14. oktoober 2011
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida väisata nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

KINO

CINAMON  Tartu

“Idioot”

R–N kl 15.45, 18.30, 21.50

“Kolm musketäri” 3D

R–N kl 14.45, 17.10, 19.30 

“Le Havre – Sadamalinn”

R, E–N kl 16.30, 18.40; L–P kl 15.45, 18.15

“Tõeline teras”

R–N kl 12.00, 14.30, 19.05, 21.35

“Larry Crowne”

R, E–N kl 13.15; L–P kl 15.15, 17.30

“Röövitu”

R, E–N kl 15.15, 17.40; L–P kl 13.50, 16.45

“Nakkus”

R–N kl 19.50, 22.00

“Mis su number on?”

R, E–N kl 14.15, 20.45; L–P kl 13.00, 20.45

“Seksisemud”

R–N kl 21.15

“Lotte ja kuukivi saladus”

eesti keeles: R, E–K kl 12.15, 14.00, 17.20; L–P kl 11.30, 13.30; N kl 12.15, 14.00

“Smurfid”3D

eesti keeles: kl 12.30 (v.a. E)

“Punamütsike kurjuse vastu”

eesti keeles: R, E–N kl 12.05; L–P kl 12.00

“Idioot” E kl 15.00

“Karupoeg Puhh”

esilinastus: eesti keeles: N kl 17.30

“Johnny English: Taassünd”

esilinastus: N kl 19.15  

Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  

“Lotte ja kuukivi saladus”

eesti keeles: kl 11.25 (v.a. N), 17.45

“Õuduste öö” 3D

kl 22.20

“Seksisemud”

kl 11.45, 21.50

“Mis su number on?”

kl 14.55, 19.30, 21.55

“Röövitu”

kl 17.10

“Nakkus”

kl 15.00 (v.a. N), 21.15

“Tõeline teras”

kl 12.40 (v.a. L, T), 15.30 (v.a. L), 18.20 (v.a. L), 20.15 (v.a. L, K, N), 21.20 (v.a. L); L kl 18.35, 21.45; L–P kl 15.45

“Eliitkillerid”

kl 12.10, 14.40, 19.45, 22.15

“Punamütsike kurjuse vastu” 3D

eesti keeles: kl 11.50 (v.a. P), 15.45 (v.a. P, N), 16.55;

vene keeles: kl 13.25 (v.a. P, N)

“Riskipiir”

kl 14.45, 19.35 (v.a. K), 22.00

“Kolm musketäri” 3D

kl 12.00 (v.a. L, P), 14.50, 17.35 (v.a. K, N), 18.45 (v.a. L, N), 19.40, 21.10 (v.a. L, N); L–P kl 13.20; L kl 12.45, 21.25;

K kl 21.40

“Unelmate kodu”

kl 12.30, 17.20, 19.50, 22.05

“Idioot”

kl 19.00, 21.45 (v.a. L);

eesti keeles, venek. subtiitritega:

kl 11.35, 14.20, 17.05

“Pole midagi karta”

kl 12.05, 17.15

“Uus maailm”

kl 19.10

“Nahk, milles ma elan”

kl 14.15, 16.45, 19.15

“Karupoeg Puhh”

eesti keeles: L–P kl 13.10;

vene keeles: L–P kl 11.30

“Johnny English: Taassünd”

N kl 20.30

“Ohtlik sõit”

N kl 21.10

“Koduabiline”

L kl 15.30

“Konnanägu Freddy”

eesti keeles: kl 11.30 (v.a. N), 13.15 (v.a. N),  17.25

Met Opera Live: “Anna Bolena”

L kl 20.00; P kl 12.00

Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 

“Punamütsike kurjuse vastu” 3D

eesti keeles: kl 11.45 (v.a. K)

“Tõeline teras”

kl 15.30 (v.a. T), 22.00 (v.a. L, K)

“Kolm musketäri” 3D

kl 14.00 (v.a. K), 16.45 (v.a. P),

19.30 (v.a. L, P, K)

“Konnanägu Freddy”

eesti keeles: kl 12.00, 13.45

“Idioot”

eesti keeles, ingliskeelsete subtiitritega:

kl 18.15 (v.a. T); R–P kl 21.00

Met Opera Live: “Anna Bolena”

L kl 20.00

Bolshoi ballett: “Esmeralda”

P kl 18.00

Tudengipäevade filmid 17.–23.10.

Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  

“Punamütsike kurjuse vastu” 3D

vene keeles: L–P kl 12.45

“Tõeline teras”

vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:

kl 16.00, 18.45, 21.30; L–P kl 13.15

“Mis su number on?”

kl 16.00; L–P kl 11.45

“Idioot”

eesti keeles, venekeelsete subtiitritega:

kl 18.15 (v.a. L–P)

“30 minutiga või rutem”

kl 14.00, 21.00 (v.a. L)

“Kolm musketäri” 3D

inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: R kl 15.00; P kl 17.45; T kl 20.30

vene keeles:

kl 15.00 (v.a. R), 17.45 (v.a. P), 20.30 (v.a. T)

Met Opera Live: “Anna Bolena”

L kl 20.00

Bolshoi ballett: “Esmeralda”

P kl 18.00

Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kosmos

NB! Kino Kosmos on esmaspäeviti suletud!

“Autod 2”

eesti keeles: L–P kl 13.15; R, T–N kl 13.45

“Võitleja”

kl 16.00, 21.00

“Larry Crowne”

kl 18.45; L–P kl 13.45

“Tõeline teras”

kl 18.00

“Kolm musketäri” 2D

kl 15.30, 20.45

Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Mai 

NB! Kino Mai on esmaspäeviti suletud!

“Tõeline teras”

kl 16.30

“Colombiana”

kl 18.45

“Lõpp-punkt 5”

kl 21.00

Papiniidu 50, Pärnu

KONTSERT

Clazz

14.10 kl 22 Vaigla Bros

15.10 kl 22 Gruuv Grupp

19.10 kl 22 Viktoria Vasjura & NaTa Jazz Band

20.10 kl 22 Eva Vaino, Tanel Kuusk, DJ Quest

Vana turg 2, Tallinn

Estonia kontserdisaal

14.10 kl 13 “Uuest maailmast”

Smetana - Sümfooniline poeem “Vltava” tsüklist “Minu kodumaa”

15.10 kl 19 “Kuldne klassika”

Pärnu Linnaorkester

16.10 kl 18 “Parimate pianistide

galakontsert. Tallinna Muusikakeskkool 50”

17.10 kl 16 Danish Concert Band

18.10 kl 12 Lastekontsert “Palju

veetakse hobusega”

19.10 kl 19 RAM ja Ichitaro (taiko-trummid, Jaapan)

20.10 kl 19 “NYYD” Festivali avakontsert. Britten Sinfonia, dirigent James Macmillan

Estonia pst. 4, Tallinn

Estonia Talveaed

15.10 kl 19 “Barokkaariad jazzivõtmes” Andres Mustonen (viiul), Jaak Sooäär (elektrikitarr), Taavo Remmel (kontrabass), Tanel Ruben (trummid)

18.10 kl 19 “Fauni pärastlõuna” Liliana Tamm-Maaten (viiul), Anneli Tohver

(klaver) ja Ivar Tillemann (trompet)

Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi

19.10 kl 20 Rajamuusika: Meelis Vind

20.10 kl 19 Jazzliit: Aleksei Kruglov, Jaak Sooäär Trio

Magasini 5, Tartu

Jõhvi kontserdimaja

20.10 kl 10 Lastekontsert “Palju veetakse hobusega” (vene keeles)

20.10 kl 12 Lastekontsert “Palju veetakse hobusega”

Pargi 40, Jõhvi

Kloostri Ait 

14.10 kl 20 Kirke Karja - Ara Yaralyan

15.10 kl 20 Ain Agan (kitarr),

Oleg Pissarenko (kitarr)

Vene tänav 14, Tallinn

Linda rahvamaja

16.10 kl 16 “Andres Valkonen 60”

Triinu Taul ja Tuuli Taul, Tõnis Mägi ja Ivo Linna, Raivo Tafenau ansambel,

Andres Valkonen (klaver), Kontserti juhib Olavi Pihlamägi

Kobela alevik, Antsla vald, Võrumaa

Teater NO99

14.10 kl 22 Jazzklubi: Soome Jazzliit esitleb: Mikko Helevä Groovin’ Hammond

Sakala 3, Tallinn

Põlva muusikakool

18.10 kl 18 ELiitkontserdid.

LISZT 200. Ralf Taal

Võru 1, Põlva

Pärnu Kontserdimaja

16.10 kl 17 “Kuldne klassika”

Pärnu Linnaorkester

19.10 kl 12 Lastekontsert “Palju veetakse hobusega”

Aida 4, Pärnu

Rock Cafe

14.10 kl 21 Tanel Padar & The Sun / Orelipoiss

15.10 kl 20 “Spinefarm 20. Anniversary” Ensiferum (FIN), Metsatöll, Moonsorrow (Fin), Crimfall (Fin),

Kiuas (Fin), Nevesis, No-Big-Silence

16.10 kl 19 Okean Elzy (UKR)

20.10 kl 21 Tõmbame käima:

Terminaator

Tartu mnt 80D, Tallinn

Saku Suurhall

14.10 kl 20 Hurts

Paldiski mnt 104D, Tallinn

Tartu Ülikooli aula

20.10 kl 20 Tõnis Mägi valgel klaveril

Ülikooli 18, Tartu

Teatri Puhvet

17.10 kl 19 Weekend Guitar Trio & Draamateatri kitarristid

Teatri väljak 3, Tallinn

Valga Muusikakool

20.10 kl 18 ELiitkontserdid.

LISZT 200. Ralf Taal

Kesk 22, Valga

Vanemuise kontserdimaja

17.10 kl 11 Lastekontsert “Palju veetakse hobusega”

18.10 kl 19 Suur meenutuskontsert

“Mati Nuude 70” Ivo Linna, Mait Maltis, Uno Kaupmees ja ansambel Apelsin

20.10 kl 19 RAM ja Ichitaro (taiko-trummid, Jaapan)

Vanemuise 6, Tartu

Viimsi Rannarahva Muuseum

14.10 kl 19 Metsala-Remmel-Peipman

Nurme tee 3, Pringi küla, Viimsi vald, Harjumaa

Vihula mõis

15.10 kl 19 Rein Rannap ja Mihkel Mattisen

Vihula, Lääne-Virumaa

Viljandi Pärimusmuusika Ait

14.10 kl 19 Hõimupäevade suurkontsert

15.10 kl 14 Vetelkõndijad - Kristiina Ehin ja Sofia Joons

19.10 kl 20 Viljandi Jazziklubi: Viljandi Gypsy Jazz Collective

Tasuja pst 6, Viljandi

Von Krahli Teater

19.10 kl 20 Aleksei Kruglov &

Jaak Sooäär Trio / Sügisjazz 2011

Rataskaevu 10, Tallinn

Väravatorn

15.10 kl 16 “Itaalia barokk. Viiuldaja Alberto Martini” Hortus

TEATER

Cabaret Rhizome

14.10 kl 19 “Üksi”

15.10 kl 19 “Üksi”

Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater

14.10 kl 19 “Viies kolonn”

14.10 kl 19 “Marquis d´Artiste”

14.10 kl 19 “Tuhkatriinumäng”

15.10 kl 19 “Panso”

15.10 kl 19 “Eesti matus”

16.10 kl 19 “Augustikuu”

16.10 kl 19 “Õitseng”

18.10 kl 19 “Aabitsa kukk”

18.10 kl 19 “Pulmad”

18.10 kl 19 “Hiilgav!”

19.10 kl 19 “Tuhkatriinumäng”

19.10 kl 19 “Võlanõudjad (Veneetsia kaupmees)”

20.10 kl 19 “Vombat”

20.10 kl 19 “Kõik on täis”

20.10 kl 19 “Marquis d´Artiste”

Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

14.10 kl 11 “Hanel oli auto”

15.10 kl 12 “Hanel oli auto”

15.10 kl 12 “Prügihunt ja Superjänes”

16.10 kl 12 “Kodud”

17.10 kl 19 “Hachioji kuruma ningyo” külalisetendus

18.10 kl 11 “Ise, ise ka!”

19.10 kl 11 “Rapuntsel”

20.10 kl 11 “Rapuntsel”

Lai 1, Tallinn

Endla Teater

14.10 kl 19 “Külmale maale”

14.10 kl 19 “Põletus”

15.10 kl 19 “Imetegija”

15.10 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”

20.10 kl 19 “Kirjad Endlale”

Keskväljak 1, Pärnu

Estonia

14.10 kl 19 “Boheem”

15.10 kl 19 “Manon”

16.10 kl 17 “Pipi Pikksukk”

19.10 kl 19 “Boheem”

20.10 kl 19 “Luikede järv”

Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi teater

17.10 kl 19 “Sinised kilesussid jalas”

Varstu Kultuurimajas  

Aleksandri 46, Tartu

Kanuti Gildi SAAL

15.10 kl 11 “Võluvärk”

ZUGA ühendatud tantsijad

15.10 kl 13 “Võluvärk”

ZUGA ühendatud tantsijad

Pikk 20, Tallinn

Monoteater

17.10 kl 19 “Jan Uuspõld ja tema elu meedias” Vene Kultuurikeskuses

20.10 kl 19 “Minu hind?”

Vene Kultuurikeskuses

www.monoteater.ee

Kuressaare Linnateater

20.10 kl 14 “Värviline

Kummut” Valjala Rahvamajas

20.10 kl 19 “Värviline

Kummut” Orissaare Kultuurimajas

Tallinna 20, Saaremaa

Rakvere Teater

14.10 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”

14.10 kl 19 “Eikellegimaa”

15.10 kl 12 “Pipi Pikksukk”

15.10 kl 19 “Täismäng”

17.10 kl 13 “Väike Mukk”

Valga Kultuurikeskuses

17.10 kl 19 “Nullpunkt”

Valga Kultuurikeskuses

18.10 kl 19 “Nullpunkt”

18.10 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”

19.10 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht”

Teater Ugalas

19.10 kl 19 “Nullpunkt” Teater Ugalas

 19.10 kl 19 “Leenane’i kaunitar”

20.10 kl 19 “39 astet” 

20.10 kl 19 “Toatüdrukud”

Pangamajas

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater

14.10 kl 19 “Hecuba pärast”

Kuressaare Linnateatris

15.10 kl 19 “Hecuba pärast”

Kuressaare Linnateatris

17.10 kl 18 “Karin. Indrek. Tõde ja õigus. 4.”

18.10 kl 18 “Karin. Indrek. Tõde ja õigus. 4.”

19.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

19.10 kl 19 “Nõks”

20.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

20.10 kl 19 “Nõks”

Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater

16.10 kl 19.30 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Kanuti Gildi SAALis

18.10 kl 19.30 “Rein Pakk otsib naist!” Kanuti Gildi SAALis

 19.10 kl 19.30 “Rein Pakk otsib naist!” Kanuti Gildi SAALis

20.10 kl 19.30 “Edu” Kanuti Gildi SAALis

Magasini 5, Tartu

Teoteater

15.10 kl 19 “Kõik (s)ängis”

16.10 kl 12 Lastehommik muinasjutuga “Tirts ja tigu”

Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum

14.10 kl 19 “Üks suvepäev”

15.10 kl 19 “Üks suvepäev”

17.10 kl 19 “Üks suvepäev”

18.10 kl 19 “Üks suvepäev”

20.10 kl 19 “Üks suvepäev”

Vene 14, Tallinn

Ugala Teater

14.10 kl 19 “Amadeus”

15.10 kl 19 “Postmodernsed leibkonnad”

17.10 kl 14 “Limpa ja mereröövlid”

Eesti Draamateatris

17.10 kl 18 “Limpa ja mereröövlid”

Eesti Draamateatris

18.10 kl 19 “Maakad”

19.10 kl 13 “Limpa ja mereröövlid”

Rakvere Teatris

20.10 kl 19 “Duetid”

Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater

14.10 kl 19 “Jäägu meie vahele”  

Märjamaa Rahvamajas

19.10 kl 19 “Üllatuskülaline”

Kunda Klubis

20.10 kl 19 “Valedetektor”

Haapsalu Kultuurikeskuses

Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine

14.10 kl 12 “Aja lugu muusikas”

Väikeses majas

14.10 kl 19 “Puhastus” Väikeses majas

14.10 kl 19 “Thank You For The Music”

14.10 kl 19 “Paanika” Sadamateatris

15.10 kl 12 “Thank You For The Music”

15.10 kl 19 “Rigoletto”

15.10 kl 19 “Thank You For The Music”

15.10 kl 19 “Harmoonia” Sadamateatris

16.10 kl 12 “Ninasarvik Otto”

Väikeses majas

16.10 kl 12 “Thank You For The Music”

16.10 kl 18 “Thank You For The Music”

16.10 kl 19 “Tabamata ime”

Väikeses majas

18.10 kl 11 “Väikese onu saaga”

Teatri Kodus

18.10 kl 15 “Appi! Ooper!? 1. tund”

18.10 kl 19 “Vihmamees”  

Väikeses majas

19.10 kl 19 “Vihmamees”  

Väikeses majas

19.10 kl 19 “Mowgli”

19.10 kl 19 “Rumm ja viin”

Sadamateatris

20.10 kl 19 “Don Juan” Väikeses majas

20.10 kl 19 “Lõbus lesk”

20.10 kl 19 “Viimnepäev”

Sadamateatris

Vanemuise 6, Tartu

Varius

17.10 kl 16 “See ei ole Tammsaare!” Tammsaare muuseumis

18.10 kl 16 “See ei ole Tammsaare!” Tammsaare muuseumis

Tõnismägi 2, Tallinn

VAT Teater

14.10 kl 18 “Nisa”

17.10 kl 18 “Pal-tänava poisid”

18.10 kl 13 “Pal-tänava poisid”

Põlva Kultuurikeskuses

19.10 kl 18 “Hea, paha ja inetu”

20.10 kl 18 “Hea, paha ja inetu”

Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater

16.10 kl 16 “Kõige suurem sõber”

18.10 kl 11 “Kõige suurem sõber”

20.10 kl 11 “Kõige maitsvamad on...”

Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater

14.10 kl 18 “12karamazovit”

16.10 kl 15 “12karamazovit”

17.10 kl 18 “12karamazovit”

Rataskaevu 10, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

“Igavesti naiselik” Johannes Greenbergi ja Ferdi Sannamehe looming, kuni 13.11

Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii

EKA Arhitektuur, 17.10–29.10

“Ma olen nii” Epp Kubu & Maria Aua, kuni 15.10      

Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum

“Mängud tulega” Tarmo Luisu

valgustinäitus, kuni 23.10

“Värske Eesti Plakat 2011”, kuni 06.11

Ahtri 2, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum

“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee ajaloost

„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”

“Kogu elu teel”

Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel

Püsiekspositsioon “Tee ajalugu!”

Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu

“Risttee” Einar Vene maalid, kuni 25.10

“Soome - ugri rahvad Euroopa rahvastikukaardil”, kuni 03.11

“Sergei Dovlatov: autorilt”, kuni 30.11

“Väiketekstiilide näitus SÕNA”,

kuni 19.10

“KAART & kaart – ajareis Tallinnas”, kuni 30.11

Püsinäitused:

Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja

Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek

Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum

“Uutmoodi” Innovatsiooninäited Eesti disainist XX ja XXI sajandil, kuni 06.11

“Vorm portselanis”, kuni 06.11

Lai 17, Tallinn

Haus Galerii

Tiina Tammetalu, kuni 18.11

Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii

Margot Kask, 19.10–31.10

Iti Kasser, kuni 17.10                

Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

Püsiväljapanek:

16.–20. saj maalikunst.

Madalmaade, saksa, itaalia,

vene meistrid

18.–20. saj Lääne-Euroopa ja

Vene tarbekunst ning skulptuur

Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu

“Ene-Liis Semper”, kuni 31.12

“Teisele poole” Tallinna fotokuu 2011 rahvusvaheline kuraatorinäitus, kuni 08.01

“Tadeusz Kantor. Poola avangardist ja teatriuuendaja”, kuni 18.12

“Kaksikportree. Flaami sümbolistid James Ensor ja Jules de Bruycker”,

kuni 30.10

“Urmas Ploomipuu valge maja”,

kuni 23.10

Püsiväljapanek:

Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.

Eesti kunst Teise maailmasõja

lõpust taasiseseisvumiseni.

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum

“Portree kujutavas kunstis”

Eesti erakogude põhjal, kuni 05.02

Püsiväljapanek:

Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst

Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum

Püsiväljapanek:

“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,

“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku

hõbevarad”

Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum

Püsinäitused:

“Ferdinand Veike ekspositsioon”

“Nukuteatri ajalugu Eestis”

“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”

“Maailma nukkude saal”

“Õuduste kelder”

“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”

“Tähtede Võlv”

“Nukutöökojad”

“Auruteater”

Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

“Pärnumaa foto 2011”, 20.10–12.11

“Kontaktimprovisatsioon”

Sandra Jõgeva , kuni 14.10 

Nikolai 27, Pärnu

PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS

Mila Balti & Meeland Sepp, kuni 05.11

Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum

“Eesti fotograafia ajaloost 1840-1940. aastani”, kuni 31.12

“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012

Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Kunstihoone

“Sündinud samas kohas: kujutis, mälu ja fiktsioon Baltimaades” kuraator: Vytautas Michelkevicius, kuni 20.11

Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum

“Replay” Kätlin Luht, kuni 20.11

Püsiekspositsioon:

“Need vanad armsad mänguasjad”

Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii

Mare Tralla & Coolturistes (Leedu),

kuni 23.10  

Harju 13, Tallinn

TARTU KUNSTIMAJA

Andrus Kasemaa, 20.10–20.11

Mall Nukke, 20.10–27.11

Helga Roht Poznanski, 20.10–20.11

“Art ist kuku nu ut”, kuni 16.10

Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum

“Ää-ää-ää” Beebinukud ja titade

mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest

“Meeri Säre meenutades”

“Eesti filminukud”

“Eesti mänguasjategijad”

“Ärtu äss ja ja pada emand”

“Ajalugu mängides”

Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum

Püsiväljapanek:

Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.

Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja

kiilkirjatahvlid

Ülikooli 18, Tartu

Võru Linnagalerii

Jaan Luik, Hannes Varblane,

Laila Talunik, Riho Sibul, Õnne Luha ühisnäitus, kuni 21.10

Marika Alver, Branka Jovanovic,

kuni 21.10

Ove Kalde, kuni 21.10

Liiva 13, Võru

Autor: Signe Sillasoo, Urve Vilk

Jaga lugu:
SEKRETÄRI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Sekretäriuudised igal nädalal enda postkasti.

Sekretär.ee toetajad:

Enimloetud
Laura Tahk
Laura TahkSekretar.ee toimetajaTel: 53 444 071laura@sekretar.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee