Autor: Signe Sillasoo • 25. märts 2011

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater

25.03 kl 19 “Hiilgav!”

25.03 kl 19 “Aabitsa kukk”

26.03 kl 19 “Kirsiaed”

26.03 kl 19 “Kõik on täis”

26.03 kl 19 “Aabitsa kukk”

Võhma seltsimajas

29.03 kl 19 “Augustikuu”

29.03 kl 19 “Õitseng”

30.03 kl 19 “Hiilgav!”

30.03 kl 19 “Vihmatants”

31.03 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”

Salvestusetendus

31.03 kl 19 “Grönholmi meetod”

Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

25.03 kl 11 “Klaabu”

26.03 kl 12 “Klaabu”

26.03 kl 12 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”

26.03 kl 13.30 “Lopi ja Lapi”

26.03 kl 18 “Libahunt” esietendus

27.03 kl 13.30 “Pikse pill”

29.03 kl 11 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”

29.03 kl 19 “Libahunt”

30.30 kl 11 “Jussikese seitse sõpra”

30.03 kl 11 “Käed ja kindad”

30.03 kl 19 “Libahunt”

31.30 kl 11 “Jussikese seitse sõpra”

31.03 kl 19 “Libahunt”

Lai 1, Tallinn

Endla Teater

25.03 kl 19 “Madame Bovary”

26.03 kl 12 “Kolm Põrsakest ja Hea Hunt”

26.03 kl 19 “Mees, kes teadis ussisõnu”

26.03 kl 19 “Lõpp”

30.03 kl 19 “(H)ing”

Endla Noortestuudio lavastus

30.03 kl 19 “Esimesed suudlused”

Karksi-Nuia Kultuurimajas

30.03 kl 19 “Kirjad endlale”

31.03 kl 19 “Ballettmeister” 

Keskväljak 1, Pärnu

Estonia

25.03 kl 19 “Coppelia”

26.03 kl 12 “Pipi Pikksukk”

26.03 kl 19 “Tuhkatriinu”

30.03 kl 19 “Silva”

31.03 kl 19 “Maskiball”

Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi SAAL

25.03 kl 19.30 “Valdner” Liis Ilula

25.03 kl 19.30 „Kui kiiresti need

õnnetused”

Alexis Steeves & Rain Saukas

26.03 kl 19.30 “Kaks naist köögis,

banaanist rääkimata” Kaja Lindal & Mari Mägi / InsightOut Company

28.03 kl 19.30 “Kaks naist köögis,

banaanist rääkimata” Kaja Lindal & Mari Mägi / InsightOut Company

29.03 kl 19.30 “Valdner” Liis Ilula

29.03 kl 19.30 „Kui kiiresti need

õnnetused”

Alexis Steeves & Rain Saukas

30.03 kl 19.30 “Valdner” Liis Ilula

30.03 kl 19.30 „Kui kiiresti need

õnnetused”

Alexis Steeves & Rain Saukas

Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater

25.03 kl 19 “Värviline kummut”

29.03 kl 19 “Hind”

Tallinna 20, Saaremaa

NO99

25.03 kl 19 “The Rise and Fall of Estonia” esietendus Nokia kontserdimajas

26.03 kl 19 “The Rise and Fall of Estonia” Nokia kontserdimajas

30.03 kl 19 “The Rise and Fall of Estonia” esietendus Nokia kontserdimajas

31.03 kl 19 “The Rise and Fall of Estonia” Nokia kontserdimajas

Sakala 3, Tallinn

Piip ja Tuut Mängumaja

27.03 kl 12 “Teatri lood ja laulud”

29.03 kl 10 “Kui sa näed

korstnapühkijat”

”Näitleja loeb raamatut” -

Loevad Piip ja Tuut. Külla tuleb päris korstnapühkija Pepe

Toom-Kooli 13, Tallinn

R.A.A.A.M

31.03 kl 19 “Valged Daamid”

esietendus Hobuveskis

Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater

25.03 kl 19 “Meie, mehed”

25.03 kl 19 “39 astet”  

Kiviõli rahvamajas

28.03 kl 19 “Saja-aastane maja”

Pärnu Endla Küünis

28.03 kl 19 “Eksperiment

õhupumbaga” Endlas

29.03 kl 19 “Elu ja kuidas sellega

toime tulla”

30.03 kl 12 “Kaelkirjak”

Põltsamaa kultuurikeskuses

30.03 kl 19 “Elu ja kuidas sellega

toime tulla”

Põltsamaa kultuurikeskuses

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater

25.03 kl 19 “Homme näeme”

26.03 kl 19 “Koletis kuu peal”

esietendus

28.03 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

28.03 kl 19 “Koletis kuu peal”

29.03 kl 19 “Koletis kuu peal”

30.03 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

30.03 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”

31.03 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”

Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater

29.03 kl 19 “Sisaliku tee”

Genialistide Klubis

30.03 kl 19 “Sisaliku tee” 

Genialistide Klubis

Magasini 5, Tartu

Ugala Teater

25.03 kl 19 “Grace ja Glorie”

Võru kultuurimajas Kannel

25.03 kl 19 “Jürka”

26.03 kl 19 “Stockmannid”

29.03 kl 19 “Kollane nool”

30.03 kl 13 “Karlsson katuselt”

30.03 kl 19 “Mee hind”

31.03 kl 19 “Kuugelmuugel”

31.03 kl 19 “Maakad” 

Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater

25.03 kl 19 “Hullem kui Hollywoodis”

Kohtla-Nõmme Rahvamajas

26.03 kl 19 “Püha müristus”

Haljala Rahvamajas

28.03 kl 19 “Hullem kui Hollywoodis”

Vene Teatris

29.03 kl 19 “Jaan Poska saaga”

Jaan Poska majas (Jaan Poska tn. 8)

30.03 kl 19 “Jaan Poska saaga”

Jaan Poska majas (Jaan Poska tn. 8)

31.03 kl 19 “Jaan Poska saaga”

Jaan Poska majas (Jaan Poska tn. 8)

Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine

25.03 kl 19 “Casanova”

teatri väikeses majas

25.03 kl 19 “Helisev muusika”

26.03 kl 12 “Detektiiv Lotte”

26.03 kl 19 “Rigoletto”

teatri väikeses majas

26.03 kl 19 “Maetud laps”

Sadamateatris

29.03 kl 12 “Appi! Ooper!? II”

29.03 kl 19 “Sviit”

29.03 kl 19 “Haldjakuninganna”

Sadamateatris

30.03 kl 12 “Appi! Ooper!? II”

Valga Kultuurikeskuses

30.03 kl 19 “Figaro pulm”

teatri väikeses majas

30.03 kl 19 “Gorgo kingitus”

30.03 kl 19 “Elling”

Valga Kultuurikeskuses

31.03 kl 19 “Vihmamees” 

teatri väikeses majas

31.03 kl 19 “Giselle”

Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater

25.03 kl 18 “Kihvad” esietendus

26.03 kl 18 “Kihvad”

28.03 kl 19 “Tarbetud inimesed”  

Ugala teatris

29.03 kl 19 “Tarbetud inimesed”  

Tapa Kultuurikojas

30.03 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”  Abja Kultuurimajas

31.03 kl 14 “Kirjaklambritest vöö”  Võru Kultuurimajas Kannel

Tõnismägi 2, Tallinn

KONTSERT

Clazz

25.03 kl 22 Anna Põldvee Quartet

26.03 kl 22 Rhythm Doctor,

Tanel Kuusk & Reigo Ahven

28.03 kl 21 Jam Session

Vana turg 2, Tallinn

Endla Jazzklubi

25.03 kl 21.30 Jazzliit:

Kadri Voorand Group

Keskväljak 1, Pärnu

Estonia kontserdisaal

25.03 kl 21.30 “Klassikatähtede ÖÖkontsert”

27.03 kl 17 Eesti Muusika- ja

Teatriakadeemia sümfooniaorkestri kevadkontsert

29.03 kl 19 Violino Bis!

Contrabasso Con Amore

31.03 kl 19 Nikolai Petrov ja Eri Klas

Estonia pst 4, Tallinn

Estonia talveaed

27.03 kl 19 Ooperjazz  

29.03 kl 19 “Muusika läbi pisarate”

Estonia pst 4, Tallinn

Jõhvi kontserdimaja

26.03 kl 17 Jõhvi Big Band 15

31.03 kl 19 Violino Bis!

Contrabasso Con Amore

Pargi 40, Jõhvi

Kanepi seltsimaja

28.03 kl 19 “Tass teed”

Eesti Filharmoonia Kammerkoor

Weizenbergi 31, Kanepi alevik, Põlvamaa

Kloostri Ait

25.03 kl 20 Kitarril Indrek Kruusimaa

Vene tänav 14, Tallinn

Klubi Rockstars

25.03 kl 19 Tallinn Music Week:

Before The Dawn (FIN), Taak, Goresoerd, Ceremonial Perfection, SoundArcade (LV)

26.03 kl 21 Tallinn Music Week:

Beati Mortui (FIN), KK Null (JP), Edasi, Shirubi Ikazuchi

Tatari 6, Tallinn

Lokaal Sumin

26.03 kl 21 Hendrik Sal-Saller 

Turu 21, Tartu

Mustpeade Maja

25.03 kl 20 Tallinn Music Week / Odessa Pop esitleb:

French Films (Soome), Pastacas (Eesti), Kreatiivmootor (Eesti), Badass Yuki (Eesti), Multiphonc Rodent (Eesti)

Pikk tn. 26, Tallinn

NO99

25.03 kl 22 Jazzliit: Flavor

Sakala 3, Tallinn

Pärnu kontserdimaja

25.03 kl 19 “Kevade lummuses”

solist Maano Männi,

Pärnu Linnaorkester

Aida 4, Pärnu

Rapla kultuurikeskus

27.03 kl 19 “Tass teed”

Eesti Filharmoonia Kammerkoor

Tallinna mnt 17, Rapla

Rock Cafe

25.03 kl 20 “Tallinn Music Week:

Tuborg Green Club” Leslie Da Bass,

Tallinn Daggers, Mimicry, Amoeba, Shirubi Ikazuchi, Tiiu Kiik, James Reipas, Antonina, Slagmasklubben

26.03 kl 20 “Tallinn Music Week:

Tuborg Green Club”Metsatöll, Lenna, Malcolm Lincoln, Nevesis, Slinghunt, Everything is Made in China,

Martin Laika Virgin

Tartu mnt. 80d, Tallinn

Rootsi Mihkli kirik

26.03 kl 12 Naiskoori Virvik ja

EMLS Tallinna Meeskoori kontsert

Rüütli tn. 7/9, Tallinn

Tallinna Jaani kirik

25.03 kl 19 Eesti Rahvusmeeskoor,

dirigeerib Ragnar Rasmussen

31.03 kl 19 Kirikupühad Maarjamaal - Matteuse passioon

Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna

Rotermanni keskus

25.03 kl 20 Tallinn Music Week 2011 -Folgi eri

Mere pst 4, Tallinn

Tartu Jaani kirik

26.03 kl 19 Eesti Rahvusmeeskoor,

dirigeerib Ragnar Rasmussen

30.03 kl 19 Kirikupühad Maarjamaal - Matteuse passioon

Jaani 5, Tartu

Teatri Puhvet

28.03 kl 19 Raul Sööt,

Mihkel Mälgand, Brian Melvin

Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja

30.03 kl 19 Violino Bis!

Contrabasso Con Amore 

Vanemuise 6, Tartu

Viljandi Pärimusmuusika Ait

25.03 kl 19 Kaminakontsert -

Witek ja Ania Broda (Poola)

30.03 kl 21 Jazzliit:

Kadri Voorand Group

Tasuja pst 6, Viljandi

Von Krahli baar

25.03 kl 20 Tallinn Music Week 2011

26.03 kl 20 Tallinn Music Week 2011

Rataskaevu 10/12, Tallinn

Võru kultuurimaja Kannel

27.03 kl 19 Kaunimate Aastate

Vennaskond - Muusikaline kevad

Liiva 13, Võru

Väravatorn

26.03 kl 16 “Tõmmu kaunitar”

Hortus Musicus

Lühike Jalg 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

“Naiskunstnikud Ahvenamaa Önningeby kunstnikekoloonias”,

kuni 03.07

Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii

“Armastusetuba” Margit Lõhmus,

28.03– 09.04

“Meie” Eva Sepping & Tanja Muravskaja, kuni 26.03   

Pikk 18, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum

“Slovakkia kaasaegne klaasikunst”,

kuni 10.04

“Družba narodov ehk rahvaste sõprus” Eesti, Läti, Leedu keraamika,

kuni 10.04

Lai 17, Tallinn

Haus Galerii

“Õun, Kuu ja Mina”

Sveta Aleksejeva, kuni 21.04

Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii

“Kurjuse kannul” Anu Juurak,

30.03–11.04

“Igapäevane vastuhakk”

Agur Kruusing, kuni 28.03                

Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04

Püsiväljapanek:

16.–20. saj maalikunst.

Madalmaade, saksa, itaalia,

vene meistrid

18.–20. saj Lääne-Euroopa ja

Vene tarbekunst ning skulptuur

Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu

“Valguse värvid” Valguse motiiv maailmasõdade vahelises eesti kunstis,

kuni 05.06

“Armastuse, mitte raha pärast”

Tallinna XV Graafikatriennaal, kuni 08.05

“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06

“Mapping. Ljubljana Graafikabiennaali hitid. Tallinna XV Graafikatriennaal”, kuni 17.04

Püsiväljapanek:

Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.

Eesti kunst Teise maailmasõja

lõpust taasiseseisvumiseni.

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum

“Simson ja Deliila. Itaalia maali lugu”, kuni 30.04

Püsiväljapanek:

Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst

Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum

“Raami pildid.

Villem Raam fotograafina”,

kuni 29.05

Püsiväljapanek:

“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,

“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku

hõbevarad”

Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum

“Jänesenukkude külalisnäitus”,

kuni 30.04.2011

Püsinäitused:

“Ferdinand Veike ekspositsioon”

“Nukuteatri ajalugu Eestis”

“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”

“Maailma nukkude saal”

“Õuduste kelder”

“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”

“Tähtede Võlv”

“Nukutöökojad”

“Auruteater”

Lai 1, Tallinn

Pelgulinna Rahvamaja

Valli Lember – Bogatkina

akvarellide näitus

Telliskivi 56, Tallinn

Pirita Vaba Aja Keskus

Piret Rohusaare maalid jazzmuusikutest, kuni 28.03

Merivälja tee 3, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

Aleksei Gordin, 30.03–23.04

Ivar Veermäe, kuni 26.03 

Nikolai 27, Pärnu

Pärnu

Linnagalerii Raekojas

“Ungari kaasaegne kunst”,

kuni 02.04

Uus tn 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii

“Money,Money,Money: Nälg” 

Anna Hints ja Maria Rõhu, kuni 10.04 

Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja

Jass Kaselaan, kuni 24.04

Kuzja Zverev, kuni 24.04

Ago Teedema, kuni 24.04

Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum

“Koos kasvamine” Maaja Kalle

waldorf- ja käsitöönukkude näitus

“Meeri Säre meenutades”

“Eesti filminukud”

“Eesti mänguasjategijad”

“Ärtu äss ja ja pada emand”

“Ajalugu mängides”

Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi

meisterdatud mänguasjadest

“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik

“Miriami maailm”

Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum

“Värske antiik Tallinnast. Antiikki on kõikjal” Rait Prääts, kuni 30.04

Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum

„Best of bestbefore!“ Mats Õun, fotod,

kuni 18.04

“Eesti Maalikunstnike Liidu aastanäitus”,  30.03–30.04

“Linna legendid” Rahvusvaheline nukunäitus. Esinevad kunstnikud Eestist, Ukrainast ja Venemaalt, kuni 27.03

“Piiri Liisa ja 100 Madonnat”, kuni 28.03

Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii

“Melu” Juss Piho, kuni 26.03

Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii

Maria Laanelepp, kuni 01.04

Alar Tuule maalinäitus, kuni 01.04

Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tartu 

“Võitleja”

kl 19.45

“Kormoranid: Nahkpükse ei pesta”

R–P kl 12.00, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45

“Karu Yogi”

R–N kl 11.45, 16.00

“Jane Eyre”

kl 13.35, 18.15, 20.35 (v.a. N)

“Musta nõia aasta” 

kl 12.45, 19.35

“Maailma vallutamine: Lahing Los Angeles”

kl 13.00, 22.00

“Rango”

eesti keeles: R–P kl 11.30, 14.05, 16.35

“Saatuse büroo”

R–P kl 17.30, 21.15

“Must luik”

kl 15.15

“Kuninga kõne”

kl 14.45, 17.15

“Minu liba–abikaasa”

R–P kl 18.45, 21.35

“Sucker Punch – põgenemine reaalsusest”

N kl 20.45

Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 

“Kuninga kõne”

kl 12.10 (v.a. N), 17.10

“Minu liba-abikaasa”

kl 16.55

“Must luik”

kl 14.40, 19.30

“Võtaks vabalt”

kl 12.15, 21.55

“Sõida vihaga” 3D

kl 21.20 (v.a. E)

“Olen number neli”

kl 17.05

“Rango”

eesti keeles:

kl 12.00 (v.a. N), 14.20, 17.30 (v.a. E)

vene keeles: kl 15.00, 18.25 (v.a. K–N)

“Saatuse büroo”

kl 14.50 (v.a. N), 19.45, 22.05

“Hommikune sära”

kl 14.05, 18.45

“Maailma vallutamine:

Lahing Los Angeles”

kl 11.40, 16.40, 21.25 (v.a. E)

“Pahupidi armastus 3”

kl 11.50, 16.30, 21.10

“Taevariik”

kl 20.45

“Kormoranid ehk nahkpükse ei pesta”

kl 11.45, 14.30 (v.a. N), 16.45 (v.a. E), 18.30, 19.20 (v.a. N), 21.00, 21.55

“Karu Yogi” 3D

kl 13.20, 17.20

“Pulkson”

kl 11.25, 15.25

“Jane Eyre”

kl 14.10, 19.10, 21.40

“Sea Rex: Meresaurused” 3D

eesti keeles:

kl 11.35, 13.15, 17.00, 20.00 (v.a. E);

vene keeles: kl 11.30, 15.40, 19.40 (v.a. E)

“Armastus tööpostil. Meie aeg”

kl 13.15, 17.15, 19.25, 21.35

“Riitus”

kl 11.55, 14.25, 19.35, 22.10

Met Opera Hd Live:

“Lucia Di Lammermoor” E kl 19.00

Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 

“Rango”

eesti keeles: kl 13.15, 17.15

“Pulkson”

eesti keeles: kl 11.30, 15.30

“Karu Yogi” 3D

inglise keeles, eesti- ja venekeelsete

subtiitritega: kl 13.30 (v.a. K)

“Kormoranid”

eesti keeles: 15.45 (v.a. K), 19.30, 22.00

“Sea Rex: Meresaurused” 3D

kl 12.00 (v.a. K), 18.15

“Lastega on kõik korras”

kl 19.30

“Aus mäng”

kl 21.45

Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  

“Rango”

vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:

kl 14.00, 16.15; R–P kl 11.45

“Petised”

kl 18.30, 20.45

“Pahupidi armastus 3”

kl 17.15; R–P kl 13.00

“Sõida vihaga” 3D

kl 19.15

“Karu Yogi” 3D

vene keeles: kl 16.45; R–P kl 11.30

inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 21.30

“Sea Rex: Meresaurused” 3D

eesti keeles: kl 13.45;

vene keeles: kl 15.15

“Armastus tööpostil: meie aeg”

kl 15.15, 19.30, 21.30

Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kannel

“Kuku: Mina jään ellu”

K kl 19.00, 21.00;

N kl 19.00

Liiva 13, Võru

Kino Kosmos

NB! Kino kosmos on

esmaspäeviti suletud!

“Turist”

kl 21.15

“127 tundi”

kl 17.00; R–P kl 12.30

“RapuntseL” 2D

kl 16.30; R–P kl 12.00

“Kormoranid ehk nahkpükse ei pesta”

kl 14.00, 18.30, 21.00

“Sanctum”

kl 14.30, 19.00

Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Mai

NB! Kino Mai on

esmaspäeviti suletud!

“Printsess ja konn”

eesti keeles: L–P kl 12.30

“Kuidas taltsutada lohet”

eesti keeles: L–P kl 14.30

“Mina, Supervaras”

eesti keeles: L–P kl 16.30

“Kormoranid ehk nahkpükse ei pesta”

kl 18.45

“Sanctum”

kl 21.00

Papiniidu 50, Pärnu

Jaga lugu
Sekretar.ee toetajad:
Elis VaiksaarSekretar.ee ärijuhtTel: 5613 9851
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700