PP: Armastus on rämps, ent ilma selleta ka ei saa

“Vaata, ma kukun” käsitleb noorte elu, ent pakub mõtlemapanevat ainest ka vanemale publikule. Ja kui suudetakse ära kannatada veniv algus, pakub see pessimismi kalduv lavastus meeldejäävalt positiivse elamuse.

“Vaata, ma kukun” käsitleb tviinide põlvkonda ja nende probleeme – põlvkonda, kes on kasvanud üles arvuti taga ja mõtleb megabaitides,  kes  kasvab kiiremini suureks, omab rohkem informatsiooni eelnevaist ja esitab seetõttu ka rohkem küsimusi ümbritseva kohta.

Samas omab ka rohkem võimu ja vabadust tegutsemiseks, tunneb suuremat vajadust tegutsemiseks ja muutuste järele, kui miskit näib olevat vastukarva. Kuid siinjuures jääb siiski alles üks probleem – maailma paremaks muutmiseks tuleb alustada iseendast, kuid selle teadmiseni jõudmine on tviinidel sama raske kui teistel noortel enne neid.

Eelkõige räägib see aga igivanast teemast – armastusest. Sellest segasest seisundist, mis lööb pea segi ja vahel ka selgeks. Sellest, et  armastus on  alati liikuma panevaks jõuks – kõik, mis me teeme, tuleneb sellest.
Läbi noorte probleemide ja tegevuse heidab see pilgu ka meie ühiskonna valupunktidele – tibistunud ja pealiskaudsele maailmavaatele; selle vastandina depressiivsetele persoonidele; suhtlemisprobleemidele, mis tulenevad meie kalduvusest elada oma elu virtuaalses keskkonnas; ja sellisele populaarsele teemale nagu seda on enesetaputerrorism.

“Vaata, ma kukun”
9/10
Esietendus: 9. aprillil Tallinna Linnateatris

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk, Lola Annabel Kass

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara