Vaheta senine energiapakett välja elamusenergia vastu

“Akude laadimiseks” on erinevaid viise. Parim viis selleks on ehedast elamusest ammutatav energia. Nädalavahetusel toimuval turismimessil TourEst on võimalik Ida-Virumaa boksis senine energiapakett vahetada välja eheda elamusenergia vastu.

Ida-Viru maavanem Andres Noormägi tõdeb, et vanasti tunti Ida-Viru maakonda vaid kui põlevkivi ja elektrienergia andjat, aga ajad on muutunud. Nüüdsest on  tema sõnul võimalik Ida-Virus kogeda täiesti uusi energiaid. Eriti tugeva laengu saavad elamusenergiast seiklus- ja rahvaspordisõbrad, sest uute energiapakettidega tulevad turismimessil välja Kiviõli Seikluskeskus ning Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus.

Veebruaris avatud Kiviõli Seikluskeskus pakub Eesti pikimaid mäesuusanõlvi  pikkuses 400-700m, samuti on avatud lumelauapark ja võimalus laenutada varustust.
Seikluspark pakub ka võimalust suurte festivalide või väikeste talvepäevade korraldamiseks. Selleks on võimalus kasutada suusakeskust, lumerõngaradasid, murdmasuusaraja võimalusi, cateringteenust seikluspargi kohvikus ja majutust Tuhamäe Hostelis või mujal piirkonnas. Keskuses on kaks kuni 400 autot mahutavat parklat, seminariruumid, saunad jm meelelahutusvõimalused peahoones.

Alutaguse Puhke- ja Spordikeskuses on avatud Eesti uusim seikluspark, kus on erilahendusega lasterada ja suvine tuubirada.

Ida-Virumaa turismivõimalustega saate tutvuda veebilehel www.avastaeestimaa.ee ja spordiüritustega veebilehel www.spordipealinn.ee.

Osale arutelus

 • Tiive Murdoja

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara