9. november 2012

Mida teha käesoleval nädalal 09.–15.11

Äripäeva erileht Puhkepäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

ENDLA TEATER

09.11 kl 19 “Hamlet Anderson”

10.11 kl 19 “Nähtamatu maja”

10.11 kl 19 “Sinikad”

13.11 kl 19 “Palju õnne argipäevaks!” Albu rahvamajas

15.11 kl 19 “Testosteroon”

Keskväljak 1, Pärnu

ESTONIA

09.11 kl 19 “Mees La Manchast”

10.11 kl 19 “Julius Caesar”

11.11 kl 17 “Luikede järv”

12.11 kl 10 “Hunt ja seitse kitsetalle”

12.11 kl 11.30 “Hunt ja seitse kitsetalle”

14.11 kl 19 “Silva”

15.11 kl 19 “Manon Lescaut”

Estonia pst 4, Tallinn

KANUTI GILDI SAAL

15.11 kl 19.30 “Materjali vastupanu”, esietendus

Pikk 20, Tallinn

KELL KÜMME

11.11 kl 19 “Mesallianss” Ohtu mõisa tallisaalis

www.kell10.ee

KURESSAARE LINNATEATER

11.11 kl 19 “O.T.M.A. – Nikolai II tütred” Tallinna 20, Saaremaa

MIKSTEATER

10.11 kl 12 “Mineraalide lood” Eesti Loodusmuuseumis

10.11 kl 13.30 “Mineraalide lood” Eesti Loodusmuuseumis

10.11 kl 18 “Telefonilood” Piibu ja Tuudu Mängumajas

15.11 kl 11 “Telefonilood” Kuressaare Linnateatris

15.11 kl 13.30 “Telefonilood” Leisi Keskkoolis

Nõmme tee 50-17, Tallinn

PÄRIMUSTEATER LOOMINE

12.11 kl 19 “Kahesaja-aastane mees” Glehni lossis

13.11 kl 19 “Kahesaja-aastane mees” Glehni lossis

14.11 kl 19 “Kahesaja-aastane mees” Glehni lossis

15.11 kl 19 “Kahesaja-aastane mees” Glehni lossis

Vene 6, Tallinn

R.A.A.A.M.

10.11 kl 19 “Soolo” Eesti Draamateatris, esietendus

Süda 8-7a, Tallinn

RAKVERE TEATER

09.11 kl 19 “Leenane’i kaunitar” Rae kultuurikeskuses

09.11 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla”

10.11 kl 19 “39 astet”

10.11 kl 19 “Neetud”

12.11 kl 19 “Leenane’i kaunitar” Vanemuise väikeses majas

13.11 kl 19 “Leenane’i kaunitar”

14.11 kl 19 “Isade maa” Viljandi kultuuriakadeemias

14.11 kl 19 “Neetud”

15.11 kl 19 “Uurimise all”

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

TALLINNA LINNATEATER

09.11 kl 19 “Homme näeme” Kuressaare Linnateatris

09.11 kl 18 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

10.11 kl 19 “Hecuba pärast”

10.11 kl 19 “Ma armastasin sakslast”

12.11 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”

12.11 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”

13.11 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”

13.11 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”

14.11 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”

14.11 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”

15.11 kl 19 “Amy seisukoht”

15.11 kl 18 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

Lai 23, Tallinn

TARTU UUS TEATER

09.11 kl 19 “Sisaliku tee 2.0”

10.11 kl 19 “Sisaliku tee 2.0”

11.11 kl 19 “Sisaliku tee 2.0”

15.11 kl 19 “Ird, K.”

Lai 37, Tartu

TEATER NO99

09.11 kl 19 “Pedagoogiline poeem”

10.11 kl 19 “Pedagoogiline poeem”

12.11 kl 19 “Pedagoogiline poeem”

13.11 kl 19 “Lõpus on kõik õnnelikud, ja kui ei ole, siis pole see lõpp”

15.11 kl 19 “Suur õgimine”

Sakala 3, Tallinn

TEOTEATER

13.11 kl 19 “Kõik armastavad Roosit” Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

THEATRUM

09.11 kl 19 “Onu Vanja” Püha Katariina kirikus

10.11 kl 19 “Onu Vanja” Püha Katariina kirikus

12.11 kl 19 “Onu Vanja” Püha Katariina kirikus

13.11 kl 19 “Onu Vanja” Püha Katariina kirikus

Vene 14, Tallinn

UGALA TEATER

09.11 kl 19 “Kalmistuklubi”

10.11 kl 14 “Väike raha”

10.11 kl 19 “Minu oma”

12.11 kl 19 “Minu oma” Endlas

12.11 kl 19 “Meeste kodu”

13.11 kl 19 “Ladu”

14.11 kl 19 “Ameerika piison”

15.11 kl 19 “Ukuaru”

Vaksali 7, Viljandi

KONTSERT

ABJA KULTUURIMAJA

14.11 kl 18 “Õhtu Ilu”, Ka Bo Chan (kontratenor), Eda Peäske (harf)

Pärnu mnt 28, Abja-Paluoja

ALATSKIVI LOSS

10.11 kl 16 “Meeletu rüütel. Voldemar Kuslap 75”, Henn Rebane (akordion) ja Urmas Lattikas (klaver)

Lossi 1, Alatskivi, Tartumaa

CHICAGO 1933

14.11 kl 22 “Tanja Tribute to Madonna”

Aia 3, Tallinn

ESTONIA KONTSERDISAAL

13.11 kl 19 Trio Artimus, Anna-Liisa Bezrodny (viiul), Henry-David Varema (tšello), Irina Zahharenkova (klaver)

14.11 kl 15 “Meeletu rüütel. Voldemar Kuslap 75”, Henn Rebane (akordion) ja Urmas Lattikas (klaver)

Estonia pst 4, Tallinn

KARULA KIRIK

11.11 kl 13 “Iidne tee”, Anu ja Triinu Taul, kaastegevad Tarmo Noormaa ja Taavet Niller

Lüllemäe, Valgamaa

KIEK IN DE KÖK

12.11 kl 18 “Täna 40 aastat tagasi”, Hortus Musicus

Komandandi tee 2, Tallinn

KLOOSTRI AIT

09.11 kl 19.30 Nevil Blumberg (kitarr)

10.11 kl 19.30 Tõnu Naissoo (klaver)

Vene 14, Tallinn

KÕUE MÕIS

10.11 kl 19 “Vanadest Vene romanssidest Võssotskini”, Rain Simmul, Heli Vahing, Jaan Sööt

Triigi küla, Kõue vald, Harjumaa

MUSTPEADE MAJA

09.11 kl 19 “Maailmapäev: klassikapäev”

10.11 kl 19 “Maailmapäev: džässipäev”

Pikk 26, Tallinn

MUSTVEE KULTUURIKESKUS

09.11 kl 19 “Meeletu rüütel. Voldemar Kuslap 75”, Henn Rebane (akordion) ja Urmas Lattikas (klaver)

Tartu mnt 12, Mustvee, Jõgevamaa

NO99

09.11 kl 22 Vindpower

Sakala 3, Tallinn

PADISE KLOOSTER

10.11 kl 20 “Ühe lossi hääled...”, Storia, Hang Massive ja Mari Pokinen

Padise vald, Harjumaa

PÄRIMUSMUUSIKA AIT

09.11 kl 19 Punklauluõhtu “Harjaga või harjata”

15.11 kl 13 Päevane kontsertkohtumine Hanna-Liina Võsaga

Tasuja pst 6, Viljandi

ROCK CAFÉ

09.11 kl 20 Accept

10.11 kl 20 “Forevo”, Soul Thrower, Carlos Ramirez, Pirados Supremacy, Systeam, Wyrm Sub Terra, Põhja-

Tallinn

15.11 kl 19 Kukerpillid

Tartu mnt 80d, Tallinn

SAKA MÕIS

09.11 kl 19 Eduardo Fernandez (kitarr)

Kohtla vald, Ida-Virumaa

SALME KULTUURIKESKUS

09.11 kl 18 Suur unistuste kontsert “Kohtume vikerkaarel”

11.11 kl 17 Suur unistuste kontsert  “Kohtume vikerkaarel”

Salme 12, Tallinn

TALLINNA TELETORN

13.11 kl 20 Isadepäevakontsert / teletorni muusikasalong, puhkpillikvintett Estica

Kloostrimetsa tee 58a, Tallinn

TALLINNA RAEKODA

10.11 kl 18 Eduardo Fernandez (kitarr)

Raekoja plats 1, Tallinn

TARTU ATHENA KESKUS

09.11 kl 19 “Kohtumine Raimond Valgrega”, Rain Simmul ja Jaan Sööt

Küütri 1, Tartu

TEATRI PUHVETI DŽÄSSISALONG

12.11 kl 19 “Flamenco-fusion”, Indrek Kruusimaa, Mihkel Mälgand, Iljo Toming

Teatri väljak 3, Tallinn

KINO

CINAMON TARTU

“Deemonid”

kl 14.00 (v.a E), 18.15 (v.a E), 22.20 (v.a E); R, E kl 19.15; E kl 21.45

“Frankenweenie”

kl 17.30 (v.a R–P); L–P kl 13.00; R kl 17.15

“Seitse psühhopaati”

kl 22.15 (v.a R–P); R–P kl 14.45

“007: Skyfall”

kl 12.30, 15.15, 18.30, 19.30 (v.a R–P), 21.30; R kl 22.15; L–P kl 17.00, 19.45, 22.30

“Zambezia”

eesti keeles: kl 12.15 (v.a L–P), 14.15 (v.a L–P), 18.00 (v.a R–P); L–P kl 11.30,13.15

“Pahaendeline”

kl 22.30 (v.a L–P); L–P kl 22.00

“Hotell Transilvaania”

eesti keeles: kl 13.30 (v.a R–P), 15.30 (v.a R–P); L–P kl 11.00; R kl 12.45

“Lootus tärkab”

kl 16.45 (v.a R–P), T–N kl 18.45; T kl 14.45; R–P kl 13.30

“Eestlanna Pariisis”

kl 12.45 (v.a L–P), 20.45 (v.a E–N); L–P kl 11.30, 17.15; T–N kl 14.45; E kl 18.45

“Kummi–Tarzan”

kl 16.25 (v.a L–P); L–P kl 15.00

“Metslased”

kl 20.00; R kl 15.45; L–P kl 19.15

“Seenelkäik”

kl 12.00, 16.15 (v.a E), 20.30 (v.a E); E kl 17.15

Turu 2, Tartu

EKRAAN

“Seenelkäik”

kl 15.15

“Eestlanna Pariisis”

kl 17.15

“Hotell Transilvaania” 3D

eesti keeles: kl 12.00

“007: Skyfall”

kl 12.15, 14.00, 19.00 (v.a L, E, T), 21.45 (v.a L)

“Frankenweenie” 3D

kl 17.00

“Seitse psühhopaati”

kl 22.00 (v.a L, E)

“Deemonid”

kl 19.15 (v.a L, T)

Coldplay

T kl 19.30

Metropolitan Opera HD: “Torm”

L kl 20.00

NT: “Timon Ateenast”

E kl 19.00

Riia 14, Tartu

SOLARISE KINO

“Seenelkäik”

R kl 17.50, 20.15; L–P kl 13.15, 17.40; E–N kl 17.45, 19.50

“Eestlanna Pariisis”

R kl 13.00; L–P kl 11.30; E–N kl 12.30

“Hotell Transilvaania”

3D eesti keeles: R kl 13.45, 19.30; L–P kl 13.00, 15.10, 17.20, E. 13.15, 16.10; T, K kl 13.15, 17.00; N. 13.00, 17.00;

3D vene keeles: L–P kl 11.15; E–N kl 15.15;

2D eesti keeles: L–P kl 11.00

“Lootus tärkab”

E, T, N kl 21.30

“Zambezia” 3D

eesti keeles: L–P kl 13.45, 15.45; E–N kl 12.15

“Asterix ja Obelix. Tema Majesteedi teenistuses” 3D

vene keeles: R kl 12.00; L–P kl 12.30; E–N kl 13.00

“Pahaendeline”

R kl 12.30; L–P kl 22.20

“Mavericks: lainet püüdmas”

E, T, N kl 16.00; K kl 21.30

“007: Skyfall”

R kl 12.45, 15.45, 17.30, 18.45, 20.30,

21.50; L–P kl 12.20, 15.30, 17.20, 18.40, 20.30, 21.50; E–N kl 12.20, 15.30, 17.20, 18.40, 20.30, 21.45

“Deemonid”

R kl 12.10, 14.50, 17.15, 22.10, L–P kl 12.00, 14.40, 19.20, 21.15; E, T, N kl 12.00, 14.40, 18.30, 22.00, K kl 12.00, 14.40, 16.50, 21.30

“Seitse psühhopaati”

R kl 14.20, 16.40, 19.00, 21.30; L–P kl 16.45, 20.00, 22.00; E, T, N kl 13.00, 19.00, 21.10; K kl 14.20, 19.00, 22.00

“Hingetu”

R kl 14.50, 17.10, 20.00, 22.20; L–P kl 15.20, 17.40, 19.50, 21.30; E–N kl 14.40, 17.10, 19.20, 21.40

“Frankenweenie” 3D

R kl 12.20, 14.10, 16.00; L–P kl 11.45, 14.50, 19.15; E–N kl 12.10, 14.00, 15.50

“Argo”

R kl 12.40, 15.20, 19.30, 22.00; L–P kl 13.40, 16.15, 18.50, 22.10; E, T, N kl 14.15, 16.50, 19.30, 22.10; K kl 13.40, 16.20, 19.30, 22.10

Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

ADAMSON-ERICU MUUSEUM

“Mare Vint. Joonistused läbi viie aastakümne”, kuni 10.11–17.03

Uuendatud püsiekspositsioon: “Kunstnik Adamson-Eric (1902– 1968)”

Lühike jalg 3, Tallinn

DRAAKONI GALERII

“Kunstnik ja taies”, Jüri Kass, kuni 17.11

Pikk 18, Tallinn

EESTI RAHVUSRAAMATUKOGU

“100aastane “Kevade””, kuni 11.12

“Eesti kirjandus kinolinal”, kuni 31.01

“Jüri Hain. Kunsti minu kodust (1959–1979)”, kuni 28.11

Tõnismägi 2, Tallinn

EESTI TARBEKUNSTI- JA DISAINIMUUSEUM

Püsiekspositsioon: “Ajamustrid 3”

Lai 17, Tallinn

HAUS

“F(R)AME 2”, Laurentsius, kuni 30.11

Uus 17, Tallinn

HOBUSEPEA GALERII

“Must kleit vabal teemal”, Eesti Moekunstnike Ühendus, kuni 19.11

Hobusepea 2, Tallinn

NUKU MUUSEUM

Püsinäitused: “Ferdinand Veike ekspositsioon”

“Nukuteatri ajalugu Eestis”

“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”

“Maailma nukkude saal”

“Õuduste kelder”

“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”

“Tähtede võlv”

“Nukutöökojad”

“Auruteater”

Lai 1, Tallinn

PÄRNU KUNSTNIKE MAJA

Asta Isak / Maia Mägi (maal), kuni 17.11

Nikolai 27, Pärnu

PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS

Pärnu kunsti aastanäitus, kuni 24.11

Uus 4, Pärnu

TALLINNA KUNSTIHOONE

“Varjud”, Jaak Soans,, kuni 16.12

Vabaduse väljak 6, Tallinn

TALLINNA LASTEMUUSEUM

Laura Linnapi pehmikud, kuni 31.12

“Lääs-lõuna-ida-põhi”, kuni 31.12

Püsiekspositsioon: “Need vanad armsad mänguasjad”

Kotzebue 16, Tallinn

TALLINNA LINNAGALERII

“Kirjutatud on”, Jaan Elken, kuni 25.11

Harju 13, Tallinn

TARTU KUNSTIMUUSEUM

“MÖH? FUI! ÖÄK! OSSA! VAU!”, Eesti moodsa kunsti klassika, kuni 18.11

Raekoja plats 18, Tartu

TARTU MÄNGUASJAMUUSEUM

“Aastaajad & koosmäng. Aastaajad”, kuni 03.03

“Kaisukaru 110”

Lutsu 8, Tartu

VÕRU LINNAGALERII

Ines Erlemanni graafikanäitus, kuni 22.11

Viive Noore illustratsioonide näitus, kuni 22.11

Diana Allase graafikanäitus, kuni 22.11

Liiva 13, Võru

Autor: Tiive Murdoja, Äripäeva Puhkepäeva toimetus

Jaga lugu
Sekretar.ee toetajad:
Elis VaiksaarSekretar.ee ärijuhtTel: 5613 9851
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700