Hommage a Robert Schumann” Lauljad Celia Roose, Kadri Hunt ja Eve Kopli, kandlemängija Kristi Mühling ja Weekend Guitar Trio 

Jaani 5, Tartu

Teatri Puhvet

22.11 kl 19 Anna Kutšinskaja,

Heikko Remmel, Joel Remmel,

Dimitri Nikolajevski

Teatri väljak 3, Tallinn

Tõrva Kirik-Kammersaal

24.11 kl 19 Koit Toome - 15 aastat

laval kontserttuur “Mälestused”

Valga mnt 42, Tõrva

Vanemuise kontserdimaja

23.11 kl 19 KontsertJazz: “Pictures”

Teemu Viinikainen (kitarr, Soome),

Ain Agan (kitarr),

Mihkel Mälgand (kontrabass),

Mika Kallio (trummid, Soome)

24.11 kl 19 Põhjamaade Sümfooniaorkester: “Kohtumispaik Eesti”

Vanemuise 6, Tartu

Wabadus

24.11 kl 19.30 “Klassika kolmapäevad Wabaduses” V. Veldi, A. Lend, M. Saarmäe  

Vabaduse väljak 10, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu 

“Harry Potter ja surma vägised: Osa I” kl 12.30, 15.30, 18.30, 21.30

“Skyline – ära vaata üles”

kl 13.30, 15.45, 19.45, 21.45

“13”

kl 13.00, 15.00, 20.00 (v.a. N), 22.00 (v.a. N); N kl 17.15

“Agoraa”

kl 17.30 (v.a. N)

“Pidurdamatu”

kl 16.30 (v.a. N), 18.45 (v.a. N), 20.45 (v.a. N); N kl 14.30

“Jälle sina”

kl 12.15 (v.a. N), 17.45

“Õigeks ajaks”

kl 17.15 (v.a. N), 19.15 (v.a. N),

21.15 (v.a. N); N kl 16.00, 20.30, 22.15

“Häbimärk”

kl 14.30 (v.a. N); N kl 12.15

“Mina, supervaras”

eesti keeles: kl 12.00, 14.05

Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 

“Keelatud tants” 3D

kl 22.00

“Söö, palveta, armasta”

kl 15.30

“Mina, supervaras” 3D

eesti keeles: kl 11.45, 14.20, 17.05;

vene keeles: kl 11.30, 16.25

“Sotsiaalvõrgustik”

kl 21.55

“Külm linn”

kl 15.20

“RED-eriti ohtlikud agendid”

kl 16.55 (v.a. N), 21.45 (v.a. N)

“Häbimärk”

kl 17.00

“Õigeks ajaks”

kl 13.00 (v.a. T, K), 18.00, 20.15, 22.25

“Saag” 3D

kl 14.00. 18.55, 19.35, 21.30, 22.15 (v.a. N)

“Jälle sina”

kl 12.00 (v.a. N), 14.25 (v.a. N),

19.25 (v.a. N)

“Pidurdamatu”

kl 12.30, 14.45, 19.15, 21.40

“Harry Potter ja surma vägised Osa I”

kl 11.50, 12.45, 14.55, 15.50 (v.a. N), 18.10, 19.00 (v.a. N), 21.15 (v.a. E);

E kl 21.25

“13”

kl 12.20, 14.55, 17.20, 19.40

“Kõrbelill”

kl 12.30, 18.30, 21.20

“Skyline - Ära vaata üles”

kl 12.15, 14.30, 16.45, 21.25 (v.a. E)

Just Film Festival: kl 19.00

Met Opera Hd Live: “Don Pasquale”

E kl 19.00

Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan

“Saag” 3D

L–P kl 21.00

“Õigeks ajaks”

kl 14.45, 21.30

“Jälle sina”

kl 12.30, 17.00, 19.15

“Harry Potter ja surma vägised. Osa I”

kl 12.00, 15.00, 18.00, 21.00 (v.a. L–P)

Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri         

“Õigeks ajaks”

kl 14.15, 16.30, 18.45; L–P kl 12.15

“Stone”

kl 21.15

“Harry Potter ja surma vägised. Osa I”

vene keeles, eesti- ja venekeelsete

subtiitritega: kl 15.00, 18.00 (v.a. E), 21.00; L–P kl 12.00;

inglise keeles, eesti- ja venekeelsete

subtiitritega: E kl 18.00

“Saag VII”

kl 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; L–P kl 13.30

Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva

“Söö, palveta, armasta”

P kl 15.00, 18.00; K kl 18.00, 20.50;

E, T kl 18.30; N kl 19.00

Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel

“Sotsiaalvõrgustik”

L kl 19.00; P kl 17.00; E, K kl 21.00

“Keelatud tants 3”

P, E, K kl 19.00; L kl 21.00

“Muumitroll ja punane komeet”

K, N kl 17.30

Liiva 13, Võru

Kino Kosmos

NB! Kino on esmaspäeviti suletud!

NBB! Alates 25. novembrist kuni 5. detsembrini toimuvad Kosmose mõlemas saalis PÖFFi seansid.

“Algus”

kl 18.15

“Mina, supervaras”

eesti keeles: kl 14.00, 16.00

“Saatan”

kl 16.30

“Varuvõmmid”

kl 14.15, 21.15

“Wall Street: raha ei maga”

kl 18.00, 20.45

Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino

NB! Kino on esmaspäeviti suletud!

“Harry Potter ja surma vägised. Osa I” kl 17.00, 20.00; P kl 14.00

Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 

“Ookeanimaailm 3D: Tagasitulek”

eesti keeles: kl T, K 12.05;

vene keeles: R kl 11.50; E kl 12.05

“Keelatud tants” 3D

N kl 14.10; T kl 16.15; R–P kl 16.35;

E, K kl 17.00

“Söö, palveta, armasta”

R–E, K kl 11.55; T kl 16.15;

R–E, K kl 17.00; N kl 14.50

“Mina, supervaras” 3D

eesti keeles:

L kl 11.00; P kl 11.45; N kl 12.05;

T kl 14.00; R–P kl 14.25; E, K kl 14.45;

vene keeles: T kl 11.45; N kl 11.50;

R–P kl 12.20; E kl 12.30; K kl 12.40

“Sotsiaalvõrgustik”

E, K kl 21.30; R–P kl 21.40; T kl 22.00;

N kl 22.20

“Häbimärk”

N kl 11.45; T kl 11.55; R kl 12.00;

L–P kl 12.15; E kl 12.45; K kl 13.45

“RED – Eriti Ohtlikud Agendid”

T kl 14.00; R–E, K kl 14.40; N kl 12.30   

“Õigeks ajaks”

N kl 17.35; E, K kl 19.45;

R–P, T kl 21.30

“Saag” 3D

T kl 21.25; R–P kl 22.05; E, K, N kl 22.30

“Pidurdamatu”

R kl 13.45; R–P kl 19.45; N kl 20.15;

E–K kl 21.15

“Jälle sina”

kl 14.50(v.a. T, N)T kl 13.30; N kl 13.45

“Harry Potter ja surma vägised: Osa 1” R kl 11.45, 13.00, 14.50, 16.00, 18.00, 19.00, 21.15, 22.00;

L–P kl 11.15, 12.45, 14.30, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00;

E–K kl 12.00, 13.00, 15.05, 16.00, 18.15, 19.30 (v.a. T), 21.30; T kl 19.00; N kl 12.15, 13.30, 15.30, 16.30, 19.30, 21.15

“Skyline: Ära vaata üles” eellinastus R–E, K kl 12.40, 17.05, 19.15, 21.50;

T kl 12.40, 14.50, 17.05, 19.15;

N kl 13.30, 15.45, 18.05, 22.25

“Kolm järgmist päeva”

esilinastus: N kl 19.45

Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

“Ernst Jõesaar (1905–1985)”,

20.11–20.03

Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo

Merike Estna, kuni 27.11 

Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii

“Piinlikult kurb” Kristi Kongi, kuni 27.11  

Pikk 18, Tallinn

Haus Galerii

“Muutumised” Ivi Arrak, kuni 10.12

Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii

“Nähtamatu mees” Andres Tali,

kuni 29.11                 

Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04

Püsiväljapanek:

16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid

18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur

Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus

Peterburi kunstniku Jelena Tšebakova kollaažimaalid, kuni 06.01

“Mõtted savis”, kuni 18.12 

““See“ surnud ehitised eestis.ee”

Tõnu Nooritsa ja Uku Põllumaa fotonäitus, kuni 28.11

Pikk 8, Viljandi

Kumu

“Kõik saab korda”, kuni 02.01

Sirje Runge “Suur Armastus”,

kuni 02.01

“Väliseesti foto”, kuni 19.12

“John Constable. Victoria & Alberti muuseumi kogudest”, kuni 02.01

“Eesti kunst paguluses”, kuni 02.01

“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 05.12

Püsiväljapanek:

Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.

Eesti kunst Teise maailmasõja

lõpust taasiseseisvumiseni.

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

„Lenini lapsed“ Ahti Seppet,

skulptuur, maal, kuni 11.12 

Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii

“Pärnu kunsti aastanäitus”,

kuni 04.12

Teija Kotipalo, Hanna Schroderus, maal (FIN), kuni 04.12

Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii

Erkki Luuk & Chaneldior, 25.11–12.12

Karel Koplimets & Ivar Veermäe,

kuni 21.11

Harju 13, Tallinn

Tallinna Õpetajate Maja

Ülo Sarapuu maalide näitus, kuni 30.11

Raekoja plats 14, Tallinn

Tampere Maja

“Soome kunsti Matti Miliuse kogust”, 25.11–14.12

Tampere Kunstnike Liit:

Merja Tanhua maalinäitus, kuni 24.11

Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimuuseum

“Split Mind” Tanja Muravskaja,

kuni 28.11

Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Kunstimaja

„Družba narodov ehk rahvaste sõprus“, kuni 12.12

“Heli Šestakovi mälestusnäitus”,

kuni 12.12

“Kerttu Lätt´i personaalnäitus”,

kuni 12.12

Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum

“Malenupunukud” Kertu Kokk,

Tartu Kunstikooli diplomitöö 2009,

kuni 09.01

“Sõrmuste Isanda nukud”

“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest

“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik

“Miriami maailm”

Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum

„Vesi, öö, olemine“ Liisi Örd, maalid,

kuni 16.11

“Kunstnik loeb” Enn Põldroos, Jüri Arrak, Leonhard Lapin, Raul Meel, Toomas Vint, Ervin Õunapuu, kuni 30.11

“Kadri Kaerma ja külalised. Vibalik 25”, keraamilised objektid, kuni 23.11

“Leiutasu”, Tartu Kõrgema Kunstikooli tekstiiliosakonna üliõpilaste ja õppejõudude näitus, kuni 03.01

“Teistmoodi loodus” Loodusfotograafide Bj¸rn R¸rslett’i (Norra) ja Tiina Gill’i (Eesti) väljapanek, kuni 01.12

Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii

Talvesalong, 24.11–31.12

Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii

“Akvarellistide Liit”, kuni 10.12

Liiva 13, Võru

Jaga lugu
Sekretar.ee toetajad:
Elis VaiksaarSekretar.ee ärijuhtTel: 5613 9851
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700