NÄITUS
Adamson-Ericu muuseum
“Dora Gordine” Skulptor, kunstnik, disainer, kuni 05.08
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn
Draakoni Galerii
“Lõppmäng 2012” Arhitektuuriteaduskond, 11.06–22.06
“Pühad hetked lihtsa inimese argielus” August Künnapu, kuni 09.06
Pikk 18, Tallinn
Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel” Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond
Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja
“Ostupalavik: tarbimiskultuur Eestis 1990.-2000. aastatel”, kuni 31.12
“Eesti filmi rajaleidjad soome-ugri ja põhjarahvastejuures”, kuni 31.12
Püsinäitus: “EESTI. Maa, rahvas, kultuur”
J. Kuperjanovi 9, Tartu
Eesti Rahvusraamatukogu
“Kuld. Kohtumised Kreekas” Eva Jänese maalid, kuni 09.06
“Ümbermaailmareis Neeme Järviga. Plakatinäitus”, kuni 09.06
“Eesti köitemärgised 1840-1940”, kuni 09.06
Püsinäitused: Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn
Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Sisu ja vorm I. Kaasaegne eesti graafiline disain 2001–2011”, kuni 17.06
“UUO (Undefined Useful Objects). Määratlemata kasulikkusega objektid” Kärt Ojavee, kuni 17.06
Lai 17, Tallinn
Haus Galerii
“Ühes majas XI” Sirje Eelma ja Rait Prääts, kuni 29.06
Uus 17, Tallinn
Hobusepea galerii
“Soho Fond”, kuni 18.06
Hobusepea 2, Tallinn
Kadrioru kunstimuuseum
“Avastamata šedöövrid” Vene kunst Baltimaade kogudest, kuni 24.06
Püsiväljapanek: 16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn
Kumu
“Pimeduskiirus ja teised lood”, 08.06–30.09
“Tõnis Vint ja tema esteetiline universum”, kuni 09.09
“Romantiku pilguga. Hollandi ja Belgia 19. sajandi maalikunst Rademakersi kogust”, kuni 26.08
“Avastamata šedöövrid” Vene kunst Baltimaade kogudest, kuni 12.08
“Jüri Kaarma. Must hobune ja teised joonistused”, kuni 21.10
Püsiväljapanek: Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn
Niguliste muuseum
Püsiväljapanek: “Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn
Nuku muuseum
Püsinäitused: “Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn
Pärnu Kunstnike Maja
Kåre Holgerson (foto) SWE, kuni 23.06
Nikolai 27, Pärnu
Pärnu Linnagalerii Raekojas
“Jumala hullud” Pärnu Moodsa Kunsti Näitus, kuni 23.06
Uus 4, Pärnu
Tallinna Kunstihoone
“Suur haprus” klaasinäitus, kuraator Kati Kerstna, 09.06–22.07
Vabaduse väljak 6, Tallinn
Tallinna Lastemuuseum
“Katkilõigatud meteoriit, kus elavad karud…” Merje Rääbise ja Piret Siguse ühisnäitus, kuni 30.09
Püsiekspositsioon: “Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn
Tallinna Linnagalerii
Mai Sööt, 14.06–08.07
Tiina Tammetalu, kuni 10.06
Harju 13, Tallinn
Tartu Kunstimaja
“Puudersell 90 mälestusnäitus”, kuni 01.07
Vanemuise 26, Tartu
Tartu Mänguasjamuuseum
“Tuntud inimeste mänguasjad”, kuni 23.09
“Ää-ää-ää” Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu
Tartu Ülikooli Kunstimuuseum
“Re(aal)produktsioon”, 14.06–30.09
“Elavad joonistused. Naksitrallide multikas”, kuni 08.06
Ülikooli 18, Tartu
Uue Kunsti Muuseum
XIX Rahvusvaheline aktinäitus “MEES ja NAINE”, kuni 02.09
Esplanaadi 10, Pärnu
Võru Linnagalerii
“Priit Pajos ja Ari Liimatainen - maalid”, 11.06–05.07
“Maanus Mikkel - keraamika”, 11.06–05.07
“Hiina Saatkonna näitus”, 11.06–05.07
Liiva 13, Võru
TEATER
Eesti Draamateater
13.06 kl 19 “Saatuse heidikute kuu” Laitse Graniitvillas
14.06 kl 19 “Saatuse heidikute kuu” Laitse Graniitvillas
Pärnu mnt 5, Tallinn
Estonia
08.06 kl 19 “Minu veetlev leedi”
08.06 kl 19.30 “Koreograafilised etüüdid pööningul”
09.06 kl 12 “Minu veetlev leedi”
09.06 kl 19 “Carmen”
10.06 kl 17 “Luikede järv”
13.06 kl 19 “Carmen”
14.06 kl 19 “Mees La Manchast”
Estonia pst 4, Tallinn
Hüüru mõisas
08.06 kl 19 “Head ööd, ema”
12.06 kl 19 “Head ööd, ema”
13.06 kl 19 “Head ööd, ema”
Saue vald, Harjumaa
Kanuti Gildi SAAL
09.06 kl 20 “While Waiting” Udi Aloni & the Graduate Students of Juliano Mer Khamis (Palestiina)
Pikk 20, Tallinn
Kuressaare Linnateater
14.06 kl 19 “OTMA - Nikolai II tütred”
Tallinna 20, Saaremaa
Rakvere Teater
08.06 kl 20 “Hullumaja suvepäevad Vaino Vahingu ainetel” esietendus Kaarel Karmi talus, Lääne-Virumaal
09.06 kl 20 “Hullumaja suvepäevad Vaino Vahingu ainetel” Kaarel Karmi talus, Lääne-Virumaal
10.06 kl 16 “Hullumaja suvepäevad Vaino Vahingu ainetel” Kaarel Karmi talus, Lääne-Virumaal
10.06 kl 20 “Hullumaja suvepäevad Vaino Vahingu ainetel” Kaarel Karmi talus, Lääne-Virumaal
14.06 kl 20 “Hullumaja suvepäevad Vaino Vahingu ainetel” Kaarel Karmi talus, Lääne-Virumaal
Kreutzwaldi 2a, Rakvere
Monoteater
13.06 kl 19 “Vanaisa” Vene Kultuurikeskuses
14.06 kl 19 “Vanaisa” Vanemuise Kontserdimajas
Neljas Sein
12.06 kl 19 “Tere õhtust Leon!” Tallinna Linnateatris
13.06 kl 19 “Tere õhtust Leon!” Tallinna Linnateatris
www.neljassein.edicypages.com/et
Piip ja Tuut mängumaja
09.06 kl 14 “Väga hea lugu” puhkpillikontsertetendus Kärdla Lastefestivalil Hiiumaal
Toom-Kooli 13, Tallinn
Tallinna Linnateater
08.06 kl 19 “Scapini kelmused”
08.06 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
09.06 kl 19 “Scapini kelmused”
09.06 kl 19 “Hecuba pärast”
11.06 kl 19 “Biloxi blues”
12.06 kl 19 “Scapini kelmused”
12.06 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
13.06 kl 19 “Scapini kelmused”
Lai 23, Tallinn
Teater NO99
10.06 kl 19 “Püha Kevad/Mandala”
11.06 kl 19 “Dances of the Lost” / “Vigil”
12.06 kl 19 “Possession” / Marika Blossfeldt
Sakala 3, Tallinn
Theatrum
08.06 kl 19 “Kvaliteetinimene”
11.06 kl 19 “Kvaliteetinimene”
12.06 kl 19 “Kvaliteetinimene”
13.06 kl 19 “Kvaliteetinimene”
14.06 kl 19 “Kvaliteetinimene”
Vene 14, Tallinn
Ugala Teater
08.06 kl 19 “Meeste kodu” Salme Kultuurikeskuses
09.06 kl 18 “Tuul pajuokstes” Männimäe Külalistemaja aias
13.06 kl 18 “Tuul pajuokstes” Männimäe Külalistemaja aias
14.06 kl 18 “Tuul pajuokstes” Männimäe Külalistemaja aias
Vaksali 7, Viljandi
Uus Vana Teater
09.06 kl 19.30 “Simo-Karli peaasi on pea asi” Kolmainu kiriku Noortemajas
14.06 kl 19 “Päikeseterad” Kullo galeriis
Vene 6, Tallinn
Viljandi Nukuteater
09.06 kl 12 “Kõige maitsvamad on...” Kondase Keskuses
10.06 kl 12 “Kõige maitsvamad on...” Kondase Keskuses
Lossi 31, Viljandi
Von Krahli Teater
10.06 kl 19 “13” Kultuurikatla Aias (Põhja pst 35)
11.06 kl 19 “13” Kultuurikatla Aias (Põhja pst 35)
12.06 kl 19 “13” Kultuurikatla Aias (Põhja pst 35)
14.06 kl 19 “13” Kultuurikatla Aias (Põhja pst 35)
Rataskaevu 10, Tallinn
Õisu mõisas
08.06 kl 19 “Pulm” esietendus
09.06 kl 19 “Pulm”
10.06 kl 19 “Pulm”
14.06 kl 19 “Pulm”
Õisu, Halliste vald, Viljandimaa
KONTSERT
Arensburgi päikeseterrass
13.06 kl 20 Michael Jacksoni orkester: James Werts (vokaal), Andrus Rannaääre (klahvpillid), Ivo Lille (saksofon), Rene Sepalaan (fagott), Joosep Kõrvits (tšello)
Lossi 15, Kuressaare
Endla Jazzklubi
08.06 kl 21.30 Jazzliit: Aleksei Kruglov & Jaak Sooäär Trio
Keskväljak 1, Pärnu
Estonia
09.06 kl 16 Kooristuudio Ellerhein 60
10.06 kl 15 G.Otsa nim Tallinna Muusikakooli LXVI lennu kontsert-aktus
Estonia pst. 4, Tallinn
Genialistide Klubi
09.06 kl 22 Von Dorpat, Animal Drama, Laika Virgin, Annie Mall (FIN)
Lai 37 taga, Tartu
Haapsalu kuursaal
08.06 kl 21 Tšellokvartett C-JAM
Promenaadi 1, Haapsalu
Haapsalu promenaadi kõlakoda
09.06 kl 16 “Festa!” Jaak Lutsoja (akordion), Tanel Liiberg (kontrabass)
Haapsalu promenaadi kõlakoda
Ingmani Merelava
08.06 kl 20 “Kaunid Kontserdid Käsmus” Helen Adamson
09.06 kl 20 “Kaunid Kontserdid Käsmus” Mari Pokinen “Sõpradele”
10.06 kl 20 “Kaunid Kontserdid Käsmus” O. Lepland; M. Vaher; U. Suviste “Koit”
11.06 kl 20 “Kaunid Kontserdid Käsmus” WGT & Draamateatri kitarristide ansambel
12.06 kl 20 “Kaunid Kontserdid Käsmus” Lenna Kuurmaa ja Märt Avandi “Öö valge on õnn”
14.06 kl 20 “Kaunid Kontserdid Käsmus” “Tarmo Pihlap 60” Ivo Linna, Anne Veski, Koit Toome, Maarja-Liis Ilus, Priit Pihlap, Eda-Ines Etti, ansambel Antti Kammiste juhtimisel jt.
Käsmu, Vihula vald, Lääne-Virumaa
Kloostri Ait
08.06 kl 21 Tõnu Naissoo (klaver)
09.06 kl 21 Liis Lutsoja (viiul), Tanel Liiberg (kontrabass), Jaak Lutsoja (akordion)
Vene 14, Tallinn
Kumu Auditoorium
10.06 kl 19 “Tallinna VII Kitarrifestival” Don Ross
11.06 kl 19 “Tallinna VII Kitarrifestival” Yamandu Costa
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn
Leigo talu
09.06 kl 20 “Olav Ehala laulud” Tartu Noortekoor ja Hele Kõrve. Oma laule saadab klaveril maestro Olav Ehala
Nõuni, Palupera, Valgamaa
Mustpeade Maja
12.06 kl 19 “Tallinna VII Kitarrifestival” Cecilio Perera, Mehhiko ja Kuuba muusika
13.06 kl 19 “Tallinna VII Kitarrifestival” Mirta Alvarez
14.06 kl 19 EIL 10. hooaja kontserdid Oliver Kuusik (tenor) ja Ralf Taal (klaver)
14.06 kl 22 “Tallinna VII Kitarrifestival” Öökontsert - tähistaevast inspireeritud
Pikk tn 26, Tallinn
Noblessneri Valukoda
08.06 kl 22 “Eesti Loitsud” Segakoor ART
09.06 kl 22 “Eesti Loitsud” Segakoor ART
Tööstuse 48, Tallinn
Niguliste
14.06 kl 19 “Peegel peeglis” Kammerkoor Collegium Musicale
Niguliste 3, Tallinn
Plaani Karjamõis
10.06 kl 15 Ott Leplandi akustiline vabaõhukontsert
Plaani küla, Haanja vald, Võrumaa
Rock Cafe
09.06 kl 21 Taak “Rist viletsuse teel” esitlus / Highmachine
Tartu mnt 80D, Tallinn
Sõru sadam
09.06 kl 15 “Sõru Jazz”
Rütmiallikal: Tanel Ruben, Liisi Koikson, Cätlin Jaago, P.Julm, Siim Aimla
09.06 kl 16.30 “Sõru Jazz”
Brian Melvin, Global Village: Austusega Jaco Pastoriusele
09.06 kl 17.30 “Sõru Jazz”
Emmaste Swing Rock Bänd
09.06 kl 18.30 “Sõru Jazz”
Again group: Agan, Jõgi, Tubli, Sibul
09.06 kl 20 “Sõru Jazz”
Bluesaurus unplugged: Blumberg, Tark
09.06 kl 21.30 “Sõru Jazz”
Tape That: Kongo, Akulin, Hasa, Rull, Kass
09.06 kl 23 “Sõru Jazz”
Sõru Jazz 5. sünnipäev. Laval Sõru Jazzi muusikutest sõbrad
10.06 kl 12 “Sõru Jazz”
Kontsert Mänspä kabelis: Saarsalu, Agan
10.06 kl 14 “Sõru Jazz”
Weekend Guitar Trio, Eesti Draamateater: Soo, Jürjendal, Leemets, Malmsten, Pass, Prangel, Avandi, Indrek Kruusimaa
10.06 kl 15.30 “Sõru Jazz”
Eesti Saarte Noorte Puhkpilliorkester
10.06 kl 16 “Sõru Jazz”
Sea Colours, Mere värvid: Aleksei Kruglov, Jaak Sooääre trio
10.06 kl 17.15 “Sõru Jazz”
Kadri Voorandi trio
10.06 kl 18.30 “Sõru Jazz”
Tafenau, Aimla Quintet
10.06 kl 20 “Sõru Jazz”
Öö valge on õnn: Lenna, Märt Avandi, puhkpillikvintett Reval Wind
Sõru sadam, Hiiumaa
Tallinna Lauluväljak
08.06 kl 17 “Back To The 90s” Sabrina, Rednex
09.06 kl 12 “Etnofest” Zetod, Eesti rahvamuusikakollektiivid erinevatest kogukondadest, külalised Venemaalt: Buranovskie Babuški - 2, ansambel Zhardon, indie-rokk grupp Udmurtiast Silent Woo Goore ja paljud teised
Narva mnt 95, Tallinn
Tallinna Okupatsioonide Muuseum
14.06 kl 21 “Ingerimaa õhtud” Noorte Segakoori Vox Populi ning lavastajate Anne Türnpu ja Eva Klemetsi koostööna valminud koorimuusika lavastus
Toompea 8, Tallinn
Tartu Jaani kirik
11.06 kl 20.30 Vox Clamantis, Dirigent Jaan-Eik Tulve- Da Pacem Domine
13.06 kl 19 “Peegel peeglis” Kammerkoor Collegium Musicale
Jaani 5, Tartu
Türi kirik
09.06 kl 16 “Hingemuusika” Oliver Kuusik (tenor), Neeme Ots (trompet), Maris Oidekivi- Kaufmann (orel)
Wiedemanni 9, Türi
Viljandi Lossimäed
10.06 kl 21 “Ürgne möire” Metsatöll
Viljandi
Von Krahl
09.06 kl 23 Check One Two: A-Rühm uue singli ja video esitlus
Rataskaevu 10, Tallinn
KINO
Cinamon Tartu
“Prometheus”
kl 14.45 (v.a. R,L,N), 17.15 (v.a. N), 19.45 (v.a. R); R, L, N kl 12.30; N kl 15.00; R kl 20.00
“Lõhepüük Jeemenis”
kl 16.30, 19.00 (v.a. R); R kl 19.30
“Lumivalgeke ja kütt”
R kl 12.00, 14.30, 17.45, 20.15, 22.45;
E–N kl 14.15, 16.45, 19.15, 21.45
“Iron Sky”
kl 22.15
“Mehed mustas 3”
12.30 (v.a. R–P, N), 15.15 (v.a. R), 17.30 (v.a. R), 19.35 (v.a. R); R–P, N kl 13.00; R kl 15.45, 20.35, 23.00
“Parim hotell terves Indias”
kl 15.45 (v.a. R); R kl 18.15
“Diktaator”
kl 11.45, 14.00 (v.a. R), 18.15 (v.a. R), 20.30 (v.a. R), 22.30 (v.a. R);
R kl 13.45, 15.30, 17.30, 21.45, 23.30
“Mida oodata last oodates”
kl 13.00 (v.a. R–P, N), 21.15 (v.a. R); R kl 19.00
“Öö varjud”
kl 12.00 (v.a. R, E, T), 22.00 (v.a. R, N);
R kl 21.00, 23.15
“Tasujad”
kl 13.30
“Kalad kuival”
eesti keeles: kl 11.30
“Madagaskar 3”
eesti keeles: P kl 12.30; R–L kl 15.00; N kl 17.45
“Kangelastegu”
N kl 22.00
Turu 2, Tartu
Coca-Cola Plaza
“Lahingulaev”
kl 12.00 (v.a. R)
“Tasujad”
3D kl 12.45 (v.a. R–P, N);
2D kl 14.55, 18.05, 21.00; R kl 12.00
“Öö varjud”
kl 11.55, 17.00, 19.30
“Tänavatants 2” 3D
kl 12.30
“Diktaator”
kl 12.40, 15.00, 17.30, 19.45, 21.55
“Mida oodata last oodates”
kl 13.30, 17.55, 20.30
“MS1: Põgenemine vanglast”
kl 14.45, 22.10
“Mehed mustas 3” 3D
kl 11.40 (v.a. L), 14.35 (v.a. L–P), 16.00 (v.a. N), 18.50 (v.a. N), 21.40; L–P kl 13.00
“Kung Fu jänes” 3D
eesti keeles: kl 13.55 (v.a. P, N);
vene keeles: kl 11.35 (v.a. P, N)
“Tšernobõli päevikud”
kl 14.30, 18.00, 21.30
“1+1”
kl 16.35, 19.05
“Lumivalgeke ja kütt”
kl 11.20 (v.a. R), 14.00 (v.a. R), 16.40 (v.a. L, K), 19.20 (v.a. N, K), 22.00
“Iron Sky”
kl 15.55 (v.a. P, N), 20.05, 22.15; P kl 13.40
“Madagaskar 3: Euroopa tagaotsituimad”
eesti keeles: R kl 14.15, L kl 14.05, 16.50;
P kl 14.35, 15.50; N kl 18.30
vene keeles: R kl 11.50; L kl 11.30, 16.35;
P kl 11.30, 17.20; N kl 18.50
“Prometheus” 3D
kl 12.20 (v.a. L), 15.25 (v.a. L), 17.40 (v.a. P), 18.30 (v.a. L, N), 19.00, 20.45 (v.a. N), 21.35 (v.a. L), 21.45; L kl 11.40, 14.40, 19.00, 22.05; L–P kl 13.20, 16.15; N kl 19.20
“Kangelastegu”
N kl 20.45
“Vahva sõdur Švejk”
eesti keeles: kl 11.45, 16.05
Hobujaama 5, Tallinn
Ekraan
“Diktaator”
kl 21.45
“Mehed mustas 3” 3D
kl 11.45 (v.a. P)
“1+1”
E kl 17.15
“Lumivalgeke ja kütt”
kl 11.30, 14.00, 16.30, 19.00
“Madagaskar 3: Euroopa tagaotsituimad” 3D
eesti keeles: L kl 14.15; P kl 12.00
“Prometheus”
kl 14.15 (v.a. L), 17.00 (v.a. E), 19.45, 22.30
Riia 14, Tartu
Forum Cinemas Astri
“Tasujad” 3D
E kl 13.20;
vene keeles: kl 13.20 (v.a. E)
“Mehed mustas 3” 3D
kl 16.30; L–P kl 11.00
“1+1”
vene keeles: E kl 18.45
“Lumivalgeke ja kütt”
kl 15.15, 20.30;
vene keeles: kl 18.45 (v.a. E), 21.30;
L–P kl 10.45
“Lõhepüük Jeemenis”
kl 18.00; L–P kl 12.30
“Prometheus” 3D
P, T N kl 16.15;
vene keeles: kl 13.30, 16.15 (v.a. P, T, N), 19.00, 21.45
Tallinna mnt 41, Narva
Kino Artis
“Väike küpsuseksam 1947”
L kl 16.00
“Võitja”
P kl 16.00
“Mutt”
E kl 18.00
“Kaubamaja tüdrukud”
T kl 18.00
“Peakokk”
T, N kl 11.00; K kl 11.30
“Üks kass Pariisis”
eesti keeles: T kl 10.45
“Mu nimi on Ki”
K kl 18.00
“Tiivulised sead”
N kl 18.00
Estonia pst 9, Tallinn
Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on esmaspäeviti suletud!
“Looraks” 2D
eesti keeles: 13.45
“Diktaator”
kl 18.00
“Lumivalgeke ja kütt”
kl 16.00
“Kuum pirukas: Klassikokkutulek”
kl 15.45, 20.00
“Prometheus” 2D
kl 13.30, 18.30, 21.00
Pärnu mnt. 45, Tallinn
Kino Mai
NB! Kino Mai on esmaspäeviti suletud!
“Prometheus”
kl 17.00, 21.30
“Diktaator”
kl 19.30
Papiniidu 50, Pärnu
Solaris Kino
“Kalad kuival”
R kl 11.30, 15.10; L,P. kl 11.00; E, T, N kl 11.30, 15.15; K kl 11.15, 15.10
“Tasujad” 3D
R kl 14.00, 17.15; L kl 11.40, 14.30, 17.15;
P kl 11.40, 14.30, 17.20; E–K kl 14.00, 17.20;
N kl 13.45, 17.20
“Öö varjud”
R kl 21.55; L kl 13.10, 21.50;
P kl 13.10, 19.40, 22.00, E–T kl 13.30, 19.40, 22.00; K kl 13.20, 19.40, 22.00;
N kl 13.30, 21.40
“Mida oodata last oodates”
R, E–K kl 12.50, 18.40, 21.00;
L–P kl 18.45, 21.00; N kl 21.10
“Diktaator”
R kl 12.45, 14.40, 16.10, 20.30, 22.20;
L kl 15.00, 16.55, 18.30, 20.20, 22.15;
P kl 15.00, 17.20, 18.30, 20.20, 22.10;
E–T kl 13.00, 14.50, 16.40, 18.30, 20.20, 22.10;
K kl 14.45, 16.40, 18.30, 20.20, 22.10;
N kl 12.50, 14.40, 15.55, 18.30, 20.20, 22.15
“Kung fu jänes” 3D
eesti keeles: R kl 11.40, 16.45; L kl 11.20;
P kl 11.20, 16.50; E–K kl 11.45, 16.45; N kl 11.45;
vene keeles: R, E–K kl 12.00; N kl 11.50
“Mehed mustas 3” 3D
R, E–T kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30;
L–P kl 12.45, 16.15, 19.15, 21.30;
K kl 14.30, 17.00, 19.15, 21.45;
N kl 12.45, 15.00, 16.30, 18.45, 21.20
“Lumivalgeke ja kütt”
R kl 13.40, 18.00, 20.50;
L–P kl 13.20, 15.55, 18.40, 21.15;
E–N kl 13.40, 16.10, 18.40, 21.15
“Iron Sky”
R kl 13.45, 19.50, 22.30;
L kl 15.40, 17.40, 19.45, 22.30;
P kl 15.40, 17.40, 20.10, 22.15;
E–T kl 15.50, 17.45, 20.10, 22.15;
K kl 15.45, 17.45, 20.10, 22.15;
N kl 13.15, 17.45, 19.40, 22.10
“Madagascar 3” 3D
eesti keeles: R kl 16.40, 18.45;
L kl 12.30, 14.40, 16.50; P kl 13.00, 15.15;
N kl 17.15 JA 19.15;
vene keeles: R kl 15.50, 17.50; L kl 12.00, 14.10; P kl 12.15, 14.15; N kl 16.30;
inglise keeles: N kl 20.10
“Prometheus” 3D
R kl 13.30, 16.15, 19.00, 20.00, 21.45;
L kl 13.45, 16.30, 19.00, 20.00, 21.45;
P–N kl 13.30, 16.15, 19.00, 21.45
Estonia pst 9, Tallinn