27. september 2012
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

Mida teha käesoleval nädalal 28.09.-04.10.12

jhkjh 

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

“Adamson-Eric ja tema kaasaegsed. Mina peegeldused ajas”, kuni 04.11

Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”

Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii

“Hiilgav Generatsioon” Mihkel Maripuu, kuni 06.10         

Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum

“Näitus alkomeetritest”

“Laadawärk”

“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee

ajaloost

„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”

“Kogu elu teel”

Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel

Püsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”

Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja

“Ostupalavik: tarbimiskultuur Eestis 1990.-2000. aastatel”, kuni 31.12

“Eesti filmi rajaleidjad soome-ugri ja põhjarahvastejuures”, kuni 31.12

Püsinäitus:

“EESTI. Maa, rahvas, kultuur”

J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahvusraamatukogu

“Aiboland” fotonäitus eestirootslastest, 01.10–20.10

“Ennäe inimest. Aapo Pukk 50”,

03.10–24.10

“100 - aastane “Kevade””, kuni 11.12

Püsinäitused:

Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja

Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek

Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum

“Klassikud” Rein Mets, kuni 04.11

“Moderniseerimine. Balti kunst, arhitektuur ja disain 1960.-1970. aastatel”, kuni 04.11

Püsiekspositsioon:  “Ajamustrid 3”

Lai 17, Tallinn

Haapsalu Linnagalerii

“Valgus on meie jõud” Jass Kaselaan, kuni 30.09

Posti 3, Haapsalu

Haus Galerii

Vano Allsalu, kuni 19.10

Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii

“Absurd” Veiko Klemmer, kuni 08.10               

Hobusepea 2, Tallinn

Kumu

“Mood ja külm sõda”, kuni 20.01

“Geomeetriline inimene. Eesti Kunstnikkude Rühm ja 1920.–30. aastate kunstiuuendus”, kuni 06.01

“Pimeduskiirus ja teised lood”,

kuni 30.09

“Jüri Kaarma. Must hobune ja teised joonistused”, kuni 21.10

Püsiväljapanek:

Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.

Eesti kunst Teise maailmasõja

lõpust taasiseseisvumiseni.

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Niguliste muuseum

Püsiväljapanek:

“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,

“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku

hõbevarad”

Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum

“Teatri Taptoe nukkude näitus”,

kuni 30.09

Püsinäitused:

“Ferdinand Veike ekspositsioon”

“Nukuteatri ajalugu Eestis”

“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”

“Maailma nukkude saal”

“Õuduste kelder”

“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”

“Tähtede Võlv”

“Nukutöökojad”

“Auruteater”

Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

Katrin Piile (maal), kuni 20.10  

Nikolai 27, Pärnu

PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS

Haide Rannakivi ja Urmas Luure (foto), 03.10–27.10

“Leonardo ja inglid” Alar Raudoja (maal, multimeedia), kuni 29.09      

Uus 4, Pärnu

Tallinna Kunstihoone

“Jüri Ojaver” kuraator Reet Varblane,

kuni 28.10

Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum

“Katkilõigatud meteoriit, kus elavad karud…” Merje Rääbise ja Piret Siguse ühisnäitus, kuni 30.09

Püsiekspositsioon:

“Need vanad armsad mänguasjad”

Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii

“Partiid” Leonhard Lapin, 04.10–28.10

“Pargimaastikud” Mare Vint, kuni 30.09   

Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimuuseum

Kaasaegse kunsti festivali ART IST KUKU NU UT näitus “MÖH? FUI! ÖÄK! OSSA! VAU!” Eesti kaasaegse kunsti klassika, kuni 18.11

Raekoja plats 18, Tartu

TARTU KUNSTIMAJA

Ilmar Kruusamäe, kuni 21.10

Nadežda Tšernobai, kuni 21.10

Lembit Küüts, kuni 21.10

Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum

“Ää-ää-ää”

Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest

“Meeri Säre meenutades”

“Eesti filminukud”

“Eesti mänguasjategijad”

“Ärtu äss ja ja pada emand”

“Ajalugu mängides”

Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli Kunstimuuseum

“Re(aal)produktsioon”, kuni 30.09

Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum

“Ado Lill 80” Ülevaatenäitus, kuni 07.10

“Ma tunnen end paremini” Rahvusvaheline autoportreede näitus, kuni 07.10

Esplanaadi 10, Pärnu

vaal galerii

“NSP” Nadežda Tšernobai, kuni 29.09

Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii

“Margot Kask ja Kaija Kesa joonistusnäitus”, 01.10–25.10

“Mats Õun´a fotonäitus”, 01.10–25.10

“Ahti Seppet ´i isiknäitus”, 01.10–23.10

Liiva 13, Võru

TEATER

Cabaret Rhizome

28.09 kl 21 “Reiv”

29.09 kl 21 “Reiv”

Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater

28.09 kl 19 “Kolm õde”

28.09 kl 19 “Canc?n”

29.09 kl 19 “Nelipühad”

29.09 kl 19 “Canc?n”

29.09 kl 19 “Aabitsa kukk”

30.09 kl 19 “Eesti matus”

30.09 kl 19 “Kontakt”

02.10 kl 19 “Canc?n”

03.10 kl 19 “Eesti matus”

04.10 kl 19 “Rahauputus”

04.10 kl 19 “Canc?n” 

Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

28.09 kl 11 “Pesamunad”

29.09 kl 12 “Vurr-vurr vurrkann”

29.09 kl 13.30 “Taputilgake”

29.09 kl 18 “Ajuloputus”

30.09 kl 12 “Pesamunad”

30.09 kl 13.30 “Okasroosike”

30.09 kl 15 “Metsik urisev õnn”

01.10 kl 11 “Jussikese seitse sõpra”

02.10 kl 11 “Kodud”

03.10 kl 11 “Kodud”

04.10 kl 11 “Hanel oli auto”

Lai 1, Tallinn

Endla Teater

28.09 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”

28.09 kl 19 “Uhkus ja eelarvamus”

29.09 kl 12 “Põrrr...!”

29.09 kl 14 “Põrrr...!”

29.09 kl 19 “Hamlet Anderson”

01.10 kl 13 “Tuhkatriinu”

01.10 kl 19 “Leenane`i kaunitar”

02.10 kl 19 “Maailmale nähtamatud pisarad”

03.10 kl 19 “Esimesed suudlused”

03.10 kl 19 “Maailmale nähtamatud pisarad”

04.10 kl 19 “Uhkus ja eelarvamus”

Keskväljak 1, Pärnu

Estonia

28.09 kl 19 “Manon Lescaut”

29.09 kl 19 “Luikede järv”

30.09 kl 17 “Carmen”

04.10 kl 19 “Modigliani - neetud kunstnik”

Estonia pst 4, Tallinn

Piip ja Tuut Mängumaja

30.09 kl 11 “Mustkunst lastele”

Toom-Kooli 13, Tallinn

Kuressaare Linnateater

29.09 kl 19 “Oma saar” Türi Kultuurimajas

01.10 kl 19 “Hind” Jõhvi Kontserdimajas

Tallinna 20, Saaremaa

Rakvere Teater

28.09 kl 13 “Tuhkatriinu”

Aruküla rahvamajas

28.09 kl 19 “Leenane’i kaunitar”   Aruküla rahvamajas

29.09 kl 19 “Lilled Algernonile”

29.09 kl 19 “Lõputöö”

01.10 kl 13 “Tuhkatriinu” Pärnu Endlas 

01.10 kl 19 “Leenane’i kaunitar”

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Pärnu Endlas  

02.10 kl 19 “Leenane’i kaunitar”

03.10 kl 12 “Tuhkatriinu” Põltsamaa kultuurikeskuses  

03.10 kl 19 “Uurimise all”

03.10 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: kirjad Jumalale” Põltsamaa kultuurikeskuses

04.10 kl 19 “Isade maa”

04.10 kl 19 “Toatüdrukud”

Tallinna Linnateater

28.09 kl 19 “Amy seisukoht”

29.09 kl 19 “Lantimiskunstnikud”

esietendus

01.10 kl 19 “Lantimiskunstnikud”

01.10 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”

02.10 kl 19 “Maailmale nähtamatud pisarad”

03.10 kl 19 “Maailmale nähtamatud pisarad”

04.10 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”

04.10 kl 19 “Kivid sinu taskutes”

Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater

28.09 kl 19 “Vanemuise Biitlid”

30.09 kl 19 “Vanemuise Biitlid”

02.10 kl 13 “Hans ja Grete…”

Kanuti Gildi SAALis

03.10 kl 19.30 “Vanemuise Biitlid”

04.10 kl 19.30 “Vanemuise Biitlid”

Lai 37, Tartu

Teater NO99

28.09 kl 19 “Lõpus on kõik õnnelikud, ja kui ei ole, siis pole see lõpp”

02.10 kl 19 “Iphigéneia Aulises”

03.10 kl 19 “Iphigéneia Aulises”

04.10 kl 19 “Iphigéneia Aulises”

Sakala 3, Tallinn

Ugala Teater

29.09 kl 19 “Minu oma” esietendus

02.10 kl 19 “Minu oma”

04.10 kl 19 “Amadeus”

Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater

01.10 kl 11 “Vahva rätsep” Tapa Kultuurikojas

02.10 kl 19 “Minu girlfriend on eestlane” Kiviõli Rahvamajas

03.10 kl 19 “Valedetektor” Põlva Kultuurkeskuses

04.10 kl 19 “Jäägu meie vahele” Vastseliina Rahvamajas

Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine

28.09 kl 19 “Lõbus lesk”

28.09 kl 19 “Tappa laulurästast”

Sadamateatris

29.09 kl 19 “Karjäär” Sadamateatris

30.09 kl 12 “Väikese onu saaga”

Teatri Kodus

30.09 kl 16 “Uinuv kaunitar”

30.09 kl 16 “Paanika” Sadamateatris

02.10 kl 15 “Appi! Ooper!? 1. tund”

02.10 kl 19 “Puhastus” Väikeses majas

02.10 kl 19 “Moonlight Express”

02.10 kl 19 “Rumm ja viin” Sadamateatris

03.10 kl 11 “Pettson ja Findus” Teatri Kodus

03.10 kl 18 “Pettson ja Findus” Teatri Kodus

03.10 kl 19 “Oblomov” Sadamateatris

04.10 kl 19 “Tosca” Väikeses majas

04.10 kl 19 “Tappa laulurästast”  Sadamateatris

Vanemuise 6, Tartu

Varius

01.10 kl 18 “Lageda taeva all” Underi ja Tuglase Kirjanduskeskuses

02.10 kl 16 “Lageda taeva all” Underi ja Tuglase Kirjanduskeskuses

Tõnismägi 2, Tallinn

VAT Teater

28.09 kl 18 “Pal-tänava poisid” Nõmme Kultuurikeskuses

29.09 kl 18 “Hea, Paha ja Inetu” Nõmme Kultuurikeskuses

01.10 kl 18 “Hea, Paha ja Inetu”

04.10 kl 18 “Nisa”

04.10 kl 19 “Hea, Paha ja Inetu” Orissaare Kultuurimajas Saaremaal

Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater

30.09 kl 16 “Selline Tuhkatriinu?”

02.10 kl 16 “Selline Tuhkatriinu?”

04.10 kl 16 “Selline Tuhkatriinu?”

Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater

29.09 kl 19 “Nibud ehk hetk me elude katkematus reas” Salme Kultuurikeskuses

30.09 kl 19 “Nibud ehk hetk me elude katkematus reas” Salme Kultuurikeskuses

01.10 kl 19 “Nibud ehk hetk me elude katkematus reas” Salme Kultuurikeskuses

02.10 kl 19 “Nibud ehk hetk me elude katkematus reas” Salme Kultuurikeskuses

03.10 kl 19 “Nibud ehk hetk me elude katkematus reas” Salme Kultuurikeskuses

Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Antsla kultuuri-ja spordikeskus

04.10 kl 19 “Meeletu rüütel.

Voldemar Kuslap 75” Henn Rebane (akordion) ja Urmas Lattikas (klaver)

Kooli tee 19, Antsla

Estonia kontserdisaal

28.09 kl 19 “Mart Saar 130” Estonia Seltsi segakoor, Segakoor HUIK!, Tartu Ülikooli kammerkoor, Kristel Aer (orel, Tallinnas), Kadri-Ann Sumera (klaver, Tartus ja Viljandis), dirigendid Heli Jürgenson, Kaspar Mänd ja Triin Koch, Mart Saare kirju loevad Linnateatri näitlejad Indrek Ojari ja Argo Aadli, Idee autor Riina Roose

03.10 kl 19 “Rahvusvahelise muusikapäeva ooperigala” Dirigent: Vello Pähn; Solistid: Alfia Kamalova (sopran, Gelsenkircheni muusikateater), Helen Lepalaan (metsosopran), Luc Robert (tenor, Kanada), Jussi Merikanto (bariton, Soome Rahvusooper); Rahvusooper Estonia orkester ja koor; Õhtujuht: Mart Mikk

Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide Klubi

30.09 kl 19 Tom Valsberg ja Manki Maind “Väga rets plaat” plaadiesitlus

Magasini 5, Tartu

Jõhvi kontserdimaja

28.09 kl 19 “Henry Laks plaadiesitluskontsert”

02.10 kl 17 “Klassikaraadio tuleb külla”

Pargi 40, Jõhvi

Kanuti Gildi SAAL

29.09 kl 18 XIII EMTA Sügisfestivali lõppkontsert: John Cage 100. EMTA Uue Muusika Ansambel, ansambel U: 

Pikk 20, Tallinn

Kloostri Ait

28.09 kl 20 Andranik Kechek (klaver)

29.09 kl 20 Savva Terentyev (klaver)

Vene 14, Tallinn

Kumu Auditoorium

28.09 kl 18 “EMTA Sügisfestival 2012” EMTA improvisatsiooniüliõpilaste kontsert

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kõveri Perekeskus

29.09 kl 12 “Perepäev Kõveri Puhkekeskuses” Bonzo, Pehk ja Päss “Mööda koduvälju”

Kõveri küla, Surju vald, Pärnumaa

Mustpeade Maja

29.09 kl 15 “EMTA Sügisfestival 2012” The Hybrid Trio Sound

Pikk tn 26, Tallinn

Mustvee kultuurikeskus

28.09 kl 19 Eesti Rahvusmeeskoor

Tartu 12, Mustvee

Niguliste kirik

29.09 kl 19 Eesti Filharmaoonia Kammerkoori hooaja avakontsert - EFK, orelil Ene Salumäe, dirigent Daniel Reuss

Niguliste 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja

28.09 kl 19 The Cavern Beatles (UK)

02.10 kl 19 Igor Butman. Juubelikontsert

Estonia pst. 9, Tallinn

NO99

28.09 kl 22 Jazzklubi: Leedu Jazziliit esitleb: Ditties (Leedu)

Sakala 3, Tallinn

Piip ja Tuut Mängumaja

03.10 kl 18 “Minu lapsepõlve laulud” Lea Liitmaa ja Angela Aak 

Toom-Kooli 13, Tallinn

Põlva muusikakool

02.10 kl 18 Lembit Saarsalu (saksofonid), Leonid Vintskevitš (klaver, Venemaa)

Võru 1, Põlva

Pärimusmuusika Ait

28.09 kl 19 Diplomikontsert Katariin Raska 

29.09 kl 19 Tauli Torupill 40 Galakontsert

Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu kontserdimaja

28.09 kl 19 “Pärnu kontserdimaja hooaja avakontsert” Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Eri Nakamura (sopran, Jaapan), dirigent Olari Elts

02.10 kl 19 Con Brio 2010 laureaat Heili Rosin

04.10 kl 19 “Jaan Rääts 80”

Aida 4, Pärnu

Riisipere kultuurimaja

29.09 kl 17 “Muusika läbi pisarate – Imre K?lm?n 130”

Nissi tee 53, Riisipere

Rock Cafe

28.09 kl 21 Kolumbus Kris

29.09 kl 20 Instrumenti (LAT) albumiesitlus / Markas Palubenka

30.09 kl 19 Fu Manchu (USA) / The Shrine (USA)

Tartu mnt 80D, Tallinn

Rõuge rahvamaja

30.09 kl 16 “Meeletu rüütel.

Voldemar Kuslap 75” Henn Rebane (akordion) ja Urmas Lattikas (klaver)

Metsa 2, Rõuge

Räpina muusikakool

01.10 kl 18 Lembit Saarsalu (saksofonid), Leonid Vintskevitš (klaver, Venemaa)

Pargi 28, Räpina

TAFF CLUB Jazziklubi

04.10 kl 21 “Kõikide järvede kuu”

Veronika Portsmuth

Pühavaimu 9, Tallinn

Tartu ülikooli aula

29.09 kl 19 “Mart Saar 130” Estonia Seltsi segakoor, Segakoor HUIK!, Tartu Ülikooli kammerkoor, Kristel Aer (orel, Tallinnas), Kadri-Ann Sumera (klaver, Tartus ja Viljandis), dirigendid Heli Jürgenson, Kaspar Mänd ja Triin Koch, Mart Saare kirju loevad Linnateatri näitlejad Indrek Ojari ja Argo Aadli, Idee autor Riina Roose

03.10 kl 19 “Festival KLAVER 2012” Vardo Rumessen 70

Ülikooli 18, Tartu

Teatri Puhveti Jazzsalong

01.10 kl 19 “Peidus Pool” Iris Oja & Uma

Teatri väljak 3, Tallinn

Valga muusikakool

03.10 kl 18 Lembit Saarsalu (saksofonid), Leonid Vintskevitš (klaver, Venemaa)

Kesk 22, Valga

Viljandi kultuurimaja

30.09 kl 13 “Mart Saar 130” Estonia Seltsi segakoor, Segakoor HUIK!, Tartu Ülikooli kammerkoor, Kristel Aer (orel, Tallinnas), Kadri-Ann Sumera (klaver, Tartus ja Viljandis), dirigendid Heli Jürgenson, Kaspar Mänd ja Triin Koch, Mart Saare kirju loevad Linnateatri näitlejad Indrek Ojari ja Argo Aadli, Idee autor Riina Roose

Tallinna 5, Viljandi

Von Krahli Teater

28.09 kl 22 Kosmikud. Kauko Röyhkä & Narttu

Rataskaevu 10, Tallinn

KINO

CINAMON  Tartu 

“Kampaania”

kl 14.30, 16.15, 20.30, 22.20

“Ajasõlm”

kl 15.15 (v.a. L–P), 20.00, 21.45; L–P kl 17.15

“Vapper Jock”

eesti keeles: kl 12.00 (v.a. L–P), 14.00 (v.a. L–P), 18.00 (v.a. L–P); L–P kl 11.30, 13.45, 15.45

“Metslased”

kl 12.45, 15.30, 18.25, 21.00

“Seenelkäik”

kl 13.15, 16.00 (v.a. L–P), 17.35 (v.a. L–P), 19.35 (v.a. N); L–P kl 15.15, 17.45

“Armastusega Rooma”

kl 14.15, 18.15, 21.30

“Maailma viimane armulugu”

kl 12.30

“Resident Evil: Karistus” 3D

kl 22.20

“Puhastus”

kl 16.40, 19.10

“Vaprake”

eesti keeles: kl 12.15 (v.a. L,P); L–P kl 12.00

“Raha võim”

N kl 19.35

Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  

“1+1”

kl 18.45 (v.a. N); N kl 21.10

“Jääaeg 4” 2D

eesti keeles: kl 11.50

“Ted”

kl 21.30

“Vaprake” 

eesti keeles: 

2D kl 12.05, 17.00

“Bourne’i pärand”

kl 14.15, 19.10

“Puhastus”

kl 11.35, 21.00

“Paranorman” 3D

kl 16.45

“Resident Evil: Karistus” 3D

kl 14.25, 17.25, 21.15 (v.a. N)

“Seenelkäik”

eesti keeles: kl 12.30, 13.50, 17.15 (v.a. P), 19.30 (v.a. P)

“Ainult armastust”

kl 16.10 (v.a. L), 18.40

“Armastusega Rooma”

kl 11.30, 14.00, 16.30, 19.00

“Dredd” 3D 

kl 15.00, 20.55 (v.a. N), 21.45

“Ajasõlm”

kl 12.00, 14.40, 18.10, 19.40 (v.a. N), 22.20; N kl 20.55; L–P kl 15.30

“Metslased”

kl 12.45, 15.40, 18.30, 20.50, 21.20

“ID:A - Identiteet Tundmatu”

kl 21.55

“Metsiku lõunamaa asukad”

kl 13.45, 17.55, 20.00

“Kampaania”

kl 13.55, 16.00, 18.05, 20.10, 22.15

“Garantiiajaga mees”

kl 11.40, 15.50, 18.55, 22.05

“Vapper Jock”

2D

eesti keeles: kl 16.35;

vene keeles: kl 11.45

3D

eesti keeles: kl 11.55, 14.20;

vene keeles: kl 16.10

“Projekt Dinosaurus”

N kl 20.15

“Raha võim”

N kl 18.45

“Sülfiid” (La Sylphide) Otseülekanne Moskva Suurest Teatrist P kl 18.00

Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 

“Dredd” 3D

kl 17.15 (v.a. P)

“Seenelkäik”

kl 17.00

“Vapper Jock” 2D

eesti keeles: kl 12.30

“Ajasõlm”

kl 14.30, 19.30 (v.a. P), 22.00

“Metslased”

kl 11.30, 14.15, 19.00 (v.a. P), 21.45

“Sülfiid” (La Sylphide) Otseülekanne Moskva Suurest Teatrist P kl 18.00

Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  

“Vaprake” 3D

eesti keeles: L, T, N kl 13.45;

vene keeles: kl 13.45 (v.a. L, T, N); L–P kl 11.30

“Paranorman” 3D

vene keeles: L–P kl 11.15

“Tütart päästmas”

vene keeles: L–P kl 11.45

“Resident Evil: Karistus” 3D

E kl 21.15;

vene keeles: kl 21.15 (v.a. E)

“Dredd” 3D

R, E kl 16.15;

vene keeles: kl 16.15 (v.a. R, E)

“Metslased”

L, E, N kl 18.15; P, T kl 21.00;

vene keeles: 18.15 (v.a. L, E, N), 21.00 (v.a. P, T)

“Vapper Jock” 2D

eesti keeles: L, E kl 13.15;

vene keeles: kl 13.15 (v.a. L, E)

“Garantiiajaga mees”

kl 15.15, 17.15 (v.a. P), 19.15 (v.a. P)

“Ajasõlm”

kl 14.00, 16.30, 19.00, 21.30

“Sülfiid” (La Sylphide) Otseülekanne Moskva Suurest Teatrist P kl 18.00

Tallinna mnt 41, Narva

Kino Artis

“Ainult armastust”

T kl 11.00

“Armastusega Rooma”

K kl 11.30; N kl 11.00

Estonia pst 9, Tallinn

Kino Kosmos

NB! Kino on esmaspäeviti suletud!

“Abraham Lincoln: Vampiirikütt” 2D

kl 16.30

“Jääaeg 4” 2D

eesti keeles: kl 15.00

“Hull isa”

kl 14.00, 21.00

“Maailma viimane armulugu”

kl 18.45

“Pimeduse rüütli taastulek”

kl 17.00, 20.15

Pärnu mnt. 45, Tallinn

Kino Mai 

NB! Kino on esmaspäeviti suletud!

“Bourne´i pärand”

kl 18.15

“Naabrivalve”

kl 21.00

Papiniidu 50, Pärnu

Solaris kino

“Bourne’i pärand”

R, E–K kl 12.30; L,P. 12.00

“Vaprake” 3D

eesti keeles. R, E–N. 12.00; L, P kl 11.40, 14.10

“Puhastus”

R, E–K kl 19.00, 21.30; L, P kl 19.15, 21.45;

N kl 21.20

“Paranorman” 3D

R, E–K kl 14.30; L, P kl 11.20, 16.10; N kl 14.45

“Vanapiigad”

kl 14.15

“Resident Evil. Karistus”

3D kl 20.20;

2D kl 18.20(v.a. N)

“Ainult armastust”

R-K kl 16.00; N kl 16.50

“Armastusega Rooma”

R, E–K kl 16.30, 18.45, 21.10; L,P kl 16.15, 19.30, 22.00; N kl 15.40, 19.00

“Dredd” 3D 

R, E–K kl 12.15, 22.15; L,P kl 12.30, 22.15;

N kl 12.10, 22.15

“Seenelkäik”

R,E,T,K kl 12.10, 15.15, 17.20, 19.30, 21.40; L,P. 14.40, 16.50, 19.00, 21.10; N. 15.15, 17.20, 19.30, 21.40

“Vapper Jock” 3D

eesti keeles: R, E–K kl 12.40, 14.40, 16.50;

L,P kl 11.00, 13.10, 15.15, 17.20;

N kl 12.40, 14.40, 16.40;

vene keeles: R, E–K kl 12.20, 14.20;

L, P kl 12.10, 14.30; N kl 12.50, 14.20

“Ajasõlm”

R, E–N kl 14.10, 16.45, 19.20, 22.00;

L, P kl 13.50, 16.30, 19.10, 21.50

“Metslased”

R, E–K kl 13.15, 16.20, 19.00, 21.45;

L, P kl 13.15, 16.30, 18.40, 21.30;

N kl 13.00, 16.20, 18.40, 21.30

“Kampaania”

R, E–K kl 16.15, 18.10, 20.10, 22.10;

L, P kl 12.20, 18.10, 20.10, 22.10;

N kl 12.20, 16.15, 18.10, 20.10

“Raha võim”

N kl 18.00, 21.15

“Projekt: Dinosaurus”

N kl 19.15, 22.10

Estonia pst 9, Tallinn

Autor: Tiive Murdoja, Äripäeva Puhkepäeva toimetus

Jaga lugu
Sekretar.ee toetajad:
Elis VaiksaarSekretar.ee ärijuhtTel: 5613 9851
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700