Signe Sillasoo • 2. märts 2012
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

“Ilu ahelad” Käevõrude näitusel on väljas nii muistsed aarded, 20. sajandi kunstnike looming (Adamson-Eric, Mari Rääk jt) kui ka kaasaegsete ehtekunstnike tööd, kuni 08.04

Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”

Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii

Laura Toots, kuni 10.03        

Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum

“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee ajaloost

„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”

“Kogu elu teel” Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel

Püsiekspositsioon “Tee ajalugu!”

Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu

“Mõisakoolid - särama löödud pärlid”, kuni 17.03

“Seal külmas kambris tulid...” Liis Kogeri maalid, kuni 15.03

“Eesti sõnaloome allikaid”, kuni 31.05

“Mis linn see on...” Tallinn 17.-19.sajandi raamatuillustratsioonidel, kuni 31.03

Püsinäitused:

Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja

Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek

Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum

“Talvepidu” Mall Mets, kuni 18.03

Lai 17, Tallinn

Haus Galerii

“Kunstnik ja modell” Vene Kunstnike Ühenduse aktinäitus, kuni 06.04

Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii

Dénes Kalev Farkas, kuni 12.03                 

Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Bosch & Bruegel. Ühe maali neli jälge”, kuni 04.03 

Püsiväljapanek:

16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia,

vene meistrid

18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur

Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus

“Maria, Herman ja piiripost”

Mare Mikoffi skulptuurinäitus

“Varju- ja Siluetikunstinäitus”, 

kuni 04.03

Püsinäitus: Paul Kondase maalid

Pikk 8, Viljandi

Kumu

“Kena kangelane ja küllaga vaikelusid” Kaido Ole, kuni 15.04

“Mina, maalikunstnik Sarunas”,

kuni 29.04

“Vinum et panis. Veini ja leiva motiiv 16.–20. sajandi kunstis”, kuni 11.03

“Teatrimaailm eesti graafikas 1970.–1980. aastatel”, kuni 25.03

“Spatium” Taani kaasaegne kunst,

kuni 13.05

Püsiväljapanek:

Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.

Eesti kunst Teise maailmasõja

lõpust taasiseseisvumiseni.

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Niguliste muuseum

Püsiväljapanek:

“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,

“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku

hõbevarad”

Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum

Püsinäitused:

“Ferdinand Veike ekspositsioon”

“Nukuteatri ajalugu Eestis”

“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”

“Maailma nukkude saal”

“Õuduste kelder”

“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”

“Tähtede Võlv”

“Nukutöökojad”

“Auruteater”

Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

Jussi Kivi (installatsioon) (FIN),

07.03–31.03 

Kristi Tammik & Gerli Kont (maal),

kuni 03.03 

Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas

Mari Kivi, Edgar Tedresaar, Gaidy

Kesa, Alar Tuul (maal), kuni 24.03

Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum

“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012

Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Botaanikaaed

“Salaaia orhideed”, 03.03–11.03

Kloostrimetsa tee 52, Tallinn

Tallinna Kunstihoone

“Kevadnäitus” Eesti Kunstnike Liidu 12. aastanäitus, 03.03–15.04

Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum

“Ursus” näitusel rohkem kui 300 karu,

kuni 29.04

Muinasjutufilmi “Ütsi, ütsi, õeke!”

nukkude näitus, kuni 04.03

Püsiekspositsioon:

“Need vanad armsad mänguasjad”

Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii

“Culture Feat. Nature” Siram ,

kuni 04.03  

Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja

“Puiestee tn” Kadri Nikopensius,

kuni 11.03

Margit Lõhmus, kuni 11.03

“Emad ja Tütred” Reet Varblane,

kuni 11.03

Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum

“Tuntud inimeste mänguasjad”,

kuni 23.09

“Ää-ää-ää”

Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest

“Meeri Säre meenutades”

“Eesti filminukud”

“Eesti mänguasjategijad”

“Ärtu äss ja ja pada emand”

“Ajalugu mängides”

Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum

“Puusse lõigatud pildid. Albrecht Dürer ja saksa puulõikekunst 16.

sajandil, kuni 30.03

Püsiväljapanek:

Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.

Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja

kiilkirjatahvlid

Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum

“Eesti maalikunstnike uudisloomingu näitus”, kuni 27.03

Esplanaadi 10, Pärnu

TEATER

Cabaret Rhizome

02.03 kl 21 “Rave/Reiv”

03.03 kl 21 “Rave/Reiv”

Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater

02.03 kl 19 “Augustikuu”

02.03 kl 19 “Panso”

03.03 kl 19 “Kirsiaed”

03.03 kl 19 “Punane”

03.03 kl 19 “Aabitsa kukk”

04.03 kl 19 “Kolm õde”

04.03 kl 19 “Naine minevikust”

06.03 kl 19 “Augustikuu”

06.03 kl 19 “Naine minevikust”

07.03 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because”

07.03 kl 19 “Leekrüübe”

07.03 kl 19 “Marquis d´Artiste”

08.03 kl 19 “Hiilgav!”

08.03 kl 19 “Pulmad”

08.03 kl 19 “Aabitsa kukk”

Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

02.03 kl 11 “Rapuntsel”

02.03 kl 19 “Metamorfoos”

03.03 kl 12 “Rapuntsel”

03.03 kl 12 “Kiki ja Miki”

03.03 kl 18 “Metamorfoos”

04.03 kl 12 “Vurr-vurr vurrkann”

04.03 kl 12 “Jussikese seitse sõpra”

06.03 kl 11 “Rapuntsel”

06.03 kl 11 “Kodud”

06.03 kl 12 “Kureke ja hernetont”

lugemine

07.03 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”

08.03 kl 11 “Käed ja kindad”

Lai 1, Tallinn

Endla Teater

02.03 kl 19 “Imetegija”

03.03 kl 12 “Kolm põrsakest ja hea hunt”

03.03 kl 19 “Testosteroon”

03.03 kl 19 “Üle piiri”

05.03 kl 19 “Esimesed suudlused”

Vene Teatris

05.03 kl 19 “Mees, kes teadis ussisõnu” Eesri Draamateatris

07.03 kl 13 “Aladdini imelamp”

Rakvere teatris

07.03 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg” Rakvere teatris

08.03 kl 19 “Boyband”

Keskväljak 1, Pärnu

Estonia

02.03 kl 19 “Rosalinde”

03.03 kl 19 “Tuhkatriinu”

04.03 kl 12 “Pipi Pikksukk”

04.03 kl 19 “Luikede järv”

05.03 kl 17 “Carmen”

06.03 kl 10 “Mäng muusika saatel”

06.03 kl 11.30 “Mäng muusika saatel”

08.03 kl 19 “Nahkhiir”

Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi teater

08.03 kl 20 “Pillimees”

Aleksandri 46, Tartu

Kanuti Gildi Saal

08.03 kl 18.30 “Sihtpunkt Teleateljee” Kaspar Vusser

Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater

05.03 kl 19 “Oma saar”

Kärdla Kultuurikeskuses

Tallinna 20, Saaremaa

Piip ja Tuut Mängumaja

04.03 kl 11 “Piip ja Tuut köögis”

06.03 kl 11.30 “Piip ja Tuut kontsertil” Ristiku Põhikoolis

Toom-Kooli 13, Tallinn

PolygonTeater

02.03 kl 19 “Maja” Laitse Graniitvillas

03.03 kl 19 “Maja” Laitse Graniitvillas

Rävala 8 pk 49, korpus C, Tallinn

Rakvere Teater

02.03 kl 19 “Armastus tööpostil”

Sadala Rahvamajas

03.03 kl 19 “Armastus tööpostil”

03.03 kl 19 “Isade maa” esietendus

05.03 kl 19 “Meie, mehed”

Paide Kultuurikeskuses  

06.03 kl 19 “Toatüdrukud”

Pangamajas

06.03 kl 19 “Lilled Algernonile”

07.03 kl 12 “Tuhkatriinu”

07.03 kl 19 “Meie, mehed”

Pärnu Endlas

07.03 kl 19 “Lilled Algernonile”

08.03 kl 19 “Isade maa”

08.03 kl 19 “Armastus tööpostil” 

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater

02.03 kl 19 “Mürk”

03.03 kl 19 “Keti lõpp” esietendus

05.03 kl 19 “Mürk”

05.03 kl 19 “Gizzelle”

05.03 kl 19 “Keti lõpp”

06.03 kl 19 “Biloxi blues”

06.03 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”

07.03 kl 19 “Biloxi blues”

07.03 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”

08.03 kl 19 “Keti lõpp”

Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater

02.03 kl 19 “Projekt elu”

03.03 kl 19 “Projekt elu”

07.03 kl 19 “Rein Pakk otsib naist!” Kuressaare Linnateatris

Lai 37, Tartu

Teater NO99

02.03 kl 19 “Misery”

03.03 kl 19 “Misery”

Sakala 3, Tallinn

Teoteater

04.03 kl 12 “Siilipoeg avastab maailma”

06.03 kl 19 “Mängi minuga”

Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum

07.03 kl 19 “Pruuniks”

08.03 kl 19 “Pruuniks”

Vene 14, Tallinn

Ugala Teater

02.03 kl 19 “Väike raha”

03.03 kl 14 “Amadeus”

03.03 kl 19 “Duetid”

05.03 kl 19 “Meeste kodu”  

Salme Kultuurikeskuses

05.03 kl 19.30 “Klapp”  

Kanuti Gildi SAALis

06.03 kl 19 “Maakad”

Võru kultuurimajas Kannel

06.03 kl 19 Ugala Noortestuudio -

“Väga vihane mees”

07.03 kl 13 “Inetu!”

07.03 kl 18 “Inetu!”

08.03 kl 18 “Inetu!”

Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater

07.03 kl 19 “Jäägu meie vahele”

Kilingi-Nõmme Klubis

08.03 kl 19 “Üllatuskülaline”  

Rõuge Rahvamajas

Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine

02.03 kl 12 “Mary Poppins”

02.03 kl 19 “Härra Amilcar”

02.03 kl 19 “Harmoonia”

Sadamateatris

03.03 kl 19 “Tabamata ime”

Väikeses majas

03.03 kl 19 “Onegin”

03.03 kl 19 “Paanika” Sadamateatris

04.03 kl 12 “Mary Poppins”

04.03 kl 16 “Vihmamees”

Väikeses majas

06.03 kl 19 “Tappa laulurästast”

Sadamateatris

07.03 kl 11 “Kessu ja Tripp”

Teatri Kodus

07.03 kl 13 “Kessu ja Tripp”

Teatri Kodus

07.03 kl 19 “Kadunud käsi”

Sadamateatris

08.03 kl 18 “Väikese onu saaga”

Teatri Kodus

08.03 kl 19 “Carrrmen!”

Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater

07.03 kl 18 “Salto Mortale”

Tõnismägi 2, Tallinn

KONTSERT

Athena Kultuurikeskus

03.03 kl 17 Talvejazz 2012: Han Bennink, Jaak Sooäär (Holland-Eesti)

07.03 kl 19 “Kolme peale”

Pehk, Bonzo, Päss

Küütri 1, Tartu

Café Amigo

03.03 kl 22 Magnetic Band feat Ott Lepland

08.03 kl 22 Boogie Company

Viru väljak 4, Tallinn

Endla Jazzklubi

02.03 kl 21.30 Jazzliit: Triophonix

Keskväljak 1, Pärnu

Estonia

02.03 kl 19 “Kuldne klassika” 

Eesti Riiklik Sümfooniaorkester

08.03 kl 19 “Naistepäevakontsert”

Vokaalansambel BASIX (Taani)

Estonia pst. 4, Tallinn

Haanja rahvamaja

08.03 kl 19 Maian Kärmas (laul),

Andre Maaker (kitarr), Ain Agan

(kitarr)

Haanja

Jõgeva Gümnaasium

03.03 kl 18 EFK meeskvartett

Rohu tn. 10, Jõgeva

Kloostri Ait 

02.03 kl 20 Sven Kullerkupp (klaver)

03.03 kl 20 Iljo Toming (kitarr)  

Vene tänav 14, Tallinn

Kumu auditoorium

02.03 kl 19 Talvejazz 2012: Han Bennink, Jaak Sooäär (Holland-Eesti)

Weizenbergi 34 / Valge 1

Loo Kultuurikeskus

08.03 kl 19 “Naistepäeva kontsert” EFK meeskvartett

Saha tee 7B, Loo alevik

Mustpeade Maja

03.03 kl 19 “Salong Buenos Aires /

Helsingi 1950” Argentiina ja Soome tangod. Angelika Klas-Fagerlund (vokaal), Tanguedia Quintet (viiul, bandoneoon, elektrikitarr, kontrabass, klaver (Soome)

08.03 kl 20 Taff Club: Kadri Voorand Band - Cole Porter Lovesongs

Pikk 26, Tallinn

Niguliste kirik

06.03 kl 19 “Welt gebaut ist”

Andrus Kallastu autorikontsert.

Repoo Ensemble, Ansambel Resonabilis

Niguliste 3, Tallinn

NO99

02.03 kl 22 Jazzklubi: Ivi Rausi ja Picante “Cole Porteri Lummuses”

Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja

03.03 kl 21 Eesti Laul 2012 Finaalkontsert

Estonia pst 9, Tallinn

Põlva Kultuurikeskus

02.03 kl 19 RAM. Eesti muusika kullafond II. “Dialektilisi vaatlusi vabariigi asjus”

Kesk 15, Põlva

Pärnu Kontserdimaja

03.03 kl 19 “Kuldne klassika” 

Eesti Riiklik Sümfooniaorkester

06.03 kl 19 Ott Leplandi ja Uku

Suviste naistepäevakontsert

07.03 kl 19 “Naistepäevakontsert”

Vokaalansambel BASIX (Taani)

Aida 4, Pärnu

Pärnu Uue Kunsti Muuseum

04.03 kl 14 “Suuri meloodiameistreid 2. Abonement 007” Kai Kallastu (sopran), Tarmo Pajusaar (klarnet), Kristo Käo (kitarr)

Esplanaadi 10, Pärnu

Rakvere Teatri Jazzukohvik

02.03 kl 22 Jazzliit: Flavor

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Rock Cafe

02.03 kl 20 “Jägermeister Rock Liiga eelvoor” Number Ö, Dramamama, No More Fridays, Paha Polly, Revolver / Kruuv

03.03 kl 20 Ultima Thule 25 &

Tõnis Mägi

07.03 kl 19 Insingizi

08.03 kl 19 Naistepäeva kontsert – Ott Lepland, Uku Suviste

Tartu mnt 80D, Tallinn

Teatri Puhvet

05.03 kl 19 Rebecca Kontus

Teatri väljak 3, Tallinn

Tõrva kirik-kammersaal

03.03 kl 16 RAM “Langeb lund”

Valga mnt 42, Tõrva

Türi Kultuurimaja

06.03 kl 19 “Kolme peale”

Pehk, Bonzo, Päss

Hariduse tn 1, Türi

Vanemuise kontserdimaja

02.03 kl 19 Ultima Thule 25.sünnipäev. Erikülaline Tõnis Mägi

07.03 kl 20 Ott Leplandi ja Uku

Suviste naistepäevakontsert

Vanemuise 6, Tartu

Viljandi Pärimusmuusika Ait

07.03 kl 19 Helin Mari Arder kvintett, “Armastuse Värvid”

Tasuja pst. 6, Viljandi

Võru Kultuurimaja Kannel

04.03 kl 17 RAM. Eesti muusika kullafond II. “Dialektilisi vaatlusi vabariigi asjus”

08.03 kl 19 “Kolme peale”

Pehk, Bonzo, Päss

Liiva 13, Võru

Väravatorn

03.03 kl 16 “Viirukilõhnaline orient” Hortus Musicus

Lühike Jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu

“Me ostsime loomaaia”

kl 12.05, 14.35, 17.10, 19.45

“Saatan seespool”

kl 14.45, 16.30, 20.15, 22.15

“Artist”

R kl 18.15, 21.00; L–K kl 14.15 (v.a. N), 16.45 (v.a. N), 21.00; N kl 18.45

“Minu suur O”

R kl 12.45, 17.25; L–N kl 12.45, 18.15

“Üks kass Pariisis”

eesti keeles: L–P kl 11.45; R, N kl 13.30;

E–K kl 17.30

“Nüüd läheb sõjaks”

kl 21.15 (v.a. N); R kl 12.15, 14.15, 21.15; L–N kl 12.15; L–P kl 17.25; N kl 16.45

“Vasaku jala reede”

kl 15.25, 19.30 (v.a. E–N), 21.45

“Vanne”

kl 13.15; N kl 14.15; R kl 16.45

“Turvamaja”

kl 22.00

“Reis 2: Saladuslik saar” 3D

kl 14.00; R, N kl 16.15; E–K kl 18.30

“Järeltulijad”

19.00; N kl 19.50

“Lõvikuningas” 3D

eesti keeles: kl 12.00, 16.15 (v.a. R, N);

L–P kl 11.30

“Projekt X”

N kl 21.00

“Hella W”

N kl 18.00

Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  

“Saabastega kass”

2D eesti keeles: K, N kl 09.30; L, P kl 11.30

“Sõjaratsu”

K, N kl 09.20

“Lõvikuningas” 3D

eesti keeles: kl 11.40, 14.05, 17.15 (v.a. N); L–P kl 12.25; N kl 09.25; K, N kl 10.00;

vene keeles: kl 12.25 (v.a. L, P, N), 15.00, 19.00 (v.a. E, N); K kl 09.25; L–P kl 12.30

“Vanne”

kl 17.10; K kl 09.45

“Järeltulijad”

kl 14.30 (v.a. N), 19.20 (v.a. T), 21.50 

“Turvamaja”

kl 21.40 (v.a. R)

“Reis 2: Saladuslik saar” 3D

kl 12.45, 14.15 (v.a. L, P, N), 15.30 (v.a. L, P) 16.30, 21.25 (v.a. E); K, N kl 10.10

“Nüüd läheb sõjaks”

kl 12.30 (v.a. L, P), 17.25 (v.a. L, P), 19.45, 22.05 (v.a. N); K kl 09.40; L–P kl 14.15

“Vasaku jala reede”

kl 14.45 (v.a. N), 20.10 (v.a. N), 19.25 (v.a. L, K), 21.15 (v.a. R); R kl 21.35; K kl 10.05

“Minu suur o!”

kl 12.15, 17.00 (v.a. N); N, K kl 09.55;

L, K kl 19.25

“Raudne leedi”

kl 14.20, 17.20; K, N kl 10.30

“Hugo” 3D

L–P kl 14.00, 15.30, 17.05; R kl 18.55

“Saatan seespool”

kl 13.50, 15.55, 18.10 (v.a. T), 22.30

“Tuhkatriinu”

kl 11.55 (v.a. N), 16.45 (v.a. N), 18.50 (v.a. R); R kl 21.40

“Me ostsime loomaaia”

kl 11.45 (v.a. N), 16.40 (v.a. N), 19.15, 21.55

“Emad”

kl 12.20, 14.55, 19.40 (v.a. N), 22.00

“Lumevangid”

kl 12.05, 14.40, 19.30, 22.10; N kl 09.35

“John Carter” 3D

N kl 19.45

“Projekt X”

N kl 20.10

“Häbi”

N kl 19.00

“Kadunud”

kl 11.30 (v.a. L–P), 17.55, 20.05, 22.15

Met Opera HD Live: “Ernani”

E kl 19.00

Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 

“Lõvikuningas” 3D

eesti keeles: kl 14.15 (v.a. K)

“Reis 2: Saladuslik saar” 3D

kl 12.00 (v.a. K)

“Nüüd läheb sõjaks”

kl 13.00, 17.30 (v.a. K)

“Vasaku jala reede”

kl 15.15 (v.a. K), 22.00

“Hugo Cabret’ leiutis” 3D

inglise keeles, tõlketa: L kl 16.15; P kl 21.45

“Me ostsime loomaaia”

kl 16.15 (v.a. L, K), 19.00, 21.45 (v.a. P)

“Riskipiir”

kl 19.45

Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  

“Ivan Tsareevitsh ja hall hunt”

kl 14.00

“Sõjaratsu” 

vene keeles: kl 18.30

“Lõvikuningas” 3D

vene keeles: kl 13.15, 17.30

“Reis 2: Saladuslik saar” 3D

inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: P, T kl 15.20;

vene keeles: kl 15.20 (v.a. P, T);

L, P, K, N kl 11.00

“Nüüd läheb sõjaks”

kl 15.45, 18.00, 20.30; L, P, K, N kl 11.45

“Tuhkatriinu”

kl 14.30, 16.30, 21.30; L, P, K, N kl 12.30

“Hugo Cabret’ leiutis” 3D

inglise keeles, tõlketa: P kl 21.30

“Emad”

kl 19.30, 21.45

Tallinna mnt 41, Narva

Kino Artis 

“Kokapoiss Klaabu filmimenüü”

L, P kl 11.30

“Chico ja Rita”

R, L kl 13.20, 17.30, 19.35; P kl 13.20, 17.30, 19.45; E kl 12.00, 19.00, 21.40;

T, N kl 12.00, 15.35, 19.00 (v.a. N), 21.40;

K kl 11.30, 15.35, 19.00, 21.40

“Hella W”

k kl 17.30

“Kallis härra Q”

E kl 15.00

“ME. Usume armastusse”

R kl 15.15, 22.00; L, P kl 15.15, 21.40;

E, T kl 11.00 (v.a. T), 17.20, 21.00;

K–N kl 21.00

“Minu nädal Marilyniga”

R kl 17.35, L kl 14.00, 17.35; P kl 14.00, 19.30; E–N kl 14.00, 19.40; T kl 11.00, 14.00, 19.40

“Potiche - Iluasjake”

N kl 11.00

“Üks kass Pariisis”

eesti keeles: R kl 16.00; L, P kl 12.30, 16.00; E–K kl 13.30, 16.00; N kl 13.30

prantsuse keeles:

E, T, N kl 17.30; K kl 12.30, 17.30

Hispaania kino festival:

“El Bulli”

P kl 17.30

“Elsa ja Fred”

R kl 11.00

“Nõod”

R kl 21.30

“Saladus nende silmades”

R kl 19.30; P kl 21.30

“Amador”

L kl 21.30

“Julia silmad”

L kl 19.30

Estonia pst 9, Tallinn

Kino Kannel

“Üks kass Pariisis”

R, E kl 16.30, 18.00

“Salakaup”

R kl 20.00; K kl 18.00, 20.00

Liiva 13, Võru

Kino Kosmos

NB! Kino Kosmos on esmaspäeviti

suletud!

“Reis 2: Saladuslik saar” 

kl 14.15

“Rummipäevik”

kl 18.30

“Mees raha eest”

kl 16.15, 21.00

“Salakaup”

kl 20.15 (v.a. K, N); K, N kl 21.15

“Piiri peal”

kl 15.45 (v.a. K, N), 18.00 (v.a. K, N);

K, N kl 19.00

“Videopäevikud”

kl 13.45

Pärnu mnt. 45, Tallinn

Kino Mai 

“Koduabiline”

kl 20.00; L–P kl 14.30, 20.00

“Võssotski”

kl 17.30

Papiniidu 50, Pärnu

Jaga lugu:
SEKRETÄRI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Sekretäriuudised igal nädalal enda postkasti.

Sekretär.ee toetajad:

Enimloetud
Laura Tahk
Laura TahkSekretar.ee toimetajaTel: 53 444 071laura@sekretar.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee