4. veebruar 2011

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome

04.02 kl 19 “Avatar”

05.02 kl 20 “Avatar”

Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater

04.02 kl 19 “Vombat”

04.02 kl 19 “Pulmad”

05.02 kl 19 “Hiilgav!”

05.02 kl 19 “Aabitsa kukk”

06.02 kl 19 “Kirsiaed”

Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

04.02 kl 11 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”

05.02 kl 12 “Ise, ise ka!”

06.02 kl 12 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”, esietendus

06.02 kl 12 “Prügihunt ja Superjänes”

Lai 1, Tallinn

Endla Teater

04.02 kl 19 “Teatrikomöödia”

05.02 kl 19 “Ära muretse, kallis!”

05.02 kl 19 “Esimesed suudlused”

Türi kultuurimajas

Keskväljak 1, Pärnu

 Estonia

04.02 kl 19 “Luikede järv”

05.02 kl 19 “Cosi fan tutte”

06.02 kl 17 “Kolm musketäri”

Estonia pst 4, Tallinn

NO99

04.02 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

05.02 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

Sakala 3, Tallinn

Rakvere Teater

04.02 kl 19 “39 astet”

04.02 kl 19 “Eikellegimaa”

04.02 kl 19 “Mina, naine”  

Viimsi huvikeskuses

05.02 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”

05.02 kl 19 “Täismäng”

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater

04.02 kl 19 “Hecuba pärast”

04.02 kl 19 “Meie, kangelased”

04.02 kl 19 “Suur mees juba”

05.02 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”

05.02 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond” 

05.02 kl 19 “Üsna maailma lõpus”

Lai 23, Tallinn

Ugala Teater

04.02 kl 11 “Limpa ja mereröövlid”  Paide kultuurikeskuses

04.02 kl 19 “Meeste kodu”

05.02 kl 14 “Grace ja Glorie”

05.02 kl 19 “Meeste kodu”

Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine

04.02 kl 19 “Puhastus”

teatri väikses majas

04.02 kl 19 “Evita”

05.02 kl 19 “Kaos”

06.02 kl 16 “Nukitsamees”

teatri väikses majas

06.02 kl 19 “Gorgo kingitus”

Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater

07.02 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”

08.02 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”

09.02 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”

10.02 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”

Tõnismägi 2, Tallinn

KONTSERT

Athena keskus

07.02 kl 19 JÄÄÄÄR 20, lisakontsert

10.02 kl 19 Bonzo “End otsides”

Narva mnt 2, Tartu

Estonia kontserdisaal

04.02 kl 19 Bella Hristova ja

Dima Slobodeniouk

05.02 kl 19 XXII barokkmuusikafestivali lõppkontsert: Bach ja pojad

10.02 kl 19 Nikolai Rimski-Korsakov “Tsaari mõrsja”

Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed

08.02 kl 19 “Muusika läbi pisarate”

Estonia pst 4, Tallinn

Haanja Rahvamaja

06.02 kl 16 “Sõnade ja sõrmedega”, Cätlin Jaago & Piret Päär 

Haanja

Haapsalu Kultuurikeskus

10.02 kl 19 Juhan Viidingu laulude õhtu: osa 2

Posti 3, Haapsalu

Jõhvi kontserdimaja

10.02 kl 19 “Hiina uusaasta”,

ansambel Yue Ran Ran (Peking), meister Zhang Shangmini võitluskunstide trupp Weifang

Pargi 40, Jõhvi

Maarja-Magdaleena Gild

10.02 kl 18 “Sõnade ja sõrmedega”, Cätlin Jaago & Piret Päär

Uus tn 5, Pärnu

Mustpeade Maja

04.02 kl 19 XXII barokkmuusikafestival: Ensemble La Fenice

Pikk tn 26, Tallinn

NO99

04.02 kl 22 Jazzklubi:

Pistol nr 9 (Eesti-Taani)

Sakala 3, Tallinn

Pärimusmuusika

Aida kohvik

09.02 kl 20 Viljandi Jazziklubi

esitleb: Lembit Saarsalu &

Leonid Vintskevitsh (RUS)

Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu Kontserdimaja

04.02 kl 19 KontsertJazz:

“Nõiutud veerandtunnid”

Palad Tanel Rubeni uuelt CD-lt

09.02 kl 19 “Hiina uusaasta”,

ansambel Yue Ran Ran (Peking), meister Zhang Shangmini võitluskunstide trupp Weifang

Aida 4, Pärnu

Raekelder

05.02 kl 19 Pistol nr 9

Tallinna 2, Kuressaare

Rakvere pangamaja

04.02 kl 19 “Ibeeria”,

Maria Rääk (koreograafia, tants, löökpillid), 

Kristo Käo (kitarr, löökpillid),

Reigo Ahven (löökpillid, basskitarr)

Turu plats 2, Rakvere

 KINO

Cinamon Tartu 

“Kuidas sa tead”

R, E–N kl 13.15, 15.45, 18.15, 20.45;

L–P kl 13.30, 16.00, 18.45, 21.15

“Sanctum”

kl 12.15, 14.30, 16.45, 21.30

“Kirjad Inglile”

R, E–N kl 21.15;

L–P 20.35

“127 tundi”

kl 19.35, 21.45

“Mehaanik”

kl 13.00, 15.15, 19.50 (v.a N), 22.00

“Meie senine elu”

kl 17.15

“Varietee”

kl 14.45

“Rapuntsel” eesti keeles:

R, E–N 12.00, 14.05, 17.45;

L–P 12.00, 14.15, 16.20

“Armastus ja teised uimastid”

R, T, K kl 18.30;

L–P kl 17.30;

E, N kl 19.15

“Turist”

R–L kl 12.30, 19.00;

P–N kl 12.30

“Üks mu sõber”

R, E–N kl 16.15;

L–P kl 18.25

“Gulliveri reisid”

N kl 20.00

Turu 2, Tartu

Forum Cinemas Astri         

“Megameel”

vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: L–P kl 12.30

“Turist”

vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega:

kl 16.45, 19.00 (v.a E), 21.15;

inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega:

E kl 19.00

“Tron: Pärand”

vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 20.45

“Rapuntsel” 3D

vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 14.00, 16.15, 18.30; L–P kl 11.45

“Mina, supervaras”

eesti keeles: kl 14.30

“Sanctum”

kl 14.45, 17.00, 19.15, 21.30;

L–P kl 12.30

Tallinna mnt 41, Narva

Kino kosmos

NB! Kino Kosmos on

esmaspäeviti suletud.

“Megameel”

eesti keeles: kl 14.00

“Eilne öö”

kl 16.00

“Kasiino Jack”

kl 18.00

“Kusagil”

kl 20.30

“Kohtumine väikeste Fockeritega”

kl 14.30, 18.45

“Jõulupuud”

kl 21.00

“Koletised”

kl 16.45

Pärnu mnt 45, Tallinn

kino sõprus

“Mr Nobody”

L-P kl 14.00

“Paljad luud”

kl 17.00, 12.00, kl 21.00,

E kl 22.00

“Banksy: elevant kingipoes”

kl 19.00, E 20.00

“Hetkede vabrik”

kl 20.00

BFM esitleb: “Sõpruse filmikool – olen uudishimulik, kollane”

E kl 17

Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

“Ernst Jõesaar (1905–1985)”,

kuni 20.03

Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii

“Soe tuba”,

Kaarel Eelma, kuni 12.02   

Pikk 18, Tallinn

Haus Galerii

Piret Rohusaar,

kuni 04.03

Uus tn 17, Tallinn

Hobusepea galerii

“Inimarengu aruanne osa II”,

Andrus Joonas & Siram,

kuni 14.02                

Hobusepea 2, Tallinn

Kondase Keskus

“Iseõppinud kunstniku

Antonina Kivimaa maalinäitus”,

kuni 27.02  

Püsiekspositsioon:

Paul Kondase maalid

Pikk 8, Viljandi

Mikkeli muuseum

“Simson ja Deliila. Itaalia maali lugu”, kuni 30.04

Püsiväljapanek:

Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.–20. saj Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst

Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum

“Raami pildid.

Villem Raam fotograafina”,

kuni 29.05

Püsiväljapanekud:

“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,

“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad”

Niguliste 3, Tallinn

Pirita VabaAjaKeskus

“Puškiniana”,

fotonäitus, kuni 24.02

Merivälja tee 3, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

Pärnu Rakenduskunsti Ühingu aastanäitus,

kuni 16.02 

Nikolai 27, Pärnu

Pärnu

LINNAGALERII RAEKOJAS

Rauno Thomas Moss,

09.02–05.03

Uus tn 4, Pärnu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum

“Teekond valgustumisse”,

Kaljo Põllu graafika,

kuni 28.02

Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum

“Kihnu Ljõnnud”,

Mark Soosaare fotod,

kuni 28.02

“Kihnu pulm”,

Mati Kose fotod,

kuni 28.02

“Omadega mäel”,

Eesti Tekstiilikunstnike Liidu aastanäitus, kuni 31.01

Esplanaadi 10, Pärnu

Võru Linnagalerii

“Elu keerises”,

Tatjana Kutsjuba digigraafikanäitus, kuni 04.02

“Elutants e värvirikkaid tervitusi Lõuna-Eestist halli kultuuripealinna”,

Andrus Kasemaa juubelinäitus,

kuni 04.02

“Tähelepanek ja tõlgendus”,

Inari Krohni graafikanäitus,

kuni 04.02

Liiva 13, Võru

Autor: Signe Sillasoo, Urve Vilk

Jaga lugu
Sekretar.ee toetajad:
Elis VaiksaarSekretar.ee ärijuhtTel: 5613 9851
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700