PP: kuidas elada ilma rahata?

Kas on võimalik tunda end rikkana, kui sul puudub vara? Kas on võimalik elada õnnelikult ilma rahata, küsib täna Von Krahli teatris esilinastuv dokumentaalfilm “Elu ilma rahata”.

Film jutustab loo sakslanna Heidemarie Schwermerist, kes on praegu 68aastane. Ta otsustas 14 aastat tagasi teadlikult hakata elama ilma rahata.
Ühel päeval ütles ta üles oma korteri, andis ära kogu oma vara ning alustas uut elu, mis põhineb teenuste vahetamisel ilma rahalise vahenduseta.

Saadud kogemused muutsid täielikult naise suhtumist ellu ja maailma.
Heidemariel on huvitav ja põnev elu, mis seondub suuresti sellega, et ta elab hetkes ega muretse tuleviku pärast. Ta on pidevalt liikvel ja proovib otsida viise, kuidas aidata teistelgi leida teed lihtsa ja harmoonilise elu poole.
Film mõtiskleb materialismi ja ületarbimise teemal, käsitledes seda, kuidas raha mõjutab meie ellusuhtumist, eluviise ja tegusid, ning uurib tagajärgi, mida see põhjustab meie elule, tervisele ja keskkonnale.
Aprillikuu jooksul esilinastub film “Elu ilma rahata” enam kui 100 paigas ja peaaegu 20 riigis.

“Elu ilma rahata”
15.aprillil kell 19 Von Krahli teatris
Pilet: tasuta
Lisainfo: www.vonkrahl.ee; www.livingwithoutmoney.org

Osale arutelus

 • Urve Vilk, Puhkepäev

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara