Signe Sillasoo • 3. detsember 2010
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome

04.12 kl 19 “Avangardist / Oraatorid”

05.12 kl 19 “Avangardist / Oraatorid”

08.12 kl 19 “Avangardist / Oraatorid”

09.12 kl 19 “Avangardist / Oraatorid”

Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater

03.12 kl 19 “Hiilgav!”

03.12 kl 19 “Vihmatants”

03.12 kl 19 “Aabitsa kukk”

04.12 kl 19 “Vombat”

04.12 kl 19 “Kõik on täis”

05.12 kl 12 “Varastatud oranž jalgratas” esietendus

05.12 kl 19 “Eesti matus”

05.12 kl 19 “Panso”

07.12 kl 12 “Varastatud oranž jalgratas”

07.12 kl 19 “Hiilgav!”

07.12 kl 19 “Müügimehe surm”

08.12 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”

08.12 kl 19 “Neegri vabastamine kõrgel kunstilisel tasemel”

08.12 kl 19 Esimene lugemine: “Kafkamäng”

09.12 kl 19 “Augustikuu”

09.12 kl 19 “Kas ma olen nüüd elus”

Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

03.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

04.12 kl 12 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

04.12 kl 15 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

05.12 kl 12 “12 kinki jõuluvanale”

05.12 kl 12 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

05.12 kl 15 “12 kinki jõuluvanale”

05.12 kl 15 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

07.12 kl 11 “12 kinki jõuluvanale”

07.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

07.12 kl 14 “12 kinki jõuluvanale”

07.12 kl 17 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

07.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”

08.12 kl 11 “12 kinki jõuluvanale”

08.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

08.12 kl 17 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

08.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”

09.12 kl 11 “12 kinki jõuluvanale”

09.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

09.12 kl 17 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

09.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”

Lai 1, Tallinn

Endla Teater

03.12 kl 19 “Ballettmeister”

04.12 kl 19 “Janu”

08.12 kl 19 “Esimesed suudlused”

09.12 kl 19 “Esimesed suudlused”

Keskväljak 1, Pärnu

Estonia

03.12 kl 19 “Pähklipureja”

04.12 kl 12 “Käsikivi kosmosest”

04.12 kl 19 “Armastus kolme apelsini vastu”

05.12 kl 11 “Mõmmi jõuluaabits”

05.12 kl 12 “Pähklipureja”

05.12 kl 14 “Mõmmi jõuluaabits”

05.12 kl 19 “Silva”

07.12 kl 10 “Mõmmi jõuluaabits”

07.12 kl 13 “Mõmmi jõuluaabits”

07.12 kl 19 “Nahkhiir”

08.12 kl 10 “Mõmmi jõuluaabits”

08.12 kl 13 “Mõmmi jõuluaabits”

08.12 kl 19 “Tuhkatriinu”

09.12 kl 12 “Käsikivi kosmosest”

09.12 kl 19 “Pähklipureja”

Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal

08.12 kl 19.30 “Für Waldo 2” Silver Elvest, esietendus

08.12 kl 19.30 “Autistid/artistid”

Sandra Z, esietendus

Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater

08.12 kl 11 “Soovilaegas”

09.12 kl 16 “Soovilaegas”  

Tallinna 20, Saaremaa

NO99

04.12 kl 19 “Võtame uuesti!” esietendus

06.12 kl 19 “Võtame uuesti!”

07.12 kl 19 “Võtame uuesti!”

08.12 kl 19 “Võtame uuesti!”

Sakala 3, Tallinn

Rakvere Teater

03.12 kl 19 “Oscar ja roosamamma:

Kirjad jumalale” Saue huvikeskuses

04.12 kl 19 “Oscar ja roosamamma:

Kirjad jumalale” 

06.12 kl 19 “Oscar ja roosamamma:

Kirjad jumalale” Vanemuise v/m   

08.12 kl 19 “Oscar ja roosamamma:

Kirjad jumalale” Aravete kultuurimajas

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater

04.12 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”

06.12 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”

06.12 kl 19 “Üsna maailma lõpus”

07.12 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”

07.12 kl 19 “Üsna maailma lõpus”

08.12 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”

09.12 kl 19 “Ma armastasin sakslast”

09.12 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”

Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater

05.12 kl 19 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Genialistide Klubis

06.12 kl 19 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Genialistide Klubis

Magasini 5, Tartu

Teoteater

04.12 kl 12 “Päkapikne”

05.12 kl 15 “Päkapikne”

Vana-Kalamaja 9a,Tallinn

Theatrum

03.12 kl 18 “Kokteiliõhtu”

04.12 kl 18 “Kokteiliõhtu”

08.12 kl 18 “Kokteiliõhtu”

09.12 kl 18 “Kokteiliõhtu”

Vene 14, Tallinn

Ugala Teater

03.12 kl 19 “Grace ja Glorie”

03.12 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk” Aruküla rahvamajas

04.12 kl 19 “Nii nagu taevas”

08.12 kl 19 “Grace ja Glorie”

Tartu Sadamateatris

Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater

03.12 kl 19 “Üllatuskülaline”

Märjamaa Rahvamajas

04.12 kl 19 “Üllatuskülaline”

Vändra Kultuurimajas

05.12 kl 19 “Valedetektor”

Pärnu teatris “Endla”

06.12 kl 19 “Üllatuskülaline”

Põltsamaa Kultuurikeskuses

07.12 kl 19 “Valedetektor”

Tartu “Vanemuise” väikeses majas

08.12 kl 19 “Üllatuskülaline”

Kuressaare Kultuurikeskuses

09.12 kl 19 “Üllatuskülaline”

Orissaare Kultuurimajas

Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine

03.12 kl 19 “Helisev muusika”

03.12 kl 19 “Vihmamees”

teatri väikeses majas

04.12 kl 19 “Kevade”

04.12 kl 19 “Puhastus”

teatri väikeses majas

04.12 kl 19 “Paanika” Sadamateatris

05.12 kl 16 “Kaunimad hetked Su elus”

teatri väikeses majas

05.12 kl 16 “Maetud laps” Sadamateatris

06.12 kl 12 “Helisev muusika”

06.12 kl 12 “Helisev muusika”

08.12 kl 19 “Uinuv kaunitar”

08.12 kl 12 “Nukitsamees”

teatri väikeses majas

08.12 kl 19 “Vihmamees”

teatri väikeses majas

09.12 kl 16 “Sviit” teatri väikeses majas

09.12 kl 19 “Vanamees ja meri”

Sadamateatris

09.12 kl 13 “Helisev muusika”

Tallinnas Nokia Kontserdimajas

09.12 kl 19 “Helisev muusika”

Tallinnas Nokia Kontserdimajas

Vanemuise 6, Tartu

Varius

07.12 kl 18 “Ananassid šampanjas”

Rahvusraamatukogu teatrisaalis

Tõnismägi 2, Tallinn

VAT Teater

03.12 kl 18 “Robinson & Crusoe”

06.12 kl 19 “Tarbetud inimesed”

Antsla Kultuurimajas

07.12 kl 15 “Kas sulle meeldib porno?” Viljandi Maagümnaasiumis

07.12 kl 17 “Kas sulle meeldib porno?” Viljandi Maagümnaasiumis

08.12 kl 18 “Kas sulle meeldib porno?”

09.12 kl 18 “Kas sulle meeldib porno?”

Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater

04.12 kl 15 “Karupoeg Puhh”

Lossi 31, Viljandi

Võru Linnateater

03.12 kl 11 “Vaibaalused ja Jõulumemm”

07.12 kl 11 “Vaibaalused ja Jõulumemm” Vastseliina rahvamajas

09.12 kl 11 “Vaibaalused ja Jõulumemm”

Liiva 13, Võru

KONTSERT

Ammende Villa

03.12 kl 19 Rain Simmul,

Heli Vahing, Jaan Sööt

Mere pst 7, Pärnu

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

03.12 kl 19 Juhan Viidingu laulude

heliplaadi “Osa 2” esitluskontsert

Lai 1, Tallinn

Estonia kontserdisaal

07.12 kl 19 Eliitkontserdid /

Tanel Joamets (klaver) 

09.12 kl 18 Musamari lastekontsert

“Meil on jõulud, meil on laulud”

Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed 

05.12 kl 17 Kolme Tenori Jõulukontsert  

09.12 kl 19 Kolme Tenori Jõulukontsert  

Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi

03.12 kl 22 “Hip Hop Jam”

Def Räädu, Noizmakaz

04.12 kl 19.45 Suur Pöffi Lõpupidu

Magasini 5, Tartu

Keila kirik

09.12 kl 19 Jõulud südames -

Birgit Õigemeel, Birgit Varjun,

Uku Suviste, Violina, Mihkel Mattisen

Paldiski maantee 2, Keila

Kloostri Ait

03.12 kl 20 Kristjan Mazurtšak

(saksofon), Ara Yaralyan (kontrabass)

04.12 kl 20 Vladimir Võssotski (klaver)

Vene 14, Tallinn

Klubi Plink Plonk

04.12 kl 22 Räppsodi Feat.

Getter Jaani, Shanon, Anis Arumets

Vallikraavi 4, Tartu

NO99

03.12 kl 22 Jazzklubi:

Muusikaakadeemia ja Otsakooli bändid

04.12 kl 16 Jazzklubi: Ajavares

Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja

07.12 kl 19 Macy Gray / Jõulujazz 2010

Estonia pst 9, Tallinn

Puhas Kuld

03.12 kl 22 Bombillaz

plaadiesitluskontsert!

04.12 kl 22 Metsakutsu

tutvustab plaati

08.12 kl 21 Jazziklubis Rebecca Kontus & Tom-Tomm Trio

Lossi 15, Viljandi

Pärnu Agape Keskus

04.12 kl 19 Kihnu Virve pereansambel - Jõulu- ja ootusajalaulud

Männi 2, Pärnu

Pärimusmuusika Ait

03.12 kl 19 Kitarriduo Ain Agan ja

Oleg Pissarenko

07.12 kl 18 OKA kontsertkohtumine Sille Kapperiga

07.12 kl 19 Junson, Niit, Mazurtchak / Jõulujazz 2010

09.12 kl 19 Indrek Kalda

Juubelikontsert “Jagatud armastus”

Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu kontserdimaja

03.12 kl 19 “Reis ümber maailma”

Eesti Rahvusmeeskoor

Aida 4, Pärnu

Rakvere Teatri Jazzukohvik

03.12 kl 21.30 Jazzliit: Ajavares

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Rock Cafe

03.12 kl 22 Singer-Vinger /

Ultima Thule

08.12 kl 19 W.A.S.P. (USA)

09.12 kl 20 Tony Allen (NIG)

Tartu mnt. 80d, Tallinn

Saka Mõisahäärber

03.12 kl 19 Koit Toome - Mälestused

Saka mõis, Kohtla vald, Ida- Virumaa

Tallinna Jaani kirik

04.12 kl 18 Jõuluaaria:

Oliver Kuusik (tenor, RO Estonia) 

Vabaduse väljak 1, Tallinn 

Tartu Pauluse kirik

05.12 kl 17 Kihnu Virve pereansambel - Jõulu- ja ootusajalaulud

Riia 27, Tartu

Teatri Puhvet

06.12 kl 19 Siim Aimla, Ara Yaraljan

Teatri väljak 3, Tallinn

Tõrva Kirik-Kammersaal

08.12 kl 19 Kihnu Virve pereansambel - Jõulu- ja ootusajalaulud

Valga mnt 42, Tõrva

Viimsi Püha Jaakobi kirik

05.12 kl 17 Hingemuusikaga jõuluaega / L. Koikson, P. Daniel, K. Mazurtchak

Nurme tee 3, Viimsi

Voose Rahvamaja

05.12 kl 19 Jõulud südames -

Birgit Õigemeel, Birgit Varjun,

Uku Suviste, Violina, Mihkel Mattisen

Voose küla, Alavere

Väravatorn

04.12 kl 16 Hortus Musicus:

Vahemere laulud

Lühike Jalg 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

“Ernst Jõesaar (1905–1985)”,

kuni 20.03

Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo

ArtDepoo esimene püsinäitus,

kuni 15.01 

Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii

“Slippery terrain” Nina Lassila (FI/SE),

Juliana Espana Keller (CA/UK),

Thora Gunnarsdottir &

Elin Thorisdottir (IS), kuni 11.12  

Pikk 18, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum

“Scripta manent IV” Rahvusvaheline

köitekunstinäitus, kuni 09.01

Lai 17, Tallinn

Haus Galerii

“Muutumised” Ivi Arrak, kuni 10.12

Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii

“Nimetu” Maarit Murka, kuni 13.12                 

Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04

Püsiväljapanek:

16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid

18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur

Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus

“Peterburi kunstniku Jelena Tšebakova kollaažimaalid”, kuni 06.01

“Mõtted savis”, kuni 18.12 

Püsiekspositsioon:

“Paul Kondase maalid”

Pikk 8, Viljandi

Kumu

“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, 08.12–26.06

“Kõik saab korda”, kuni 02.01

Sirje Runge “Suur Armastus”,

kuni 02.01

“Väliseesti foto”, kuni 19.12

“John Constable. Victoria & Alberti muuseumi kogudest”, kuni 02.01

“Eesti kunst paguluses”, kuni 02.01

“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 05.12

Püsiväljapanek:

Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.

Eesti kunst Teise maailmasõja

lõpust taasiseseisvumiseni.

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

„Lenini lapsed“ Ahti Seppet,

skulptuur, maal, kuni 11.12 

Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii

“Pärnu kunsti aastanäitus”,

kuni 04.12

Teija Kotipalo, Hanna Schroderus, maal (FIN), kuni 04.12

Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii

Erkki Luuk & Chaneldior, kuni 12.12

Harju 13, Tallinn

Tammelinna Raamatukogu

Raivo Vare juubelinäitus, kuni 31.12

Suur Kaar 26, Tartu

Tampere Maja

“Soome kunsti Matti Miliuse kogust”, kuni 14.12

Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimuuseum

”Nõukogude öö” ja teisi pilte. Raul Rajangu, kuni 30.12

Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Kunstimaja

„Družba narodov ehk rahvaste sõprus“ keraamikute ühisnäitus, kuni 12.12

“Heli Šestakovi mälestusnäitus”,

kuni 12.12

“Kerttu Lätt´i personaalnäitus”,

kuni 12.12

Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum

“Malenupunukud” Kertu Kokk,

Tartu Kunstikooli diplomitöö 2009,

kuni 09.01

“Sõrmuste Isanda nukud”

“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest

“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik

“Miriami maailm”

Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum

“Teekond valgustumisse”

Kaljo Põllu graafika, kuni 28.02

Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum

“Leiutasu / Reward”, kuni 10.01

Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii

Talvesalong, kuni 31.12

Tartu mnt 80d, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja

“Peterburi muuseumi vahakujude

näitus”, kuni 13.12

Vanemuise 6, Tartu

Võru Linnagalerii

“Akvarellistide Liit”, kuni 10.12

Liiva 13, Võru

KINO

Coca-Cola Plaza 

“Mina, supervaras” 3D

eesti keeles: R–P kl 14.00; RR–L kl 11.40; E–N kl 11.45, 16.50, 19.20 v.a. N)

vene keeles: kl 11.30 (v.a. N); R–P kl 16.50;  E–K kl 16.40; E–N kl 19.10

“Õigeks ajaks”

kl 14.45, 21.55

“Saag” 3D

R–L kl 14.20; R–P kl 19.20, 21.45; E–N kl 14.15; E–K kl 22.05

“Jälle sina”

R–P kl 17.05

“Pidurdamatu”

kl 12.20, 17.20, 19.40

“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”

kl 11.50 (v.a. P), 15.00, 18.10 (v.a. N), 21.15; R–P kl 16.05, 19.05;

E–N kl 12.15, 15.20

“13”

kl 17.15, 22.20

“Kõrbelill”

kl 11.35 (v.a. N), 14.25 (v.a. N), 19.30

“Skyline - Ära vaata üles”

L–P kl 11.45, 13.55; R–P kl 22.15

“Kolm järgmist päeva”

R–P kl 11.55 , 14.30, 19.25, 22.05;

E–N kl 11.40 , 14.20, 17.00, 19.35, 22.10

“Luba mind sisse”

kl 13.15 (v.a. R), 15.30 (v.a. R), 17.45, 20.00, 22.15; R kl 11.45, 13.55

“Kiirem”

kl 12.30, 14.55, 17.30, 19.45, 22.00

“Söö palveta armasta”

kl 18.20, 21.20

“Keelatud tants” 3D

E–K kl 14.00; E–N kl 21.40

“Narnia Kroonikad:

Koiduränduri teekond” 3D

P kl 12.15; L kl 15.00; N kl 18.30

National Theatre Live: “Hamlet”

N kl 21.00

14. Tallinna

Pimedate Ööde Filmifestival

Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan

“Saag” 3D

E–K kl 21.00

“Õigeks ajaks”

kl 15.15, 19.15

“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”

kl 12.00 (v.a. K), 15.00 (v.a. P, K),

18.00 (v.a. L); R–P kl 21.00

“Häbimärk”

kl 17.15

“Saatan”

13.15, 21.30

“Narnia Kroonikad: Koiduränduri

Teekond” 3D P kl 15.00; L kl 18.00

National Theatre Live: “Hamlet”

N kl 21.00

Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri        

“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”

vene keeles, eesti- ja venekeelsete

subtiitritega: kl 15.15, 18.15 (v.a. E), 21.15; L–P kl 12.15;

inglise keeles, eesti- ja venekeelsete

subtiitritega: E kl 18.15

“Külm linn”

kl 16.30, 21.00

“Jälle sina”

14.15, 19.00; L–P kl 12.00

“Kiirem”

kl 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; L–P kl 13.30

Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva

“Söö, palveta, armasta”

P kl 15.00, 18.00; E–T kl 18.30;

K kl 18.00, 20.50; N kl 19.00

Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel

“Red – eriti ohtlikud agendid”

N, K kl 19.00, 21.00

Liiva 13, Võru

Kino Kosmos

NB! Kino on esmaspäeviti suletud!

NBB! Kuni 5. detsembrini toimuvad Kosmose mõlemas saalis

PÖFFi seansid

“Red - Eriti ohtlikud agendid”

T–N kl 15.15, 20.00

“Häbimärk”

T–N kl 17.45

“Varuvõmmid”

T–N kl 15.45, 20.45

“Wall Street: raha ei maga”

T–N kl 18.00

Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino

NB! Kino on esmaspäeviti suletud!

“Stone”

kl 18.45

“Saag VII“

kl 21.00

Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 

“Söö, palveta, armasta”

R–P kl 11.45(v.a. L,P), 17.00;

EZ–N kl 12.45, 17.00, 20.30

“Mina, supervaras” 3D

eesti keeles: R kl 13.45; L kl 14.15;

P kl 14.00; E–K kl 12.15, N kl 13.45;

vene keeles: R kl 11.30; L kl 12.15;

P kl 12.00; E–N kl 11.45

“Sotsiaalvõrgustik”

R–P kl 13.15; E–N kl 16.30 

“RED – Eriti Ohtlikud Agendid”

R kl 14.30; L–P kl 11.45; E–N kl 21.00    

“Õigeks ajaks”

R–P kl 18.00; E–N kl 19.00

“Saag” 3D

R–P kl 22.45; E–N kl 11.55, 22.00

“Pidurdamatu”

R–P kl 16.00; E–N kl 14.00, 16.15, 18.45

“Jälle sina”

R–P kl 13.45; E–N kl 12.00, 14.20

“Harry Potter ja surma vägised. Osa 1” R kl 12.30, 14.00, 16.00, 19.45, 21.15;

L–P kl 12.45(v.a. P), 13.30 (v.a. L), 14.00, 16.45, 19.45, 21.45;

E–N kl 12.30, 14.00, 15.30, 17.00,

18.30(v.a. N), 20.00, 21.30

“Skyline. Ära vaata üles”

11.50, 18.15(v.a. R–P), 21.15 (v.a. R–P);

R–P kl 22.00

“Kolm järgmist päeva”

R–P kl 13.00(v.a. L, P), 19.40,

22.15(v.a. L, P); E–N kl 14.15, 19.15

“Kiirem”

R kl 12.00, 15.40, 17.45, 22.00;

L–P kl 12.30, 14.30, 20.00, 22.15;

E–N kl 13.45(v.a. N), 15.45, 17.45, 19.45, 21.45

“Keelatud tants” 3D

E–N kl 17.00

“Ookeanimaailm 3D: Tagasitulek”

eesti keeles: N kl 11.00

“Narnia Kroonikad. Koiduränduri

Teekond” eellinastused: L–P kl 15.30

esilinastus: N kl 18.30

Estonia pst 9, Tallinn

Jaga lugu:
SEKRETÄRI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Sekretäriuudised igal nädalal enda postkasti.

Sekretär.ee toetajad:

Enimloetud
Laura Tahk
Laura TahkSekretar.ee toimetajaTel: 53 444 071laura@sekretar.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee