Estravel avas lennupiletite internetipoe

Reisibüroo Estravel avas eestikeelse toega lennupiletite internetipoe Sky24.ee, mille sihtrühmaks on soodsat hinda otsivad reisihuvilised.

„Seni puudus Eesti turul ülesehituselt lihtne, hinnalt soodne, aga samas usaldusväärne ja kvaliteetne teenusepakkuja,“ ütles SKY24.EE ärijuht Matti Pruul.

SKY24.EE turuletoomisel on Pruuli sõnul arvestatud mitmeid aspekte, sealhulgas majanduse kasvule pöördumist, üleminekut eurole ja uute lennuliinide avamist Tallinna lennujaamast. „Kui lisada sellele majanduskriisist taastuva Eesti kasvupotentsiaal, saame parima alguspunkti uue äri alustamiseks. SKY24.EE eesmärk on saada Eestis valdkonna liidriks.“

Pruuli sõnul tuleneb portaali hinnaeelis asjaolust, et portaali personalikulud on viidud miinimumini, enamik protsesse automatiseeritud ning see ei paku liigseid lisateenuseid.

Praegu on avatud SKY24.EE esialgne versioon, muu hulgas lisatakse internetipoele ka vene ja inglise keel.

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara