Vaata, kas sinu tööandja kandideerib Unistuste Tööandja 2014 tiitlile

Teist aastat järjest valitakse Eestis Unistuste Tööandjat. Sel aastal kandideerib tiitlile 19 organisatsiooni.

„Unistuste Tööandja 2014“ tiitlile kandideerivad organisatsioonid on:

AS SWISS PROPERTY
Eastman Specialties OÜ
OÜ Advokaadibüroo Eversheds Ots&Co
Proekspert AS
Swedbank AS
Starmaker OÜ
Eesti Noorteühenduste Liit
Krediidiinfo AS
EDM Machinery (EDM OÜ)
Elisa Eesti AS
TransferWise
Nortal AS
Axinom Eesti OÜ
YFU Eesti
LHV Pank AS
OÜ Domus Kinnisvara Vahendus
AS Balbiino
Creative Union (WWH AS)
Võru Järve Kool

„Unistuste Tööandja 2014 “ tiitel kuulutatakse välja 22. jaanuaril toimuval Unistuste Tööandja konverentsil.

„Täname kõiki julgeid ettevõtteid ja organisatsioone, kes on teadlikult panustanud oma töötajate motivatsiooni ja töökultuuri tõstmisse ja julgevad oma tegusid ka avalikult eksponeerida,“ lausus konkursi eestvedaja Anu-Mall Naarits. „Tuleb möönda, et veel on meie seas palju neid ettevõtteid, kelle töötajad neid kiidavad ja väärtustavad, kuid kes ise oma tagasihoidlikkuses veel konkursile tulla pole söendanud.“ Anu-Mall Naaritsa sõnul on töötajad läbi interneti kiitnud ligi sadakonda organisatsiooni.
„Kuid nende 19 puhul, kes on sel aastal konkursile tulnud, on kindlasti tegu väga teadlikult tööandja brändi kujundavate organisatsioonide, mitte õnneotsijatega. Need on organisatsioonid, kelle jaoks on nende kuvand tööandjana vähemasti sama tähtis kui nende toodete või teenuste maine.“

Konkursi þürii valib kõigi kandidaatide seast jaanuari keskpaigaks välja viis finalisti: kolm erasektorist, ühe mittetulundus- ja ühe avalikust sektorist.
Þüriisse kuuluvad PARE juhatuse esimees Milvi Tepp, Eesti Kaitseväe Värbamiskeskuse juhataja Lauri Kurvits, EV 100 turundus- ja kommunikatsioonijuht Anneli Ohvril, Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi jätkusuutliku töökeskkonna valdkonnajuht Heidi Solba ja CV Keskus OÜ värbamisosakonna juhataja Renita Käsper.

Unistuste Tööandjaks 2013 valiti Sisekaitseakadeemia, mis oli suutnud oma avatuse ja töötajate kesksusega kujuneda üheks silmapaistvama töökultuuri ja väga kõrge rahuloluga organisatsiooniks.

Osale arutelus

 • Tiive Murdoja

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara