23. september 2011

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida väisata nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

KINO

CINAMON 

“Seksisemud”

R, E–K kl 14.45, 17.15, 19.25, 21.45;

L–P kl 12.30, 14.45, 17.15, 19.25, 21.45;

N kl 12.30, 14.45, 17.15, 19.25

“Õuduste öö” 3D

R–N kl 16.45, 19.15, 21.35

“Uinuv kaunitar”

R–N kl 20.00; P kl 22.00

“Lõpp–punkt 5” 3D

R–N kl 14.30

“Südaöö Pariisis”

R–L kl 15.30, 20.45;

P–N kl 15.30, 19.05, 21.15 ( v.a. N)

“Kauboid ja tulnukad”

R, E–K kl 13.15, L–P kl 13.50, N kl 15.00

“Loomaaednik”

R, E–N kl 12.45; L–P kl 11.45

“Lotte ja kuukivi saladus”

eesti keeles: R, E–K kl 12.00, 13.45, 17.25;

L–P kl 11.30, 13.30, 17.25; N kl 12.00, 17.25

“Kehad vahetusse”

kl 16.00, 18.30, 22.00 (v.a. P); P kl 20.45

“Smurfid” 3D

eesti keeles: R, E–N kl 12.15; L–P kl 12.00

“Rumal pöörane armastus”

R–P kl 15.15, 17.40; E–K kl 15.15, 17.40, 20.45; N kl 21.15

“Autod 2”

eesti keeles: R, E–K kl 12.30; L–P kl 13.00; N kl 13.45

“Röövitu”

N kl 18.00

“Nakkus”

N kl 20.35

“Mis su number on?”

N kl 21.45  

Turu 2, Tartu

 

Coca-Cola Plaza  

“Autod 2” 3D

eesti keeles: kl 12.15

“Smurfid” 3D

eesti keeles: kl 11.35, 17.00; P kl 14.55;

vene keeles: kl 14.20

“Rumal pöörane armastus”

kl 11.40, 19.15 

“Lotte ja kuukivi saladus”

eesti keeles: kl 11.30, 13.30, 17.25

“Kehad vahetusse”

kl 16.50

“Kauboid ja tulnukad”

kl 14.15, 21.50

“Larry Crowne”

kl 12.10, 18.55 (v.a. N), 21.10 (v.a. N)

“Lõpp-punkt 5”

kl 14.55 (v.a. P), 19.50, 22.00

“Colombiana”

kl 12.30, 17.15

“30 minutiga või rutem”

kl 11.45, 16.00, 20.20, 22.20

“Võitleja”

kl 15.30 (v.a. E), 18.30 (v.a. E), 21.30

“Õuduste öö” 3D

kl 11.50, 14.35, 17.20, 18.45, 19.20, 21.15, 22.25; L–P kl 13.15, 15.45

“Seksisemud”

kl 11.55, 14.30, 16.55 (v.a. R), 19.40 (v.a. N), 22.10

“Mis su number on?”

N kl 19.40

“Südaöö Pariisis”

kl 15.00, 19.45, 21.55

“Hodorkovski”

kl 13.45, 18.05

“Ma ei tea, kuidas ta seda teeb”

kl 14.25, 16.45, 19.25 (v.a. N), 21.40 (v.a. N); N kl 18.55, 21.10

“Röövitu”

N kl 19.25

“Nakkus”

N kl 21.55

Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 

“Lotte ja kuukivi saladus”

eesti keeles: kl 14.30

“Kehad vahetusse”

kl 12.30, 21.45

“Hodorkovski”

kl 15.00, 19.30

“Õuduste öö” 3D

kl 12.00, 16.30, 19.15, 22.00

“Halb õpetaja”

kl 17.30

Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  

“Ahvide planeedi sünd”

vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:

kl 14.00, 18.30, 21.00

“Smurfid” 3D

vene keeles: L–P kl 11.45

“Kauboid ja tulnukad”

kl 18.45; L–P kl 12.00

“Lõpp-punkt 5” 3D

inglise keeles, eesti- ja venekeelsete

subtiitritega: E kl 21.45;

vene keeles: kl 21.45 (v.a. E)

“Vastikud ülemused”

kl 14.30, 16.30, 21.15

“Loomaaednik”

kl 16.15; L–P kl 11.30

“Õuduste öö” 3D

inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: K kl 14.15; R kl 16.45; P kl 19.15;

vene keeles: kl 14.15 (v.a. K), 16.45 (v.a. R), 19.15 (v.a. P)

Tallinna mnt 41, Narva

 

Kino Kosmos

NB! Kino Kosmos on

esmaspäeviti suletud!

“Lotte ja kuukivi saladus”

eesti keeles: 16.45

“Lõpp-punkt 5” 2D

kl 16.00, 20.30

“Uinuv kaunitar”

kl 13.45

“Ahvide planeedi sünd”

kl 18.00

“Õuduste öö” 2D

kl 14.30, 18.45, 21.00

Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Kannel

“Lotte ja kuukivi saladus”

L kl 16.00, 17.30, 19.00; P, E, K kl 17.30, 19.00

“Barbar Conan”

L–E kl 21.00

Liiva 13, Võru

Kino Mai 

NB! Kino Mai on

esmaspäeviti suletud!

“Loomaaednik”

kl 16.15

“Kauboid ja tulnukad”

kl 18.30

“Melanhoolia”

kl 21.00

Papiniidu 50, Pärnu

KONTSERT

Ammende Villa

24.09 kl 19 “Maailm luubis 2011” Jason Carter

Mere pst. 7, Pärnu

Estonia kontserdisaal

23.09 kl 19 “Saaga” ERSO

25.09 kl 19 “XVIII Rahvusvaheline

Õigeusu Vaimuliku Muusika Festival CREDO” Gala-kontsert  

Estonia pst. 4, Tallinn

Estonia Talveaed

28.09 kl 19 KontsertJazz:

iXi keelpillikvartett ja Veli Kujala

29.09 kl 19 “Edith ja Marlene”

Erkki Otsman (laul), Andranik Kechek

(klaver), Jaak Lutsoja (akordion),

Tanel Liiberg (kontrabass)

Estonia pst. 4, Tallinn

Jõhvi kontserdimaja

24.09 kl 17 “Maailm samme täis”

Eesti 1960–70ndate laulud. Els Himma, Vello Orumets, Heidy Tamme,

Koit Toome, Hedvig Hanson,

Boris Lehtlaan. Saadab orkester Siim Aimla juhatusel  

Pargi 40, Jõhvi

Kloostri Ait 

23.09 kl 20 Eero Sommer (klaver)

24.09 kl 20 Nevil Blumberg (kitarr), Heiki Tark (suupill)

Vene tänav 14, Tallinn

Kumu Auditoorium

23.09 kl 19 “Elektrooniline kontsertõhtu”

24.09 kl 19 “Elektrooniline kontsertõhtu”

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Lokaal Sumin

23.09 kl 21 Uku Suviste

Turu tn. 21, Tartu

Mustpeade Maja

29.09 kl 19 “Püha Mauritiuse

Barokkõhtud. Merereis Hispaaniast Kreekani”

Pikk tn 26, Tallinn

Niguliste

28.09 kl 20 “World Music Forum 2011” Eesti Filharmoonia Kammerkoor, dirigent Daniel Reuss. Kavas: Saar, Kreek, Tormis, Pärt, Grigorjeva

Niguliste 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja

29.09 kl 19 James Blunt

Estonia pst. 9, Tallinn

Ovaalstuudio

23.09 kl 19 A capella ansambel Greip

Toompuiestee 4, Tallinn

Põhjaka mõis

25.09 kl 20 Urmas Lattikas,

Raul Vaigla, Reigo Ahven

Mäeküla küla, Paide vald, Järvamaa

Pärnu Kontserdimaja

23.09 kl 19 “Maailm samme täis”

Eesti 1960–70ndate laulud. Els Himma, Vello Orumets, Heidy Tamme,

Koit Toome, Hedvig Hanson,

Boris Lehtlaan. Saadab orkester

Siim Aimla juhatusel 

27.09 kl 19 KontsertJazz:

iXi keelpillikvartett ja Veli Kujala

Aida 4, Pärnu

Püha Katariina kirik

24.09 kl 20 Urban-folk ansambli

Tane Mahuta väelaulude kontsert

Vene 12/14, Katariina käik, Tallinn

Rock Cafe

23.09 kl 21 Sõpruse Puiestee, Kurjam, Pööloy Gläänz

24.09 kl 21 X-Panda plaadiesitluskontsert

27.09 kl 19 Dredg (USA)

28.09 kl 19 U.D.O. (GER),

Sister Sin (SWE), Sevenfield (NOR)

29.09 kl 19 Covenant (SWE)

Tartu mnt 80D, Tallinn

Tallinna Jaani kirik

23.09 kl 19 Pariisi Neeva Vaga

Suurvürsti Aleksandri Peakiriku koor

26.09 kl 19 Dhafer Youssef ja

Vox Clamantis 15

Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna Raekoda

24.09 kl 18 Michael Süssmann (viiul, Norra), Gunilla Süssmann (klaver, Norra)

Raekoja plats 1, Tallinn

Tallinna Rootsi-Mihkli kirik

24.09 kl 20 “PLMF talentide gurmee”

Oksana Sinkova (flööt),

Andreas Lend (tšello), Virgo Veldi

(saksofon), Lea Leiten (klaver)

25.09 kl 18 Ensemble Martinu,

Saksofonikvartett Saxest

Rüütli 9, Tallinn

Vanalinna Muusikamaja

26.09 kl 16 “ELIITkontserdid:

Säravad tähed!” Con Brio laureaadi

auhinnakontsert

Uus 16c, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja

25.09 kl 19 KontsertJazz:

iXi keelpillikvartett ja Veli Kujala

Vanemuise 6, Tartu

Vilde lokaal

28.09 kl 20 Tribute to In Spe (Elleri kool, Otsakool, Viljandi akadeemia)

Vallikraavi 4, Tartu

Viljandi Pärimusmuusika Ait

29.09 kl 20 Kogumikplaadi

“Toatuur 2” esitluskontsert

Tasuja pst. 6, Viljandi

Von Krahli Baar

23.09 kl 21 “Tallinn Jazz Weekend”

24.09 kl 21 “Tallinn Jazz Weekend”

Rataskaevu 10/12, Tallinn

Väravatorn

24.09 kl 16 Hortus Musicus: Monteverdi ja tema aeg

25.09 kl 16 Kadri Voorand Trio

Lühike Jalg 9, Tallinn

TEATER

Eesti Draamateater

23.09 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta

tegid siia...”

24.09 kl 19 “Augustikuu”

25.09 kl 19 “Eesti matus”

25.09 kl 19 “Punane” esietendus

26.09 kl 19 “Meeste kodu”

27.09 kl 19 “Viies kolonn”

27.09 kl 19 “Tuhkatriinumäng”

28.09 kl 19 “Panso”

28.09 kl 19 “Augustikuu”

29.09 kl 19 “Võlanõudjad (Veneetsia kaupmees)”

29.09 kl 19 “Punane”

Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

23.09 kl 11 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”

24.09 kl 12 “Hanel oli auto”

24.09 kl 13.30 “Karjapoiss on

kuningas”

25.09 kl 12 “Kiki ja Miki”

25.09 kl 13.30 “Okasroosike”

27.09 kl 11 “Kiki ja Miki”

28.09 kl 11 “Metsakülad”

29.09 kl 11 “Kalle Blomkvist ja

Rasmus”

Lai 1, Tallinn

Endla Teater

23.09 kl 19 “Madame Bovary”

24.09 kl 19 “Imetegija”

24.09 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”

27.09 kl 19 “Esimesed suudlused”

Haapsalu Kultuurikeskuses

29.09 kl 11 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Viimsi Huvikeskuses

29.09 kl 15 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Viimsi Huvikeskuses

29.09 kl 19 “Esimesed suudlused”

Viimsi Huvikeskuses

29.09 kl 19 “Ära muretse, kallis!”

Keskväljak 1, Pärnu

Estonia

24.09 kl 19 “Otello”

25.09 kl 19 “Juuditar (La Juive)”

27.09 kl 19 “Romeo ja Julia”

28.09 kl 19 “Red Giselle”

Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi teater

25.09 kl 20 “Sinised kilesussid jalas” Pärnus trahter Kentuki Lõvis

Aleksandri 46, Tartu

Kanuti Gildi SAAL

23.09 kl 19.30 “Talk To Me”

Mart Kangro

24.09 kl 19.30 “Talk To Me”

Mart Kangro

26.09 kl 19.30 “Talk To Me”

Mart Kangro

27.09 kl 19.30 “Talk To Me”

Mart Kangro

Pikk 20, Tallinn

Monoteater

24.09 kl 19 “Minu hind?”

Teater Vanemuise väikeses majas

28.09 kl 19 “Minu hind?”

Vene Kultuurikeskuses

www.monoteater.ee

Piip ja Tuut Mängumaja

25.09 kl 11 “Südamelähedased asjad”

28.09 kl 18 “Südamelähedased

asjad” 

29.09 kl 10 “Tähestikulinn”

Kirjandushommik Henno Käo

Toom-Kooli 13, Tallinn

Rakvere Teater

23.09 kl 19 “Leenane´i kaunitar”

23.09 kl 19 “Nullpunkt” esietendus

26.09 kl 12 “Väike Mukk” Endlas

26.09 kl 19 “Nullpunkt”

26.09 kl 19 “Leenane´i kaunitar”  Endlas

27.09 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht”

27.09 kl 19 “Nullpunkt”

Põltsamaa Kultuurikeskuses

28.09 kl 19 “Leenane´i kaunitar”

28.09 kl 19 “Elu ja kuidas sellega

toime tulla” 

29.09 kl 13 “Väike Mukk” 

Võru Kultuurimajas Kannel

29.09 kl 19 “Nullpunkt”

Võru Kultuurimajas Kannel

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater

23.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

23.09 kl 19 “Nõks”

24.09 kl 19 “Meie, kangelased”

24.09 kl 19 “Hecuba pärast”

25.09 kl 19 “Hecuba pärast”

26.09 kl 19 “Meie, kangelased”

27.09 kl 19 “Nõks”

28.09 kl 19 “Ma armastasin sakslast”

29.09 kl 19 “Ma armastasin sakslast”

29.09 kl 19 “Hecuba pärast”

Lai 23, Tallinn

Teater NO99

23.09 kl 19 “Three Kingdoms”

Põhuteatris

24.09 kl 19 “Katuselt” Kasar/Uusberg

Põhuteatris

24.09 kl 19 “Three Kingdoms”

24.09 kl 21 “Katuselt” Kasar/Uusberg

Põhuteatris

26.09 kl 19 “Three Kingdoms”

27.09 kl 19 “Three Kingdoms”

27.09 kl 19 “Katuselt” Kasar/Uusberg

Põhuteatris

27.09 kl 21 “Katuselt” Kasar/Uusberg

Põhuteatris

28.09 kl 19 “Katuselt” Kasar/Uusberg

Põhuteatris

28.09 kl 19 “Three Kingdoms”

28.09 kl 21 “Katuselt” Kasar/Uusberg

Põhuteatris

Sakala 3, Tallinn

Teoteater

25.09 kl 12 “Linalakk ja rosalind”

28.09 kl 19 “Kõik (s)ängis”

29.09 kl 19 “Mängi minuga”

Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum

23.09 kl 19 “Üks suvepäev”

Tahkunas (Hiiumaal)

24.09 kl 19 “Üks suvepäev” Tahkunas

27.09 kl 19 “Üks suvepäev” Tahkunas

28.09 kl 19 “Üks suvepäev” Tahkunas

29.09 kl 19 “Üks suvepäev” Tahkunas

Vene 14, Tallinn

Ugala Teater

24.09 kl 19 “Amadeus” esietendus

26.09 kl 19 “Meeste kodu”

Eesti Draamateatris

26.09 kl 19 “Mee hind”

27.09 kl 19 “Väike raha”

28.09 kl 19 “Amadeus”

29.09 kl 19 “Minu isa 20 aastat

hiljem” Ugala Teatri kohvikus

Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine

23.09 kl 11 “Väikese onu saaga”

Teatri Kodus

24.09 kl 12 “Ninasarvik Otto”

Väikeses majas

24.09 kl 19 “Harmoonia” esietendus

Sadamateatris

25.09 kl 12 “Väikese onu saaga”

Teatri Kodus

25.09 kl 16 “Helisev muusika”

27.09 kl 19 “Harmoonia”

Sadamateatris

28.09 kl 11 “Väikese onu saaga”

Teatri Kodus

28.09 kl 19 “Harmoonia”

Sadamateatris

29.09 kl 19 “Don Juan” Väikeses majas

Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater

23.09 kl 19 “The Black Rider”

Kultuurikatla katelde ruumis

24.09 kl 19 “The Black Rider”

Kultuurikatla katelde ruumis

26.09 kl 19 “The Black Rider”

Kultuurikatla katelde ruumis

27.09 kl 19 “The Black Rider”

Kultuurikatla katelde ruumis

28.09 kl 19 “The Black Rider”

Kultuurikatla katelde ruumis

29.09 kl 19 “The Black Rider”

Kultuurikatla katelde ruumis

Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater

25.09 kl 16 “Hiir, mutt ja langev täht”

27.09 kl 12.15 “Hiir, mutt ja langev täht”

Lossi 31, Viljandi

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

“Igavesti naiselik” Johannes Greenbergi ja Ferdi Sannamehe looming, kuni 13.11

Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii

“Seks ja söök” Eveli Varik, kuni 01.10      

Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum

“Mängud tulega” Tarmo Luisu

valgustinäitus, kuni 23.10

“Loov linn kõigile” Prantsuse disaini

näitus, kuni 25.09

“Värske Eesti Plakat 2011”, kuni 06.11

Ahtri 2, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum

“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee

ajaloost

„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”

“Kogu elu teel”

Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel

Püsiekspositsioon “Tee ajalugu!”

Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu

“Kaks on parem kui üks”

Turu skulptorite rühmitus Jöötti ry ja Eesti Kujurite Ühendus, kuni 24.09

“KAART & kaart – ajareis Tallinnas”, kuni 30.11

“Loetud päevad” Peeter Langovitsi

fotod, kuni 26.09

“Pfyn / Šveitsi kultuuripealinn 2011/12”, kuni 30.09

Püsinäitused:

Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek

Tõnismägi 2, Tallinn

Haus Galerii

Jaak Visnap, kuni 07.10

Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii

“Subjektiivne perspektiiv”

Maido Juss & Kati Ilves, kuni 03.10                

Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Eesti ikoonikunst”, kuni 02.10

Püsiväljapanek:

16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid

18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur

Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu

“Tadeusz Kantor. Poola avangardist ja teatriuuendaja”, kuni 18.12

“Kaksikportree. Flaami sümbolistid James Ensor ja Jules de Bruycker”,

kuni 30.10

“gateways. Kunst ja võrgustunud kultuur”, kuni 25.09

“Urmas Ploomipuu valge maja”, kuni 23.10

Püsiväljapanek:

Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.

Eesti kunst Teise maailmasõja

lõpust taasiseseisvumiseni.

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum

“Portree kujutavas kunstis”

Eesti erakogude põhjal, kuni 05.02

Püsiväljapanek:

Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst

Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum

Püsiväljapanek:

“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,

“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku

hõbevarad”

Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum

Püsinäitused:

“Ferdinand Veike ekspositsioon”

“Nukuteatri ajalugu Eestis”

“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”

“Maailma nukkude saal”

“Õuduste kelder”

“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”

“Tähtede Võlv”

“Nukutöökojad”

“Auruteater”

Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

Tanja Antoshina (RU), kuni 15.10 

Nikolai 27, Pärnu

PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS

ASLAK grupp (FIN), kuni 08.10

Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum

“Eesti fotograafia ajaloost 1840-1940. aastani”, kuni 31.12

“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012

Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Kunstihoone

“Kontinuum_Kunst kui taju. Ruum kui protsess” kuraator: Maria Arusoo,

kuni 02.10

Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum

“Replay” Kätlin Luht, kuni 20.11

Püsiekspositsioon:

“Need vanad armsad mänguasjad”

Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii

Mare Tralla & Coolturistes (Leedu), 29.09–23.10

“Piirilinn: Tallinn-Lissabon”

Eesti-Portugali ehtekunstnike kontseptuaalne näitus  (töörühm: Harry Liivrand, Tanel Veenre, Kadri Mälk, Taso Mähar,

Villu Plink), mõlemas galeriis, kuni 25.09  

Harju 13, Tallinn

TARTU KUNSTIMAJA

“Art ist kuku nu ut”, kuni 16.10

Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum

“Mustrikeeles mängud ja

mänguasjad”, kuni 02.10

“Meeri Säre meenutades”

“Eesti filminukud”

“Eesti mänguasjategijad”

“Ärtu äss ja ja pada emand”

“Ajalugu mängides”

Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum

“Kultuur Tartus - tudengi silmade

läbi”, kuni 30.09

Püsiväljapanek:

Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.

Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja

kiilkirjatahvlid

Ülikooli 18, Tartu

Vaal galerii

“X kilo kulda” Marje Taska, kuni 30.09

Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii

Jaan Luik, Hannes Varblane,

Laila Talunik, Riho Sibul, Õnne Luha ühisnäitus, 26.09–21.10

Marika Alver, Branka Jovanovic, 26.09–21.10

Ove Kalde, 26.09–21.10

Kunstiprojekt, kuni 23.09

Liiva 13, Võru

Autor: Signe Sillasoo, Urve Vilk

Jaga lugu
Sekretar.ee toetajad:
Elis VaiksaarSekretar.ee ärijuhtTel: 5613 9851
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700