9. september 2011
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida väisata nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

A. H. Tammsaare muuseumi rehetare

09.09 kl 13 “Vargamäe varjus”,

“Draama 2011”

Vetepere küla, Albu vald, Järvamaa

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

09.09 kl 11 “Klaabu”

10.09 kl 12 “Okasroosike”

10.09 kl 12 “Klaabu”

10.09 kl 13.30 “Okasroosike”

11.09 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh”

11.09 kl 12 “Prügihunt ja Superjänes”

11.09 kl 13.30 “Lopi ja Lapi”

13.09 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh”

15.09 kl 11 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”

Lai 1, Tallinn

Endla Teater

10.09 kl 19 “Imetegija”, esietendus

15.09 kl 19 “Põletus”

Keskväljak 1, Pärnu

Hüüru mõis

11.09 kl 19 “Head ööd, ema”

12.09 kl 19 “Head ööd, ema”

14.09 kl 19 “Head ööd, ema”

Saue vald, Harjumaa

Piibu ja Tuudu Mängumaja

10.09 kl 11 “Telefonilood”

Miksteatri esituses

11.09 kl 11 “Telefonilood”

Miksteatri esituses

14.09 kl 18 “Piip ja Tuut Marsil”

15.09 kl 10 “Onu Heino väike pere”, kirjandushommik Jaanus Vaiksooga  

Toom-Kooli 13, Tallinn

Rakvere Teater

09.09 kl 18 “Tuulte pöörises”

Genialistide klubis, “Draama 2011” 

09.09 kl 19 “Leenane´i kaunitar”

10.09 kl 17 “Tuulte pöörises”

Genialistide klubis, “Draama 2011”  

12.09 kl 12 “Väike Mukk”

Vene Teatri suures saalis

12.09 kl 19 “Leenane’i kaunitar”

Vene Teatri suures saalis

14.09 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht” Jõhvi kontserdimajas

14.09 kl 19 “39 astet”

Jõhvi kontserdimajas

15.09 kl 19 “Toatüdrukud”

pangamajas

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Sõltumatu Tantsu Ühendus

13.09 kl 19 “Kaks naist köögis, banaanist rääkimata”

Kuressaare Linnateatris

14.09 kl 19 “Kaks naist köögis, banaanist rääkimata” Rakvere teatris

www.stu.ee

Tallinna Linnateater

09.09 kl 19 “Homme näeme”

09.09 kl 20 “Keskööpäike”

Vanemuise suures majas, “Draama 2011”

10.09 kl 13 “Keskööpäike”

Vanemuise suures majas, “Draama 2011”

10.09 kl 19 “Homme näeme”

12.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

13.09 kl 19 “Vaata, ma kukun”

13.09 kl 19 “Koletis kuu peal”

14.09 kl 19 “Koletis kuu peal”

14.09 kl 19 “Vaata, ma kukun”

15.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

KONTSERT 

Jõhvi kontserdimaja

10.09 kl 19 Hooaja avakontsert:

“Verdi. Avamängud ja reekviem”;

Vanemuise Sümfooniaorkester ja

ooperikoor, Eesti Rahvusmeeskoor ja

Eesti Kontsertkoor 

12.09 kl 18 Asano Sho ja ansambel, Jaapani traditsiooniline muusika ja etnodžäss

15.09 kl 17 “Tšaikovski – mälestusi Eestist”, Arvo Leibur (viiul), Aare

Tammesalu (tšello), Jaan Kapp (klaver)

Pargi 40, Jõhvi

Kaarli kirik

11.09 kl 18 “Verdi. Reekviem”;

Vanemuise Sümfooniaorkester ja ooperikoor, Eesti Rahvusmeeskoor ja

Eesti Kontsertkoor

Toompea 10, Tallinn

Lokaal Sumin

10.09 kl 21 Maarja-Liis Ilus

Turu 21, Tartu

Narva Aleksandri kirik

09.09 kl 18 Vanamuusikaansambel Rondellus

Kiriku 9, Narva

Niguliste kirik

12.09 kl 18 Eesti Filharmoonia

Kammerkoor, dirigent Daniel Reuss

Niguliste 3, Tallinn

NO99 Jazzklubi

09.09 kl 22 Jazzliit: Raul Sööt Deeper Sound

Sakala 3, Tallinn

Rock CafÉ

09.09 kl 21 Rock Hotel, Regatt,

Marju Länik

10.09 kl 21 Outloudz ja Koit Toome

14.09 kl 19 The Wombats (UK)

Tartu mnt 80d, Tallinn

Tallinna Jaani kirik

11.09 kl 18 “Salve Regina”,

“Statuit ei Dominus”, “Beatus Petronius”, “Aadama itk”

14.09 kl 18 H. Purcelli barokkooper “Dido ja Aeneas”

Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna Rootsi-Mihkli kirik

13.09 kl 18 VII Tallinna

kammermuusika festival,

E. Hartemaa, D. Stagno, A. Karp, S. Varho

15.09 kl 18 VII Tallinna kammermuusika festival,

M. Tampere, P. Paemurru, A. Juozapenaite-Eesmaa jt

Rüütli 9, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja

09.09 kl 19 Hooaja avakontsert:

“Verdi. Avamängud ja Reekviem”; Vanemuise Sümfooniaorkester ja

ooperikoor, Eesti Rahvusmeeskoor ja Eesti Kontsertkoor

Vanemuise 6, Tartu

Vilde lokaal

14.09 kl 20 Jazzliit: Ikonen-Yaralyan-Ounaskari

Vallikraavi 4, Tartu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

“Igavesti naiselik”, Johannes Greenbergi ja Ferdi Sannamehe looming, kuni 13.11

Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii

Fideelia-Signe Roots, kuni 17.09      

Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum

“Critical Territories / Kriitilised territooriumid”, AA Arhitektuurikooli

maastiku-urbanismi magistriprogrammi kursusetööd aastatest 2004–2011,

kuni 18.09

“Linnaskulptuur”, Mare Mikoff,

kuni 11.09

Ahtri 2, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum

“186”, Näitus Tallinna–Tartu maantee

ajaloost

“Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”

“Kogu elu teel”,

Eesti bussinduse arengust 1970. aastatel

Püsiekspositsioon “Tee ajalugu!”

Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Hobusepea galerii

“Scene”, Mart Vainre,

kuni 19.09                

Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Eesti ikoonikunst”, kuni 02.10

Püsiväljapanekud:

16.–20. saj maalikunst.

Madalmaade, saksa, itaalia,

vene meistrid

18.–20. saj Lääne-Euroopa ja

Vene tarbekunst ning skulptuur

Weizenbergi 37, Tallinn

Mikkeli muuseum

Püsiväljapanek:

Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.–20. saj Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst

Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum

Püsiväljapanekud:

“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,

“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad”

Niguliste 3, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

Pusa, kuni 17.09 

Nikolai 27, Pärnu

PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS

ASLAK grupp (FIN), 14.09–08.10

Lola Liivat, kuni 10.09

Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum

“Eesti fotograafia ajaloost 1840.–1940. aastani”, kuni 31.12

“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012

Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Botaanikaaed

Daaliate näitus, 09.09–11.09

Kloostrimetsa tee 52, Tallinn

Tallinna Kunstihoone

“Kontinuum. Kunst kui taju. Ruum kui protsess”, kuraator Maria Arusoo,

kuni 02.10

Vabaduse väljak 6, Tallinn

TARTU KUNSTIMAJA

“Art ist kuku nu ut”, 15.09–16.10

Maalikunstnike liit, kuni 11.09

Ehitamata Tartu makettides ja

fotodel, kuni 11.09

Taavi Talve ja Denes Farkas,

kuni 11.09

Vanemuise 26, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum

“Kultuur Tartus tudengi silmade

läbi”, kuni 30.09

Püsiväljapanekud:

Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.

Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja

kiilkirjatahvlid

Ülikooli 18, Tartu

Tartu Ülikooli Botaanikaaed

“Orhideed & co.”, kuni 15.09

Lai 38, Tartu

.

 

Autor: Urve Vilk, Puhkepäev

Jaga lugu:
SEKRETÄRI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Sekretäriuudised igal nädalal enda postkasti.

Sekretär.ee toetajad:

Enimloetud
Laura Tahk
Laura TahkSekretar.ee toimetajaTel: 53 444 071laura@sekretar.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee