Signe Sillasoo • 28. jaanuar 2011
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater

28.01 kl 19 “Rahauputus”

28.01 kl 19 “Leekrüübe”

28.01 kl 19 “Aabitsa kukk”

29.01 kl 19 “Grönholmi meetod”

30.01 kl 19 “Hirmus veretöö

Läänemerel” esietendus

30.01 kl 19 “Pulmad”

01.02 kl 19 “Hirmus veretöö

Läänemerel”

01.02 kl 19 “Panso”

02.02 kl 19 “Rahauputus”

02.02 kl 19 “Pulmad”

03.02 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta

tegid siia...”

Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

28.01 kl 11 “Ise, ise ka!”

29.01 kl 12 “Nukumängu ABC”

29.01 kl 12 “Kiki ja Miki”

30.01 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh... “

01.02 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”

02.02 kl 11 “Prügihunt ja Superjänes”

03.02 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”

Lai 1, Tallinn

Endla Teater

28.01 kl 19 “Külmale maale”

29.01 kl 19 “Külmale maale”

02.02 kl 19.30 “Mässajad”

Kanuti Gildi saalis

03.02 kl 19 “Testosteroon”

Keskväljak 1, Pärnu

Estonia

28.01 kl 19 “Kolm musketäri”

30.01 kl 12 “Metshaldjas”

(La Sylphide)

30.01 kl 19 “Minu veetlev leedi”

02.02 kl 19 “Nahkhiir”

03.02 kl 19 “La Traviata”

Estonia pst 4, Tallinn

Kuressaare Linnateater

31.01 kl 19 “Hind”

Vanemuise väikeses majas

01.02 kl 19 “Hind”

Valga Kultuurikeskuses

02.02 kl 19 “Hind”

Võru Kultuurimajas Kannel

Tallinna 20, Saaremaa

NO99

01.02 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

Sakala 3, Tallinn

PolygonTeater

03.02 kl 19 “Boob teab”

Laitse Graniitvillas

Tüve 14-17, Tallinn

Rakvere Teater

28.01 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: Kirjad Jumalale”

Otepää kultuurikeskuses

28.01 kl 19 “Elu ja kuidas sellega

toime tulla”

28.01 kl 19 “Toatüdrukud”

Pangamajas

31.01 kl 12 “Pipi Pikksukk”

Eesti Draamateatris

31.01 kl 19 “Täismäng”

Eesti Draamateatris

01.02 kl 19 “Tuulte pöörises”

01.02 kl 19 “Papagoide päevad”

02.02 kl 19 “Toatüdrukud”

Pangamajas

02.02 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: Kirjad Jumalale” Endlas

03.02 kl 19 “Torm”

03.02 kl 19 “Toatüdrukud”

Pangamajas

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater

28.01 kl 19 “Jumala Narride

Vennaskond”

28.01 kl 19 “Üsna maailma lõpus”

29.01 kl 19 “Üsna maailma lõpus”

29.01 kl 19 “Jumala Narride

Vennaskond”

31.01 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

31.01 kl 19 “Homme näeme”

01.02 kl 19 “Üsna maailma lõpus”

01.02 kl 19 “Jumala Narride

Vennaskond”

02.02 kl 19 “Härra Biedermann ja

tulesüütajad”

02.02 kl 19 “Jumala Narride

Vennaskond”

02.02 kl 19 “Üsna maailma lõpus”

03.02 kl 19 “Hecuba pärast”

03.02 kl 19 “Suur mees juba”

03.02 kl 19 “Meie, kangelased”

Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater

31.01 kl 19 “Sisaliku tee”

Genialistide Klubis

01.02 kl 18 “Sisaliku tee”

Genialistide Klubis

Magasini 5, Tartu

Theatrum

28.01 kl 18 “Kokteiliõhtu”

29.01 kl 18 “Kokteiliõhtu”

Vene 14, Tallinn

Ugala Teater

28.01 kl 19 “Äärmiselt piinlik”

Aruküla Kultuurimajas

29.01 kl 19 “Äärmiselt piinlik”

Rakvere Teatris

30.01 kl 19 “Äärmiselt piinlik”

Viljandi teatris “Ugala”

31.01 kl 19 “Minu sõbratar

Maksuamet” Vene Teatris

02.02 kl 19 “Äärmiselt piinlik”

Kilingi-Nõmme Klubis

03.02 kl 19 “Üllatuskülaline”

Kiviõli Rahvamajas

Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater

28.01 kl 19 “Äärmiselt piinlik”  

Aruküla Kultuurimajas

29.01 kl 19 “Äärmiselt piinlik”   Rakvere Teatris

30.01 kl 19 “Äärmiselt piinlik”  

Viljandi teatris “Ugala”

31.01 kl 19 “Minu sõbratar

Maksuamet” Vene Teatris

02.02 kl 19 “Äärmiselt piinlik”  

Kilingi-Nõmme Klubis

03.02 kl 19 “Üllatuskülaline”

Kiviõli Rahvamajas

Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine

28.01 kl 12 “Nukitsamees”

teatri väikeses majas

28.01 kl 19 “Sugar ehk Dzässis ainult tüdrukud”

28.01 kl 19 “Rumm ja viin”

Sadamateatris

28.01 kl 19 “Elling”

Rapla Kultuurikeskuses

29.01 kl 12 “Detektiiv Lotte”

29.01 kl 19 “Kaunimad hetked Su elus” teatri väikeses majas

29.01 kl 19 “Ämbliknaise suudlus”

30.01 kl 12 “Lotte ja Bruno

muusikatund” teatri väikeses majas

30.01 kl 16 “Vihmamees”

teatri väikeses majas

01.02 kl 19 “Sviit” teatri väikeses majas

02.02 kl 12 “Ninasarvik Otto”

teatri väikeses majas

02.02 kl 18 “Ninasarvik Otto”

teatri väikeses majas

03.02 kl 19 “Vihmamees”

teatri väikeses majas

Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater

28.01 kl 18 “Kas sulle meeldib

porno?”

31.01 kl 18 “Kas sulle meeldib

porno?”

Tõnismägi 2, Tallinn

KONTSERT

Athena keskus

28.01 kl 19 Taavi Peterson ja

The Doors tributeband

Narva mnt 2, Tartu

Clazz

28.01 kl 22 Laura Põldvere &

Jürmo Eespere Quartet

29.01 kl 22 Gruuv Grupp & Kaire Vilgats

31.01 kl 22 Jam Session

03.02 kl 22 Fried Funk Soundsystem feat. Marilin Kongo &

Mairo Marjamaa

Vana turg 2, Tallinn

Endla Jazzklubi

28.01 kl 21.30 Jazzliit:

Sööt, Remmel, Jaraljan, Abner

Keskväljak 1, Pärnu

Estonia kontserdisaal

28.01 kl 19 XXII Barokkmuusikafestival avakontsert “Püha linn,

Jeruusalemm”

Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,

Segakoor Latvija ,

Pavel Vernikov (viiul, Iisrael),

dirigent Andres Mustonen     

29.01 kl 12 Eesti Kooriühingu

aastakontsert

01.02 kl 19 “XXII Barokkmuusikafestival Die Singphoniker”

Vokaalansambel

Die Singphoniker (Saksamaa)

Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed

02.02 kl 19 KontsertJazz

“Nõiutud veerandtunnid”

Palad Tanel Rubeni uuelt CD-lt

Estonia pst 4, Tallinn

Jõhvi kontserdimaja

29.01 kl 17 “XXII Barokkmuusikafestival Joel Frederiksen”

Joel Frederiksen

(bass, renessanss-lauto, Saksamaa) 

03.02 kl 19 KontsertJazz

“Nõiutud veerandtunnid”

Palad Tanel Rubeni uuelt CD-lt

Pargi 40, Jõhvi

Kanuti Gildi SAAL

31.01 kl 19.30 Improtest:

Priit Lehto & Rivo Laasi

03.02 kl 19.30 Klassikaraadio:

Mari Kalkun ja ansambel „Vihmakõnõ”

Pikk 20, Tallinn

Klubi Plink Plonk

28.01 kl 22 Leslie Da Bass

plaadiesitlus + special guest

29.01 kl 22 Fast K, TMF, Okym Riim

Vallikraavi 4, Tartu

Lokaal Sumin

28.01 kl 21 “Kvaliteetaeg” 

Koit Toome ja Jorma Puusaag

Turu tn. 21, Tartu

Mederi saal

30.01 kl 16 “XXII Barokkmuusikafestival Natalia Gutman”

Natalia Gutman (tšello, Venemaa)

30.01 kl 18 “XXII Barokkmuusikafestival Joel Frederiksen” Joel Frederiksen (bass, renessanss-lauto, Saksamaa)

Suur-Kloostri 16, Tallinn

Mustpeade Maja

29.01 kl 18 “XXII Barokkmuusikafestival Vivaldi triosonaadid”

Svjatoslav Moroz (viiul, Venemaa),

Andres Mustonen (viiul),

Natalia Gutman (tšello, Venemaa),

Ivo Sillamaa (klavessiin)

Pikk tn. 26, Tallinn

Nokia Kontserdimaja

29.01 kl 19 Tõnis Mägi: Tarkus

Estonia pst 9, Tallinn

NO99

28.01 kl 22 Jazzklubi:

TTT- TomTommTrio

Sakala 3, Tallinn

Rahvusraamatukogu Teatrisaal

02.02 kl 18 Marilyn Jurmani

soolokontsert

Tõnismägi 2, Tallinn

Tallinna Jaani kirik

03.02 kl 19 XXII Barokkmuusikafestival “Siioni muusa”

Eesti Filharmoonia Kammerkoor,

Hortus Musicuse laiendatud koosseis,

dirigent Andres Mustonen

Vabaduse väljak 1, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja

01.02 kl 19 KontsertJazz

“Nõiutud veerandtunnid”

Palad Tanel Rubeni uuelt CD-lt

02.02 kl 19 “XXII Barokkmuusikafestival Die Singphoniker”

Vokaalansambel

Die Singphoniker (Saksamaa)

Vanemuise 6, Tartu

Vene Kultuurikeskus

29.01 kl 17 Tallinna Keelpillitrio / Meistrite Akadeemia 

Mere pst 5, Tallinn

ViljandiPärimusmuusika Ait

28.01 kl 19 Kaminakontsert -

Lauri Õunapuu ja Tarmo Noormaa  

02.02 kl 20 Viljandi Jazziklubi -

Talts-Karu-Kollom

03.02 kl 19 Ansambli SILD kontsert

Tasuja pst 6, Viljandi

KINO

Cinamon Tartu 

“127 tundi”

R–K kl 12.30, 14.30, 20.05, 22.00;

N kl 12.30, 14.30, 16.30, 21.15

“Mehaanik”

kl 12.45, 17.30, 19.35, 21.45

“Meie senine elu”

kl 12.00 (v.a. E), 19.15 (v.a. N), 21.35

“Varietee”

kl 15.45, 18.15

“Rapuntsel”

eesti keeles:

kl 12.05, 14.05, 16.05 (v.a. E), 18.05 (v.a. N)

“Armastus ja teised uimastid”

kl 13.15, 20.45

“Roheline vapsik”

kl 15.00

“Turist”

kl 14.15 (v.a. E), 16.45, 21.00; E kl 12.00

“Üks mu sõber”

kl 16.30 (v.a. N), 18.45

“Läänerindel muutuseta”

E kl 15.00

“Kuidas sa tead”

N kl 18.30

“Sanctum”

N kl 19.15

Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 

“Turist”

kl 18.50 (v.a. N), 22.00

“Tron: Pärand” 3D

kl 15.20, 20.50

“Üks mu sõber”

kl 17.05

“Jõulupuud”

kl 21.15

“Roheline vapsik” 3D

14.50, 20.30 (v.a. N)

“Armastus ja teised uimastid”

kl 14.15, 21.25

“Rapuntsel” 3D

eesti keeles: kl 11.45, 12.05, 12.15, 14.25, 16.50, 17.00, 17.15, 17.50, 19.10, 19.45;

L—P kl 14.45; R–P kl 17.15; L–P kl 14.45

vene keeles:

kl 12.00, 12.40, 14.40, 17.15, 18.20

“Meie senine elu”

kl 11.55, 14.30, 19.15, 21.45

“Koletised”

kl 12.30, 22.25 (v.a. N)

“Kuninga kõne”

kl 14.35, 17.10, 19.50 (v.a. N)

“Varietee”

kl 12.20, 17.25, 22.10

“Mehaanik”

kl 12.10, 14.20, 16.40, 19.30, 21.45

“Printsess”

kl 14.55, 19.55

“127 tundi”

kl 12.45, 15.00, 17.45, 20.00, 22.15

National Theatre Live Hd:

“King Lear” N kl 21.00

Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan

“Politseiauto Pelle”

eesti keeles: kl 12.15

“Kõrbelill”

kl 18.45

“Roheline vapsik” 3D

kl 21.45 (v.a. N)

“Rapuntsel” 3D

eesti keeles: kl 11.45, 14.15,

16.45 (v.a. P, K), 19.15 (v.a. P, E, K, N)

“Elusalt maetud”

kl 14.00

“Kolm järgmist päeva”

kl 16.15, 21.30

Moskva Suure Teatri ballett: “Tantsutund / Giselle” P kl 18.00

National Theatre Live:

“Kuningas Lear” N kl 21.00

Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri         

“Megameel”

vene keeles, eestikeelsete

subtiitritega: L–P kl 12.30

“Turist”

vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 14.30, 16.45,

19.00 (v.a. P), 21.15;

inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: P kl 19.00

“Tron: Pärand”

vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 20.30 (v.a. P, N)

“Jõulupuud”

kl 15.00, 19.15; L–P kl 12.45

“Rapuntsel” 3D

vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 13.45, 16.00, 18.15 (v.a. P);

L–P kl 11.30

“Tappev vaheaeg”

kl 17.15, 21.30

Moskva Suure Teatri ballett: “Tantsutund / Giselle” P kl 18.00

National Theatre Live:

“Kuningas Lear” N kl 21.00

Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kosmos

NB! Kino Kosmos on

esmaspäeviti suletud!

“Megameel”

eesti keeles: kl 14.15

“Tappev vaheaeg”

kl 14.00

“Eilne öö”

kl 20.15

“Sa kohtad pikka tumedapäist tundmatut”

kl 16.00

“Kasiino Jack”

kl 18.45

“Kusagil”

18.00

“Kohtumine väikeste Fockeritega”

kl 16.30, 21.00

Pärnu mnt 45, Tallinn

Solaris kino

“Roheline vapsik”

kl 14.50 (v.a. L–P); L–P kl 19.20

“Armastus ja teised uimastid”

R–P kl 12.40, 17.20, 21.20;

E–K kl 12.10, 17.00, 21.20;

N kl 14.00, 21.20

“Kusagil”

kl 11.45 (v.a. L, P, N)

“Turist”

L–P kl 14.10, 17.40, 20.00, 22.15;

R, E–K kl 12.15, 14.30, 16.50, 19.10, 21.15;

N kl 12.15, 14.30, 16.50, 19.20 , 21.30

“Tron. Pärand”

kl 12.20   

“Kuninga kõne”

L–P kl 16.00, 18.30, 21.00;

R, E,–N kl 14.10, 16.45, 19.15(v.a. N), 21.50

“Varietee”

16.20, 21.45(v.a. L,P,N); L–P kl 21.15

“Meie senine elu”

L–P kl 11.45, 18.50, 21.50;

R,E–K kl 13.50, 18.50, 21.30;

N kl 11.30, 18.50, 21.25

“Rapuntsel”

eesti keeles: L–P kl 11.00, 12.00, 13.10, 14.20, 15.20, 16.40, 19.00;

E–N kl 12.00, 14.20, 16.40, 19.00(v.a. N): N kl 19.10;

vene keeles:

L–P kl 11.30, 13.45, 15.00, 17.15;

E–N kl 11.50, 17.15, 19.30(v.a. N)

“Kirjad inglile”

R–P kl 12.45, 15.00, 19.40, 22.00;

E–K kl 12.30, 14.40, 19.20, 21.40;

N kl 13.30, 16.00, 21.45

“Mehaanik”

R–P kl 15.10, 17.30, 19.50, 22.10;

E–K kl 15.00, 17.20, 19.40, 22.00;

N kl 12.30, 14.45, 17.10, 22.10

“Sanctum“ 3D

esilinastus: N kl 19.00

“Kuidas sa tead”

esilinastus: N kl 19.30

“Ilus”

esilinastus: N kl 20.45

“Musta nõia aasta”

esilinastus: N kl 19.15

Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

“Ernst Jõesaar (1905–1985)”,

kuni 20.03

Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii

“Soe tuba” Kaarel Eelma, 31.01–12.02

“Rääkivad pead” Lilli-Krõõt Repnau, kuni 29.01   

Pikk 18, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum

“Slovakkia kaasaegne klaasikunst”,

kuni 10.04

““Družba narodov ehk rahvaste sõprus” Eesti, Läti, Leedu keraamika,

29.01–10.04

Lai 17, Tallinn

Haus Galerii

Piret Rohusaar, 01.02–04.03

“Liblikas ja tuisk” Ivika Luisk,

kuni 28.01

Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii

“Inimarengu aruanne osa II”

Andrus Joonas & Siram, 02.02–14.02

“Urbans - unio mystica” Mall Nukke,

kuni 31.01                 

Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04

Püsiväljapanek:

16.–20. saj maalikunst.

Madalmaade, saksa, itaalia,

vene meistrid

18.–20. saj Lääne-Euroopa ja

Vene tarbekunst ning skulptuur

Weizenbergi 37, Tallinn

Kodulinna Maja

“13 x Valter” 13 Edgar Valteri

toredat pilti, kuni 31.01

Gümnaasiumi 3, Tallinn

Kondase Keskus

“Iseõppinud kunstniku

Antonina Kivimaa maalinäitus”,

kuni 27.02

“Meelemaastikke sõrmede

kaudu”, kuni 30.01 

Püsiekspositsioon:

“Paul Kondase maalid”

Pikk 8, Viljandi

Kumu

“Armastuse, mitte raha pärast”

Tallinna XV Graafikatriennaal, kuni 08.05

“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06

“Mapping. Ljubljana Graafikabiennaali hitid. Tallinna XV Graafikatriennaal”, kuni 17.04

Püsiväljapanek:

Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.

Eesti kunst Teise maailmasõja

lõpust taasiseseisvumiseni.

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum

“Simson ja Deliila. Itaalia maali lugu”, kuni 30.04

Püsiväljapanek:

Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst

Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum

“Raami pildid.

Villem Raam fotograafina”,

kuni 29.05

Püsiväljapanek:

“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,

“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku

hõbevarad”

Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum

“Rein Aguri puuskulptuuride näitus”, kuni 01.02

Püsinäitused:

“Ferdinand Veike ekspositsioon”,

“Nukuteatri ajalugu Eestis”,

“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”,

“Maailma nukkude saal”,

“Õuduste kelder”, “Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”, “Tähtede Võlv”, “Nukutöökojad”, “Auruteater”

Lai 1, Tallinn

Pirita Vaba Aja Keskus

“Puškiniana” fotonäitus, kuni 24.02

Merivälja tee 3, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

“In Graafika”, kuni 29.01 

Nikolai 27, Pärnu

Pärnu

Linnagalerii Raekojas

“In Graafika”, kuni 29.01

Uus tn 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii

“Raha” Money,Money,Money:

Tanel Rannala ja Mart Raun, kuni 13.02 

Harju 13, Tallinn

Tartu Mänguasjamuuseum

“Eesti filminukud”

“Eesti mänguasjategijad”

“Ärtu äss ja ja pada emand”

“Ajalugu mängides”

Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi

meisterdatud mänguasjadest

“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik

“Miriami maailm”

Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum

“Teekond valgustumisse”

Kaljo Põllu graafika, kuni 28.02

Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum

“Kihnu Ljõnnud” Mark Soosaar,

fotod, kuni 28.02

“Kihnu pulm” Mati Kose,

fotod, kuni 28.02

“Omadega mäel” Eesti Tekstiilikunstnike Liidu aastanäitus, kuni 31.01

Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii

“Välgatus” Nelly Drell, kuni 29.01

Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii

“Elu keerises” Tatjana Kutsjuba digigraafika näitus, kuni 04.02

“Elutants e. värvirikkaid tervitusi Lõuna-Eestist halli Kultuuripealinna”

Andrus Kasemaa juubelinäitus, kuni 04.02

“Tähelepanek ja tõlgendus”

Inari Krohn’i graafikanäitus, kuni 04.02

Liiva 13, Võru 

Jaga lugu:
SEKRETÄRI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Sekretäriuudised igal nädalal enda postkasti.

Sekretär.ee toetajad:

Enimloetud
Laura Tahk
Laura TahkSekretar.ee toimetajaTel: 53 444 071laura@sekretar.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee