Signe Sillasoo • 17. juuni 2011
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Ammende Villas

18.06 kl 20 “Gertrude Stein

saatjaga”

Mere pst. 7, Pärnu

Cabaret Rhizome

17.06 kl 15 “Harri barrikaadidel”

Vabaduse väljakul

18.06 kl 19 “Harri barrikaadidel”

Vabaduse väljakul

Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater

17.06 kl 19 “Saatuse heidikute kuu” Laitse Graniitvillas

18.06 kl 19 “Saatuse heidikute kuu” Laitse Graniitvillas

19.06 kl 19 “Saatuse heidikute kuu” Laitse Graniitvillas

19.06 kl 19 “Marquis d´Artiste”

Saku mõisas

Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

17.06 kl 13 “Nukumäng on imelihtne”

18.06 kl 13 “Nukumäng on imelihtne”

18.06 kl 15 “Nukumäng on imelihtne”

19.06 kl 13 “Nukumäng on imelihtne”

19.06 kl 15 “Nukumäng on imelihtne”

Lai 1, Tallinn

Emajõe Suveteater

25.06 kl 12 “Toomkiriku müürivaim Volk ja keelatud vili”

26.06 kl 12 “Toomkiriku müürivaim Volk ja keelatud vili”

Jaama 14, Tartu

Estonia

17.06 kl 19 “Ameerika balletitähed”

Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi teater

17.06 kl 20 “Mees kirjus ülikonnas”

18.06 kl 20 “Sinised kilesussid jalas”

19.06 kl 20 “Mees kirjus ülikonnas”

Aleksandri 46, Tartu

Hüüru mõisas

17.06 kl 19 “Head ööd, ema”

19.06 kl 19 “Head ööd, ema”

20.06 kl 19 “Head ööd, ema”

21.06 kl 19 “Head ööd, ema”

Saue vald, Hüüru mõis

Kuressaare Linnateater

17.06 kl 19 “Petmine”

19.06 kl 19 “Petmine”

20.06 kl 19 “Petmine” Endlas

Tallinna 20, Saaremaa

Mägise põhuhoidlas

18.06 kl 20 “Unustatud hinged”

19.06 kl 20 “Unustatud hinged”

22.06 kl 20 “Unustatud hinged”

25.06 kl 20 “Unustatud hinged”

26.06 kl 20 “Unustatud hinged”

Mägise küla, Aravete, Ambla vald

Palmse mõisas

26.06 kl 20 “Gertrude Stein

saatjaga”

Palmse küla, Lääne-Virumaa

Rakvere Teater

18.06 kl 21 “Noor Eesti”

Rakvere Rahvaaias

19.06 kl 21 “Noor Eesti”   

Rakvere Rahvaaias

25.06 kl 21 “Noor Eesti”

Rakvere Rahvaaias

26.06 kl 21 “Noor Eesti”   

Rakvere Rahvaaias

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Botaanikaaias

19.06 kl 12 “Prikljutšenija Buratino”

Kloostrimetsa tee 52, Tallinn

Tallinna Linnateater

18.06 kl 19 “Scapini kelmused”

esietendus

20.06 kl 19 “Koletis kuu peal”

20.06 kl 19 “Scapini kelmused”

21.06 kl 19 “Scapini kelmused”

21.06 kl 19 “Koletis kuu peal”

22.06 kl 19 “Scapini kelmused”

Lai 23, Tallinn

Teater NO99

20.06 kl 19 “The Lower Depths”

Gorki/Koršunovas Põhuteatris 

21.06 kl 19 “The Lower Depths”

Gorki/Koršunovas Põhuteatris

Sakala 3, Tallinn

Varius

19.06 kl 17 “Üksi ja vaba”

Pädaste Mõisas Muhumaal

20.06 kl 19 “Üksi ja vaba”

Loona Mõisas Saaremaal

Tõnismägi 2, Tallinn

Vene Teater

17.06 kl 18 “Alice”

17.06 kl 21 “Alice”

18.06 kl 18 “Alice”

18.06 kl 21 “Alice”

19.06 kl 18 “Alice”

19.06 kl 21 “Alice”

Vabaduse väljak 5, Tallinn

KONTSERT

Clazz

25.06 kl 22 Sofia Rubina & Band

Vana turg 2, Tallinn

Endla Jazzklubi

17.06 kl 21 Jazzliit: Tõnu Naissoo Hammond Trio

Keskväljak 1, Pärnu

Haapsalu Kuursaal

18.06 kl 18 Haapsalu suvemuusika. “Italiana” Urmas Põldma (tenor, Rahvusooper Estonia), Neeme Ots (trompet), Siim Selis (klaver)

Promenaadi 1, Haapsalu

Haapsalu toomkirik

25.06 kl 20 Haapsalu suvemuusika. “Kirg ja selginemine”

Posti 34, Haapsalu

Jazz Cafe

18.06 kl 21 Maria Väli & Band

25.06 kl 21 Anneliis Kits & Jazzattract

Ringi 11, Pärnu

Jazz del Mar

17.06 kl 20 Tanel Ruben Quintet

Tallinna mnt. 6, Kuressaare

Järvakandi

17.06 kl 15 “Rabarock 2011”

18.06 kl 12 “Rabarock 2011”

Järvakandi alev, Raplamaa

Kadrioru loss

19.06 kl 17.30 Vaimuliku muusika kontserdid Kadrioru lossis

Weizenbergi 37, Tallinn

Kloostri Ait

17.06 kl 21 Maria Väli (vokaal),

Jaan Jaanson (kitarr),

Ara Yaralyan (kontrabass)

25.06 kl 21 Savva Terentyev (klaver)   

Vene tänav 14, Tallinn

Kuressaare Arensburg Boutique Hotel & Spa

17.06 kl 20 Jazz del Mar /Tanel Ruben Quintet- Nõiutud veerandtunnid

Lossi 15, Kuressaare, Saaremaa

Leigo talu

17.06 kl 20 Lauri Saatpalu ja

Peeter Rebane

23.06 kl 20 Bonzo ja Päss

Leigo talu, Lutike, Valgamaa

Niguliste kirik

17.06 kl 19 “Suure-Jaani muusikafestival” Tallinna Kammerorkester ja

Ellerhein

Niguliste 3, Tallinn

Pärnu Vallikäär

18.06 kl 19 Seal -

The Commitment Tour 2011

Pärnu

Rannapungerja

25.06 kl 17 “Tuletorni kontsert 2011”

26.06 kl 14 “Tuletorni kontsert 2011”

Ida-Virumaa

Stenbocki õu

21.06 kl 18 Stenbocki õuemuusika.

ETV tütarlastekoor

Rahukohtu 3, Tallinn

Suure-Jaani Gümnaasiumi saal

17.06 kl 19 “Suure-Jaani muusikafestival” Eesti Riiklik Sümfooniaorkester

Tallinna 24, Suure-Jaani

Suure-Jaani

Kappide muuseum

17.06 kl 14 “Suure-Jaani

muusikafestival” Avakontsert

Tallinna 30, Suure-Jaani, Viljandimaa 

Suure- Jaani kirik

18.06 kl 12 “Suure-Jaani muusikafestival” Konkurss metsasarvemängijatele I voor

22.06 kl 21 “Suure-Jaani muusikafestival” Meditatsioonikontsert löökpillidel

23.06 kl 13 “Suure-Jaani muusikafestival” Jaanipäevakontsert

Järve 4, Suure-Jaani

Suure-Jaani laululava

23.06 kl 17 “Suure-Jaani muusikafestival” Setu laulukoor Kuldatsäuk

Ilmatari 9, Suure-Jaani

Sõru Sadam

18.06 kl 17 Sõru Jazz 2011

19.06 kl 14 Sõru Jazz 2011

Hiiumaa

Tallinna Jaani kirik

21.06 kl 20 “Sädelev barokk”

Risto Joost (kontratenor),

Riivo Kallasmaa (oboe),

Löökpilliansambel Paukenfest

25.06 kl 20 Arsise kellade ansamblid

Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna Lauluväljak

21.06 kl 17 Thirty Seconds To Mars

Narva mnt 95, Tallinn

Tammistu mõis

18.06 kl 18 “Suvealgus Mõisaga” Bonzo ja Mari-Leen Kaselaan

Tammistu küla, Tartu vald

Vastemõisa viljakuivati

20.06 kl 20 “Suure-Jaani muusikafestival” RAM ja ENSV koorimuusika

Vastemõisa

Viimsi Vabaõhumuuseum

17.06 kl 21 Liisi Koikson Bänd &

Tõnis Mägi + “Kormoranid”

18.06 kl 21 Rein Rannap & Uku Suviste + “Polli Päevikud”

Rohuneeme tee 51, Pringi küla, Viimsi vald

KINO

Cinamon Tartu  

“Kõrvalnähud”

kl 16.30, 18.45, 21.15

“Super 8”

kl 12.10, 14.30, 16.50, 19.15, 21.45

“Nowhere Boy”

kl 20.15

“Arthur”

kl 12.00, 14.15, 20.45

“Kung Fu Panda 2” 3D

eesti keeles: kl 11.45, 14.00;

inglise keeles: kl 19.30

“X-Mehed: Esimene klass”

kl 15.00, 17.35

“Midagi laenatut”

kl 15.45, 18.15

“Pohmakas 2”

kl 12.45, 22.00

“Südametemurdja”

kl 13.15

“Kariibi mere piraadid: Võõrastel vetel” 3D

kl 16.15

“Kõrvalnähud”

N kl 13.00

“Super 8”

N kl 12.30, 15.00

“Arthur”

N kl 12.00, 14.15

“Kung Fu Panda 2” 3D

eesti keeles: N kl 11.45

“X-Mehed: Esimene klass”

N kl 13.30

“Pohmakas 2”

N kl 15.15

“Kariibi mere piraadid: Võõrastel vetel” 3D

N kl 14.30

Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  

“Kiired ja vihased 5”

kl 14.05, 21.50 (v.a. T) 

“Preester” 3D

kl 22.15

“Vesi elevantidele”

kl 18.40

“Kariibi mere piraadid:

Võõrastel vetel“ 3D

kl 12.00, 18.55, 20.30, 21.55; T kl 20.45

“Blitz”

kl 22.25

“Pohmakas 2”

kl 12.10, 14.35, 19.50, 22.10

“Kung Fu Panda 2” 3D

eesti keeles: kl 11.35, 13.45, 19.30;

vene keeles: kl 14.15, 16.20, 17.45; L–P kl 13.55

“Tänavajurist”

kl 17.10

“X-mehed: Esimene klass”

kl 13.00, 15.50, 21.15

“Arthur”

kl 11.55, 16.55, 19.20

“Hanna”

kl 14.25, 21.45

“Keskkooli lõpupidu”

kl 11.45, 17.00, 19.20 (v.a. T)

“Super 8”

kl 11.40, 14.10, 16.50 (v.a. T), 19.25, 22.00;

L–P kl 16.50

“Teie kõrgeausus”

T kl 19.00, 21.30

“Animen: Teekond läbi

universumi” 3D

eesti keeles: kl 15.15, 17.05;

vene keeles: kl 11.20

“Ma armastan sind ka”

kl 12.30, 15.00, 17.30, 20.00

“Kõrvalnähud”

kl 12.20, 14.45, 17.15, 19.40, 22.05

Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 

“Kariibi mere piraadid:

Võõrastel vetel“ 2D

kl 18.00, 21.00

“Kung Fu Panda 2“ 3D

eesti keeles: kl 14.15, 16.45

“Super 8”

kl 12.15, 15.00, 19.00, 21.45

“Animen: Teekond läbi

universumi” 3D

eesti keeles: kl 11.45 

Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  

“Kariibi mere piraadid:

Võõrastel vetel” 3D

vene keeles: kl 21.30 (v.a. K);

inglise keeles, eesti- ja venekeelsete

subtiitritega: K kl 21.30

“Kung Fu Panda 2” 3D

eesti keeles: R, P, T kl 16.30;

vene keeles: kl 14.00, 16.30 (v.a. R, P, T),

19.00; P kl 11.30

“Pohmakas 2”

vene keeles, eesti- ja venekeelsete

subtiitritega: 19.15, 21.45; L–P kl 12.15;

inglise keeles, eesti- ja venekeelsete

subtiitritega: kl 16.45

“Lähtekood”

kl 14.45

“Super 8”

kl 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; L–P kl 12.00

“Animen: Teekond läbi

universumi” 3D

eesti keeles: E, K kl 14.00;

vene keeles: kl 14.00 (v.a. E, K); L kl 11.30

Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kannel

“Lähtekood”

R kl 19.00; E kl 21.10; K kl 19.00, 21.00

“Kiire ja vihased 5”

R kl 21.00; E kl 19.00; T kl 19.00, 21.10

Liiva 13, Võru

Kino Kosmos

NB! Kino Kosmos on

esmaspäeviti suletud!

“Kariibi mere piraadid:

Võõrastel vetel” 2D

kl 20.15

“Kung Fu Panda 2” 2D

eesti keeles: kl 13.30, 15.45, 18.00

“Paul”

kl 16.30, 19.00

“Linnaluba”

kl 14.00, 21.15

Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Mai

NB! Kino Mai on

esmaspäeviti suletud!

NBB! 17.–28.juuni

(v.a. 23.-24.06.-seansse ei toimu)

“Pohmakas 2”  kl 19.00

“Astraal”  kl 21.00

Papiniidu 50, Pärnu

Solaris kino

“Kariibi mere piraadid.

Võõrastel vetel”

R–K kl 12.15, 13.10, 16.00, 18.45, 21.30;

N kl 11.15, 13.40, 16.30

“Vesi elevantidele”

kl 21.15(v.a. N)

“Kiired ja vihased 5”

kl 21.50(v.a. N)

“Kung Fu Panda 2” 3D

eesti keeles:

R, E–K kl 12.00, 14.00, 15.15, 17.15, 18.20;

L–P kl 11.00, 12.00, 14.00, 15.15, 17.15, 18.25;

N kl 11.00, 11.50, 13.00, 15.00, 17.00;

vene keeles: R, E–K kl 12.05, 16.40;

L–P kl 12.40, 14.30, 16.30; N kl 11.10, 13.00, 15.00;

inglise keeles: kl 20.15(v.a. N)

“X–mehed. Esimene Klass”

R, E–K kl 14.00, 18.30; L–P kl 15.50, 18.30;

N kl 14.00, 16.50

“Pohmakas 2”

R–K kl 13.20, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15;

N kl 12.15, 14.30, 16.45

“Arthur”

R–K kl 12.30, 19.30; N kl 11.30

“Hanna”

R, E–K kl 16.00, 22.10; L–P kl 11.05, 22.20;

N kl 16.40

“Super 8”

R–K kl 12.10, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00;

N kl 12.00, 14.30, 17.00

“Kõrvalnähud”

R–K kl 14.50, 17.10, 19.15, 21.40;

N kl 13.50, 16.10

Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

“Naiskunstnikud Ahvenamaa Önningeby kunstnikekoloonias”,

kuni 03.07

Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii

“Perceptual zones” Marje Murusalu, 20.06–09.07

“Lõppmäng 2011”, kuni 18.06      

Pikk 18, Tallinn

Eesti Loodusmuuseum

“Looduse Aasta Foto 2011. Parimatest parimad”, kuni 31.08

“Tiiger. Ninasarvik”, kuni 31.08

Püsinäitus: “Eesti loodusest”

Lai 29, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu

“Eile ja täna”

Jüri Haini loomingu näitus, kuni 30.06

“Raamatukingitus Venemaalt/

100 venekeelset teost”, kuni 20.06

“Euroopas sildu rajades” Thorsten Christian Pohlmanni fotod, kuni 22.06

“Eesti heliplaat 110”, kuni 22.06

“Kaunis emakeel: keelekorraldus

ja -hoole”, kuni 20.06

Püsinäitused:

Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek

Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum

“Eesti disain. Valgustid”, kuni 07.08

“Ivar Sakk. Laboratori di carattere”,

kuni 07.08

“Ehtekunstnik Haivi Raadik”,

kuni 03.07

Lai 17, Tallinn

Haus Galerii

Herkki-Erich Merila fotonäitus,

kuni 15.07

Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii

“Päev pärast ....” Jaan Elken, kuni 27.06                 

Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Eesti ikoonikunst”, kuni 02.10

“Bosch & Bruegel. Ühe maali neli

jälge”, kuni märts 2012

Püsiväljapanek:

16.–20. saj maalikunst.

Madalmaade, saksa, itaalia,

vene meistrid

18.–20. saj Lääne-Euroopa ja

Vene tarbekunst ning skulptuur

Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu

“Kaksikportree. Flaami sümbolistid James Ensor ja Jules de Bruycker”,

kuni 30.10

“Pavel Filonov ja vene avangard”,

kuni 18.09

“gateways. Kunst ja võrgustunud

kultuur”, kuni 25.09

“Üksi linnas. Ludmilla Siim ja Jüri Palm”, kuni 28.08

“Urmas Ploomipuu valge maja”,

kuni 23.10

“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06

Püsiväljapanek:

Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.

Eesti kunst Teise maailmasõja

lõpust taasiseseisvumiseni.

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum

“Vene ikoonid. Gunnar Savisaare

kogu”, kuni 14.08

Püsiväljapanek:

Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst

Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum

Püsiväljapanek:

“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,

“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku

hõbevarad”

Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum

Püsinäitused:

“Ferdinand Veike ekspositsioon”

“Nukuteatri ajalugu Eestis”

“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”

“Maailma nukkude saal”

“Õuduste kelder”

“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”

“Tähtede Võlv”

“Nukutöökojad”

“Auruteater”

Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

Billeneeve, 22.06–16.07

Mare Tralla, kuni 18.06 

Nikolai 27, Pärnu

Pärnu

Linnagalerii raekojas

“Vaasa graafikud (FIN)”, kuni 25.06

Uus tn 4, Pärnu

Tallinna Lastemuuseum

Autorinukunäitus “Koosmäng”

Püsiekspositsioon:

“Need vanad armsad mänguasjad”

Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii

“Meel ja Michael Jackson” 

Mari-Liis Laanemaa, kuni 26.06 

Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja

TÜ Maaliosakonna kaitsmised,

kuni 26.06

Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum

“Koos kasvamine” Maaja Kalle

waldorf- ja käsitöönukkude näitus

“Meeri Säre meenutades”

“Eesti filminukud”

“Eesti mänguasjategijad”

“Ärtu äss ja ja pada emand”

“Ajalugu mängides”

Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi

meisterdatud mänguasjadest

“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik

“Miriami maailm”

Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum

“Kultuur Tartus - tudengi silmade

läbi”, kuni 30.09

Püsiväljapanek:

Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.

Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja

kiilkirjatahvlid

Ülikooli 18, Tartu

Vaal galerii

“Mida oskad sina teha valge värviga?” Eesti Maalikunstnike Liit, kuni 18.06

Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii

“Võru Kunstikooli lõpetajad”,

kuni 01.07

“Võru Linna Noortekogu”, kuni 01.07

Liiva 13, Võru 

Jaga lugu:
SEKRETÄRI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Sekretäriuudised igal nädalal enda postkasti.

Sekretär.ee toetajad:

Enimloetud
Laura Tahk
Laura TahkSekretar.ee toimetajaTel: 53 444 071laura@sekretar.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee