Signe Sillasoo • 17. detsember 2010
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater

17.12 kl 19 “Kirsiaed”

17.12 kl 19 “Kõik on täis”

17.12 kl 19 “Krappi viimane lint. Sammumisi”

18.12 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”

18.12 kl 19 “Neegri vabastamine kõrgel kunstilisel tasemel”

18.12 kl 19 “Aabitsa kukk”

19.12 kl 12 “Varastatud oranž jalgratas”

19.12 kl 19 “Eesti matus”

19.12 kl 19 “Panso”

21.12 kl 12 “Piparkoogimehike”

21.12 kl 19 “Augustikuu”

21.12 kl 19 “Grönholmi meetod”

22.12 kl 12 “Varastatud oranž jalgratas”

22.12 kl 19 “Hiilgav!”

22.12 kl 19 “Neegri vabastamine kõrgel kunstilisel tasemel”

23.12 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”

23.12 kl 19 “Kas ma olen nüüd elus”

Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

17.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

17.12 kl 11 “12 kinki jõuluvanale”

17.12 kl 17 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

17.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”

18.12 kl 12 “12 kinki jõuluvanale”

18.12 kl 12 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

18.12 kl 15 “12 kinki jõuluvanale”

18.12 kl 15 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

18.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”

19.12 kl 12 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

19.12 kl 12 “12 kinki jõuluvanale”

19.12 kl 15 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

19.12 kl 15 “12 kinki jõuluvanale”

19.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”

21.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

21.12 kl 11 “12 kinki jõuluvanale”

21.12 kl 14 “12 kinki jõuluvanale”

21.12 kl 17 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

21.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”

22.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

22.12 kl 11 “12 kinki jõuluvanale”

22.12 kl 17 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

22.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”

23.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

23.12 kl 11 “12 kinki jõuluvanale”

23.12 kl 17 “12 kinki jõuluvanale”

23.12 kl 17 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

Lai 1, Tallinn

Endla Teater

17.12 kl 12 “Timbulimbu ja talv”

17.12 kl 19 “Ära muretse, kallis!”

17.12 kl 19 “Algus”

18.12 kl 12 “Timbulimbu ja talv”

18.12 kl 19 “Teatrikomöödia” esietendus

19.12 kl 19 “Tiramisu”

20.12 kl 12 “Timbulimbu ja talv”

20.12 kl 19 “Esimesed suudlused”

21.12 kl 12 “Timbulimbu ja talv”

21.12 kl 19 “Algus”

22.12 kl 12 “Timbulimbu ja talv”

Keskväljak 1, Pärnu

Estonia

17.12 kl 10 “Mõmmi jõuluaabits”

17.12 kl 12 “Käsikivi kosmosest”

17.12 kl 13 “Mõmmi jõuluaabits”

17.12 kl 19 “Pähklipureja”

18.12 kl 12 “Mõmmi jõuluaabits”

18.12 kl 14 “Käsikivi kosmosest”

18.12 kl 19 “Tuhkatriinu”

19.12 kl 11 “Mõmmi jõuluaabits”

19.12 kl 12 “Pähklipureja”

19.12 kl 12 “Käsikivi kosmosest”

19.12 kl 14 “Mõmmi jõuluaabits”

19.12 kl 17 “Pähklipureja”

21.12 kl 12 “Käsikivi kosmosest”

21.12 kl 14 “Käsikivi kosmosest”

21.12 kl 19 “Silva”

22.12 kl 10 “Mõmmi jõuluaabits”

22.12 kl 13 “Mõmmi jõuluaabits”

22.12 kl 19 “La Traviata”

Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal

19.12 kl 19.30 “Kohe näha, et vanad sõbrad”  ZUGA ühendatud tantsijad

20.12 kl 19.30 “Kohe näha, et vanad sõbrad”  ZUGA ühendatud tantsijad

21.12 kl 19.30 “Kohe näha, et vanad sõbrad”  ZUGA ühendatud tantsijad

Pikk 20, Tallinn

NO99

18.12 kl 19 “Võtame uuesti!”

20.12 kl 19 “Võtame uuesti!”

21.12 kl 19 “Võtame uuesti!”

22.12 kl 19 “Võtame uuesti!”

Sakala 3, Tallinn

Pärimusteater Loomine

17.12 kl 11 “Martsipanilugu”

algusega Tallinna Raekoja tornipoolsel küljel

17.12 kl 14 “Martsipanilugu”

algusega Tallinna Raekoja tornipoolsel küljel

18.12 kl 11 “Martsipanilugu”

algusega Tallinna Raekoja tornipoolsel küljel

18.12 kl 14 “Martsipanilugu”

algusega Tallinna Raekoja tornipoolsel küljel

Vene 6, Tallinn

Rakvere Teater

17.12 kl 11 “Väike mukk”

17.12 kl 15 “Väike mukk”

17.12 kl 19 “Unenäokohvik” Pangamajas

18.12 kl 11 “Väike mukk”

18.12 kl 15 “Väike mukk” 

18.12 kl 19 “Unenäokohvik” Pangamajas

20.12 kl 11 “Väike mukk”

20.12 kl 15 “Väike mukk”

21.12 kl 11 “Väike mukk”

21.12 kl 15 “Väike mukk”

21.12 kl 19 “Unenäokohvik” Pangamajas

22.12 kl 11 “Väike mukk”

22.12 kl 15 “Väike mukk”

22.12 kl 19 “Unenäokohvik” Pangamajas

23.12 kl 19 “Unenäokohvik” Pangamajas

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater

17.12 kl 19 “Suur mees juba”

17.12 kl 19 “Hecuba pärast”

18.12 kl 19 “Suur mees juba”

18.12 kl 19 “Hecuba pärast”

20.12 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”

20.12 kl 19 “Üsna maailma lõpus”

21.12 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”

21.12 kl 19 “Üsna maailma lõpus”

22.12 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”

22.12 kl 19 “Üsna maailma lõpus”

Lai 23, Tallinn

Teoteater

18.12 kl 12 “Tädi Fantaasia”

18.12 kl 12 “Päästke jõulud”

18.12 kl 15 “Päästke jõulud”

Kultuurikeskuses Lindakivi

19.12 kl 12 “Päästke jõulud”

Kultuurikeskuses Lindakivi

19.12 kl 15 “Päästke jõulud”

Kultuurikeskuses Lindakivi

Vana-Kalamaja 9a,Tallinn

Ugala Teater

17.12 kl 10 “Isa talveuni”

17.12 kl 13 “Isa talveuni”

17.12 kl 19 “Helesinine vagun”

18.12 kl 11 “Isa talveuni”

18.12 kl 13 “Isa talveuni”

18.12 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk”

21.12 kl 10 “Isa talveuni”

21.12 kl 13 “Isa talveuni”

21.12 kl 16 “Isa talveuni”

22.12 kl 10 “Isa talveuni”

22.12 kl 13 “Isa talveuni”

22.12 kl 16 “Isa talveuni”

22.12 kl 19 “Jürka”

Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine

17.12 kl 19 “Vihmamees”

teatri väikeses majas

17.12 kl 19 “Helisev muusika”

17.12 kl 19 “Rumm ja viin”

Sadamateatris

18.12 kl 12 “Helisev muusika”

18.12 kl 19 “Puhastus”

teatri väikeses majas

18.12 kl 19 “Evita”

19.12 kl 12 “Nukitsamees”

teatri väikeses majas

19.12 kl 16 “Paanika” Sadamateatris

19.12 kl 19 “Evita”

21.12 kl 12 “Helisev muusika”

21.12 kl 19 “Don Juan”

teatri väikeses majas

21.12 kl 19 “Helisev muusika”

22.12 kl 12 “Helisev muusika”

22.12 kl 19 “Sviit” teatri väikeses majas

22.12 kl 19 “Helisev muusika”

Vanemuise 6, Tartu

Von Krahli Teater

17.12 kl 19 “Idioodid”

18.12 kl 19 “Aasta hiljem : King Kong ja teised pisiasjad”

19.12 kl 19 “Idioodid”

20.12 kl 19 “Aasta hiljem : King Kong ja teised pisiasjad”

21.12 kl 19 “Idioodid”

22.12 kl 19 “Idioodid”

Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Cafe Amigo

18.12 kl 23 Sergio Bastos &

Raivo Tafenau Band

Viru väljak 4, Tallinn

Estonia kontserdisaal

19.12 kl 17 “Ludwig van Beethoven

Kolmikkontsert C-duur”

Tatjana Grindenko (viiul),

Aleksander Buzlov (tšello),

Aleksei Ljubimov (klaver) 

Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,

dirigent Dima Slobodeniouk

22.12 kl 19 “Georg Friedrich Händel

Messias”

Sophie Daneman (sopran, Inglismaa),

Clare Wilkinson (alt, Inglismaa),

Thomas Walker (tenor, Inglismaa),

Uku Joller (bass)

Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed

19.12 kl 19 “Operetitähed jõuluöös”

Valentina Taluma (sopran),

Mati Kõrts (tenor), ansambel ”Evergreen”,

õhtut juhib Vambo Pikknurm

Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi

23.12 kl 20 Trubetsky

Rock’n’roll Christmas!

Magasini 5, Tartu

Jõhvi Mihkli kirik

19.12 kl 15 Eesti Rahvusmeeskoori

jõulukontsert Lõuna-Ameerika rütmis

Rakvere 6, Jõhvi

Keila kirik

18.12 kl 16 Jõulutähed -

Siiri Sisask ja Tõnis Mägi

18.12 kl 19 Jõulutähed -

Siiri Sisask ja Tõnis Mägi

Paldiski maantee 2, Keila

Kloostri Ait

17.12 kl 20 Iljo Toming (kitarr),

Indrek Kruusimaa (kitarr)

18.12 kl 20  Mart Soo (Kitarr),

Peedu Kass (kontrabass)

Vene 14, Tallinn

Kumu Auditoorium

17.12 kl 19 Mahavok / Jõulujazz 2010

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Niguliste

18.12 kl 18 “Jõuluaaria”

Iris Oja (metsosopran),

Aleksander Hännikäinen (oboe),

Ene Nael (orel, klavessiin) 

23.12 kl 16 “Uue valguse kutsel”

Hortus Musicus

Niguliste 3, Tallinn

NO99

17.12 kl 22 Soome Jazzliit esitleb:Manuel Dunkel Quartet

18.12 kl 16 Jazzklubi: EMTA ja Viljandi Kultuuriakadeemia bändid

Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja

17.12 kl 19 Annely Peebo ja

Noorkuu jõulukontsert

22.12 kl 19 Pink Floyd T.R.I.B.U.T.E. -

“Is There Anybody Out There?”

Estonia pst 9, Tallinn

Pärnu kontserdimaja

18.12 kl 19 “Tango latino”

Villu Veski ja Tiit Kalluste sekstett

22.12 kl 19 Liisi Koiksoni & Märt Avandi jõulukontsert

Aida 4, Pärnu

Rakvere Kolmainu kirik

23.12 kl 19 Jõulutähed -

Siiri Sisask ja Tõnis Mägi

Pikk 19, Rakvere

Rock Cafe

18.12 kl 21 Tanel Padar &

The Sun / Ott Lepland

19.12 kl 19 Tony Allen (NIG)

Tartu mnt. 80d, Tallinn

Tallinna Jaani kirik

17.12 kl 19 Liisi Koiksoni & Märt Avandi jõulukontsert

19.12 kl 17 “Uus valgus - Hingemuusikaga jõuluaega”

 Liisi Koikson, P. Daniel, K. Mazurtchak

21.12 kl 19 Eesti Rahvusmeeskoori

jõulukontsert Lõuna-Ameerika rütmis  

Vabaduse väljak 1, Tallinn 

Tartu Jaani kirik

22.12 kl 19 Eesti Rahvusmeeskoori

jõulukontsert Lõuna-Ameerika rütmis

Jaani 5, Tartu

Tartu Peetri kirik

20.12 kl 19 Liisi Koiksoni & Märt Avandi jõulukontsert

Narva mnt. 104, Tartu

Teatri Puhvet

20.12 kl 19  UMA

(Robert Jürjendal, Aleksei Saks)

Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja

18.12 kl 19 “Ludwig van Beethoven.

Kolmikkontsert C-duur”

Tatjana Grindenko (viiul),

Aleksander Buzlov (tšello),

Aleksei Ljubimov (klaver) 

Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,

dirigent Dima Slobodeniouk

19.12 kl 15 Annely Peebo ja

Noorkuu jõulukontsert

19.12 kl 19 Annely Peebo ja

Noorkuu jõulukontsert

Vanemuise 6, Tartu

Viljandi Jaani kirik

22.12 kl 19 Jõulutähed -

Siiri Sisask ja Tõnis Mägi

Pikk 6, Viljandi

ViljandiPärimusmuusika Ait

19.12 kl 16 Eesti Filharmoonia

Kammerkoori Solistid

20.12 kl 19 Kaunimate Aastate

Vennaskonna jõulukontsert

22.12 kl 19 “Pimedas on valge”

Hanna-Liina Võsa

plaadiesitluskontsert

Tasuja pst 6, Viljandi

Väravatorn

18.12 kl 16 “Väledad näpud, nobedad jutud “ Hortus Musicus

Lühike Jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu

“Narnia kroonikad:

Koiduränduri teekond”

R–T kl 12.30, 14.45, 17.15;

K–N 12.30 (v.a. N), 18.00

“Võluhõbe”

eesti keeles: R–N kl 12.15

“Beebid”

R–T kl 13.15; K kl 13.30; N kl 13.15

“Kiirem”

R–T kl 22.00; K–N kl 20.30

“Luba mind sisse”

R–T kl 14.15; K kl 12.45; N kl 15.15

“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”

R–N kl 12.45 (v.a. K), 15.45 (v.a. N)

“Megameel”

eesti keeles: R–T kl 12.00, 14.05, 16.15, 18.20, 20.30; K kl 12.00, 14.45, 17.15, 19.15; N kl 12.00, 14.15, 16.30

“Serge Gainsbourg –

huligaani armastus”

R–N kl 18.30, 21.15

“Kolm järgmist päeva”

R–K kl 16.45, 19.15, 21.45; 

N kl 14.30, 17.15

“Tappev vaheaeg”

R–T kl 15.30, 17.30, 19.45, 21.35;

K kl 15.30, 17.30, 19.45, 22.00;

N kl 20.00, 22.00

“Madlike” E kl 15.00

“Kohtumine väikeste Fockeritega”

K kl 21.30; N kl 13.45, 16.15, 18.45, 21.30

“Sa kohtad pikka tumedapäist tundmatut” N kl 15.30, 17.30, 19.30, 21.45

Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 

“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”

kl 12.25, 15.25, 18.25

“Kõrbelill”

kl 14.10, 19.35

“Kolm järgmist päeva”

kl 11.35, 17.00, 22.20

“Luba mind sisse”

kl 21.25

“Kiirem”

kl 15.50, 22.15

“Narnia Kroonikad:

Koiduränduri teekond” 3D

kl 12.00, 14.55, 17.20, 19.30 (v.a. P), 20.45, 21.15 (v.a. L–P), 21.50 (v.a. L, E);

L–P kl 15.30; N kl 18.30 

“Megameel” 3D

eesti keeles: kl 11.30 (v.a. E, K), 12.15, 14.05 (v.a. E, K), 16.40 (v.a. P, T), 17.55, 19.15 (v.a. P–T);

vene keeles: kl 11.45, 14.20, 14.50, 16.55

“Elusalt maetud”

kl 13.40 (v.a. L–P), 17.45, 19.55 (v.a. R), 22.05 (v.a. R)

“Tapja minu sees”

kl 20.00, 22.25

“Variautor”

kl 22.10 (v.a. P)

“Tron: Pärand” 3D

L kl 18.30, 21.30, 21.50; P kl 19.30

Moskva Bolshoi Teatri ballett Live: “Pähklipureja” P kl 18.00

“Võluhõbe”

kl 11.50 (v.a. L–P), 15.55

“Eilne öö”

kl 11.55, 14.25, 16.50, 19.20, 21.45

“Tappev vaheaeg”

kl 11.40, 13.45, 18.00, 20.10

“Polli päevikud”

kl 12.10, 15.00 (v.a. E), 18.15 (v.a. E), 21.00

Met Opera Hd Live. “Don Carlo”

E kl 19.00

Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan

“Õigeks ajaks”

kl 21.30

“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”

kl 12.30, 15.30, 18.30

“Narnia Kroonikad: Koiduränduri

Teekond” 3D  kl 14.25, 22.00 (v.a. L)

“Megameel” 3D

eesti keeles: kl 12.00, 17.10, 19.35

“Tron: Pärand”

L kl 22.00

Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri      

“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”

vene keeles, eesti- ja venekeelsete

subtiitritega: kl 21.00 (v.a. P);

inglise keeles, eesti- ja venekeelsete

subtiitritega: P kl 21.00

“Kiirem”

kl 17.00; L–P kl 12.15

“Narnia Kroonikad: Koiduränduri

Teekond” vene keeles,

eestikeelsete subtiitritega: 

kl 15.30, 18.00, 20.30; L–P kl 13.00

“Pidurdamatu”

kl 14.30, 19.15, 21.30

“Megameel”

vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 14.15, 16.30, 18.45; l–p kl 12.00

Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva

“Stone”

P kl 16.00, 18.15;

E–K kl 18.30; R, N kl 19.50

Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel

“Harry Potter ja surma vägised: osa 1”

K–N kl 16.30, 19.00

Liiva 13, Võru

Kino Kosmos

NB! Kino on esmaspäeviti suletud!

“Red - Eriti ohtlikud agendid”

kl 16.15, 21.00

“Jälle sina”

kl 14.00, 18.45

“Pidurdamatu”

kl 17.00, 19.15

“Õigeks ajaks”

kl 14.30, 21.30

Pärnu mnt. 45, Tallinn

Solaris Kino 

“Söö, palveta, armasta”

kl 15.00(v.a. P, K, N)

“Mina, supervaras” 3D

eesti keeles: L–P kl 11.10;        

“Õigeks ajaks”

kl 21.30 (v.a. K, N)

“Saag” 3D

kl 22.30 (v.a. P, N)

“Pidurdamatu”

kl 22.00 (v.a. N)

“Harry Potter ja surma vägised.

Osa 1” kl 12.15, 15.15, 18.15 (v.a. K, N), 21.15 (v.a. K, N); K kl 20.45

“Skyline. Ära vaata üles”

kl 13.00 (v.a. P, N); P kl 12.30; R–L kl 22.45

“Kiirem”

kl 22.15 (v.a. N)

“Keelatud tants” 3D

kl 17.45 (v.a. P, K, N); K kl 17.00; P kl 21.30

“Narnia Kroonikad. Koiduränduri

Teekond”

v.a. N: kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.30

“Megameel”

eesti keeles:v.a. N kl 11.45, 14.00, 16.15, 18.30 (v.a. T), 20.00(v.a. K); K kl 15.00

vene keeles (v.a. P, N):

kl 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.15

Vene keeles:

P kl 11.00, 13.15, 14.45, 17.30, 19.15;

Inglise keeles: kl 20.45 (v.a. N, T)

“Eilne öö”

v.a. N: kl 12.20, 14.30, 16.45, 19.00

“Polli päevikud”

v.a. N: kl 13.10, 15.45, 18.20, 21.00

“Pähklipureja” 3D

esilinastus: K kl 19.30

“Little fockers”

esilinastus: K kl 18.15

Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

“Ernst Jõesaar (1905–1985)”,

kuni 20.03

Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo

ArtDepoo esimene püsinäitus,

kuni 15.01 

Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii

“Meeleparandus” Sandra Jõgeva,

kuni 31.12  

Pikk 18, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum

“Scripta manent IV” Rahvusvaheline

köitekunstinäitus, kuni 09.01

Lai 17, Tallinn

Haus Galerii

“Liblikas ja tuisk” Ivika Luisk,

kuni 28.01

Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii

“Intsident” Olivia Verev & Eva Labotkin, kuni 03.01                 

Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04

Püsiväljapanek:

16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid

18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur

Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus

“Meelemaastikke sõrmede kaudu”,

kuni 30.01

“Peterburi kunstniku Jelena Tšebakova kollaažimaalid”, kuni 06.01

“Mõtted savis”, kuni 18.12 

Püsiekspositsioon:

“Paul Kondase maalid”

Pikk 8, Viljandi

Kumu

“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06

“Kõik saab korda”, kuni 02.01

Sirje Runge “Suur Armastus”,

kuni 02.01

“Väliseesti foto”, kuni 19.12

“John Constable. Victoria & Alberti muuseumi kogudest”, kuni 02.01

“Eesti kunst paguluses”, kuni 02.01

Püsiväljapanek:

Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.

Eesti kunst Teise maailmasõja

lõpust taasiseseisvumiseni.

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum

“Simson ja Deliila. Itaalia maali lugu”, kuni aprill 2011

Püsiväljapanek:

Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst

Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum

“Raami pildid.

Villem Raam fotograafina”, kuni 29.05

Püsiväljapanek:

“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,

“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad”

Niguliste 3, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

“Pärnu Kunstikooli vilistlased”,

kuni 08.01 

Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii

“Eesti Akvarellistide Ühenduse näitus”, kuni 08.01

Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii

“Ungari utoopia” (koostanud Denes Farkas & Anders Härm), kuni 16.01

Harju 13, Tallinn

Tammelinna Raamatukogu

Raivo Vare juubelinäitus, kuni 31.12

Suur Kaar 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseum

”Nõukogude öö” ja teisi pilte.

Raul Rajangu, kuni 30.12

Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Kunstimaja

„Aastalõpu näitus”, kuni 31.12

Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum

“Malenupunukud” Kertu Kokk,

Tartu Kunstikooli diplomitöö 2009,

kuni 09.01

“Sõrmuste Isanda nukud”

“Ajalugu mängides”

Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi

meisterdatud mänguasjadest

“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik

“Miriami maailm”

Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum

“Teekond valgustumisse”

Kaljo Põllu graafika, kuni 28.02

Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum

“Omadega mäel” Eesti Tekstiilikunstnike Liidu aastanäitus, kuni 16.01

“Leiutasu / Reward”, kuni 10.01

Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii

Talvesalong, kuni 31.12

Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii

Ehalill Halliste, kuni 07.01

Pusa, kuni 07.01

Andrus Raag´i iskinäitus, kuni 07.01

Liiva 13, Võru

Jaga lugu:
SEKRETÄRI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Sekretäriuudised igal nädalal enda postkasti.

Sekretär.ee toetajad:

Enimloetud
Laura Tahk
Laura TahkSekretar.ee toimetajaTel: 53 444 071laura@sekretar.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee