Signe Sillasoo • 13 aprill 2012

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

“Dora Gordine. Skulptor, kunstnik, disainer", 14.04–05.08

Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”

Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii

“Tervisevetel” Saskia Järve, kuni 21.04        

Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum

“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee ajaloost

"Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”

“Kogu elu teel”

Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel

Püsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”

Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja

“Ostupalavik: tarbimiskultuur Eestis 1990.-2000. aastatel”, kuni 31.12

“Eesti filmi rajaleidjad soome-ugri ja põhjarahvastejuures”, kuni 31.12

Püsinäitus:

“EESTI. Maa, rahvas, kultuur”

J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahvusraamatukogu

“Põhjamaade maastikud: Tauno Sireli fotod”, kuni 17.04

“Eesti sõnaloome allikaid”, kuni 31.05

Püsinäitused:

Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja

Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek

Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum

“Läheb järjest kiiremaks?”

Klaasikunstnik Rait Prääts, kuni 28.05

Lai 17, Tallinn

Haus Galerii

“Vool” Raoul Kurvitz, kuni 18.05

Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii

Neeme Külm, kuni 23.04                  

Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Avastamata šedöövrid” Vene kunst Baltimaade kogudest, kuni 24.06

Püsiväljapanek:

16.–20. saj maalikunst.

Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid

18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur

Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus

“Kuldne Riia”  Anita Paegle illustratsioonid, kuni 29.04

“Pihkva kunstniku Irina Vinogradova-Lebedeva tekstiilist Pandora moenukud”, kuni 29.04

“Erich Pehap 100” Eesti graafik ja maalikunstnik Erich Pehap, kuni 06.05

Püsinäitus: Paul Kondase maalid

Pikk 8, Viljandi

Kumu

“Avastamata šedöövrid” Vene kunst Baltimaade kogudest, kuni 12.08

“Kena kangelane ja küllaga vaikelusid” Kaido Ole, kuni 15.04

“Mina, maalikunstnik Sarunas”, kuni 29.04

“Spatium” Taani kaasaegne kunst, kuni 13.05

“Jüri Kaarma. Must hobune ja teised joonistused”, kuni 21.10

Püsiväljapanek:

Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.

Eesti kunst Teise maailmasõja

lõpust taasiseseisvumiseni.

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Niguliste muuseum

Püsiväljapanek:

“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,

“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku

hõbevarad”

Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum

Püsinäitused:

“Ferdinand Veike ekspositsioon”

“Nukuteatri ajalugu Eestis”

“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”

“Maailma nukkude saal”

“Õuduste kelder”

“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”

“Tähtede Võlv”

“Nukutöökojad”

“Auruteater”

Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

Yerbossyn Meldibekov (installatsioon) KAZ, kuni 28.04   

Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas

Steve Vanoni Visioonid, visandi, vormid (USA), kuni 21.04 

Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum

“Hingele ja ihule”, kuni mai

Raekoja 4/6, Tallinn 

Tallinna Kunstihoone

“Kevadnäitus” Eesti Kunstnike Liidu 12. aastanäitus, kuni 15.04

“Nulltolerants” Diverse Universe Performance Festival (kuraator Al Paldrok), 17.04

Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum

“Ursus” näitusel rohkem kui 300 karu, kuni 29.04

Püsiekspositsioon:

“Need vanad armsad mänguasjad”

Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii

“Punane raamat” Eesti Moekunstnike Ühendus, kuni 29.04  

Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja

Darstellung Vorstellung, kuni 06.05

Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum

“Tuntud inimeste mänguasjad”, kuni 23.09

“Ää-ää-ää”

Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest

“Meeri Säre meenutades”

“Eesti filminukud”

“Eesti mänguasjategijad”

“Ärtu äss ja ja pada emand”

“Ajalugu mängides”

Lutsu 8, Tartu

Tartu Oskar Lutsu nimeline Linnaraamatukogu

“Külmunud unistused” Kalli Kalde graafikanäitus, kuni 14.04

Kompanii 3/5, Tartu

Tartu Ülikooli Kunstimuuseum

“Minu ülikool” Rauno Thomas Moss, kuni 04.05

Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum

Kollaazikunstniku Jelena Pahomova (Venemaa) isikunäitus, kuni 22.04

Eesti Nukutegijate loomingu rändnäitus “Koosmäng. Aastaajad”.

Nukkude loomise kunst. Näituse koostaja Mare Hunt, kuni 22.04

“4 on parem kui 3” Jüri Mildeberg, Piret Mildeberg, Viive Noor ja Jüri J. Dubov,

kuni 25.04

Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal Galerii

 “Heaven” Kristi Kongi ja Marta Stratskas, kuni 28.04

 Tartu mnt 80d, Tallinn

TEATER

Eesti Draamateater

13.04 kl 19 “Kolm õde”

13.04 kl 19 “Naine minevikust”

13.04 kl 19 “Aabitsa kukk”

14.04 kl 19 “Kuni inglid sekkuvad”

14.04 kl 19 “Kõik on täis”

15.04 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”

15.04 kl 19 “Aitamise aeg” esietendus

16.04 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht”

17.04 kl 12 “Sünnipäev”

17.04 kl 19 “Augustikuu”

17.04 kl 19 “Boulgakoff”

17.04 kl 19 “Seitse venda”

18.04 kl 19 “Hiilgav!”

18.04 kl 19 “Aitamise aeg”

18.04 kl 19 Esimene lugemine: “Piirid”

19.04 kl 19 “Eesti matus”

19.04 kl 19 “Tuhkatriinumäng”

19.04 kl 19 “Seitse venda”

Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

13.04 kl 11 “Metsakülad”

13.04 kl 19 “Õhtusöök vampiiridega”

14.04 kl 12 “Metsik urisev õnn”

14.04 kl 12 “Metsakülad”

14.04 kl 18 “Õhtusöök vampiiridega”

15.04 kl 12 “Klaabu”

15.04 kl 12 “Ise, ise ka!”

17.04 kl 11 “Klaabu”

17.04 kl 19 “Metamorfoos”

18.04 kl 11 “Rapuntsel”

18.04 kl 11 “Ise, ise ka!”

18.04 kl 19 “Metamorfoos”

19.04 kl 11 “Cosette”

19.04 kl 11 “Kodud”

19.04 kl 19 “Õhtusöök vampiiridega”

Lai 1, Tallinn

Endla Teater

13.04 kl 19 “Imetegija”

13.04 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”

14.04 kl 19 “Nähtamatu maja” esietendus

14.04 kl 19 “Sinikad”

16.04 kl 19 “Lõpp” Teatris NO99

17.04 kl 19 “Üle piiri”

18.04 kl 12 “Röövlitütar Ronja”

18.04 kl 19 “Põletus”

19.04 kl 19 “Imetegija”

19.04 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”

Keskväljak 1, Pärnu

Estonia

13.04 kl 19 “Coppélia”

14.04 kl 13 “Mees La Manchast” Pärnu Kontserdimajas

14.04 kl 18 “Mees La Manchast” Pärnu Kontserdimajas

14.04 kl 19 “Balletiõhtu”

15.04 kl 17 “Pipi Pikksukk”

16.04 kl 10 “Hunt ja seitse kitsetalle”

16.04 kl 11 “Hunt ja seitse kitsetalle”

18.04 kl 19 “Pipi Pikksukk”

19.04 kl 19 “Balletiõhtu”

Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi teater

18.04 l 20 “Teatrikokk”

Aleksandri 46, Tartu

Kanuti Gildi SAAL

13.04 kl 19.30 “Sfääri saared (in order to dance)” Henri Hütt, esietendus

14.04 kl 19.30 “Sfääri saared (in order to dance)” Henri Hütt, esietendus

Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater

17.04 kl 19 “Petmine” Viimsi Huvikeskuses

18.04 kl 11 “Värviline kummut” Haapsalu Kultuurikeskuses

Tallinna 20, Saaremaa

Piip ja Tuut Mängumaja

13.04 kl 11 “Piip ja Tuut kontserdil” Tartus Teatri Kodus

13.04 kl 18 “Piip ja Tuut kontserdil” Tartus Teatri Kodus

19.04 kl 19 “Piip ja Tuut metsas” esietendus

Toom-Kooli 13, Tallinn

Rakvere Teater

13.04 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt” Laekvere rahvamajas

13.04 kl 19 “Tuulte pöörises”

14.04 kl 19 “Isade maa”

14.04 kl 19 “Armastus tööpostil”

16.04 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht”  Eesti Draamateatris

16.04 kl 19 “Meie, mehed” Eesti Draamateatris

16.04 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: kirjad Jumalale” Eesti Draamateatris

17.04 kl 19 “Kaasavaratu”

17.04 kl 19 “Nullpunkt”

18.04 kl 12 “Tuhkatriinu” Paide Kultuurikeskuses

18.04 kl 19 “Leenane’i kaunitar” Paide Kultuurikeskuses  

18.04 kl 19 “Sfääri saared”

19.04 kl 19 “Leenane’i kaunitar” 

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater

13.04 kl 19 “Gizzelle”

13.04 kl 19 “Keti lõpp”

14.04 kl 19 “Gizzelle”

14.04 kl 19 “Keti lõpp”

16.04 kl 19 “Gizzelle”

16.04 kl 19 “Keti lõpp”

17.04 kl 19 “Keskööpäike”

17.04 kl 19 “Homme näeme”

18.04 kl 19 “Keskööpäike”

18.04 kl 19 “Homme näeme”

19.04 kl 19 “Hecuba pärast”

Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater

15.04 kl 19 “Rudolf Allaberdi testament” esietendus

17.04 kl 19.30 “Projekt elu” Kanuti Gildi SAALis

18.04 kl 19.30 “Rudolf Allaberdi testament” Kanuti Gildi SAALis

19.04 kl 19.30 “Rein Pakk otsib naist!” Kanuti Gildi SAALis

Lai 37, Tartu

Teater NO99

13.04 kl 19 “Iphigéneia Aulises”

14.04 kl 19 “Iphigéneia Aulises”

16.04 kl 19 “Lõpp” Endlas

Sakala 3, Tallinn

Teoteater

13.04 kl 19 “Salapaik”

15.04 kl 12 “Siilipoeg avastab maailma”

Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Ugala Teater

13.04 kl 19 “Grace ja Glorie” Märjamaa Rahvamajas

13.04 kl 19 “Rabajad”

14.04 kl 19 “Ameerika piison”

16.04 kl 19 “Minu isa 20 aastat hiljem” Ugala Teatri kohvikus

17.04 kl 19 “Minu isa 20 aastat hiljem” Ugala Teatri kohvikus

18.04 kl 19 “Meeste kodu” Salme Kultuurikeskuses

18.04 kl 19 “Rabajad”

19.04 kl 19 “Klapp”

Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater

13.04 kl 19 “Valedetektor”  Mustvee Kultuurikeskuses

17.04 kl 19 “Plastikvõileib”  Valga Kultuurikeskuses

18.04 kl 19 “Plastikvõileib”  Türi Kultuurimajas

19.04 kl 19 “Üllatuskülaline”   Jõhvi Kontserdimajas

Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine

13.04 kl 12 “Aja lugu muusikas” Väikeses majas

13.04 kl 19 “Helisev muusika”

14.04 kl 12 “Kunksmoorimäng” Teatri Kodus

14.04 kl 19 “Onegin”

14.04 kl 19 “Karjäär” esietendus Sadamateatris

15.04 kl 12 “Kunksmoorimäng” Teatri Kodus

15.04 kl 16 “Mary Poppins”

17.04 kl 11 “Kessu ja Tripp” Teatri Kodus

17.04 kl 19 “Inimese parimad sõbrad” Väikeses majas

17.04 kl 19 “Kalendritüdrukud”

17.04 kl 19 “Karjäär” Sadamateatris

18.04 kl 19 “Puhastus” Väikeses majas

18.04 kl 19 “Kaos”

18.04 kl 19 “Rumm ja viin” Sadamateatris

19.04 kl 19 “Vihmamees” Väikeses majas

19.04 kl 19 “Carrrmen!”  

19.04 kl 19 “Tappa laulurästast” Sadamateatris

Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater

13.04 kl 19 “Hea, paha ja inetu” Kärdla Kultuurikeskuses

16.04 kl 18 “Nisa”

17.04 kl 18 “Karin ja Pearu”

18.04 kl 18 “Karin ja Pearu”

19.04 kl 18 “Karin ja Pearu”

Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater

15.04 kl 16 “Nukitsamees”

17.04 kl 11 “Päikesekiir”

19.04 kl 11 “Päikesekiir”

Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater

13.04 kl 19 “Kaks tilli ja apelsin”

14.04 kl 19 “Lillede keel”

14.04 kl 19 “Kaks tilli ja apelsin”

15.04 kl 19 “Lillede keel”

16.04 kl 19 “Lillede keel”

16.04 kl 19 “Kaks tilli ja apelsin”

17.04 kl 19 “Kaks tilli ja apelsin”

18.04 kl 19 “Lillede keel”

18.04 kl 19 “Kaks tilli ja apelsin”

19.04 kl 19 “Lillede keel”

19.04 kl 19 “Kaks tilli ja apelsin”

Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Ajaloomuuseum

13.04 kl 19 VIII Klavessiinifestival 2012. Roosikrants

Pikk 17, Tallinn

Antsla Kultuuri-ja spordikeskus

18.04 kl 19 Suur merereis flöödi ja kitarriga

Kooli tee 19, Antsla

Athena Konverentsi- ja Kultuurikeskus

13.04 kl 22 Fancy live kontsert

19.04 kl 20 “Vene romanssidest Võssotskini” Heli Vahing, Rain Simmul ja Jaan Sööt

Küütri 1, Tartu

Estonia

13.04 kl 13 Lõunamuusika. Eesti Riiklik Sümfooniaorkester

13.04 kl 19 ERSO. Passacaglia

14.04 kl 14 Pille Lille juubeligala

17.04 kl 19 ELiitkontserdid VIII. Marko Martin

19.04 kl 19 Kuldne klassika: RO Estonia orkester

Estonia pst. 4, Tallinn

Estonia Talveaed

17.04 kl 12 Rahvusooper Estonia koori kevadkontsert 

18.04 kl 19 “De Espana vengo”

Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide Klubi

19.04 kl 20 Paabli uue plaadi esitluskontsert

Magasini 5, Tartu

Hotell Strand

14.04 kl 19 Riho Sibula kontsert

A. H. Tammsaare pst 35, Pärnu

Kadrioru loss

16.04 kl 18 “Kristuse Ülestõusmise Püha Kontsert” XIX Rahvusvaheline Õigeusu Vaimuliku Muusika Festival CREDO

Weizenbergi 37, Tallinn

Kuressaare Arensburg Boutique Hotell & Spa

18.04 kl 20 Maian Kärmas, Ain Agan ja Andre Maaker

Lossi 15, Kuressaare

Mustpeade Maja

19.04 kl 19 “Doppio passione / Kahekordne kirg” Solist Ashu (California),

Tallinna Kammerorkester, dirigent Lauri Sirp

19.04 kl 21 “Taff Club. Eesti asi” Raivo Tafenau kvartett & Kaire Vilgats

Pikk tn 26, Tallinn

Nokia Kontserdimaja

14.04 kl 19 Whitney Houstoni meenutuskontsert

17.04 kl 19 Ukulele Orchestra Of Great Britain

Estonia pst. 9, Tallinn

Teater NO99

13.04 kl 22 Jazzliit: Jaak Sooäär & Raimond MacDonald (SCO), Göteborgi Muusikakõrgkooli ja EMTA ansamblid

14.04 kl 22 Jazzliit: EMTA & Otsakool

Sakala 3, Tallinn

Paide kultuurikeskus

14.04 kl 18 Keelpillikvartett Prezioso

Pärnu 18, Paide

Pärnu Kontserdimaja

15.04 kl 17 Rahvusooper Estonia Poistekoor 40

Aida 4, Pärnu

Pärnu Uue Kunsti Muuseum

15.04 kl 14 “Abonement 007”

“Modernismi klassikud 2” Kavas Berg, Schönberg. Repoo Ensemble

Esplanaadi 10, Pärnu

Rock Cafe

13.04 kl 21 Kolumbus Kris 25

14.04 kl 14 Face2Face: kolmas peatükk

19.04 kl 19 BändCämp Firmabänd eelvoor

Tartu mnt 80D, Tallinn

Rock`n`Roll Heaven

13.04 kl 21 Ansambel “Oort” akustilise CD esitluskontsert

Tiigi 76A, Tartu

Tallinna Raekoda

15.04 kl 18 VIII Klavessiinifestival. Beatrice Martin

Raekoja plats 1, Tallinn

Tapa Jakobi kirik

18.04 kl 19 Orthodox Singers Valeri Petrovi juhatusel "Ülestõusmispüha kontsert"

Pargi 1, Tapa

Tartu Pauluse kirik

14.04 kl 17 Tõnis Mägi, Jaan Tammsalu kontsert-mõtisklus “Palve”

Riia 27, Tartu

Tartu Ülikooli aula

15.04 kl 19 HaleBopp Singers 15! “Kirssidega. Kõigile”

17.04 kl 13 Tartu VII Eesti Noorte Pianistide konkursi lõppkontsert

Ülikooli 18, Tartu

Teatri Puhvet

16.04 kl 19 Mai Jõgi, Anne Arrak, Tõnu Tubli, Ain Agan

Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja

15.04 kl 16 Orelikontsert U. P. Tanilood

18.04 kl 19 Popdiiva Whitney Houstoni meenutuskontsert

Vanemuise 6, Tartu

Vilde lokaal

18.04 kl 20 Jazzliit: Ivi Rausi & Picante

Vallikraavi 4, Tartu

Viljandi Pärimusmuusika Ait

14.04 kl 20 MAAjaILM esitleb: Vene päev - Otava Yo kontsert

18.04 kl 19 Paabli uue plaadi esitluskontsert

18.04 kl 20 Talts, Alaru, Tubli

Tasuja pst. 6, Viljandi

Von Krahli Teater

13.04 kl 21 Dramamama albumi “VIP” esitlus

Rataskaevu 10, Tallinn

Väravatorn

14.04 kl 16 VIII Klavessiinifestival

Lühike jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu

“Metsamajake”

R kl 12.30, 14.45, 19.30, 21.35, 23.45;

L–N kl 15.30, 17.45, 20.00, 22.10

“Haarang”

R kl 23.00; L–K kl 21.30; N kl 22.00

“Kuninglik armulugu”

R kl 18.15; L–K kl 14.45

“Piraadid!”

3D eesti keeles: R–N kl 12.00, 14.00;

inglise keeles, eestikeelsete subtiitritega:

R kl 13.15, 15.15; L–P kl 11.30, 13.30;

E–N kl 13.00, 15.15

“Kuum pirukas: Klassikokkutulek”

R–N kl 12.15, 14.30, 16.45, 19.00, 21.45;

R kl 23.50

“Titanic” 3D

R–N kl 18.05

“Titaanide raev” 3D

R–N kl 16.00

“Kallis sõber”

R kl 16.10; L–P kl 12.30; E–N kl 13.15

“Plahvatusohtlik”

R kl 14.15; L–P kl 12.45

“Raudne leedi”

R kl 12.05, 20.45; L–K kl 19.15; N kl 14.45

“Näljamängud”

R kl 17.05, 19.50, 22.35;

L–N kl 14.45 (v.a. E–N), 17.30, 21.15

“Looraks”

eesti keeles: R kl 17.30; L–N kl 16.15

“21 Jump Street”

R kl 21.15, 23.30; L–P kl 20.15, 22.25

“Lahingulaev”

N kl 19.15

Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  

“Vasaku jala reede”

kl 15.45

“John Carter” 3D

kl 11.35 (v.a. N)

“21 Jump Street”

kl 16.55 (v.a. N), 22.05 (v.a. R, P);

R, P kl 18.15, 20.55

“Looraks”

eesti keeles: kl 11.30 (v.a. N), 16.00 (v.a. N);

vene keeles: 13.40 (v.a. N)

“Parim hotell terves Indias”

kl 14.10, 19.10

“Näljamängud”

kl 11.55, 16.55, 21.35

“On alles Karlsson”

kl 11.25, 18.00

“Titaanide raev” 3D

kl 17.10 (v.a. N), 21.20 (v.a. R, P); R, P kl 20.40

“Kallis sõber”

kl 13.25, 19.55

“Plahvatusohtlik”

kl 17.15

“Titanic” 3D

kl 13.00, 18.20 (v.a. R, P), 19.45 (v.a. L, N);

R, P kl 16.30; L, P kl 13.15; N kl 19.00

“Kuum pirukas: klassikokkutulek”

kl 12.00, 14.25, 17.00, 19.30 (v.a. N), 22.00

“Kuninglik armulugu”

kl 15.20

“Piraadid!”

eesti keeles: kl 11.40 (v.a. P), 14.40;

E, N kl 16.30; L, T kl 18.55

vene keeles: kl 12.10, 14.05 (v.a. P);

L, T, K kl 16.30;

inglise keeles! ilma tõlketa: E, K kl 18.55

“Karm tõde”

kl 14.55, 19.25, 21.45

“Me peame rääkima Kevinist”

kl 14.30 (v.a. N), 19.20 (v.a. N), 21.45

“Haarang”

kl 13.15, 19.35, 21.50

“Metsamajake”

kl 11.45, 16.50, 19.50, 22.10

“Lahingulaev”

N kl 18.30, 21.30

“Kohting”

N kl 19.45

“Peeglike peeglike”

N kl 18.55

“Tšernobõli samuraid”

kl 11.50, 17.55

Met Opera HD Live: “Manon”

E kl 19.00

Met Opera HD Live: “La Traviata”

L kl 20.00; P kl 12.00

Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 

“Looraks” 3D

eesti keeles: kl 13.45 (v.a. K)

“Näljamängud”

kl 21.30 (v.a. L)

“Titanic” 3D

kl 18.15 (v.a. L)

“Kuum pirukas: klassikokkutulek”

kl 12.00, 14.30, 19.00 (v.a. L), 22.00 (v.a. L)

“Piraadid!” 3D

eesti keeles: kl 11.30 (v.a. K), 16.00

“Üksik saar”

kl 17.00

Met Opera HD Live: “La Traviata”

L kl 20.00

Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  

“Looraks” 3D

vene keeles: L–P kl 12.45

“On alles Karlsson!”

L–P kl 12.00

“Titaanide raev” 3D

vene keeles: kl 15.00 (v.a. E), 21.00 (v.a. L, K);

inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: E kl 15.00; K kl 21.00

“Piraadid!” 3D

eesti keeles: P, T kl 13.45;

vene keeles: kl 13.45 (v.a. P, T); L–P kl 11.30

“Titanic” 3D

E, N kl 16.00; P, K kl 20.00;

vene keeles: kl 16.00 (v.a. E, N); 20.00 (v.a. P, K)

“Varesesaare venelased”

vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:

kl 17.15 (v.a. P)

“Kuum pirukas: Klassikokkutulek”

vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 14.00, 16.30, 19.15, 21.30 (v.a. K);

inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: K kl 21.30

“Haarang”

kl 19.00 (v.a. L, P)

Met Opera HD Live: “La Traviata”

L kl 20.00; P kl 17.00

Tallinna mnt 41, Narva

Kino Artis

“Comedian Harmonists”

R kl 19.30

“Koletis Pariisis”

eesti keeles: R kl 13.00, L–P kl 12.00;

E–K kl 14.10, N kl 14.40

“Kuninglik armulugu”

R–P, T kl 11.15 (v.a. L, T), 16.00, 21.15;

E, K kl 12.10 (v.a. K), 16.00, 21.15;

N kl 13.50, 21.15

“Poliss”

R kl 14.50, 21.55; L–P kl 13.00, 21.35;

E, T kl 17.00, 21.35; K kl 11.30, 17.00, 21.35;

N kl 16.30, 21.45

“Tšernobõli samuraid”

R–K kl 18.40; N kl 20.30

“Tööpealkiri: Imelaps”

R–K kl 19.55

“Õrnad tunded”

R–P kl 13.50, 17.20; E, K kl 12.00, 14.50,

T kl 14.50; N kl 12.30

Jaapani anime eriprogramm

L–P kl 11.30

“Mahler diivanil”

L kl 19.30

“Varesesaare venelased”

L–P kl 15.30

“Kevadsümfoonia”

P kl 19.30

“Lissaboni lugu”

E kl 19.30

“Kuninga kõne”

T, N kl 11.00

“Sinine ingel”

T kl 19.30

“Beethoveni projekt”

K kl 19.30

“Blixa Bargeld - Viimane koletis taevas” N kl 19.30

Estonia pst 9, Tallinn

Kino Kosmos

NB! Kino Kosmos on esmaspäeviti

suletud!

“Looraks” 2D 

eesti keeles: 16.00

“Näljamängud”

kl 13.45

“Titaanide raev” 2D

kl 16.30, 21.15

“Nüüd läheb sõjaks”

kl 18.00

“Järeltulijad”

kl 18.45

“Projekt X”

kl 14.00, 20.15

Pärnu mnt. 45, Tallinn

Kino Mai 

NB! Esmaspäeval on kino suletud!

“Näljamängud”

kl 15.30

“Me ostsime loomaia”

kl 18.30

“Järeltulijad”

kl 21.00

Papiniidu 50, Pärnu

Solaris kino

“Karuzmari”

R, E–N kl 17.15, L, P. 16.10

“Metsamajake”

R, E, T kl 15.00, 17.20, 19.45, 22.15,

L, P kl 14.55, 17.20, 19.50, 22.15,

K kl 13.30, 16.00, 18.30, 21.00,

N kl 12.15, 14.30 /17.00, 21.30

“Haarang”

R–P kl 14.00, 16.10 (v.a. L,P) , 20.00, 22.10,

E, T kl 14.00, 16.10, 20.00, 22.10,

K, N kl 14.00 (v.a. K), 16.10, 20.00, 22.10

“Me peame rääkima Kevinist”

R, E–N kl 12.30, 14.50, 19.30,

L, P kl 12.30, 15.20, 19.30

“Titanic” 3D

R–K kl 13.00, 16.50, 20.40,

N kl 13.10, 19.00

“Kuum pirukas. Klassikokkutulek”

kl 12.00 (v.a. L, P, K), 14.30, 17.00, 19.30, 22.00

“Piraadid” 3D

eesti keeles. R, E–N kl 11.55, 13.50, 15.40, 17.30, L,P kl 11.10, 13.10, 15.15, 17.40, K kl 10.45,

vene keeles. R, E–N kl 12.10, L,P kl 11.00, 13.20

“Plahvatusohtlik”

R, E, T kl 12.45, L,P kl 12.00, K kl 14.10

“Titaanide raev” 3D

R–N kl 19.20, L–P kl 17.15

“Kallis sõber”

R–N kl 21.50

“Näljamängud”

R, E–K kl 12.50, 15.50, 18.40,

L, P kl 12.45, 15.40, 18.30, N kl 13.20, 16.10

“Ohtlik meetod”

R–N kl 21.20

“Looraks” 3D

eesti keeles. L,P kl 12.20

“21 Jump Street”

R–K kl 21.30, N kl 19.15

“Koletis Pariisis” 3D”

eesti keeles. L,P kl 11.30

“Varesesaare venelased”

R–N kl 18.20

“Kalad kuival”

N kl 16.45

“Peeglike, peeglike”

N kl 18.45

“Lahingulaev”

N kl 21.15

Estonia pst 9, Tallinn 

Jaga lugu:
SEKRETÄRI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Sekretäriuudised igal nädalal enda postkasti.

Sekretär.ee toetajad:

Birgit Aljaste
Birgit AljasteSekretar.ee ärijuhtTel: 5373 8733
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700