NÄITUS
Adamson-Ericu muuseum
“Igavesti naiselik” Johannes Greenbergi ja Ferdi Sannamehe looming, kuni 13.11
Lühike jalg 3, Tallinn
Draakoni Galerii
EKA Arhitektuur, kuni 29.10
Pikk 18, Tallinn
Eesti Arhitektuurimuuseum
“Jäljed” Eesti Arhitektide Liidu 90. juubeli kuraatorinäitus, kuni 04.12
“Mängud tulega” Tarmo Luisu
valgustinäitus, kuni 23.10
“Värske Eesti Plakat 2011”, kuni 06.11
Ahtri 2, Tallinn
Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee
ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond
Eesti Rahvusraamatukogu
“Risttee” Einar Vene maalid, kuni 25.10
“Soome - ugri rahvad Euroopa rahvastikukaardil”, kuni 03.11
“Sergei Dovlatov: autorilt”, kuni 30.11
“KAART & kaart – ajareis Tallinnas”, kuni 30.11
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn
Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Uutmoodi” Innovatsiooninäited Eesti
disainist XX ja XXI sajandil, kuni 06.11
“Vorm portselanis”, kuni 06.11
Lai 17, Tallinn
Haus Galerii
Tiina Tammetalu, kuni 18.11
Uus tn.17, Tallinn
Hobusepea galerii
Margot Kask, kuni 31.10
Hobusepea 2, Tallinn
Kadrioru kunstimuuseum
“Bosch & Bruegel. Ühe maali neli
jälge”, 22.10–04.03
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn
Kumu
“Teatrimaailm eesti graafikas 1970.–1980. aastatel”, 26.10–25.03
“Ene-Liis Semper”, kuni 31.12
“Teisele poole” Tallinna fotokuu 2011 rahvusvaheline kuraatorinäitus, kuni 08.01
“Tadeusz Kantor. Poola avangardist ja teatriuuendaja”, kuni 18.12
“Kaksikportree. Flaami sümbolistid James Ensor ja Jules de Bruycker”,
kuni 30.10
“Urmas Ploomipuu valge maja”,
kuni 23.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn
Mikkeli muuseum
“Portree kujutavas kunstis”
Eesti erakogude põhjal, kuni 05.02
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn
Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn
NUKU muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn
Pärnu Kunstnike Maja
“Pärnumaa foto 2011”, kuni 12.11
Nikolai 27, Pärnu
PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS
Mila Balti & Meeland Sepp, kuni 05.11
Uus 4, Pärnu
Raevangla Fotomuuseum
“Eesti fotograafia ajaloost 1840-1940. aastani”, kuni 31.12
“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012
Raekoja 4/6, Tallinn
Tallinna Kunstihoone
“Sündinud samas kohas: kujutis, mälu ja fiktsioon Baltimaades” kuraator: Vytautas Michelkevicius, kuni 20.11
Vabaduse väljak 6, Tallinn
Tallinna Lastemuuseum
“Replay” Kätlin Luht, kuni 20.11
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn
Tallinna Linnagalerii
Mare Tralla & Coolturistes (Leedu),
kuni 23.10
Harju 13, Tallinn
TARTU KUNSTIMAJA
Andrus Kasemaa, kuni 20.11
Mall Nukke, kuni 27.11
Helga Roht Poznanski, kuni 20.11
Vanemuise 26, Tartu
Tartu Mänguasjamuuseum
“Ää-ää-ää”
Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu
Tartu Ülikooli kunstimuuseum
Püsiväljapanek:
Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.
Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja
kiilkirjatahvlid
Ülikooli 18, Tartu
Võru Linnagalerii
“Kannel 130”, 24.10–18.11
Jaan Luik, Hannes Varblane,
Laila Talunik, Riho Sibul, Õnne Luha ühisnäitus, kuni 21.10
Marika Alver, Branka Jovanovic,
kuni 21.10
Ove Kalde, kuni 21.10
Liiva 13, Võru
TEATER
Cabaret Rhizome
22.10 kl 19 “Üksi”
Kaarli pst 9, Tallinn
Eesti Draamateater
21.10 kl 19 “Augustikuu”
21.10 kl 19 “Õitseng”
22.10 kl 19 “Viies kolonn”
22.10 kl 19 “Punane”
23.10 kl 12 “Varastatud oranž
jalgratas”
23.10 kl 19 “Jaan Umbi lugu”
23.10 kl 19 “Pulmad”
25.10 kl 19 “Kirsiaed”
26.10 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because”
26.10 kl 19 “Grönholmi meetod”
26.10 kl 19 “Aabitsa kukk”
27.10 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta
tegid siia...”
27.10 kl 19 “Kõik on täis”
Pärnu mnt 5, Tallinn
Eesti Nuku- ja Noorsooteater
21.10 kl 11 “Rapuntsel”
22.10 kl 12 “Kiki ja Miki”
22.10 kl 13.30 “Lopi ja Lapi”
23.10 kl 12 “Rapuntsel”
23.10 kl 12 “Klaabu”
23.10 kl 13.30 “Improvisatsioon
Pöial-Liisi teemal”
25.10 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”
26.10 kl 11 “Rapuntsel”
27.10 kl 11 “Käed ja kindad”
Lai 1, Tallinn
Endla Teater
21.10 kl 19 “Palju õnne argipäevaks!”
21.10 kl 19 “Esimesed suudlused”
22.10 kl 19 “Hamlet Anderson”
25.10 kl 11 “Põrrr...!!!”
26.10 kl 11 “Põrrr...!!!”
26.10 kl 19 “Lõpp”
27.10 kl 12 “Limpa ja mereröövlid”
27.10 kl 19 “Teatrikomöödia”
Haljala Kultuurimajas
27.10 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg ”
Keskväljak 1, Pärnu
Estonia
21.10 kl 19 “Carmen”
22.10 kl 12 “Pipi Pikksukk”
22.10 kl 19 “Silva”
23.10 kl 17 “Manon”
26.10 kl 19 “Luikede järv”
27.10 kl 19 “Carmen”
Estonia pst 4, Tallinn
Hansahoovi teater
24.10 kl 19 “Sinised kilesussid jalas”
Pärnus Kentuki Lõvi pubis
25.10 kl 19 “Sinised kilesussid jalas”
Aleksandri 46, Tartu
Kanuti Gildi SAAL
22.10 kl 11 “Võluvärk”
ZUGA ühendatud tantsijad
22.10 kl 13 “Võluvärk”
ZUGA ühendatud tantsijad
Pikk 20, Tallinn
Monoteater
22.10 kl 19 “Jan Uuspõld ja tema elu meedias” Pärimusmuusika Aidas
24.10 kl 19 “Jan Uuspõld ja tema elu meedias” Vene Kultuurikeskuses
Kuressaare
Linnateater
26.10 kl 19 “Oma saar”
27.10 kl 19 “Oma saar”
Tallinna 20, Saaremaa
Rakvere Teater
21.10 kl 19 “Eksperiment õhupumbaga”
21.10 kl 19 “39 astet”
Rannu Rahvamajas
24.10 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht”
Vanemuise väikeses majas
24.10 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: kirjad Jumalale” Vanemuise väikeses majas
25.10 kl 19 “Toatüdrukud”
Pangamajas
25.10 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: kirjad Jumalale”
26.10 kl 19 “Leenane’i kaunitar”
26.10 kl 19 “Elu ja kuidas sellega
toime tulla” Sadala Rahvamajas
27.10 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht”
27.10 kl 19 “Tuulte pöörises”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere
Tallinna Linnateater
21.10 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”
21.10 kl 19 “Härra Biedermann ja
tulesüütajad”
21.10 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
22.10 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”
22.10 kl 19 “Härra Biedermann ja
tulesüütajad”
22.10 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
24.10 kl 19 “Biloxi blues”
24.10 kl 19 “Nõks”
25.10 kl 19 “Biloxi blues”
25.10 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
26.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
27.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
Lai 23, Tallinn
Tartu Uus Teater
21.10 kl 19.30 “Edu” Kanuti Gildi SAALis
Magasini 5, Tartu
Teater NO99
22.10 kl 19 “Misery”
24.10 kl 19 “Misery”
25.10 kl 19 “Misery”
26.10 kl 19 “Appi, tulmukad!”
27.10 kl 19 “Appi, tulmukad!”
Sakala 3, Tallinn
Teoteater
23.10 kl 12 “Siilipoeg avastab maailma”
26.10 kl 19 “Kõik (s)ängis”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn
Theatrum
21.10 kl 19 “Üks suvepäev”
22.10 kl 19 “Üks suvepäev”
Vene 14, Tallinn
Ugala Teater
21.10 kl 13 “Karlsson katuselt”
21.10 kl 19 “Grace ja Glorie”
22.10 kl 19 “Väike raha”
24.10 kl 19 “Maakad”
Eesti Draamateatris
25.10 kl 19 “Piloot”
26.10 kl 13 “Karlsson katuselt”
26.10 kl 19 “Minu isa 20 aastat hiljem” Ugala Teatri kohvikus
27.10 kl 12 “Limpa ja mereröövlid”
Pärnu Endlas
27.10 kl 19 “Salaste laulupidu”
Vaksali 7, Viljandi
Vana Baskini Teater
21.10 kl 19 “Jäägu meie vahele”
Vastemõisa Rahvamajas
22.10 kl 19 “Jäägu meie vahele”
Salme Kultuurikeskuses
25.10 kl 19 “Kihluspidu”
Orissaare Kultuurimajas
26.10 kl 19 “Kihluspidu”
Kihelkonna Rahvamajas
27.10 kl 19 “Kihluspidu”
Kuressaare Kultuurikeskuses
Tartu mnt.55/59, Tallinn
Vanemuine
21.10 kl 12 “Aja lugu muusikas”
Väikeses majas
21.10 kl 19 “Tabamata ime”
Väikeses majas
22.10 kl 18 “Detektiiv Lotte”
22.10 kl 19 “Casanova” Väikeses majas
22.10 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
23.10 kl 12 “Helisev muusika”
23.10 kl 19 “Puhastus” Väikeses majas
25.10 kl 19 “Hispaania öö”
Väikeses majas
25.10 kl 19 “Helisev muusika”
26.10 kl 18 “Väikese onu saaga”
Teatri Kodus
26.10 kl 19 “Härra Amilcar”
26.10 kl 19 “Harmoonia”
Sadamateatris
27.10 kl 19 “Maria Stuarda”
Väikeses majas
27.10 kl 19 “Quevedo”
Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu
Varius
24.10 kl 18 “Helisev viis”
26.10 kl 18 “Helisev viis”
Jõhvi Kontserdimajas
18.10 kl 16 “See ei ole Tammsaare!” Tammsaare muuseumis
Tõnismägi 2, Tallinn
VAT Teater
21.10 kl 18 “Hea, paha ja inetu”
25.10 kl 16 “Help!”
26.10 kl 16 “Help!”
27.10 kl 18 “Kihvad”
Tõnismägi 2, Tallinn
Viljandi Nukuteater
23.10 kl 12 “Jänes ja Punamütsike”
23.10 kl 16 “Jänes ja Punamütsike”
25.10 kl 11 “Karupoeg Puhh”
27.10 kl 11 “Magus linn”
27.10 kl 15 “Kõige suurem sõber”
Lossi 31, Viljandi
Von Krahli Teater
21.10 kl 19 “Madame Bovary”
24.10 kl 19 “Madame Bovary”
25.10 kl 19 “Madame Bovary”
26.10 kl 19 “Madame Bovary”
Rataskaevu 10, Tallinn
KONTSERT
Chicago 1933
21.10 kl 22.30 Swing turns you Grazy – Swingers feat. Pearu Paulus &
Birgit Õigemeel
Aia 3, Tallinn
Clazz
21.10 kl 22 Villu Veski iLife Party: Villu Veski, Ndioba (SEN), DJ Widenski
24.10 kl 22 Anneliis Kits &
The S-Groove Trio
27.10 kl 22 Marvi Vallaste,
Jorma Puusaag
Vana turg 2, Tallinn
Estonia
22.10 kl 19 “NYYD” “Alice Imedemaal” Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,
dirigent Olari Elts
24.10 kl 19 “NYYD”
XXII Sajandi Orkester ja Koor
25.10 kl 19 “Suur meenutuskontsert - Mati Nuude 70” Ivo Linna, Mait Maltis, Uno Kaupmees ja ansambel Apelsin
27.10 kl 19 “NYYD”
“Ghost Opera” / “Kummitusooper”
Estonia pst. 4, Tallinn
Estonia Talveaed
25.10 kl 19 “Bella Italia” Armastatud Itaalia ja Napoli laule esitab Aare Saal
(bariton), klaveril: Tarmo Eespere
27.10 kl 19 “Kabaree Marcelle”
Erkki Otsman (laul), Andranik Kechek
(klaver), Jaak Lutsoja (akordion) ja
Tanel Liiberg (kontrabass)
Estonia pst 4, Tallinn
Genialistide klubi
22.10 kl 22 Sõpruse Puiestee,
All Day Long (Lv)/ Plaadid: Z
24.10 kl 19 “Lenna ja Mihkel”
26.10 kl 20 Tartu Jazz Club:
Elleri kooli eri
Magasini 5, Tartu
HOBUVESKI
25.10 kl 19 “Lenna ja Mihkel”
26.10 kl 19 “Lenna ja Mihkel”
Lai tn. 47, Tallinn
Kanuti Gildi SAAL
23.10 kl 19.30 Rahvusvaheline uue muusika festival NYYD ‘11: Ansambel U: & Publikuorkester + Eesti Elekter
25.10 kl 19.30 Rahvusvaheline uue muusika festival NYYD ‘11: Stuart Gerber (USA) Karlheinz Stockhausen „Himmels-Tür” + „Tür-Rin”
Pikk 20, Tallinn
Kloostri Ait
21.10 kl 20 Vaike Hannust (vokaal), Themuri Sulamanidze (klaver)
22.10 kl 20 Sergei Pedersen (vokaal, klaver)
Vene tänav 14, Tallinn
Kullo galerii
27.10 kl 19 Land of Drum
Kuninga 6, Tallinn
Kuressaare Kultuurikeskus
21.10 kl 19 RAM ja Ichitaro
(taiko-trummid, Jaapan)
Talinna tn. 6, Kuressaare
Laupa mõis
22.10 kl 19 “Mälestuste jõgi”
Oleg Pissarenko (kitarr), Taavo Remmel (kontrabass), Jaak Lutsoja (akordion),
Guido Kangur (tekst)
Laupa küla, Türi vald, Järvamaa
Teater NO99
21.10 kl 22 Jazzklubi:
Viljandi Gypsy Jazz Collective
Sakala 3, Tallinn
Pärnu Kontserdimaja
21.10 kl 19 “Andres Valkonen 60”
Triinu Taul ja Tuuli Taul, Tõnis Mägi ja Ivo Linna, Raivo Tafenau ansambel,
Andres Valkonen (klaver), Kontserti juhib Olavi Pihlamägi
Aida 4, Pärnu
Rock Cafe
21.10 kl 20 “Rock Cafe sünnipäev”
Propeller, Kolumbus Kris, HND, Kurjam, Herald, Zorg, Mihkel Ratt ja Ketikoerad
27.10 kl 19 “Rock Hotel 33”
Tartu mnt 80D, Tallinn
Saue mõis
23.10 kl 19 “Mälestuste jõgi”
Oleg Pissarenko (kitarr), Taavo Remmel (kontrabass), Jaak Lutsoja (akordion),
Guido Kangur (tekst)
Pärnasalu 38, Saue
Taagepera loss
21.10 kl 19 “Mälestuste jõgi”
Oleg Pissarenko (kitarr), Taavo Remmel (kontrabass), Jaak Lutsoja (akordion),
Guido Kangur (tekst)
Taagepera küla, Helme vald, Valgamaa
Tallinna Jaani kirik
21.10 kl 19 NYYD:
Macmillan ja Kaljuste
22.10 kl 14 “Ferenc Liszt 200”
23.10 kl 14 “Ferenc Liszt 200”
Vabaduse väljak 1, Tallinn
Teatri Puhvet
24.10 kl 19 Gourmet Duo:
Yvetta Uustalu - Tõnis Tüür
Teatri väljak 3, Tallinn
Vanemuise kontserdimaja
22.10 kl 19 “Andres Valkonen 60”
Triinu Taul ja Tuuli Taul, Tõnis Mägi ja Ivo Linna, Raivo Tafenau ansambel,
Andres Valkonen (klaver), Kontserti juhib Olavi Pihlamägi
27.10 kl 19 ELiitkontserdid III:
Kammermuusika klarnetiga
Vanemuise 6, Tartu
Vene Kultuurikeskus
26.10 kl 19 “NYYD”
Telegrams from the Nose
Mere pst 5, Tallinn
Viljandi Pärimusmuusika Ait
26.10 kl 20 Jazzliit: Tõnu Naissoo Hammond Trio feat. Laura Põldvere
Tasuja pst 6, Viljandi
KINO
CINAMON Tartu
“Karupoeg Puhh”
eesti keeles. kl 11.30, 13.15, 15.00, 16.35, 18.05
“Johnny English. Taassünd”
kl 11.45 (v.a. K), 14.15, 17.05, 19.20, 21.45;
K kl 12.00
“Võitleja”
kl 13.00 (v.a. K), 15.50 (v.a. K), 20.45
“Idioot”
kl 14.00 (v.a. K), 22.00
“Kolm musketäri” 3D
kl 19.00, 21.30
“Tõeline teras”
kl 19.35
“Röövitu”
kl 14.45 (v.a. K); K kl 17.30
“Nakkus”
kl 22.15
“Mis su number on?”
kl 18.30 (v.a. K); T kl 11.00; K kl 16.40
“Seksisemud”
kl 17.30 (v.a. K), 20.00 (v.a. N)
“Lotte ja kuukivi saladus”
eesti keeles. kl 12.30 (v.a. K); K kl 16.25
“Smurfid” 3D
eesti keeles. kl 16.45 (v.a. K,N)
“Punamütsike kurjuse vastu”
eesti keeles. kl 12.00 (v.a. K)
Kirjandus kinos.
“Dostojevski – Peterburi deemonid”
K kl 18.00
“Tintini seiklused. Ükssarve saladus” 3D eesti keeles. N kl 19.00
“Laenatud aeg”
N kl 20.00
Turu 2, Tartu
Coca-Cola Plaza
“Lotte ja kuukivi saladus”
eesti keeles. kl 11.55
“Nakkus”
kl 16.20 (v.a. E, N)
“Tõeline teras”
kl 15.05, 17.50 (v.a. L, K), 18.50 (v.a. K, N), 20.50; N kl 19.10
“Eliitkillerid”
kl 14.55, 19.45, 22.15
“Punamütsike kurjuse vastu” 3D
eesti keeles. kl 16.45 (v.a. N)
“Riskipiir”
kl 13.40, 15.55, 18.10
“Kolm musketäri” 3D
kl 14.00, 15.00, 19.15 (v.a. N), 21.40 (v.a. N); N kl 22.00
“Unelmate kodu”
kl 11.35, 20.25, 22.30
“Idioot”
eesti keeles, venek. subtiitritega.
kl 14.45, 17.40, 20.30
“Nahk, milles ma elan”
kl 14.30, 21.55
“Karupoeg Puhh”
eesti keeles. kl 11.30, 12.00, 13.10, 13.45, 17.30;
vene keeles. kl 11.40, 13.20, 17.45 (v.a. E)
“Johnny English. Taassünd”
kl 12.15, 12.20, 14.50, 17.10, 19.30, 21.50;
L–P kl 14.50
“Ohtlik sõit”
kl 15.25, 19.35 (v.a. E, N), 21.45 (v.a. N), 22.25
“Koduabiline”
L kl 17.50
“Konnanägu Freddy”
eesti keeles. kl 11.20, 13.05, 17.25
“Tintini Seiklused. Ükssarve Saladus” K kl 17.35, 18.45; N kl 19.25
“Laenatud aeg”
N kl 20.15
“Mis su number on?”
kl 12.05, 16.55, 19.20
“Verine osariik”
kl 11.50, 14.10, 19.05 (v.a. E, N), 21.20 (v.a. E, N)
Met Opera Live. “Anna Bolena”
E kl 19.00
Hobujaama 5, Tallinn
Ekraan
“Tõeline teras”
kl 19.15
“Kolm musketäri” 3D
kl 15.00
“Idioot”
kl 21.00 (v.a. R–P)
“Karupoeg Puhh”
eesti keeles. 11.30, 13.15, 17.30
“Johnny English. Taassünd”
kl 12.00, 14.15, 16.30, 18.45, 22.00
Tudengipäevade filmid R–P kl 21.00
Riia 14, Tartu
Forum Cinemas Astri
“Tõeline teras”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega.
kl 15.30, 18.15, 21.00; L–P kl 12.45
“Kolm musketäri” 3D
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega. E kl 17.00; K kl 21.30
vene keeles. kl 17.00 (v.a. E), 21.30 (v.a. K)
“Karupoeg Puhh”
eesti keeles.
R kl 13.30; P, T kl 15.15; N kl 19.45;
vene keeles.
kl 13.30 (v.a. R), 15.15 (v.a. P, T), 19.45 (v.a. N); L–P kl 11.45
“Johnny English. Taassünd”
kl 14.00, 16.15, 18.30, 20.45; L–P kl 11.30
Tallinna mnt 41, Narva
Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on
esmaspäeviti suletud!
“Autod 2”
eesti keeles. kl 16.45
“Kolm musketäri” 2D
kl 18.00
“Karupoeg Puhh”
eesti keeles. kl 14.00, 16.15
“Seksisemud”
kl 20.30
“Röövitu”
kl 14.15, 21.00
“Ma ei tea, kuidas ta seda teeb”
kl 19.00
Pärnu mnt 45, Tallinn
Kino Mai
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
“Karupoeg Puhh”
kl 15.45, 17.15; L–P kl 14.15
“Smurfid”
kl 18.45
“Õuduste öö”
kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu
SOLARIS KINO
“Tintini Seiklused. Ükssarve
saladus” 3D
K kl 19.45, N kl 19.00
“Laenatud aeg”
N kl 19.10, 22.00
“Johnny English . Taassünd”
R kl 12.35, 14.50, 17.10, 19.30, 22.00.
L–P 11.30, 13.50, 16.10, 18.30, 20.50.
E–K kl 11.15, 13.35, 15.55, 18.15, 20.35.
N kl 12.00, 14.20, 16.40, 19.25, 21.45
“Ohtlik sõit”
R kl 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45;
L–P kl 11.10, 13.25, 15.40, 17.55, 20.10, 22.25;
E–K kl 10.50, 13.05, 15.20, 17.30, 19.45 (v.a.K), 22.00; N kl 12.15, 14.30, 16.45, 19.10, 21.25
“Karupoeg Puhh”
eesti keeles:
R kl 11.45 , 13.20, 15.00, 16.40, 18.15, 19.50;
L–P kl 10/50, 12.25, 14.05 , 15.45, 17.20, 18.55;
E–K kl 11.30, 13.05, 14.45, 16.25, 18.10, 19.45;
N kl 11.45, 13.20, 15.00, 16.40, 18.15, 19.50 ;
vene keeles: R kl 12.12, 16.10, 17.40;
L–P kl 11.30, 15.25, 16.55; E,T,K. 11.00, 14.45, 16.15; N kl 12.15, 16.10, 17.40
“Unelmate kodu”
R kl 10.00, 20.20, 22.20;
L, P kl 15.30, 19.45, 21.45;
E–N kl 16.00, 20.20, 22.20
“Kolm musketäri” 3D
R kl 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45;
L–P kl 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15;
E–K kl 11.20, 12.45, 15.00, 17.15, 19.30 (v.a. K), 21.45; N kl 12.20, 14.35, 16.50, 21.45 ;
vene keeles:
R kl 12.20; L–P kl 11.00; E–K kl 12.20
“Eliitkillerid”
R kl 14.45; L,P kl 13.20;
E–K kl 14.40; N kl 15.10
“Tõeline teras”
R kl 19.15, 21.50; L–P kl 18.30, 21.05;
E–K kl 18.10, 20.45; N kl 12.30, 21.30
“Riskipiir”
R kl 17.00, 21.35; L–P kl 15.35, 20.35;
E–K kl 17.00, 21.35; N kl 17.25
“Nakkus”
R kl 18.05 ; L–P kl 17.30; E–N kl 18.05
“Mis su number on?”
R kl 19.20; L–P kl 17.55, 20.05 ;
E–K kl 19.25 ; N kl 19.45
“Seksisemud”
R kl 21.40; L–P kl 22.15 ;
E–K kl 21.45; N kl 22.05
“Lotte ja kuukivi saladus”
eesti keeles, vene keelsed subtiitrid;
R kl 11.00, 12.35, 14.20 ; L–P kl 12.00, 13.50;
E–K kl 10.55, 14.00 ; N kl 12.10, 14.00
“Smurfid” 3D
eesti keeles: R kl 14.00;
L–P kl 13.15; E–K kl 12.35; N kl 14.00
Estonia pst 9, Tallinn
Autor: Mari Hiiemäe, Rivo Sarapik