Autor: Signe Sillasoo • 10. detsember 2010

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome

10.12 kl 19 “Avangardist”

11.12 kl 19 “Oraatorid”

16.12 kl 19 “Cabaret Interruptus”

Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater

10.12 kl 19 “Rahauputus”

10.12 kl 19 “Kõik on täis”

10.12 kl 19 “Aabitsa kukk”

11.12 kl 19 “Hiilgav!”

11.12 kl 19 “Panso”

12.12 kl 12 “Piparkoogimehike”

12.12 kl 19 “Kirsiaed”

12.12 kl 19 “John Gabriel Borkman”

12.12 kl 19  Esimene lugemine:

“Tasandikkude helinad”

14.12 kl 19 “Augustikuu”

14.12 kl 19 “Boulgakoff”

15.12 kl 12 “Varastatud oranž jalgratas”

15.12 kl 19 “Vombat”

15.12 kl 19 “Vihmatants”

16.12 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”

16.12 kl 19 “Leekrüübe”

Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

10.12 kl 11 “12 kinki jõuluvanale”

10.12 kl 13 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

10.12 kl 18 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

10.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”

11.12 kl 15 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

11.12 kl 12 “12 kinki jõuluvanale”

11.12 kl 15 “12 kinki jõuluvanale”

11.12 kl 15 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

11.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”

12.12 kl 12 “12 kinki jõuluvanale”

12.12 kl 12 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

12.12 kl 15 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

12.12 kl 15 “12 kinki jõuluvanale”

12.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”

14.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

14.12 kl 11 “12 kinki jõuluvanale”

14.12 kl 17 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

14.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”

15.12 kl 11 “12 kinki jõuluvanale”

15.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

15.12 kl 17 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

15.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”

16.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

16.12 kl 11 “12 kinki jõuluvanale”

16.12 kl 14 “12 kinki jõuluvanale”

16.12 kl 17 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

16.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”

Lai 1, Tallinn

Endla Teater

10.12 kl 19 “Madame Bovary”

14.12 kl 12 “Timbulimbu ja talv”

15.12 kl 12 “Timbulimbu ja talv”

15.12 kl 15 “Timbulimbu ja talv”

16.12 kl 12 “Timbulimbu ja talv”

16.12 kl 15 “Timbulimbu ja talv”

Keskväljak 1, Pärnu

Estonia

10.12 kl 10 “Mõmmi jõuluaabits”

10.12 kl 13 “Mõmmi jõuluaabits”

10.12 kl 19 “Silva”

11.12 kl 12 “Mõmmi jõuluaabits”

11.12 kl 12 “Silva”

11.12 kl 12 “Käsikivi kosmosest”

11.12 kl 15 “Mõmmi jõuluaabits”

11.12 kl 19 “La Traviata”

12.12 kl 11 “Mõmmi jõuluaabits”

12.12 kl 12 “Käsikivi kosmosest”

12.12 kl 12 “Ooperigala lastele”

12.12 kl 14 “Mõmmi jõuluaabits”

12.12 kl 17 “Silva”

14.12 kl 11 “Käsikivi kosmosest”

14.12 kl 13 “Käsikivi kosmosest”

14.12 kl 19 “Silva”

15.12 kl 09.30 “Mõmmi jõuluaabits”

15.12 kl 12 “Mõmmi jõuluaabits”

15.12 kl 12 “Pähklipureja”

15.12 kl 15 “Mõmmi jõuluaabits”

15.12 kl 19 “Pähklipureja”

16.12 kl 10 “Mõmmi jõuluaabits”

16.12 kl 13 “Mõmmi jõuluaabits”

16.12 kl 16 “Käsikivi kosmosest”

16.12 kl 19 “Cosi fan tutte”

Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal

10.12 kl 19.30 “Für Waldo 2” Silver Elvest

10.12 kl 19.30 “Autistid/artistid”

Sandra Z

11.12 kl 19.30 “Für Waldo 2” Silver Elvest

11.12 kl 19.30 “Autistid/artistid”

Sandra Z

15.12 kl 19.30 “Järgmisel õhtul...” 

Laur Kaunissaare

Pikk 20, Tallinn

NO99

10.12 kl 19 “(Untitled)”

11.12 kl 19 “(Untitled)”

13.12 kl 19 “(Untitled)”

15.12 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

16.12 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

Sakala 3, Tallinn

Pärimusteater Loomine

15.12 kl 11 “Martsipanilugu”

algusega Tallinna Raekoja tornipoolsel küljel

15.12 kl 14 “Martsipanilugu”

algusega Tallinna Raekoja tornipoolsel küljel

16.12 kl 11 “Martsipanilugu”

algusega Tallinna Raekoja tornipoolsel küljel

16.12 kl 14 “Martsipanilugu”

algusega Tallinna Raekoja tornipoolsel küljel

Vene 6, Tallinn

Rakvere Teater

10.12 kl 19 “Unenäokohvik”

esietendus Pangamajas

11.12 kl 11 “Väike mukk” esietendus

11.12 kl 15 “Väike mukk” 

11.12 kl 19 “Unenäokohvik” Pangamajas

13.12 kl 11 “Väike mukk”

13.12 kl 15 “Väike mukk”

14.12 kl 11 “Väike mukk”

14.12 kl 15 “Väike mukk”

15.12 kl 11 “Väike mukk”

15.12 kl 15 “Väike mukk”

15.12 kl 19 “Unenäokohvik” Pangamajas

16.12 kl 11 “Väike mukk”

16.12 kl 15 “Väike mukk”

16.12 kl 19 “Unenäokohvik” Pangamajas

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater

10.12 kl 19 “Ma armastasin sakslast”

10.12 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”

11.12 kl 19 “Kivid sinu taskutes”

11.12 kl 19 “Homme näeme”

13.12 kl 19 “Homme näeme”

13.12 kl 19 “Kivid sinu taskutes”

14.12 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”

14.12 kl 19 “Üsna maailma lõpus”

15.12 kl 19 “Suur mees juba”

15.12 kl 19 “Homme näeme”

16.12 kl 19 “Keskööpäike”

16.12 kl 19 “Homme näeme”

Lai 23, Tallinn

Teoteater

11.12 kl 12 “Päästke jõulud”

Kultuurikeskuses Lindakivi

11.12 kl 15 “Päästke jõulud”

Kultuurikeskuses Lindakivi

12.12 kl 12 “Päästke jõulud”

Kultuurikeskuses Lindakivi

12.12 kl 15 “Päästke jõulud”

Kultuurikeskuses Lindakivi

13.12 kl 18 “Päkapikne”

14.12 kl 18 “Päkapikne”

Vana-Kalamaja 9a,Tallinn

Theatrum

15.12 kl 19 “Fööniks”

16.12 kl 19 “Fööniks”

Vene 14, Tallinn

Ugala Teater

10.12 kl 13 “Isa talveuni”

10.12 kl 16 “Isa talveuni”

10.12 kl 19 “Jürka”

11.12 kl 13 “Isa talveuni”

11.12 kl 16 “Kuugelmuugel”

11.12 kl 19 “Stockmannid”

14.12 kl 18 “Helesinine vagun”

15.12 kl 13 “Isa talveuni”

15.12 kl 16 “Isa talveuni”

15.12 kl 19 “Vanamehed seitsmendalt”  Oisu Rahvamajas

16.12 kl 10 “Isa talveuni”

16.12 kl 13 “Isa talveuni”

16.12 kl 16 “Isa talveuni”

16.12 kl 19 “Maakad”

Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater

11.12 kl 19 “Valedetektor”

Salme Kultuurikeskus

12.12 kl 19 “hilinenud pulmaöö”  

Lihula Kultuurimajas

13.12 kl 19 “äärmiselt piinlik”

Keila Kultuurikeskus

Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine

10.12 kl 13 “Helisev muusika”

Tallinnas Nokia Kontserdimajas

10.12 kl 19 “Kaos”

10.12 kl 19 “Linn” Sadamateatris

10.12 kl 19 “Helisev muusika”

Tallinnas Nokia Kontserdimajas

11.12 kl 13 “Helisev muusika”

Tallinnas Nokia Kontserdimajas

11.12 kl 19 “Kaos”

11.12 kl 19 “Paanika” Sadamateatris

11.12 kl 19 “Helisev muusika”

Tallinnas Nokia Kontserdimajas

12.12 kl 12 “Ninasarvik Otto”

Teatri väikeses majas

12.12 kl 19 “Puhastus”

teatri väikeses majas

12.12 kl 19 “Evita”

14.12 kl 12 “Detektiiv Lotte“

14.12 kl 19 “Orpheus põrgus”

14.12 kl 19 “Maetud laps” Sadamateatris

15.12 kl 19 “Don Juan”

Teatri väikeses majas

15.12 kl 19 “Gorgo kingitus”

15.12 kl 19 “Evita”

Tallinnas Nokia Kontserdimajas

16.12 kl 12 “Ninasarvik Otto”

Teatri väikeses majas

16.12 kl 19 “Kaos”

16.12 kl 19 “Paanika” Sadamateatris

16.12 kl 19 “Evita”

Tallinnas Nokia Kontserdimajas

Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater

10.12 kl 18 “Tarbetud inimesed”

13.12 kl 18 “Robinson & Crusoe”

14.12 kl 14 “Robinson & Crusoe”

Kohtla-Järve Kultuurikeskuses

15.12 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”

16.12 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”

Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater

10.12 kl 19 “Idioodid”

11.12 kl 19 “Idioodid”

13.12 kl 19 “Aasta hiljem : King Kong ja teised pisiasjad”

14.12 kl 19 “Aasta hiljem : King Kong ja teised pisiasjad”

15.12 kl 19 “Idioodid”

16.12 kl 19 “Idioodid”

Rataskaevu 10, Tallinn

Võru Linnateater

10.12 kl 11 “Vaibaalused ja Jõulumemm”

11.12 kl 17 “Vaibaalused ja Jõulumemm” Vastseliina rahvamajas

15.12 kl 15.30 “Vaibaalused ja Jõulumemm”

16.12 kl 12 “Vaibaalused ja Jõulumemm”

Liiva 13, Võru

KONTSERT

Endla Jazzklubi

10.12 kl 21 Jazzliit: Dynamite Vikings

Keskväljak 1, Pärnu

Estonia kontserdisaal

10.12 kl 19 “Mozart ja Haydn”

Irina Zahharenkova (klaver),

Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,

dirigent Milan Turkovic (Austria) 

12.12 kl 12 “Perekontsert

Braavo Brass!”

Brass Accademy, Taavi Tampuu (bariton), dirigendid Aavo Ots ja Jaan Ots, kommentaarid ja kontserdi juht Raivo Järvi

14.12 kl 13 Laste jõulukontsert

“Timbu-limbu ja Lumemöldrid”

15.12 kl 19 “Tango latino”

Villu Veski ja Tiit Kalluste sekstett

Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi

15.12 kl 19 Indigolapsed

Magasini 5, Tartu

Jõhvi kontserdimaja

11.12 kl 16 “Perekontsert

Braavo Brass!”

Brass Accademy, Taavi Tampuu (bariton), dirigendid Aavo Ots ja Jaan Ots, kommentaarid ja kontserdi juht Raivo Järvi

13.12 kl 12 Laste jõulukontsert

“Timbu-limbu ja Lumemöldrid”

14.12 kl 19 Annely Peebo ja

Noorkuu jõulukontsert

15.12 kl 20 Ines live

16.12 kl 19 “Tango latino”

Villu Veski ja Tiit Kalluste sekstett

Pargi 40, Jõhvi

Kloostri Ait

10.12 kl 20 Jaak Lutsoja (akordion), Ara Yaralyan (kontrabass)

11.12 kl 20 Roland Karu (saksofon), Peep Ojaveski (kitarr)

Vene 14, Tallinn

Klubi Plink Plonk

16.12 kl 22 The Blanko (FIN),

Aides (EST), Egostrip (EST)

Vallikraavi 4, Tartu

Kumu Auditoorium

12.12 kl 17 Frank Sinatra 95 /

Jõulujazz 2010

Politsei- ja Piirivalveorkestri Bigbänd,

Ott Lepland ja Marvi Vallaste,

dirigent Siim Aimla

16.12 kl 19 Mahavok / Jõulujazz 2010

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kuressaare Linnateater

10.12 kl 20  Laura Junson,

Erko Niit & Kristjan Mazurtchak

Debüütalbumi esitlustuur 

Tallinna 20, Saaremaa

NO99

10.12 kl 22 Jazzklubi:

Raul Sööt Deeper Sound

11.12 kl 22 Jazzklubi:

Dynamite Vikings

Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja

12.12 kl 19 Le Grand Orchestre hommage de Paul Mauriat

13.12 kl 19 Sergei Penkini

juubelikontsert “50”

14.12 kl 19 Nino Katamadze ja

ansambel Insight oma uue albumi ning kontsertprogrammiga „RED“

Estonia pst 9, Tallinn

Puhas Kuld

14.12 kl 21 Arno Tamm - 25

Lossi 15, Viljandi

Pärnu kontserdimaja

12.12 kl 17 Noorte jõulumix vol.2

15.12 kl 11 Laste jõulukontsert

“Timbu-limbu ja Lumemöldrid”

15.12 kl 14 Laste jõulukontsert

“Timbu-limbu ja Lumemöldrid”

16.12 kl 19 Annely Peebo ja

Noorkuu jõulukontsert

Aida 4, Pärnu

Rock Cafe

10.12 kl 21 Eesti Krooni matused: Kosmikud & Fridays Deal

11.12 kl 21 Sõpruse Puiestee /

August Hunt

12.12 kl 19 Gorky Park (RUS)

13.12 kl 20 Helloween (GER) / Stratovarius (FIN)

15.12 kl 21 Leslie Da Bass “Minu

kuningriik” plaadiesitluskontsert

Tartu mnt. 80d, Tallinn

Tallinna Jaani kirik

11.12 kl 18 Jõuluaaria:

Uku Joller (bass), Anne Ilves (vioola),

Toomas Trass orel  

Vabaduse väljak 1, Tallinn 

Tartu Athena Keskus

10.12 kl 20 Ines Live

Narva mnt 2, Tartu

Teater Vanemuine,väike maja

16 .12 kl 19 Hanna-Liina Võsa -

Pimedas on Valge

Vanemuise 45 a, Tartu

Teatri Puhvet

13.12 kl 19  Rebecca Kontus (vokaal), Toomas Rull (trummid),

Marek Talts (kitarr), Peedu Kass (bass), Raun Juurikas (klahvpillid)

Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja

10.12 kl 19 “Ole tervitatud, Maria”

Tõnis Mägi ja Heldur Harry Põlda

14.12 kl 19 “Tango latino”

Villu Veski ja Tiit Kalluste sekstett

16.12 kl 12 Laste jõulukontsert

“Timbu-limbu ja Lumemöldrid”

Vanemuise 6, Tartu

Vene Kultuurikeskus

11.12 kl 17 Liisi Koikson & Band / Jõulujazz 2010

11.12 kl 20 Tribute to Joe Zawinul / Jõulujazz 2010

Mere pst 5, Tallinn

Võru kultuurimaja Kannel

15.12 kl 19 Hanna-Liina Võsa -

Pimedas on Valge

Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tartu

“Narnia kroonikad: Koiduränduri teekond”

R kl 12.00, 14.20, 16.45, 19.15;

L–E kl 12.00, 14.20, 17.30, 19.45;

T–N kl 11.00, 13.20, 15.40, 18.30 (v.a. N), 21.00

“Võluhõbe”

eesti keeles: R kl 12.30; L–E kl 12.15;

T–N kl 10.30, 12.30

“Beebid”

R, T–N kl 14.30, 16.15, 18.00 (v.a. K);

L–E kl 14.05, 16.00, 17.45;

“Kiirem”

R kl 17.45, 19.45, 21.45, 23.45;

L–E kl 18.00, 20.00, 22.00;

T–N kl 17.30, 19.45, 21.45

“Luba mind sisse”

R kl 17.30, 20.30, 23.00; L–E kl 16.45, 19.05, 21.25; T–N kl 17.05, 19.30, 22.00

“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”

R kl 12.15, 15.00; L–E kl 12.30, 15.15;

T–N kl 11.30, 14.15

“Skyline – ära vaata üles”

R kl 18.30, 21.00; L–E kl 15.30;

T–N 19.15, 21.15 (v.a. N)

“13”

R kl 23.15; L–E kl 18.30;

T–N kl 17.15 (v.a. N), 19.15

“Pidurdamatu”

R 20.00; L–E kl 19.30, 21.45; T–N kl 20.30

“Jälle sina”

R kl 13.00, 15.00, 22.30; E kl 13.15;

L–E kl 20.45; T–N kl 12.00, 14.45

“Mina, supervaras”

eesti keeles:

R kl 13.30, 15.30; L–P 13.15; E 12.45;

T–N kl 13.00, 15.15, 17.15 (v.a. N)

“Coco Chanel & Igor Stravinski”

R kl 22.15

“Megameel”

eesti keeles: L–P kl 12.45, 15.00

“Kõrboja peremees”

(Tasuta!) E kl 15.00

“Serge Gainsbourg –

huligaani armastus” N kl 21.30

Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 

“Mina, supervaras” 3D

eesti keeles:

kl 13.15 v.a. L–E), 14.10 (v.a. L–P);

vene keeles: kl 11.35 (v.a. L)

“Õigeks ajaks”

kl 11.50, 17.20 (v.a. N)

“Saag” 3D

kl 22.00

“Pidurdamatu”

kl 14.40, 21.55

“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”

kl 12.00, 15.15 (v.a. K), 18.15 (v.a. N), 21.15

“Kõrbelill”

kl 14.05, 19.30

“Skyline - Ära vaata üles”

kl 17.10

“Kolm järgmist päeva”

kl 11.30, 16.55, 22.20

“Luba mind sisse”

kl 14.20, 19.35, 22.10

“Kiirem”

kl 12.25, 17.30 (v.a. T), 19.45

“Keelatud tants” 3D

kl 21.50

“Narnia Kroonikad:

Koiduränduri teekond” 3D

kl 11.45 (v.a. P), 12.15, 14.50, 15.20 (v.a. L), 16.00 (v.a. P, E), 17.50 (v.a. L),

18.20 (v.a. K, N), 19.00, 20.50 (v.a. L), 21.20 (v.a. K) 

“Megameel” 3D

eesti keeles: P kl 12.05; L kl 15.30;

vene keeles: L kl 13.15; P kl 14.10

“Elusalt maetud”

kl 12.30, 14.45, 19.20, 21.35

“Tapja minu sees”

kl 12.20, 15.00 (v.a. N), 17.40 (v.a. E, N), 20.05, 22.30

“Variautor”

kl 16.30, 19.10

Met Opera HD Live: “Don Carlo”

L kl 19.30; P kl 12.00

Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan

“Õigeks ajaks”

kl 21.30

“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”

kl 12.30, 15.30, 18.30

“Narnia Kroonikad: Koiduränduri

Teekond” 3D  kl 12.00, 15.00 (v.a. P), 18.00 (v.a. L), 21.00 (v.a.L)

“Megameel” 3D

eesti keeles: P kl 15.00

Met Opera HD Live: “Don Carlo”

L kl 19.30

Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri      

“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”

vene keeles, eesti- ja venekeelsete

subtiitritega: kl 15.15, 18.15 (v.a. L, E), 21.15 (v.a. L); L–P kl 12.15;

inglise keeles, eesti- ja venekeelsete

subtiitritega: E kl 18.15

“Kiirem”

kl 14.00, 18.30 (v.a. L–P); L–P kl 12.00

“13”

kl 16.15 (v.a. P), 21.00

“Narnia Kroonikad: Koiduränduri

Teekond” vene keeles,

eestikeelsete subtiitritega: 

kl 15.30, 18.00, 20.30; L–P kl 13.00

Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva

“Mina, supervaras”

L–P kl 15.00, 17.15; T–K kl 16.30, 18.45;

N kl 18.00; R kl 20.00

Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel

“Õigeks ajaks”

R–L kl 19.00; N kl 21.00

“Saag VII”

R–L kl 21.00

Liiva 13, Võru

Kino Kosmos

NB! Kino on esmaspäeviti suletud!

“Red - Eriti ohtlikud agendid”

kl 16.15, 21.00

“Häbimärk”

kl 16.30

“Varuvõmmid”

kl 14.15, 21.15

“Wall Street: raha ei maga”

kl 18.30

“Jälle sina”

kl 14.00, 18.45

Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino

NB! Kino on esmaspäeviti suletud!

“Narnia kroonikad:

Koiduränduri teekond” kl 17.30, 20.00

Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 

“Söö, palveta, armasta”

kl 14.15 (v.a. L, P), 19.15 (v.a. K, N)

“Mina, supervaras” 3D

eesti keeles: kl 12.15;

vene keeles: kl 11.40 (v.a. K)

“Sotsiaalvõrgustik”

kl 21.30 

“RED – Eriti Ohtlikud Agendid”

kl 22.10 (v.a. N)    

“Õigeks ajaks”

kl 11.45, 18.00

“Saag” 3D

kl 22.00 (v.a. N); N kl 21.45

“Pidurdamatu”

kl 13.45, 17.20, 22.30 (v.a. N); N kl 22.00

“Jälle sina”

kl 11.50 (v.a. K), 17.00 (v.a. K);

K kl 13.20, 19.50

“Harry Potter ja surma vägised.

Osa 1” kl 12.15 (v.a. K), 14.20, 15.15, 18.15, 19.30(v.a. N), 21.15

“Skyline. Ära vaata üles”

kl 12.10, 21.50

“Kolm järgmist päeva”

kl 14.10, 19.10

“Kiirem”

kl 15.50 (v.a. L, P), 20.00, 22.35; K kl 13.10

“Keelatud tants” 3D

kl 16.45

“Narnia Kroonikad. Koiduränduri

Teekond”

R, E, T, K kl 12.00, 13.45, 14.30, 16.15, 17.15, 18.45, 20.00; L–P kl 12.00, 14.15, 16.15, 17.15, 18.45, 20.00;

N kl 13.00, 14.00, 15.30, 16.30, 19.30, 20.45; K kl 11.00

“Megameel”

eesti keeles: eellinastused P kl 13.45;

esilinastus N kl 19.00

vene keeles: eellinastused P kl 13.45;

esilinastus N kl 19.00;

inglise keeles(originaal keel):

L–P kl 15.45; esilinastus N kl 20.00

“Eilne öö”

esilinastus: N kl 19.15

Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

“Ernst Jõesaar (1905–1985)”,

kuni 20.03

Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo

ArtDepoo esimene püsinäitus,

kuni 15.01 

Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii

“Meeleparandus” Sandra Jõgeva,

13.12–31.12

“Slippery terrain” Nina Lassila (FI/SE),

Juliana Espana Keller (CA/UK),

Thora Gunnarsdottir &

Elin Thorisdottir (IS), kuni 11.12  

Pikk 18, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum

“Scripta manent IV” Rahvusvaheline

köitekunstinäitus, kuni 09.01

Lai 17, Tallinn

Haus Galerii

“Muutumised” Ivi Arrak, kuni 10.12

Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii

“Intsident” Olivia Verev & Eva Labotkin, 15.12–03.01

“Nimetu” Maarit Murka, kuni 13.12                 

Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04

Püsiväljapanek:

16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid

18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur

Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus

“Meelemaastikke sõrmede kaudu”,

kuni 30.01

“Peterburi kunstniku Jelena Tšebakova kollaažimaalid”, kuni 06.01

“Mõtted savis”, kuni 18.12 

Püsiekspositsioon:

“Paul Kondase maalid”

Pikk 8, Viljandi

Kumu

“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06

“Kõik saab korda”, kuni 02.01

Sirje Runge “Suur Armastus”,

kuni 02.01

“Väliseesti foto”, kuni 19.12

“John Constable. Victoria & Alberti muuseumi kogudest”, kuni 02.01

“Eesti kunst paguluses”, kuni 02.01

Püsiväljapanek:

Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.

Eesti kunst Teise maailmasõja

lõpust taasiseseisvumiseni.

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

“Pärnu Kunstikooli vilistlased”,

14.12–08.01

„Lenini lapsed“ Ahti Seppet,

skulptuur, maal, kuni 11.12 

Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii

“Eesti Akvarellistide Ühenduse näitus”, kuni 08.01

Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii

“Ungari utoopia” (koostanud Denes Farkas & Anders Härm), 16.12–16.01

Erkki Luuk & Chaneldior, kuni 12.12

Harju 13, Tallinn

Tammelinna Raamatukogu

Raivo Vare juubelinäitus, kuni 31.12

Suur Kaar 26, Tartu

Tampere Maja

“Soome kunsti Matti Miliuse kogust”, kuni 14.12

Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimuuseum

”Nõukogude öö” ja teisi pilte.

Raul Rajangu, kuni 30.12

Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Kunstimaja

„Družba narodov ehk rahvaste sõprus“ keraamikute ühisnäitus, kuni 12.12

“Heli Šestakovi mälestusnäitus”,

kuni 12.12

“Kerttu Lätt´i personaalnäitus”,

kuni 12.12

Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum

“Malenupunukud” Kertu Kokk,

Tartu Kunstikooli diplomitöö 2009,

kuni 09.01

“Sõrmuste Isanda nukud”

“Ajalugu mängides”

Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi

meisterdatud mänguasjadest

“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik

“Miriami maailm”

Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum

“Teekond valgustumisse”

Kaljo Põllu graafika, kuni 28.02

Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum

“Omadega mäel” Eesti Tekstiilikunstnike Liidu aastanäitus, kuni 16.01

“Leiutasu / Reward”, kuni 10.01

Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii

Talvesalong, kuni 31.12

Tartu mnt 80d, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja

“Peterburi muuseumi vahakujude

näitus”, kuni 13.12

Vanemuise 6, Tartu

Võru Linnagalerii

“Akvarellistide Liit”, kuni 10.12

Ehalill Halliste, 13.12–07.01

Pusa, 13.12–07.01

Andrus Raag´i iskinäitus, 13.12–07.01

Liiva 13, Võru

Jaga lugu
Sekretar.ee toetajad:
Elis VaiksaarSekretar.ee ärijuhtTel: 5613 9851
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700