Vaata Ajujahi uut ideevalikut

Eesti suurima ettevõtluskonkursi Ajujaht žürii valis eile välja 25 äriideed, mis pääsevad uuel aastal algavasse arenguprogrammi ning asuvad võistlema konkursi võidu nimel.

Ajujaht 2013 paremad 25 äriideed

E-garantii
E-garantii võimaldab tõendada garantii kehtivust pabertšekke säilitamata, sest kõik tšekid hoitakse alles elektrooniliselt veebilehel www.egarantii.eu.

Shoppa.me
Shoppa.me koondab rõiva- ja jalatsipoodide tootevaliku, et tarbija saaks enne poodiminekut näha, millises poes milliseid riideid ja mis hinnaga müüakse.

Kids OS
Kids OS on Androidil põhinev mobiilne operatsioonisüsteem, mis annab rahutunde lapsevanematele, kui nende laps on kodust eemal ja mobiiltelefon on temaga kaasas.

Food Express
Food Express on mobiilirakendus, millega saab tellida oma lemmiktoitu erinevatest söögikohtadest nii kaasaviimiseks kui ka kulleriga koju.

ITS Estonia
ITS Estonia tegeleb kemikaalide ja ravimite ohutuse testimisega.

Jomi Interactive OÜ
Jomi jälgib joodud vee hulka ning teavitab hiilivast janutundest juba enne kurgu kuivama hakkamist, aidates säilitada kirgast meelt ja reibast olemist.

Videovõimlemine
Taastusravi patsiendi abimees kodusel ravivõimlemisel.

TekiMäng
Kvaliteetsed, usaldusväärsed, keskkonnasõbralikud ja personaalsed lapsi lõbusalt arendavad tegevustekid, mis pakuvad rõõmu tervele perele.

Rannaküünal
Rannaküünal on puidust põletuspaku sarnane toode õues kasutamiseks, mis toimib korstna põhimõttel ning tuule olemasolul.

YouDo.ee
YouDo aitab kiiresti leida kunstniku, parandada kraani, riputada lühtrit. Kui sul endal pole aega, et midagi teha, siis saad leida kellegi, kes teeb seda sinu eest. 

Korda6
Korda6 on veebiteenus, mille abil on lihtne õpitut üle korrata. Eelkõige on see sõnavara kordamiseks ning definitsioonide, aastaarvude jms meelde jätmiseks. 

NordicFires Adventures
Loodusharidus- ja elustiiliturismi programmid välisturistidele Eestis kohaliku oskusteabe, ajaloo ning geograafilise asukoha baasil. 

mängutoad.ee
Mängutoad on teenus, mille kaudu on lapsevanemal võimalik kodulehelt kiirelt ja mugavalt leida sobiv vaba mängutoa aeg, see broneerida ja ettemaks tasuda. 

Ürituse logoga joogitopsid
Logoga plastiktopsid, mida saab meelelahutusüritustel soetada nii karastusjookide tarbimiseks kui ka meeneteks. 

Ökobörs
Ökobörs viib internetis kokku väiketootja ja tarbija. 

Ajapaik
Ajapaik on veebi- ja mobiiliplatvorm, mille abil saavad huvilised kaardile panna ajalooliste fotode võttekohad ning laadida vanade jäädvustuste kõrvale samade kohtade ülepildistused tänasest päevast. 

Bikeep OÜ
Bikeep on jalgrattaparkla, kus lukustamine toimub mobiiliga, ilma et oleks vaja omada enda jalgrattalukku. 

HoseWear
HoseWear annab tuletõrjevoolikutele uue elu, vormides need karmi ajalooga kottideks. 

Lu Lu-No Mess Cat Litter
Lu Lu idee on toota puidust kassiliiva ühekordses kassiliiva kastis.

PESA
PESA on mitmefunktsionaalne laste dušiiste imikute pesemiseks avalikes pesemisasutustes.         

SNOLLER
Snoller on innovaatiline kelk, mis on ideaalne vahend väikelaste transportimiseks talvistel teedel, aidates ületada nii lumehangesid kui ka asfaltteed ning liikuda muretult kaubanduskeskuses. 

RainCapsule
RainCapsule on jalgratta külge paigaldatava lastetooli vihmakate, mis aitab säilitada oma valitud elustiili ka vihmase ja tuulise ilma korral. 

Taaskasutusdisain
Taaskasutusdisain annab kuni 150 aastat vanale, prügimäele või ahju suunatud ehitusmaterjalile uue elu mööbli ja muude toodetena. 

DIYproject
DIYproject on Edicy analoog arhitektuurimaailmas – internetiplatvorm, mis juhendab sind igal sammul ja aitab visandada oma kodu. 

GreenBead
GreenBead on taaskasutatav bioaktiivne pesuaine.

 

EASi ellu kutsutud ettevõtluskonkursi Ajujaht partneriks on SEB. Konkursi valdkondlikud toetajad on Heateo Sihtasutus, AS Toode, Nortal, Tallinna Ettevõtlusinkubaator, Eesti Hotellide ja Restoranide Liit ning Tartu Loomemajanduskeskus. Ajujahti toetavad ka Arengufond, Skype Eesti, Loov Eesti, Borenius, Technopolis Ülemiste, Ülemiste City, Tallinna Ettevõtlusamet ja Tartu linn.

Aastatel 2012-2015 viivad Ajujahi konkurssi ellu CPD Arenduskeskus, Connect Estonia, Eesti Startupi Juhtide Klubi ja Idea Public. 

Osale arutelus

 • Ave Lepik, Tiive Murdoja

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara