7. oktoober 2011

Mida teha nädalavahetusel? 

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida väisata nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

KINO

CINAMON  Tartu

“Tõeline teras”

R, L, E–N kl 13.15, 15.45, 18.15, 20.45;

P 13.15, 16.00, 18.30, 21.15

“Larry Crowne”

R kl 17.30, 19.30, 21.30; L kl 11.45, 17.30, 19.30;

P kl 12.15, 14.15, 18.45; E, K, N kl 12.15, 17.30, 19.30; T kl 10.30, 16.00, 18.00, 20.00

“Röövitu”

R–N kl 15.30, 17.40

“Nakkus”

R–N kl 19.50, 22.00

“Mis su number on?”

R, E–N kl 14.20, 19.00, 21.15;

L kl 12.30, 19.00, 21.15; P kl 12.30, 19.15, 21.45

“Punamütsike kurjuse vastu” 3D

eesti keeles: R, E–N kl 12.30; L kl 12.00;

P kl 11.30

“Seksisemud”

R kl 13.00, 15.15; L kl 12.45, 21.30; P kl 20.45;

E, K–N kl 13.00, 15.15, 21.30; T kl 13.50, 22.05

“Õuduste öö” 3D

R, E–K kl 19.15; L kl 16.30; P kl 15.45;

N kl 21.45

“Kehad vahetusse”

R kl 12.15, 16.30; L kl 15.00; P–E, K kl 16.30; T kl 12.15, 16.30

“Lotte ja kuukivi saladus”

eesti keeles: R, E–N kl 12.00, 13.45, 17.15;

L kl 11.30, 13.45, 15.30, 17.15;

P kl 12.00, 13.45, 15.30, 17.15

“Smurfid” 3D

eesti keeles:

R, E–N kl 14.45; L kl 14.00; P kl 13.30

“Lõpp–punkt 5” 3D

kl 21.45 (v.a. P, N)

Uus Saksa kino: “Pina” 3D

L kl 19.00

Ooperipärlid: “Carmen”

P kl 18.00

“Kolm musketäri” 3D

esilinastus: N kl 19.15  

Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  

“Smurfid” 3D

eesti keeles: L kl 14.15

“Lotte ja kuukivi saladus”

eesti keeles: kl 11.35, 17.55 (v.a. K, N)

“Kauboid ja tulnukad”

kl 16.50 (v.a. N)

“Lõpp-punkt 5” 3D

kl 22.30 (v.a. K)

“30 minutiga või rutem”

kl 22.10

“Võitleja”

kl 16.40

“Õuduste öö” 3D

kl 14.15 (v.a. L–P), 19.50 (v.a. K, N), 21.45

“Seksisemud”

kl 12.00, 14.25, 19.25 (v.a. N), 21.50 (v.a. N)

“Mis su number on?”

kl 11.50, 14.30, 17.00, 19.30 (v.a. N), 21.55

“Südaöö Pariisis”

kl 19.55

“Ma ei tea, kuidas ta seda teeb”

kl 17.30

“Röövitu”

kl 12.30, 15.00, 19.40

“Nakkus”

kl 12.20, 14.50, 17.20, 22.05

“Tõeline teras”

kl 12.40 (v.a. P), 15.30, 18.30 (v.a. P), 21.20; L–P kl 15.05; P kl 12.05

“Eliitkillerid”

kl 12.10, 14.45, 17.15 (v.a. N), 19.45 (v.a. N), 22.15

“Punamütsike kurjuse vastu” 3D

eesti keeles: kl 11.55, 15.55, 16.55 (v.a. R, P);

vene keeles: kl 13.35, 19.15 (v.a. R)

“Riskipiir”

kl 11.45, 14.10, 19.35, 22.00

“Pina” 3D

R kl 19.00; P kl 15.00

“Kolm musketäri” 3D

N kl 18.45

“Unelmate kodu”

N kl 21.50

“Idioot”

N kl 19.00, 21.50

“Pole midagi karta”

kl 11.30, 15.45, 20.00

“Uus maailm”

kl 13.50, 18.05, 22.20

“Nahk, milles ma elan”

N kl 19.30

Bolshoi ballett: “Esmeralda”

P kl 18.00

Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 

“Õuduste öö” 3D

kl 14.45

“Mis su number on?”

kl 17.00, 21.30 (v.a. N)

“Punamütsike kurjuse vastu” 3D

eesti keeles: kl 12.30, 17.15

“Tõeline teras”

kl 11.45, 14.15, 19.15, 22.00

“Uus maailm”

kl 19.30 (v.a. N)

“Kolm musketäri” 3D

N kl 21.45

Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  

“Ahvide planeedi sünd”

vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:

kl 16.15; L–P kl 11.45

“Lõpp-punkt 5” 3D

vene keeles: kl 21.15

“Õuduste öö” 3D

inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: E kl 16.30;

vene keeles: kl 16.30 (v.a. E)

“Colombiana”

kl 14.00, 18.30

“Punamütsike kurjuse vastu” 3D

eesti keeles:

P kl 12.00; R, K kl 14.15; T kl 19.00;

vene keeles:

14.15 (v.a. R, K), 19.00 (v.a. T); L kl 12.00

“Uinuv kaunitar”

kl 20.45

“Tõeline teras”

vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:

kl 16.00, 18.45, 21.30; L–P kl 13.15

Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kosmos

NB! Kino Kosmos on

esmaspäeviti suletud!

“Õuduste öö” 2D

kl 21.00

“Kehad vahetusse”

kl 14.15, 18.45

“Rumal, pöörane armastus”

kl 16.15

“Colombiana”

kl 14.00, 21.15

“Vastikud ülemused”

kl 19.15

“Autod 2”

eesti keeles: kl 16.30

Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Mai 

NB! Kino Mai on

esmaspäeviti suletud!

“Tõeline teras”

kl 18.30, 21.00

Papiniidu 50, Pärnu

KONTSERT

Estonia kontserdisaal

08.10 kl 19 Baltic Concert Express. Barokk

11.10 kl 19 ELiitkontserdid.

Liszt 200. Ralf Taal

Estonia pst. 4, Tallinn

Estonia Talveaed

11.10 kl 19 “Piazzolla Forever”

„Tango de Maret“ tantsuklubist ja

Kersti Ala-Murr (vokaal), Jaak Lutsoja (akordion), Tanel Liiberg (kontrabass) ning Külli Mariste (video)

13.10 kl 19 “Liedi õhtu”

Annaliisa Pillak  ja pianist Ilmo Ranta

(Soome)

Estonia pst. 4, Tallinn

Haanja rahvamaja

07.10 kl 19 “Renessanssmosaiik”

Hortus Musicus, kunstiline juht

Andres Mustonen

Haanja

Jazz del Mar

13.10 kl 21 Jazzliit: Soome Jazzliit

esitleb:Mikko Helevä Groovin Hammond (Soome)

Tallinna mnt. 6, Kuressaare

Kanuti Gildi SAAL

13.10 kl 19.30 “Improtest:

Tunnetusüksus”

Pikk 20, Tallinn

Karksi Valla Kultuurikeskus

11.10 kl 18 “Nüüdisaegne sodiaak”

Urmas Sisask

Viljandi mnt. 1, Karksi-Nuia

Kloostri Ait 

07.10 kl 20 Peep Ojaveski (kitarr),

Aivo Tammus (bass)  

08.10 kl 20 Eero Sommer (klaver)

Vene tänav 14, Tallinn

Kuressaare Kultuurikeskus

13.10 kl 20 Jazz del Mar Mikko Helevä Groovin’ Hammond (FIN)

Tallinna tn. 6, Kuressaare

Laupa mõis

12.10 kl 19 “Nüüdisaegne sodiaak”

Urmas Sisask

Laupa küla, Türi vald, Järvamaa

Teater NO99

07.10 kl 22 Jazzliit ja Jazzkaar esitlevad: Klima Kalima (Saksamaa)

Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja

07.10 kl 19 “Thank You For The Music” Tribute to ABBA

08.10 kl 19 “Thank You For The Music” Tribute to ABBA

09.10 kl 19 Richard Clayderman - From Paris With Love

Estonia pst. 9, Tallinn

Pärnu Kontserdimaja

08.10 kl 19 Forbidden City Chamber Orchestra (Hiina)

Aida 4, Pärnu

Rakvere Teatri Jazzukohvik

07.10 kl 21.30 Jazzliit:

Tuule Kann - Jaak Sooäär

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Rock Cafe

07.10 kl 21 “FoRevo!”

No-Big-Silence, Pedigree, Evestus, Me, Myself and I, 3 Pead, Põhjamaade Hirm, Reket, Slide Fifty, RLV Massive, Def Räädu, Atso (Metsatöll), Noizmakaz, Nitrous,

Carlos Ramirez, Switch

08.10 kl 21 Muusik Seif 30 /

Erikülaline - Ultima Thule

12.10 kl 19 “Viinakuu Folgi ja

Rockiõhtu” Neljapäev, RO:TORO, Kruuv, Kukeprotest, Empty Mind

13.10 kl 19 Kaiser Chiefs (UK)

Tartu mnt 80D, Tallinn

Tallinna Jaani kirik

08.10 kl 21 XVI Rahvusvaheline

Tartu Vanamuusika Festival “Orient et Occident” Lilian Langsepa kontsert - “Mosaiik gooti harfile” 

09.10 kl 18 XVI Rahvusvaheline

Tartu Vanamuusika Festival “Orient et Occident” David Kuckermann -

“Soolod löökpillidele”

Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna Okupatsioonide Muuseum

09.10 kl 20 Indigolaste

Sügismoosi kontsert

Toompea 8, Tallinn

Tartu Genialistide Klubi

13.10 kl 19 Indigolaste

Sügismoosi kontsert

Magasini 5, Tartu

Tartu Ülikooli aula

08.10 kl 18 Ansambel Chakad kontsert - Pärsia klassikaline muusika

09.10 kl 16 ELiitkontserdid.

Liszt 200. Ralf Taal

Ülikooli 18, Tartu

Tartu Ülikooli ajaloo muuseum

08.10 kl 19 Weekend Guitar Trio

Lossi 25, Tartu

Tehnikaülikooli aula

13.10 kl 19 Andres Valkonen 60

Ehitajate tee 5, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja

07.10 kl 19 Forbidden City Chamber Orchestra (Hiina)

11.10 kl 19 Baltic Concert Express.

Barokk

Vanemuise 6, Tartu

Vilde lokaal

12.10 kl 20 Jazzliit: Soome Jazzliit esitleb:Mikko Helevä Groovin Hammond (Soome)

Vallikraavi 4, Tartu

Viljandi Pärimusmuusika Ait

07.10 kl 19 Lõõtspillikontsert

Tasuja pst 6, Viljandi

Võru kultuurimaja Kannel

07.10 kl 19 Weekend Guitar Trio

Liiva 13, Võru

Väravatorn

08.10 kl 16 “Ajatud trubaduurid”

Tõnis Mägi Ja Andres Mustonen,

Hortus Musicus

Lühike Jalg 9, Tallinn

Ööklubi Teater

08.10 kl 19 Sophie De Vries /

Sügisjazz 2011

Vabaduse väljak 5, Tallinn

TEATER

Cabaret Rhizome

07.10 kl 19 “Üksi”

08.10 kl 19 “Üksi”

13.10 kl 19 “Üksi”

Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater

07.10 kl 19 “Leekrüübe”

07.10 kl 19 “Aabitsa kukk”

08.10 kl 19 “Panso”

08.10 kl 19 “Jaan Umbi lugu”

09.10 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”

09.10 kl 19 “Punane”

11.10 kl 19 “Võlanõudjad (Veneetsia kaupmees)”

12.10 kl 20 “Kõik on täis”

12.10 kl 19 “Rahauputus”

12.10 kl 12 “Varastatud oranž jalgratas”

13.10 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because”

13.10 kl 19 Esimene lugemine: “Metspart”

13.10 kl 19 “Punane”

Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

07.10 kl 11 “Rapuntsel”

07.10 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”

08.10 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh”

08.10 kl 12 “Kalle Blomkvist ja

Rasmus”

08.10 kl 14.30 “Moor ja vaar.

Krokodill ja neli väikest tegelast”

09.10 kl 11 “Metsakülad”

09.10 kl 12 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”

09.10 kl 14.30 “Karjapoiss on kuningas”

09.10 kl 18 “Metamorfoos” esietendus

11.10 kl 11 “Metsakülad”

12.10 kl 11 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”

12.10 kl 19 “Metamorfoos”

13.10 kl 11 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”

13.10 kl 19 “Metamorfoos”

Lai 1, Tallinn

Endla Teater

07.10 kl 19 “Madame Bovary”

08.10 kl 12 “Põrrr...!!!”

08.10 kl 19 “Mees, kes teadis ussisõnu”

08.10 kl 19 “Lõpp”

10.10 kl 11 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Vanemuise suures majas

10.10 kl 19 “Palju õnne argipäevaks!” Vanemuise suures majas

12.10 kl 11 “Põrrr...!!!”

12.10 kl 19 “Teatrikomöödia”

12.10 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg” Türi Kultuurimajas

13.10 kl 11 “Põrrr...!!!”

13.10 kl 19 “Algus”

Keskväljak 1, Pärnu

Estonia

07.10 kl 19 “Balletiõhtu”

08.10 kl 12 “Pipi Pikksukk”

08.10 kl 19 “Silva”

09.10 kl 17 “Carmen”

12.10 kl 19 “Kolm musketäri”

13.10 kl 17 “Silva”

Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi teater

07.10 kl 19 “Sinised kilesussid jalas”

Keila Kultuurikeskuses

09.10 kl 18 “Sinised kilesussid jalas”

Pärnu trahteris Kentuki Lõvi

11.10 kl 19 “Sinised kilesussid jalas”

Võru Kultuurimajas “Kannel”

13.10 kl 20 “Sinised kilesussid jalas”

Aleksandri 46, Tartu

Kanuti Gildi SAAL

08.10 kl 11 “Võluvärk”

ZUGA ühendatud tantsijad, esietendus

08.10 kl 19.30 “Samuel Beckettile”

Taavet Jansen ja Peeter Rästas

09.10 kl 19.30 “Samuel Beckettile”

Taavet Jansen ja Peeter Rästas

Pikk 20, Tallinn

Monoteater

10.10 kl 19 “Minu hind?”

Teater Vanemuise väikeses majas

11.10 kl 19 “Minu hind?”

Vene Kultuurikeskuses

www.monoteater.ee

Rakvere Teater

07.10 kl 19 “Meie mehed”

07.10 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”

10.10 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht”

10.10 kl 19 “Meie mehed”

Iisaku Rahvamajas

11.10 kl 19 “Unenäokohvik”

Pangamaja s

11.10 kl 19 “Saja-aastane maja”

12.10 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht”

Rapla Kultuurikeskuses

12.10 kl 19 “39 astet”

Rapla Kultuurikeskuses

13.10 kl 19 “Tuulte pöörises”

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater

07.10 kl 19 “Vaata, ma kukun”

08.10 kl 19 “Vaata, ma kukun”

10.10 kl 19 “Vincent”

11.10 kl 19 “Hecuba pärast”

12.10 kl 19 “Hecuba pärast”

13.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater

 10.10 kl 19 “Rein Pakk otsib naist!” Genialistide Klubis

 11.10 kl 19 “Rein Pakk otsib naist!” Genialistide Klubis

Magasini 5, Tartu

Teater NO99

07.10 kl 19 “Three Kingdoms”

11.10 kl 19 “Kuidas seletada pilte

surnud jänesele”

Sakala 3, Tallinn

Teoteater

07.10 kl 19 “Kõik (s)ängis”

09.10 kl 12 “Siilipoeg avastab

maailma”

09.10 kl 19 “Mängi minuga”

Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum

11.10 kl 19 “Üks suvepäev”

12.10 kl 19 “Üks suvepäev”

Vene 14, Tallinn

Ugala Teater

07.10 kl 19 “Salaste laulupidu”

08.10 kl 19 “Duetid”

10.10 kl 19 “Minu isa 20 aastat hiljem”  Ugala Teatri kohvikus

11.10 kl 13 “Limpa ja mereröövlid”

11.10 kl 19 “Väike raha”

12.10 kl 19 “Mee hind”

13.10 kl 13 “Kollane nool”

13.10 kl 19 “Duetid”

Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater

07.10 kl 19 “Jäägu meie vahele”  

Haljala Rahvamajas

10.10 kl 19 “Jäägu meie vahele”

Paide Kultuurikeskuses

13.10 kl 19 “Jäägu meie vahele”

Võru Kultuurimajas “Kannel”

Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine

07.10 kl 19 “Paanika” Sadamateatris

07.10 kl 19 “Thank You For The Music” Tallinnas Nokia Kontserdimajas

08.10 kl 19 “Hispaania öö”

esietendus Väikeses majas

08.10 kl 19 “Kaos”

08.10 kl 19 “Thank You For The Music” Tallinnas Nokia Kontserdimajas

09.10 kl 19 “Helisev muusika”

11.10 kl 19 “Hispaania öö”

Väikeses majas

11.10 kl 19 “Sugar ehk Dzässis ainult tüdrukud”

12.10 kl 19 “Härra Amilcar”

12.10 kl 19 “Viimnepäev”

Sadamateatris

13.10 kl 12 “Nukitsamees”

Väikeses majas

13.10 kl 19 “Rigoletto” Väikeses majas

13.10 kl 19 “Thank You For The Music”

13.10 kl 19 “Elling” Sadamateatris

Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater

11.10 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”

12.10 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”

13.10 kl 18 “Nisa”

Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater

09.10 kl 14 “Jänes ja Punamütsike“

Pärnu Majaka  Kaubanduskeskuses

09.10 kl 16 “Jänes ja Punamütsike“

Pärnu Majaka  Kaubanduskeskuses

11.10 kl 11 “Kõige suurem sõber”

13.10 kl 12.15 “Kõige suurem sõber”

Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater

10.10 kl 18 “12karamazovit”

11.10 kl 18 “12karamazovit”

13.10 kl 18 “12karamazovit”

Rataskaevu 10, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

“Igavesti naiselik” Johannes Greenbergi ja Ferdi Sannamehe looming, kuni 13.11

Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii

“Ma olen nii” Epp Kubu & Maria Aua, kuni 15.10      

Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum

“Mängud tulega” Tarmo Luisu valgustinäitus, kuni 23.10

“Värske Eesti Plakat 2011”, kuni 06.11

Ahtri 2, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum

“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee ajaloost

„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”

“Kogu elu teel”

Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel

Püsiekspositsioon “Tee ajalugu!”

Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu

“Risttee” Einar Vene maalid, kuni 25.10

“Soome - ugri rahvad Euroopa rahvastikukaardil”, kuni 03.11

“Sergei Dovlatov: autorilt”, kuni 30.11

“Väiketekstiilide näitus SÕNA”, kuni 19.10

“Fuji mägi maailmale” Jaapani maal, akvarell, kuni 13.10

“KAART & kaart – ajareis Tallinnas”, kuni 30.11

Püsinäitused:

Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja

Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek

Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum

“Uutmoodi” Innovatsiooninäited Eesti disainist XX ja XXI sajandil, kuni 06.11

“Vorm portselanis”, kuni 06.11

Lai 17, Tallinn

Haus Galerii

Tiina Tammetalu, 11.10–18.11

Jaak Visnap, kuni 07.10

Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii

Iti Kasser, kuni 17.10                

Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

Püsiväljapanek:

16.–20. saj maalikunst.

Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid

18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur

Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu

“Teisele poole” Tallinna fotokuu 2011 rahvusvaheline kuraatorinäitus, kuni 08.01

“Tadeusz Kantor. Poola avangardist ja teatriuuendaja”, kuni 18.12

“Kaksikportree. Flaami sümbolistid James Ensor ja Jules de Bruycker”,

kuni 30.10

“Urmas Ploomipuu valge maja”,

kuni 23.10

Püsiväljapanek:

Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.

Eesti kunst Teise maailmasõja

lõpust taasiseseisvumiseni.

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum

“Portree kujutavas kunstis”

Eesti erakogude põhjal, kuni 05.02

Püsiväljapanek:

Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst

Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum

Püsiväljapanek:

“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,

“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku

hõbevarad”

Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum

Püsinäitused:

“Ferdinand Veike ekspositsioon”

“Nukuteatri ajalugu Eestis”

“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”

“Maailma nukkude saal”

“Õuduste kelder”

“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”

“Tähtede Võlv”

“Nukutöökojad”

“Auruteater”

Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

Tanja Antoshina (RU), kuni 15.10 

Nikolai 27, Pärnu

PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS

Mila Balti & Meeland Sepp, 12.10–05.11

ASLAK grupp (FIN), kuni 08.10

Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum

“Eesti fotograafia ajaloost 1840-1940. aastani”, kuni 31.12

“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012

Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Botaanikaaed

“Põnevaid vilju kogu maailmast”, kuni 09.10

Kloostrimetsa tee 52, Tallinn

Tallinna Kunstihoone

“Sündinud samas kohas: kujutis, mälu ja fiktsioon Baltimaades” kuraator: Vytautas Michelkevicius, 08.10–20.11

Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum

“Replay” Kätlin Luht, kuni 20.11

Püsiekspositsioon:

“Need vanad armsad mänguasjad”

Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii

Mare Tralla & Coolturistes (Leedu), kuni 23.10  

Harju 13, Tallinn

TARTU KUNSTIMAJA

“Art ist kuku nu ut”, kuni 16.10

Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum

“Ää-ää-ää” Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest

“Meeri Säre meenutades”

“Eesti filminukud”

“Eesti mänguasjategijad”

“Ärtu äss ja ja pada emand”

“Ajalugu mängides”

Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum

Püsiväljapanek:

Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.

Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja

kiilkirjatahvlid

Ülikooli 18, Tartu

Võru Linnagalerii

Jaan Luik, Hannes Varblane,

Laila Talunik, Riho Sibul, Õnne Luha ühisnäitus, kuni 21.10

Marika Alver, Branka Jovanovic, kuni 21.10

Ove Kalde, kuni 21.10

Liiva 13, Võru

 

Autor: Signe Sillasoo, Urve Vilk

Jaga lugu
Sekretar.ee toetajad:
Elis VaiksaarSekretar.ee ärijuhtTel: 5613 9851
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700