TEATER
Cabaret Rhizome
01.06 kl 21 “Rave/Reiv”
02.06 kl 21 “Rave/Reiv”
Kaarli pst 9, Tallinn
Eesti Draamateater
01.06 kl 19 “Seitse venda”
01.06 kl 19 “Saatuse heidikute kuu” Laitse Graniitvillas
02.06 kl 19 “Seitse venda”
02.06 kl 19 “Saatuse heidikute kuu” Laitse Graniitvillas
06.06 kl 19 “Saatuse heidikute kuu” Laitse Graniitvillas
07.06 kl 19 “Saatuse heidikute kuu” Laitse Graniitvillas
Pärnu mnt 5, Tallinn
Emajõe Suveteater
02.06 kl 20 “Viimane tango” Athena keskuses
Jaama 14, Tartu
Estonia
01.06 kl 19 “Luikede järv”
02.06 kl 12 “Tallinna Balletikooli gala”
02.06 kl 19 “La traviata”
03.06 kl 17 “Rosalinde”
06.06 kl 19 “Modigliani - neetud kunstnik”
07.06 kl 19 “Boheem”
07.06 kl 19.30 “Koreograafilised etüüdid pööningul”
Estonia pst 4, Tallinn
Hansahoovi Teater
01.06 kl 20 “Sinised kilesussid jalas” Männimäe külalistemajas
02.06 kl 20 “Sinised kilesussid jalas” Männimäe külalistemajas
Aleksandri 46, Tartu
Hüüru mõisas
01.06 kl 19 “Head ööd, ema”
02.06 kl 19 “Head ööd, ema”
03.06 kl 19 “Head ööd, ema”
06.06 kl 19 “Head ööd, ema”
Saue vald, Harjumaa
Kanuti Gildi SAAL
02.06 kl 19.30 “Funk kon” Taavi Varm, Püha Vaimu SAALis
Pikk 20, Tallinn
Kuressaare Linnateater
01.06 kl 20 “Oma saar” Kihnu Rahvamajas
Tallinna 20, Saaremaa
Monoteater
06.06 kl 19 “Vanaisa” Vene Kultuurikeskuses
07.06 kl 19 “Vanaisa” Vanemuise Kontserdimajas
Piip ja Tuut Mängumaja
01.06 kl 18 “Kuidas ta seda teeb” Miksteater
01.06 kl 21 “Mustkunst öös” Charlekas Ja Meelis Kubo etenduses täiskasvanutele
02.06 kl 12 “Telefonilood” Miksteater
02.06 kl 18 “Kuidas ta seda teeb” Miksteater
Toom-Kooli 13, Tallinn
Tallinna Linnateater
01.06 kl 19 “Nõks”
02.06 kl 19 “Nõks”
05.06 kl 19 “Scapini kelmused”
05.06 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
06.06 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
06.06 kl 19 “Scapini kelmused”
07.06 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
07.06 kl 19 “Gizzelle”
Lai 23, Tallinn
Teater NO99
01.06 kl 19 “Iphigéneia Aulises”
05.06 kl 19 “Suur õgimine”
06.06 kl 19 “Suur õgimine”
07.06 kl 19 “Suur õgimine”
Sakala 3, Tallinn
Teoteater
01.06 kl 19 “Söö mind ära”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn
Theatrum
05.06 kl 19 “Kvaliteetinimene”
06.06 kl 19 “Kvaliteetinimene”
07.06 kl 17.30 “Kvaliteetinimene” Katariina kirikus
Vene 14, Tallinn
Ugala Teater
01.06 kl 19 “Meeste kodu” Pärnu Endlas
Vaksali 7, Viljandi
Vanemuine
01.06 kl 19 “Kosmonaut Lotte” Tallinnas Nokia Kontserdimajas
02.06 kl 13 “Kosmonaut Lotte” Tallinnas Nokia Kontserdimajas
02.06 kl 19 “Kosmonaut Lotte” Tallinnas Nokia Kontserdimajas
Vanemuise 6, Tartu
Von Krahli Baaris
06.06 kl 20 “Still Life” Paul Foot (briti koomik)
Rataskaevu 10, Tallinn
KONTSERT
Ammende Villa
02.06 kl 20 Ultima Thule kontsert
Mere pst. 7, Pärnu
Club Tallinn
01.06 kl 23 Smilers
Narva mnt 27, Tartu
Estonia
01.06 kl 19 Noorteorkestri Reaalmažoor 5. sünnipäeva kontsert
03.06 kl 17 IV Eesti mudilaskooride festivali „MuFe“ suur kontsert
07.06 kl 19 Ettlingeni Mandoliiniorkester
Estonia pst. 4, Tallinn
Genialistide Klubi
01.06 kl 21 “Shockwaves” Eye Sea I, We Rise Again, Remaining Bullet ja Redneck Rampage
Lai 37 taga, Tartu
Haapsalu kuursaal
03.06 kl 14 Paul Ruudi Kergemuusikakoor
06.06 kl 18 Haapsalu Muusikakooli heategevuslik kevadkontsert
Promenaadi 1, Haapsalu
Ingmani Merelava
05.06 kl 20 “Kaunid Kontserdid Käsmus” RaudSaller
07.06 kl 20 “Kaunid Kontserdid Käsmus” Ultima Thule 25
Käsmu, Vihula vald, Lääne-Virumaa
Kiviõli Kunstide Kool
07.06 kl 18 EIL 10. hooaja kontserdid! Oliver Kuusik (tenor) ja Ralf Taal (klaver)
Kiviõli, Ida-Virumaa
Kloostri Ait
01.06 kl 21 Andranik Kechek (klaver)
Vene 14, Tallinn
Kuressaare kultuurikeskus
07.06 kl 18 “Väike sünnipäevamuusika” Janne Ševtšenko (sopran, Rahvusooper Estonia), Villu Veski (saksofon), Tiit Kalluste (akordion)
Tallinna 6, Kuressaare
Mustpeade Maja
02.06 kl 19 Ketil Bjørnstad (klaver)
03.06 kl 17 Kammerkoor ArCamerata kontsert “Navagraha”
07.06 kl 19 “Püha Mauritiuse barokkõhtud”
Pikk tn 26, Tallinn
Paide Püha Risti kirik
02.06 kl 17 “Palve” Tõnis Mägi, Jaan Tammsalu kontsert-mõtisklus
Keskväljak 1, Paide
Põlva Intsikurmu
01.06 kl 20 “Lõuna-Eesti Suve Avapidu 2012” Apelsin, Shanon, Põhja-Tallinn, Renate
Põlva
Rock Cafe
02.06 kl 21 “Red Bull Tourbus: Last Ticket to Rabarock” The Blinking Lights, Number Ö, Driven, Maxtraktor
Tartu mnt 80D, Tallinn
Rotermanni kvartal
01.06 kl 19 Indigolaste Lastepäeva kontsert
Tallinna vanalinna, sadama, Viru väljaku vahelisel alal
Sillamäe Astangu kool
05.06 kl 19 Ettlingeni Mandoliiniorkester
Viru 26, Sillamäe
Stenbocki õu
01.06 kl 18 “Minu lapsepõlve laulud” Ivo Linna ja Anti Kammiste
Rahukohtu 3, Tallinn
Tallinna Lauluväljak
07.06 kl 18 Inna Live Kontsert (Rumeenia)
Narva mnt 95, Tallinn
Tartu Jaani kirik
01.06 kl 19 “XI eesti heliloojate festival” Tallinna kammerorkestri kontsert ja Ööülikooli avalik salvestus. Dirigent Lauri Sirp, solistid: Mari Poll (viiul) ja Monika Mattiesen (flööt)
01.06 kl 22 “XI eesti heliloojate festival” Meelis Vind ja ansambel
Jaani 5, Tartu
Tartu Linnamuuseum
05.06 kl 19 Pille Lill 50/ Meistrite Akadeemia
Narva mnt. 23, Tartu
Tartu Ülikooli aula
01.06 kl 19 Kammerkoor ArCamerata kontsert “Navagraha”
Ülikooli 18, Tartu
Teatri Puhvet
01.06 kl 22 Group ConFusion
Teatri väljak 3, Tallinn
Vanemuise kontserdimaja
06.06 kl 19 Ettlingeni Mandoliiniorkester
Vanemuise 6, Tartu
Viimsi Talveaed
02.06 kl 19.30 “Jazz Age Style Party..” Special guest – Rupert Huber (Tosca, Austria)
Viimsi
Viimsi Vabaõhumuuseum
07.06 kl 20 Suur mälestuskontsert “Tarmo Pihlap 60” Priit Pihlap, Jassi Zahharov, Jaan Elgula, Ivo Linna, Lauri Pihlap jpt.
Pringi küla, Harjumaa
Viljandi Pärimusmuusika Ait
03.06 kl 16 “Ja suvi tuleb taas” Stefan ja Stefania
Tasuja pst 6, Viljandi
Von Krahl
06.06 kl 21 “Suusabaasis on tantsupidu” Liqui Fuzz, Annie Mall (FIN),
Taavi Peterson & Üdi, Power Play, Abraham´s Cafe
Rataskaevu 10, Tallinn
NÄITUS
Adamson-Ericu muuseum
“Dora Gordine” Skulptor, kunstnik, disainer, kuni 05.08
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn
Draakoni Galerii
“Pühad hetked lihtsa inimese argielus” August Künnapu, kuni 09.06
Pikk 18, Tallinn
Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel” Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond
Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja
“Ostupalavik: tarbimiskultuur Eestis 1990.-2000. aastatel”, kuni 31.12
“Eesti filmi rajaleidjad soome-ugri ja põhjarahvastejuures”, kuni 31.12
Püsinäitus: “EESTI. Maa, rahvas, kultuur”
J. Kuperjanovi 9, Tartu
Eesti Rahvusraamatukogu
“Ümbermaailmareis Neeme Järviga. Plakatinäitus”, kuni 09.06
“Ilus Hellas. Teema variatsioonidega” Eeva Jänese maalid, kuni 02.06
“Eesti köitemärgised 1840-1940”, kuni 16.06
Püsinäitused: Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn
Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Sisu ja vorm I. Kaasaegne eesti graafiline disain 2001–2011”, kuni 17.06
“UUO (Undefined Useful Objects). Määratlemata kasulikkusega objektid” Kärt Ojavee, kuni 17.06
Lai 17, Tallinn
Haus Galerii
“Ühes majas XI” Sirje Eelma ja Rait Prääts, kuni 29.06
Uus 17, Tallinn
Hobusepea galerii
“Soho Fond”, 06.06–18.06
“Beeta-süsteem” Reimo Võsa-Tangsoo & CO, kuni 04.06
Hobusepea 2, Tallinn
Kadrioru kunstimuuseum
“Avastamata šedöövrid” Vene kunst Baltimaade kogudest, kuni 24.06
Püsiväljapanek: 16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn
Kumu
“Tõnis Vint ja tema esteetiline universum”, kuni 09.09
“Romantiku pilguga. Hollandi ja Belgia 19. sajandi maalikunst Rademakersi kogust”, kuni 26.08
“Avastamata šedöövrid” Vene kunst Baltimaade kogudest, kuni 12.08
“Jüri Kaarma. Must hobune ja teised joonistused”, kuni 21.10
Püsiväljapanek: Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn
Niguliste muuseum
Püsiväljapanek: “Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn
Nuku muuseum
Püsinäitused: “Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn
Pärnu Kunstnike Maja
Kåre Holgerson (foto) SWE, kuni 23.06
Nikolai 27, Pärnu
Pärnu Linnagalerii Raekojas
“Jumala hullud” Pärnu Moodsa Kunsti Näitus, kuni 23.06
Uus 4, Pärnu
Tallinna Kunstihoone
“Eksootika” kuraator Kirke Kangro, kuni 03.06
Vabaduse väljak 6, Tallinn
Tallinna Lastemuuseum
Püsiekspositsioon: “Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn
Tallinna Linnagalerii
Tiina Tammetalu, kuni 10.06
Harju 13, Tallinn
Tartu Kunstimaja
“Puudersell 90 mälestusnäitus”, 04.06–01.07
“Mees, seksuaalsus, kunst”, kuni 03.06
Liisa Kruusmägi, kuni 03.06
Vanemuise 26, Tartu
Tartu Mänguasjamuuseum
“Tuntud inimeste mänguasjad”, kuni 23.09
“Ää-ää-ää” Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu
Tartu Ülikooli Kunstimuuseum
“Elavad joonistused. Naksitrallide multikas”, kuni 08.06
Ülikooli 18, Tartu
Uue Kunsti Muuseum
XIX Rahvusvaheline aktinäitus “MEES ja NAINE”, 03.06–02.09
Esplanaadi 10, Pärnu
Võru Linnagalerii
“Võru Kunstikooli näitus”, kuni 07.06
“Loodus kutsub lapsi õue” Võru maakonna lasteaedade juubeliaasta näitus,
kuni 07.06
Liiva 13, Võru
KINO
Cinamon Tartu
“Lumivalgeke ja kütt”
kl 14.15, 16.45, 19.15, 21.45 (v.a. N); E kl 11.30; N kl 22.00
“Iron Sky”
kl 20.15 (v.a. N); N kl 17.45, 19.45, 22.15
“Mehed mustas 3”
kl 12.30, 13.30 (v.a. L,P), 15.45, 17.30, 18.00 (v.a. R,L,N), 19.45 (v.a. N);
N kl 20.00: L–P kl 11.30
“Parim hotell terves Indias”
kl 15.00
“Diktaator”
kl 12.45 (v.a. E), 14.30, 18.45, 20.40, 22.30; E kl 16.30
“Mida oodata last oodates”
kl 16.30 (v.a. E), 21.15
“MS1: Põgenemine vanglast”
kl 12.00 (v.a. E); E kl 12.45
“Öö varjud”
kl 22.00 (v.a. N); N kl 22.15
“Tasujad”
kl 16.00, 18.35
“Kalad kuival”
eesti keeles: kl 11.30 (v.a. L–E), 13.45 (v.a. L, P); L–E kl 11.40; L, P kl 13.35
“Madagaskar 3”
eesti keeles: L–P kl 13.45; R–L kl 18.00
“Prometheus”
N kl 21.45
Turu 2, Tartu
Coca-Cola Plaza
“Kuum pirukas: klassikokkutulek”
kl 12.15, 21.20
“Lahingulaev”
kl 11.50 (v.a. K), 21.45
“Professionaal”
kl 14.55, 19.35
“Tasujad” 3D
kl 13.40 (v.a. R, P), 18.40 (v.a. N), 21.55
“Lõhepüük Jeemenis”
kl 17.05
“Öö varjud”
kl 13.15, 15.50, 18.25, 21.00
“Tänavatants 2” 3D
kl 16.45, 21.15
“Diktaator”
kl 14.35 (v.a. R, P), 16.40, 18.20 (v.a. N), 20.10;
R kl 14.05
“Mida oodata last oodates”
kl 12.45, 15.15, 17.55, 20.30
“MS1: Põgenemine vanglast”
kl 14.50, 17.00, 19.10
“Mehed mustas 3” 3D
kl 12.30 (v.a. R, P), 15.25 (v.a. R), 18.45, 21.35; R, P kl 11.55
“Kung Fu jänes” 3D
eesti keeles: kl 12.10;
vene keeles: kl 11.25 (v.a. E)
“Tšernobõli päevikud”
kl 13.35, 15.45, 18.00, 22.15
“1+1”
kl 14.15, 18.50
“Lumivalgeke ja kütt”
kl 11.45 (v.a. R, P), 13.00 (v.a. R, L), 15.45 (v.a. R, P), 18.55 (v.a. N), 19.00 (v.a. N), 21.40 (v.a. N); R kl 11.30; R, P kl 13.50; N kl 18.55;
L–P kl 13.15, 16.15
“Iron Sky”
kl 11.35, 16.35, 20.20 (v.a. N), 21.50 (v.a. N), 22.30 (v.a. N); R, P kl 14.35; N kl 22.00
“Madagaskar 3: Euroopa tagaotsituimad”
eesti keeles: P kl 12.00; L kl 13.00; R kl 14.10, 16.40;
vene keeles: R kl 11.50, 16.10; P kl 15.45
“Prometheus” 3D
N kl 18.30, 19.15, 21.30
Hobujaama 5, Tallinn
Ekraan
“Tasujad”
kl 16.45
“Diktaator”
kl 12.00, 22.15
“Mehed mustas 3” 3D
kl 14.15, 19.30 (v.a. N)
“1+1”
kl 17.00 (v.a. L, N)
“Lumivalgeke ja kütt”
kl 11.30 (v.a. P), 14.00, 19.30, 22.00 (v.a. N)
“Madagaskar 3: Euroopa tagaotsituimad” 3D
eesti keeles: L kl 17.00; P kl 12.00
“Prometheus”
N kl 18.30, 21.30
Riia 14, Tartu
Forum Cinemas Astri
“Tasujad” 3D
E kl 16.00;
vene keeles: kl 16.00 (v.a. E)
“Diktaator”
vene keeles: kl 21.45 (v.a. N)
“Projekt X”
kl 16.15; L–P kl 11.45
“Mehed mustas 3” 3D
kl 13.30, 19.00; L–P kl 11.15
“1+1”
K kl 16.30;
vene keeles: kl 16.30 (v.a. K)
“Iron Sky”
kl 21.30
“Lumivalgeke ja kütt”
kl 13.45, 18.15, 21.00;
vene keeles: kl 13.45, 19.15 (v.a. N);
L–P kl 11.00
Tallinna mnt 41, Narva
Kino Artis
“Lahkuminek”
T, N kl 11.00
Estonia pst 9, Tallinn
Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on esmaspäeviti suletud!
“Looraks” 2D
eesti keeles: 14.00
“Diktaator”
kl 16.00, 20.15
“Igavesti Sinu”
kl 18.00
“Lumivalgeke ja kütt”
kl 15.00, 17.45, 20.30
Pärnu mnt. 45, Tallinn
Kino Mai
NB! Esmaspäeval on kino suletud!
“Madagaskar 2”
kl 17.00
“Diktaator”
kl 19.00, 21.00
Papiniidu 50, Pärnu
Solaris Kino
“Kalad kuival”
R kl 11.00, 12.40; L–P kl 11.00, 12.20;
E–N kl 11.00, 13.15
“Tasujad” 3D
R kl 12.30, 15.20, 18.10, 21.00; L–P kl 12.50, 15.40, 18.30, 21.20; E–K kl 13.00, 15.50, 18.40, 21.30; N kl 13.00, 15.50, 18.40
“Öö varjud”
R kl 19.30, 21.50; L–P kl 16.40, 19.30, 21.50; E–K kl 16.40, 19.15, 21.40; N kl 16.40, 21.30
“Tänavatants 2” 3D
R kl 13.20, L–P kl 17.30, E–N kl 15.20
“Mida oodata last oodates”
kl 19.00, 21.15
“MS1. Põgenemine vanglast”
kl 14.40
“Diktaator”
R kl 13.10, 15.00, 16.50, 20.00, 22.00;
L–P kl 14.20, 16.15, 18.00, 20.00, 22.00;
E–T kl 12.20, 14.15, 16.10, 18.00, 20.00, 22.00;
K kl 13.50, 16.10, 18.00, 20.00, 22.00;
N kl 12.00, 13.50, 15.40, 17.30, 20.00, 22.30
“Kung fu jänes” 3D
eesti keeles: R kl 11.40; L–P kl 11.30, 12.40;
E–N kl 11.30, 12.40, 17.15;
vene keeles: R kl 11.20; L–P kl 11.10;
E–N kl 11.15
“Mehed mustas 3” 3D
R kl 12.00, 14.20, 16.45, 19.20, 21.40;
L–P kl 13.00, 17.00, 19.20, 21.40;
E–K kl 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45;
N kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.40
“Lumivalgeke ja kütt”
R kl 12.45, 16.40, 18.45, 21.30;
L–P kl 13.15, 16.00, 18.45, 21.30;
E–T kl 13.00, 15.45, 18.30, 21.15;
K kl 13.30, 15.45, 18.30, 21.15;
N kl 12.45, 15.30, 19.20, 21.50
“Iron Sky”
R kl 13.40, 15.10, 17.20, 20.10, 22.15;
L–P kl 15.20, 18.10, 20.15, 22.20;
E–K kl 13.30, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10;
N kl 13.30, 15.40, 17.50, 22.10
“Madagascar 3” 3D
eesti keeles: R kl 15.30; 17.45;
L–P kl 13.30, 15.45;
vene keeles: R kl 15.50, 18.00;
L–P kl 12.30, 14.45
“Prometheus” 3D
N kl 18.15, 19.45, 21.15
Estonia pst 9, Tallinn