Signe Sillasoo • 14. jaanuar 2011
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome

15.01 kl 19 “Avatar”

20.01 kl 19 “Avatar”

Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater

14.01 kl 19 “Kirsiaed”

14.01 kl 19 “Kõik on täis”

15.01 kl 19 “Augustikuu”

15.01 kl 19 “Grönholmi meetod”

16.01 kl 19 “Pulmad” esietendus

16.01 kl 19 “Krappi viimane lint.

Sammumisi”

18.01 kl 12 “Varastatud oranž

jalgratas”

18.01 kl 19 “Pulmad”

18.01 kl 19 “Aabitsa kukk”

19.01 kl 19 “Eesti matus”

20.01 kl 19 “Augustikuu”

20.01 kl 19 “Panso”

Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

14.01 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”

15.01 kl 12 “Klaabu”

16.01 kl 12 “Vurr-vurr vurrkann”

18.01 kl 11 “Jussikese seitse sõpra”

19.01 kl 11 “Kiki ja Miki”

20.01 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh...”

Lai 1, Tallinn

Endla Teater

15.01 kl 19 “Põletus”

19.01 kl 19 “Röövlitütar Ronja”

20.01 kl 12 “Röövlitütar Ronja”

20.01 kl 19 “Teatrikomöödia”

Keskväljak 1, Pärnu

Estonia

14.01 kl 19 “Silva”

15.01 kl 19 “Metshaldjas

(La Sylphide)”

16.01 kl 17 “Silva”

16.01 kl 17 “Balletiõhtu” Ugala teatris

18.01 kl 19 “Giselle”

19.01 kl 19 “Suveöö unenägu”

Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi SAAL

19.01 kl 19.30 “Kohe näha, et vanad sõbrad” ZUGA ühendatud tantsijad

20.01 kl 19.30 “Kohe näha, et vanad sõbrad” ZUGA ühendatud tantsijad

Pikk 20, Tallinn

Monoteater

20.01 kl 19 “Isa” Vene Kultuurikeskuses

Tallinn

NO99

14.01 kl 19 “(Untitled)”

15.01 kl 19 “(Untitled)”

17.01 kl 19 “(Untitled)”

19.01 kl 19 “Võtame uuesti!”

20.01 kl 19 “Võtame uuesti!”

Sakala 3, Tallinn

PolygonTeater

20.01 kl 19 “Boob teab” esietendus   

Laitse Graniitvillas

Tüve 14-17, Tallinn

Rakvere Teater

14.01 kl 19 “Papagoide päevad”

14.01 kl 19 “Tuulte pöörises”

17.01 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt” Vanemuine väikeses majas

17.01 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”

Sadamateatris

18.01 kl 19 “Elu ja kuidas sellega

toime tulla”

19.01 kl 19 “Meie, mehed “ Ugalas

20.01 kl 19 “Täismäng”

20.01 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater

14.01 kl 19 “Härra Biedermann ja

tulesüütajad”

14.01 kl 19 “Nõks”

15.01 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”

15.01 kl 19 “Üsna maailma lõpus”

17.01 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”

17.01 kl 19 “Üsna maailma lõpus”

18.01 kl 19 “Hecuba pärast”

18.01 kl 19 “Suur mees juba”

19.01 kl 19 “Suur mees juba”

19.01 kl 19 “Hecuba pärast”

20.01 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

20.01 kl 19 “Suur mees juba”

Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater

18.01 kl 19 “Identiteet” Kinos Ekraan

Magasini 5, Tartu

Teoteater

16.01 kl 12 “Linalakk ja Rosalind”

17.01 kl 19 “Kõik (s)ängis”

20.01 kl 19 “Naine ja klarnet”

Vana-Kalamaja 9a,Tallinn

Ugala Teater

14.01 kl 13 “Karlsson katuselt”

14.01 kl 19 “Grace ja Glorie”

15.01 kl 19 “Vanamehed seitsmendalt”

16.01 kl 17 “Balletiõhtu - „Who Cares? ja “Phaidra“

17.01 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk” Vanemuises

20.01 kl 19 “Jürka”

Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater

17.01 kl 19 “Äärmiselt piinlik”

Võru Kultuurimajas Kannel

18.01 kl 19 “Püha müristus”

Vastemõisa Rahvamajas

19.01 kl 19 “Kihluspidu”

Antsla Kultuurikeskuses

20.01 kl 19 “Minu sõbratar

Maksuamet”

Anija Valla Kultuurikeskuses (Kehras)

Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine

14.01 kl 12 “Ninasarvik Otto”

teatri väikeses majas

14.01 kl 19 “Don Juan”

teatri väikeses majas

14.01 kl 19 “Memory 2011”

15.01 kl 12 “Memory 2011”

15.01 kl 19 “Sviit” teatri väikeses majas

15.01 kl 19 “Memory 2011”

16.01 kl 12 “Mowgli”

16.01 kl 16 “Maetud laps”

Sadamateatris

16.01 kl 19 “Madame Butterfly”

teatri väikeses majas

18.01 kl 19 “Evita”

18.01 kl 19 “Elling” Sadamateatris

19.01 kl 19 “Figaro pulm”

teatri väikeses majas

19.01 kl 19 “Quevedo” Sadamateatris

20.01 kl 19 “Giselle”

Vanemuise 6, Tartu

Von Krahli Teater

14.01 kl 19 “Idioodid”

15.01 kl 19 “Idioodid”

17.01 kl 19 “Aasta hiljem :

King Kong ja teised pisiasjad”

18.01 kl 19 “Aasta hiljem :

King Kong ja teised pisiasjad”

Rataskaevu 10, Tallinn

Võru Linnateater

20.01 kl 19 “Popi ja Huhuu“

esietendus

Liiva 13, Võru

KONTSERT

Endla Jazzklubi

15.01 kl 21.30 Jazzliit:

Brian Melvin & East-West Project

Keskväljak 1, Pärnu

Estonia kontserdisaal

16.01 kl 16 “Tallinna

Muusikakeskkooli gala”

Esinevad TMKK parimad solistid ja

kammeransamblid

20.01 kl 19 Franz Liszti

Kammerorkester (Ungari)

Estonia pst 4, Tallinn

Jõhvi kontserdimaja

15.01 kl 17 Elena Stepanenko ja

Evgeni Petrosjan

Pargi 40, Jõhvi

Kirjanike Maja

16.01 kl 19 Tane Mahuta - Maaema väelauludele pühendatud kontsert

Harju tn 1, Tallinn

Kloostri Ait

14.01 kl 20 Jaak Lutsoja (akordion), Tanel Liiberg (kontrabass)  

15.01 kl 20 Vladimir Võssotski (klaver)

Vene 14, Tallinn

Kukruse mõis

14.01 kl 19 Kontsertjazz

Margus Kappel

Kukruse 20, Kukruse küla, Kohtla vald

Kullamaa kultuurimaja

20.01 kl 19 Rein Rannapi klaveriõhtu “Sõrmepalavik”

Kullamaa, Läänemaa

Lokaal Sumin

14.01 kl 21 PS Troika

15.01 kl 21 Liisi Koikson

Turu tn. 21, Tartu

Mooste mõis

14.01 kl 19 “Aafrika rütmid II”

Ndioba Gueye (Senegal),

Issa Dembele (Burkina Faso)

Mooste mõis, Põlvamaa

Mustpeade Maja

16.01 kl 19 “Salong. Jerusalem 1948” Juudi rahvamuusika

Sofia Rubina (vokaal),

Andre Maaker (kitarr),

Julia Anstal (flööt),

Ara Jaralnjan (kontrabass),

Aleksandra Anstal (löökpillid)

Pikk tn. 26, Tallinn

Niguliste kirik

15.01 kl 19 Orthodox Singers - Svjatki

Niguliste 3, Tallinn

NO99

14.01 kl 22 Jazzklubi: Tape That

Sakala 3, Tallinn

Oru Külakeskus

16.01 kl 15 “Aafrika rütmid II”

Ndioba Gueye (Senegal),

Issa Dembele (Burkina Faso)

Oru, Kose vald

Puhas Kuld

14.01 kl 22 Kassidele Iirised

19.01 kl 20 Viljandi Jazziklubi - Introduction 5

Lossi 15, Viljandi

Pärnu kontserdimaja

19.01 kl 19 Franz Liszti

Kammerorkester (Ungari)

Aida 4, Pärnu

RakvereTeatri Jazzukohvik

14.01 kl 21.30 Jazzliit:

Ain Agan & Oleg Pissarenko

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Rock Cafe

14.01 kl 21 Metsatöll /

Tharaphita / Kurjam

15.01 kl 20 “J.M.K.E. 25. juubel”

Turist, Psychoterror, Monstercöuq,

Jaan Pehk, Vaiko Eplik, Ivo Uukkivi,

Tõnu Trubetsky jpt

Tartu mnt. 80d, Tallinn

Rock & Roll Heaven

15.01 kl 21 Metsatöll /

Tharaphita / Kurjam

Tiigi 76A, Tartu

Tartu Linnamuuseum

15.01 kl 19 ELIITkontserdid /

Olga Voronova, Mati Mikalai

Narva mnt. 23, Tartu

Vanemuise kontserdimaja

16.01 kl 16 Elena Stepanenko ja

Evgeni Petrosjan

Vanemuise 6, Tartu

Viitina mõis

15.01 kl 16 “Aafrika rütmid II”

Ndioba Gueye (Senegal),

Issa Dembele (Burkina Faso)

Viitina mõis, Rõuge vald

Vilde lokaal ja kohvik

19.01 kl 19 “AveNue”

bändi juubelikontsert

Aleksandr Kotler (Tel-Aviv, Iisrael),

Vladimir Tšerdakov (Narva, Eesti) ja

Kirill Adõlin (Narva, Eesti)

Vallikraavi 4, Tartu

ViljandiPärimusmuusika Ait

14.01 kl 19 Cätlin Jaago & Piret Päär -Sõnade ja sõrmedega 

Tasuja pst 6, Viljandi

KINO

Cinamon Tartu 

“Armastus ja teised uimastid”

kl 12.30 (v.a. L, P), 15.00 (v.a. E), 19.30 , 21.45; E kl 14.50; L–P kl 17.15

“Roheline vapsik”

kl 19.15, 21.35 (v.a. N); N kl 12.15, 14.45

“Polli päevikud”

kl 20.30

“Turist”

kl 13.00 (v.a. E), 15.30 (v.a. E), 17.40,

19.50 (v.a. N), 22.00; E kl 12.45

“Üks mu sõber”

kl 14.45 (v.a. N), 16.30, 18.45

“Eilne öö”

kl 21.00

“Tron: Pärand”

kl 13.15

“Sa kohtad pikka tumedapäist tundmatut”

kl 17.05

“Kohtumine väikeste Fockeritega”

kl 18.15

“Megameel”

eesti keeles: kl 17.15 (v.a. L–P);

L–P kl 12.00, 14.05

“Kolm järgmist päeva”

kl 15.45 (v.a. N)

“Narnia kroonikad:

Koiduränduri teekond”

kl 14.05 (v.a. L–P); L–P kl 12.30

“Madame Bovary”

E kl 15.00

“Meie senine elu”

N kl 19.45

“Varietee”

N kl 21.35

Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 

“Turist”

kl 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, 22.10;

L–P kl 14.50

“Tron: Pärand” 3D

kl 12.10, 15.15, 18.30, 21.30

“Sa kohtad pikka tumedapäist tundmatut”

kl 13.50, 18.45

“Üks mu sõber”

kl 13.30, 17.40, 19.50, 22.05

“Politseiauto Pelle”

eesti keeles: kl 11.35, 15.40

“Megameel” 3D

eesti keeles: kl 14.50;

vene keeles: kl 12.20

“Narnia kroonikad:

Koiduränduri teekond “ 3D

kl 17.30, 20.20

“Tappev vaheaeg”

kl 11.40, 16.30, 21.10

“Kasiino Jack”

kl 16.50

“Jõulupuud”

kl 12.35, 17.20 (v.a. T), 19.40 (v.a. E, T), 21.50 (v.a. E)

“Eilne öö”

kl 14.40

“Kohtumine väikeste Fockeritega”

kl 11.45, 14.15, 16.45, 19.10 (v.a. N),

21.40 (v.a. N)

“Roheline vapsik” 3D

12.00, 15.00, 18.15 (v.a. N), 21.15

“Kusagil”

kl 11.55, 14.30, 19.20, 21.45

“Armastus ja teised uimastid”

kl 11.50, 14.25, 16.55 (v.a. T),

19.25 (v.a. T, N), 22.00

Met Opera HD Live:

“Tütarlaps Läänest”

E kl 19.00

Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan

“Tron: Pärand” 3D

kl 21.30

“Politseiauto Pelle”

eesti keeles: kl 12.45

“Kõrbelill”

kl 19.00

“Tappev vaheaeg”

kl 17.00

“Pidurdamatu”

kl 14.45, 21.45

“Roheline vapsik” 3D

12.30, 15.30, 18.30 (v.a. T–K)

Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri         

“Megameel” 3D

vene keeles, eestikeelsete subtiitritega!: L–P kl 12.30

“Turist”

vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 14.30, 16.45 (v.a. T), 19.00 (v.a. P, T), 21.15 (v.a. E)

inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 16.45; P kl 19.00; E kl 21.15

“Tron: Pärand”

vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 16.15, 18.45

“Narnia kroonikad:

Koiduränduri teekond “ 3D

vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 14.00

“Jõulupuud”

kl 16.30, 18.30, 20.45; L–P kl 12.00

“Luba mind sisse”

kl 13.45, 21.30

Tallinna mnt 41, Narva

Kino kosmos

NB! Kino Kosmos on

esmaspäeviti suletud

“Megameel”

eesti keeles: kl 15.00

“Skyline - ära vaata üles”

kl 14.00

“Sotsiaalvõrgustik”

kl 20.15

“Järgmised kolm päeva”

kl 18.00, 20.30

“Elusalt maetud”

kl 16.00

“Söö, palveta, armasta”

kl 17.30

Pärnu mnt 45, Tallinn

Kannel

“Saatan”

L–P kl 19.00; K kl 20.00

“Megameel”

L, P, K kl 17.00; K kl 18.30

Liiva 13, Võru

Solaris kino

“Roheline vapsik”

kl 13.45(v.a. E), 16.30 (v.a. E),

19.15 (v.a. E), 22.00 (v.a. E);

E kl 13.30, 16.15, 19.00

“Armastus ja teised uimastid”

kl 12.00, 16.20, 18.45, 21.15 (v.a. E, K, N); K kl 21.45; N kl 22.00

“Kusagil”

kl 15.15, 17.30 (v.a. E), 19.40 (v.a. E, K), 21.45 (v.a. E, K, N); N kl 13.00, 22.10;

E kl 17.20, 19.30; K kl 19.45, 22.10

“Turist”

kl 14.30, 16.45, 19.15 (v.a. N),

21.30 (v.a. E)

“Tron. Pärand”

kl 12.45 (v.a. N), 15.00 (v.a. L, P), 18.30 (v.a. K, N), 21.10 (v.a. E,N);

K kl 19.40; N kl 21.15

“Jõulupuud”

kl 12.15 (v.a. E); E kl 12.10

“Pähklipureja” 3D

Vene keeles: kl 11.45, 14.00, 16.15

“Kohtumine väikeste Fockeritega”

kl 17.00 (v.a. E, K, N), 19.30 (v.a. N), 21.40 (v.a. E,N); N kl 14.20, 20.45;

“Kasiino Jack”

kl 21.50 (v.a. E, K);

E kl 16.50 K kl 22.00

“Megameel”

eesti keeles: kl 11.40 (v.a. E),

13.00 (v.a. N), 17.30;

E kl 11.15; N kl 13.45; L–P kl 14.15

“Polli päevikud”

kl 14.20 (v.a. E, N), 19.10(v.a. E, K, N);

E kl 14.10, 19.00; N kl 16.30; K kl 17.00

“Narnia kroonikad.

Koiduränduri teekond “

kl 11.30 (v.a. N), 13.50 (v.a. L,P);

N kl 12.40; L–P kl 15.10

“Kuninga kõne”

esilinastus: N kl 19.15

“Varietee”

esilinastus N kl 19.00

“Meie senine elu”

esilinastus N kl 18.45

“Rapuntsel” esilinastus

eesti keeles: N kl 18:30;

vene keeles:  N kl 18:15

Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

“Ernst Jõesaar (1905–1985)”,

kuni 20.03

Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo

ArtDepoo esimene püsinäitus,

kuni 15.01 

Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii

“Rääkivad pead” Lilli-Krõõt Repnau, 17.01–29.01

“Koertenäitus” Edith Karlson,

kuni 15.01  

Pikk 18, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum

“Scripta manent IV”

Rahvusvaheline

köitekunstinäitus, kuni 09.01

Lai 17, Tallinn

Haus Galerii

“Liblikas ja tuisk” Ivika Luisk,

kuni 28.01

Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii

“Urbans - unio mystica” Mall Nukke, 19.01–31.01

“Guts´n´Roses” Mihkel Kleis,

kuni 17.01                 

Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04

Püsiväljapanek:

16.–20. saj maalikunst.

Madalmaade, saksa, itaalia,

vene meistrid

18.–20. saj Lääne-Euroopa ja

Vene tarbekunst ning skulptuur

Weizenbergi 37, Tallinn

Kodulinna Maja

“13 x Valter” 13 Edgar Valteri

toredat pilti, kuni 31.01

Gümnaasiumi 3, Tallinn

Kondase Keskus

“Meelemaastikke sõrmede

kaudu”, kuni 30.01 

Püsiekspositsioon:

“Paul Kondase maalid”

Pikk 8, Viljandi

Kumu

“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06

“Mapping. Ljubljana Graafikabiennaali hitid. Tallinna XV Graafikatriennaal”, kuni 17.04

Püsiväljapanek:

Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.

Eesti kunst Teise maailmasõja

lõpust taasiseseisvumiseni.

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum

“Simson ja Deliila. Itaalia maali lugu”, kuni 30.04

Püsiväljapanek:

Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst

Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum

“Raami pildid.

Villem Raam fotograafina”,

kuni 29.05

Püsiväljapanek:

“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,

“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku

hõbevarad”

Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum

“Rein Aguri puuskulptuuride näitus”, kuni 01.02

Püsinäitused:

“Ferdinand Veike ekspositsioon”,

“Nukuteatri ajalugu Eestis”,

“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”,

“Maailma nukkude saal”,

“Õuduste kelder”, “Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”, “Tähtede Võlv”, “Nukutöökojad”, “Auruteater”

Lai 1, Tallinn

Pirita Vaba Aja Keskus

“Franki Tiibet” Jasper Zoova, kuni 21.01

Merivälja tee 3, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

“In Graafika”, kuni 29.01 

Nikolai 27, Pärnu

PärnuLinnagalerii Raekojas

“In Graafika”, kuni 29.01

Uus tn 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii

“Raha” Money,Money,Money:

Tanel Rannala ja Mart Raun, 20.01–13.02

“Ungari utoopia” (koostanud Denes Farkas & Anders Härm), kuni 16.01

Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja

„Tartu kunstnike aastalõpu näitus”,

kuni 16.01

Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum

“Eesti filminukud”

“Eesti mänguasjategijad”

“Sõrmuste Isanda nukud”

“Ajalugu mängides”

Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi

meisterdatud mänguasjadest

“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik

“Miriami maailm”

Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum

“Teekond valgustumisse”

Kaljo Põllu graafika, kuni 28.02

Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum

“Omadega mäel” Eesti Tekstiilikunstnike Liidu aastanäitus, kuni 16.01

Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii

“Välgatus” Nelly Drell, kuni 29.01

Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii

“Elu keerises” Tatjana Kutsjuba digigraafika näitus, kuni 04.02

“Elutants e. värvirikkaid tervitusi Lõuna-Eestist halli Kultuuripealinna”

Andrus Kasemaa juubelinäitus, kuni 04.02

“Tähelepanek ja tõlgendus”

Inari Krohn’i graafikanäitus, kuni 04.02

Liiva 13, Võru

Jaga lugu:
SEKRETÄRI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Sekretäriuudised igal nädalal enda postkasti.

Sekretär.ee toetajad:

Enimloetud
Laura Tahk
Laura TahkSekretar.ee toimetajaTel: 53 444 071laura@sekretar.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee